Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#161 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 18.02.2007 – 08:08

Перегляд дописуKleo (18.02.2007 02:10) писав:

ні. не допоможе.
потрібно пережити.

Можна детальніше ???
  • 0

#162 Pigylk@

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.02.2007 – 10:36

а я вважаю що не треба зациклюватись на коханні.........ось далі буде на рос. , тому вибачте а ле спробуйте прочитати:
Без любви человек – ничто. Но если он не позволяет себе улыбаться, потому что слишком озабочен ее поисками, то и жизнь превращается в сплошной бег по замкнутому кругу, и любовь ускользает или морочит голову и разбивает сердце. Ей нет места там, где господствуют навязчивые идеи. И где застилают глаза неумолимые видения придуманных образов. Ведь если быть таким озабоченным, то можно совсем ее не заметить, когда она будет проходить рядом. Как правило, любовь приходит невзначай, тогда, когда ее совсем не ждешь. Просто надо верить в нее, как в чудо. И привыкнуть к тому, что чудеса случаются на каждом шагу, если ты доверишься им всей душой. :(
  • 0

#163 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 18.02.2007 – 11:23

Кохання вічне....
час - так, фактор впливовий...але, не однозначний...
кожні символи колишнього все одно будуть зачіпати нейрони чи чакри...
  • 0

#164 gycylka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 18.02.2007 – 12:36

забути кохання... мені здається - це дуже важко... я якраз таке переживаю... і було дуже правильно сказано, що найгірше, коли цей період співпадає з чимось важливим... Та все ж (мушу визнати) є дещо, що принаймі допомагає згладити біль і полегшити страждання! Мені допомагає СПІЛКУВАННЯ, багато спілкування! І - що дуже важливо - не на теми "чому він мене кинув?", "хіба я не заслуговую на кохання?" і т.д., ні! це лише ускладнить ситуацію! а от спілкування на якісь несерйозні, або навпаки - дуже серйозні, професійні теми може допомогти! Удачі всім, хто хоче забути кохання...
  • 0

#165 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 18.02.2007 – 12:38

коротше кажучи, треба чимось зайнятись, щоб нема було часу думати. Працювати, з друзями спілкуватись, бігати,пригати, хрестиком вишивати, що завгодно. Потім падаєш сонний у ліжко і вже не до спогадів про кохання.
самий дійсний спосіб
:(
  • 0

#166 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 18.02.2007 – 18:04

2 Eclipse
Читаю і згадую себе.Мене здивувало тільки те,що заплакати я не могла на протязі 3 місяців,і то тільки через якусь дрібничку,а потім згадалося все.....
  • 0

#167 Tolik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 19.02.2007 – 16:12

ДОБРІ ЛЮДИ,ПЕРШ ЗА ВСЕ-ПРИВІТ ВАМ ВСІМ.
ЯК ЗАБУТИ КОХАННЯ-ЗНАЄТЕ,В МЕНЕ ЗАРАС ТАКАЖ ПРОБЛЕМА. В МЕНЕ БУЛО КОХАННЯ,Я ДОРОЖИВ НИМ,АЛЕ НА ПЕВНОМУ ЕТМІ НАШИХ ВІДНОСИН Я ПРИВИК І ПЕРЕСТАВ ЗАМІЧАТИ ДУЖЕ БАГАТО РЕЧЕЙ.РАЗОМ МИ БУЛИ 7 РОКІВ(БАГАТО).РОЗІШЛИСЬ ТОМУ,ЩО СТАЛО ВЖЕ НАДОЇДАТИ.
КОЛИ Я ВТРАТИВ-СТАВ РОЗУМІТИ ЯК Я ЇЇ ЛЮБЛЮ.ВОНА ПОЇХАЛА В ІНШЕ МІСТО І ВИКЛЮЧИЛА СВІЙ ТЕЛЕФОН.
А ТЕПЕР ПРЕДСТАВТИ-ЯК МЕНІ.
А ТЕПЕР ВІДПОВІДЬ НА ПИТАННЯ-СВОЮ ПЕРШУ ЛЮБОВ ТИ НЕ ЗМОЖЕШ ЗАБУТИ,А НАВІТЬ ЯКЩО ТИ НАЙДЕШ ЗАМІНУ-ТО ЗАВЖДИ БУДЕШ ПОРІВНЮВАТИ-А ЦЕ НЕ ЖИТТЯ,А ЖАЛКОЄ ПОДОБІЄ.І ТУТ НІЩО ТОБІ НЕ ПОМОЖЕ-ТІЛЬКИ ЧАС,А СКІЛЬКИ ЙОГО ПОТРІБНО-ЦЬОГО НІХТО НЕ ЗНАЄ...........................

Перегляд дописуgycylka (18.02.2007 12:33) писав:

забути кохання... мені здається - це дуже важко... я якраз таке переживаю... і було дуже правильно сказано, що найгірше, коли цей період співпадає з чимось важливим... Та все ж (мушу визнати) є дещо, що принаймі допомагає згладити біль і полегшити страждання! Мені допомагає СПІЛКУВАННЯ, багато спілкування! І - що дуже важливо - не на теми "чому він мене кинув?", "хіба я не заслуговую на кохання?" і т.д., ні! це лише ускладнить ситуацію! а от спілкування на якісь несерйозні, або навпаки - дуже серйозні, професійні теми може допомогти! Удачі всім, хто хоче забути кохання...

ЦЕ ТОЛІК-ЗНАЄШ,НАВІТЬ ЯКЩО В ТЕБЕ І МАСА СПІЛКУВАННЯ-ТО КОЛИ ТИ ЗАЛИШАЄШСЯ САМ З СОБОЮ-ДО ТЕБЕ ПРИХОДЯТЬ МАСА ПОГАНИХ,А ОСОБЛИВО ДОБРИХ,І ТОДІ ТВОЄ МИНУЛЕ,ЯКЕ ТОБІ ТАК ПОТРІБНЕ І ТИ Б ХОТІВ ЙОГО ПОВЕРНУТИ-ТАК ТВОЮ ДУШУ ЩЕМИТЬ,А ВТІКТИ ВІД САМОГО СЕБЕ НЕМОЖДИВО
  • 0

#168 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.02.2007 – 16:57

Перегляд дописуTolik (19.02.2007 16:09) писав:

ДОБРІ ЛЮДИ,ПЕРШ ЗА ВСЕ-ПРИВІТ ВАМ ВСІМ.
ЯК ЗАБУТИ КОХАННЯ-ЗНАЄТЕ,В МЕНЕ ЗАРАС ТАКАЖ ПРОБЛЕМА. В МЕНЕ БУЛО КОХАННЯ,Я ДОРОЖИВ НИМ,АЛЕ НА ПЕВНОМУ ЕТМІ НАШИХ ВІДНОСИН Я ПРИВИК І ПЕРЕСТАВ ЗАМІЧАТИ ДУЖЕ БАГАТО РЕЧЕЙ.РАЗОМ МИ БУЛИ 7 РОКІВ(БАГАТО).РОЗІШЛИСЬ ТОМУ,ЩО СТАЛО ВЖЕ НАДОЇДАТИ.
КОЛИ Я ВТРАТИВ-СТАВ РОЗУМІТИ ЯК Я ЇЇ ЛЮБЛЮ.ВОНА ПОЇХАЛА В ІНШЕ МІСТО І ВИКЛЮЧИЛА СВІЙ ТЕЛЕФОН.
А ТЕПЕР ПРЕДСТАВТИ-ЯК МЕНІ.
А ТЕПЕР ВІДПОВІДЬ НА ПИТАННЯ-СВОЮ ПЕРШУ ЛЮБОВ ТИ НЕ ЗМОЖЕШ ЗАБУТИ,А НАВІТЬ ЯКЩО ТИ НАЙДЕШ ЗАМІНУ-ТО ЗАВЖДИ БУДЕШ ПОРІВНЮВАТИ-А ЦЕ НЕ ЖИТТЯ,А ЖАЛКОЄ ПОДОБІЄ.І ТУТ НІЩО ТОБІ НЕ ПОМОЖЕ-ТІЛЬКИ ЧАС,А СКІЛЬКИ ЙОГО ПОТРІБНО-ЦЬОГО НІХТО НЕ ЗНАЄ...........................
ЦЕ ТОЛІК-ЗНАЄШ,НАВІТЬ ЯКЩО В ТЕБЕ І МАСА СПІЛКУВАННЯ-ТО КОЛИ ТИ ЗАЛИШАЄШСЯ САМ З СОБОЮ-ДО ТЕБЕ ПРИХОДЯТЬ МАСА ПОГАНИХ,А ОСОБЛИВО ДОБРИХ,І ТОДІ ТВОЄ МИНУЛЕ,ЯКЕ ТОБІ ТАК ПОТРІБНЕ І ТИ Б ХОТІВ ЙОГО ПОВЕРНУТИ-ТАК ТВОЮ ДУШУ ЩЕМИТЬ,А ВТІКТИ ВІД САМОГО СЕБЕ НЕМОЖДИВО
чувак, ну ти і дав.
пропоную винести цей пост на номінацію "найтупіший і нечитабельний пост, з першого погляду на теревенях"
  • 0

#169 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.02.2007 – 19:27

Перегляд дописуЗлодюжка (19.02.2007 16:54) писав:

пропоную винести цей пост на номінацію "найтупіший і нечитабельний пост, з першого погляду на теревенях"
Буду за нього голосувати!
  • 0

#170 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.02.2007 – 19:53

Па певно всліпу друкував і ще й не помітив що натиснув капс лок.... ;)
  • 0

#171 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 19.02.2007 – 20:05

Не знущайся. Забути не можливо просто так. Хіба час, або інша людина можуть щось змінити ;)
  • 0

#172 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 19.02.2007 – 21:52

Перегляд дописуОлесік (19.02.2007 20:02) писав:

Не знущайся. Забути не можливо просто так. Хіба час, або інша людина можуть щось змінити :pardon:

Час завжди присутній. Правда в декого він прямує до нуля, тому ним можна знехтувати і вважати, що кохання забувається досить швидко ;) . А взагалі залежить від сили кохання (читай зв'язків в мозку, які утворились під час кохання і відповідають за асоціації з коханою людиною). Якщо воно було дійсно сильне і яскраве, є можливість, що воно ніколи не пропаде. Якщо це було щось трішки сильніше за симпатію - думаю, за 2-3 дні реально забути.
  • 0

#173 ERIS

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 19.02.2007 – 22:21

Знайти нове
  • 0

#174 yurek

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., місто Червоноград

Відправлено 19.02.2007 – 22:27

В мене така сама біда!!! Шо робити, когось іншого шукати...???
З. І. саме хреново шо кожен день її бачу на сайті!!! (не мається на увазі цей сай, мається на увазі мій сервер)

• 0

#175 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 19.02.2007 – 22:41

Як можна знайти нове, якщо не можеш забути старе? Я до речі хотів так зробити, але кожного разу коли мені подобалась якась дівчина і я дивився їй у вічі - то бачив очі тієї любові, що мене не відпускала. Не то воно...
  • 0

#176 ERIS

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 21.02.2007 – 15:20

Перегляд дописуEclipse (19.02.2007 22:38) писав:

Як можна знайти нове, якщо не можеш забути старе? Я до речі хотів так зробити, але кожного разу коли мені подобалась якась дівчина і я дивився їй у вічі - то бачив очі тієї любові, що мене не відпускала. Не то воно...

Кохання не змінюється, змінюються кохані. Так шо таке саме кохання можна знайти в іншій людині, а про ту залишатся тільки хороші(або не дуже) спогади
  • 0

#177 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 21.02.2007 – 16:51

Ніяк, ніколи, які б не були обставини...Нема ліків, нема способів, нема доріг від цього...
Все справа злосного часу...Проте час після розриву йде та-ак помалу...Але з отим часом я почала розуміти, що все просто було марним, що та людина насправді була не тою людиною(хоча інколи, коли проходжу тими місцями, де ми бували серце стискається) , що все просто вигадала собі, що мала ідеал, під який він не вписувався і я сама його туди вписала...
Забути кохання можна-треба запевнити себе, що то було не кохання...
  • 0

#178 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 22.03.2007 – 14:26

Повір мені можна. Я прежила ці почуття і життя знову столо прекрасним! Хоч як це не банально звучить - "час лікує". :angry12: Пройшло мало не багато десь рік і я його повністю забула.. і бажаю від щирого серця всього найкращого. Зараз знайшла навіть кращого ніж він, хоча на той час здавалося ніби весь світ на ньому зійшовся... ;)
  • 0

#179 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 25.03.2007 – 01:11

Час найкращі ліки :cool2:
  • 0

#180 Kit

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 16:06

Почуття до людини яку справді кохав мені здається нереально вбити, можливо нові знайомства, нові захоплення і щось змінять але вони тільки притуплять силу Кохання, силу почуття і думок про Цю особу!!Це неможливо!!!![size=2] :angry12:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних