Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#181 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 25.03.2007 – 22:47

Перегляд дописумалеча (22.03.2007 15:26) писав:

Повір мені можна. Я прежила ці почуття і життя знову столо прекрасним! Хоч як це не банально звучить - "час лікує". :angry12: Пройшло мало не багато десь рік і я його повністю забула.. і бажаю від щирого серця всього найкращого. Зараз знайшла навіть кращого ніж він, хоча на той час здавалося ніби весь світ на ньому зійшовся... ;)
Хотіла написати теж саме :itshe: Тільки у мене 2 рази таке було. І часу більше ніж рік... Але тепер я напевно знаю, що можливо. І ніяке "переключення" на інших тут не допоможе, тільки час!
  • 0

#182 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.03.2007 – 22:53

ета у женщін жизнь трудна. ©

у хлопаків все значно простіше: переключився на друге радіо і забувся.... правда буває так шо радіо надоїдає і хочеться послухати попереднє.... а ніззя. но інагда мойшна.... в мене якраз інагда :angry12:
  • 0

#183 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.03.2007 – 00:02

Перегляд дописуадуфанчік (25.03.2007 01:11) писав:

Час найкращі ліки :angry12:
Неправда! Час як лікує так і знищує (морально чи фізично). Він, як і багато чого фундаментального, має дві антогоністичних сторони
  • 0

#184 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 27.03.2007 – 14:26

Вбити дуже дуже тяжко , коли почуття велике та немає взаємності....але все залежить від характеру людини.Наприклад не романтикам всеодно , а от романтичним - це асоціюється з убивством! Мені , як оптимісту не важко зробити таке вбивство!!!!!!!!!!Прикріплений файл  15278909_l.gif   117.21К   13 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  15974250_l.gif   42.28К   19 Кількість завантажень: ---- шкода людей , які немають кохання до життя! А от половинка завжди знайдеться!

Повідомлення відредагував Stuff: 27.03.2007 – 15:27

• 0

#185 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.03.2007 – 22:35

Вбити почуття?! Можна, але ціна за це дуже висока... Можна влізти в себе... влізти достатньо глибоко, щоб вбити в собі всі почуття, не тільки кохання... Тоді відкривається інший світ...

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (25.03.2007 23:53) писав:

ета у женщін жизнь трудна. ©

у хлопаків все значно простіше: переключився на друге радіо і забувся.... правда буває так шо радіо надоїдає і хочеться послухати попереднє.... а ніззя. но інагда мойшна.... в мене якраз інагда :cool2:
Любиш гратися з почуттями інших людей?
  • 0

#186 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 21:06

на мою думку почуття, це річ яку незабудеш...з ними можна просто змиритися, але забути ніколи...але одне я точно знаю, кохати - це почуття яке притаманне не всім людям, тому якщо ти "обраний" кохати,то кохай, і недумай чи варто це почуття забувати чи ні....
  • 0

#187 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 06.04.2007 – 23:17

Прекрасні спогади не потрібно забувати. Варто забути той біль, який тобі принесла розлука. Всі в один голос твердите, час найкращі ліки. Вам такі почуття прийдеться вбивати як мінімум 6 місяців, тобто півроку, а часу в людей так багато немає. Я також думав час все вилікує, а воно просто в один момент зупинилось. Хіба не так?
Дам пару порад, як найкраще це пройти.
Вам потрібно по-перше не вбити почуття до людини, а заповнити ту пустоту, яка залишилася після розриву відносин ( особливо це дуже б’є по людях, які дуже аж зосереджували всю увагу на одній особі. Для цих людей це буде дуже складно ). Треба набратися нових почуттів, зайнятися чимось приємним тобі і бажано, щоб це була така робота/захоплення, що зовсім не залишало часу на роздуми, або взагалі «стомлювало людину». До речі, вільних вакансій на фрезерному і механічному заводі не залишилося, так що самі щось придумайте.
В мене то же таке було, що я розійшовся з людиною. Я її дуже кохав і забути її ніяк міг. Ми ще після розриву трохи розмовляли по телефону і я десь за неділю зрозумів, що це зовсім не та людина, яка мені треба. Потім ми почали ще менше розмовляти. Я навіть почав себе ловити на думці, що це не варто згадувати. Почав читати книжки. Мені сестра порадила, каже візьми собі помучся пару днів, побудь сам, обдумай все що сталося і скажи собі, це все я буду робити до 1 числа чи ще до якогось ( термін вибирайте самі, але не дуже довгий ), а 1 числа встань з ліжка і подумай, що життя триває і треба його дальше жити.
І того 5 місяців кохання я зміг забути за 10 днів. Перевірено на власному досвіді. І навіть не пишіть, що я її не кохав, побачивши б мене в ті дні ви б так не сказали.

Кохання не існує?, чи воно настільки короткочасне, що я його не помічаю.

Повідомлення відредагував MATADOR: 06.04.2007 – 23:19

• 0

#188 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 07.04.2007 – 09:36

Цитата

Кохання не існує?, чи воно настільки короткочасне, що я його не помічаю.
Його треба берегти і тоді все буде ОК ! :unsure: Якщо ви кохаєте то не нехтуйте цим почуттям, хто зна чи воно ще прийде у ваше життя.
  • 0

#189 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 07.04.2007 – 10:25

Я не кажу, що кохання немає, просто воно дуже короткочасне.
От приблизно як все відбувається:
Зацікавився-Закохався-Кохання-Привичка-Обовязок ( це вже після одруження)
(<7 днів) ( пару хв.) (3-5 міс) (1-4 роки) ( до кінця життя)
  • 0

#190 ллириК

Лямурчик

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 10.04.2007 – 17:17

Дивлючись які почуття! А так, думаю, можливо, але дуже важко!
Скажіть хтось зміг стерти почуття від першого шкільного кохання ???
  • 0

#191 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 17:46

Всі змогли. Ти що хоч сказати, що ти ще досі маєш якісь почуття до шкільного кохання. Не думаю. А залишилось все тому, що це було вперше, як перший поцілунок і перший секс :)
  • 0

#192 ллириК

Лямурчик

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 10.04.2007 – 18:04

Маю, щей які.....незнаю чому так.....іноді вона мені сниться....іноді тільки про неї і думаю......а було це все майже 5 років тому! :)
  • 0

#193 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.04.2007 – 18:06

Дивлячись до кого...одну дівчину я майже рік забути не міг...хоча навіть не зустрічався з нею...просто були друзями...а от ту з якою зустрічався навпаки забув дуже швидко...
  • 0

#194 дивина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 22:18

Особисто мені його вбивати не довелось того єдиного разу, коли захотілося.. "Від любові до ненависті один крок" - це було, це банально, це набридло, але щось в тому є, є...
  • 0

#195 thinkabme

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 22:53

А навіщо це взагалі робити? :) Це якось по дитячому... Вбивати почуття... Вбивати те, що сам в собі плекав? Краще перетворити їх в любов в собі, в любов до всього, що довкола, а якщо вже вбивати... То ні, не важко, але це самообман... Я наприклад люблю всіх кого кохав, але люблю а не кохаю, вони просто з тих хто близькі мені, і не обовязково я їм... :yes:
  • 0

#196 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 11.04.2007 – 14:54

мир чувак :) всіх любіть треба без розбору :yes:

Повідомлення відредагував Dema V: 11.04.2007 – 14:54

• 0

#197 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.04.2007 – 16:59

Перегляд дописуDema V (11.04.2007 15:54) писав:

мир чувак :) всіх любіть треба без розбору :yes:
Любити треба всіх то так ще мама в дитинстві казала, а от Кохати одну людину... ту неповторну.... Ще Кобзар казав : Кохайтеся чорноброві та не з Москалями... отож бо...
  • 0

#198 ZOLOTO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:Київ - ВИНОГРАДАР

Відправлено 19.04.2007 – 05:01

Якщо хочеш вбити в собі почуття до одніеї людини , то просто потрібно закохатися в іншу .
  • 0

#199 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 19.04.2007 – 05:05

і так ланцюжок повторюється) ...
  • 0

#200 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 21.04.2007 – 09:37

Справжнє кохання це ніколи ні про що не жалієш. Якби тобі не було сумно чи радісно, скільки б тобі розчарувань тобі не приносило, ти не можеш освідомити, що це кохання приносить тобі тільки біль. І коли одного дня, ти зрозумієш, що хватить мучитись ти не доб’єшся коханої людини – кохання пройшло.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних