Перейти до вмісту

"Lie to Me"

Повідомлень в темі: 62

#41 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 17.11.2009 – 11:47

Ще одна фігня від америкрсів?
  • 0

#42 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.11.2009 – 13:08

Вчора побачила першу серію по теліку. Почали показувати по 1+1. Не сподобалося. Дивитися нудно, вся увага загострюється лише на жестах і міміці. Можна написати хоч десять книжок про мову тіла, але все одно в кожної людини вона індивідуальна. Загальні риси, звичайно, існують... але, відповідно до ситуації, жести та міміка можуть означати різні речі у окремо взятої людини. І для кожної іншої людини жести та міміка можуть означати щось своє.

Дуже не сподобався головний герой, точніше актор, якого вибрали на роль головного героя. Хаус хоча б симпатичний ґґ. І якщо я розумію, чому Хаус весь час неголений і пом*ятий (бо людина хвора, яка страждає від постійного болю та ломок із невлаштованим особистим життям), то не бачу ніякої причини для цього головного героя мати такий бомжовий вигляд.
Сам актор схожий на пацюка - маленькі близько посаджені очиці із великим писком. Огидно ґґґ.
Причому в його поведінці взагалі не прослідковуються якісь натяки на інтелект. Він схожий лише на самовпевненого козла, що зверхньо ставиться до всіх (ще одна ознака явної відсутності інтелекту)). Головний герой серіалу примітивно завчив деякі жести і значення міміки, і пре, як танк, у розмові зі своїми "клієнтами", використовуючи грубі поліцейські методи психологічого насилля.

Словом, якщо Хауса можна порівняти із лазерним нейрохірургом, то цей хлопака - різак-м*ясник, що лише вміє розчленовувати тушу на органи та шматки м*яса, по маківку заляпаний кров*ю у брудному халаті ґґ.
  • 0

#43 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 17.11.2009 – 14:46

Я шось останнім часом серіали неможу дивитись, верне від них все, захворів чи що?? хз....
  • 0

#44 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 17.11.2009 – 14:59

Перегляд дописуБлискавиця (17.11.2009 13:08) писав:

Дивитися нудно, вся увага загострюється лише на жестах і міміці. Можна написати хоч десять книжок про мову тіла, але все одно в кожної людини вона індивідуальна.
Є база котра у всіх однакова і є індивідуальні речі. Як мінімум половина теорії що є в серіалі можна перевірити на практиці))
  • 0

#45 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 15:01

Перегляд дописуCastiel (17.11.2009 14:59) писав:

Є база котра у всіх однакова і є індивідуальні речі. Як мінімум половина теорії що є в серіалі можна перевірити на практиці))
Так, але в фільмі це все перебільшено.
  • 0

#46 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 17.11.2009 – 15:03

Дуже не сподобався головний герой, точніше актор, якого вибрали на роль головного героя. Хаус хоча б симпатичний ґґ. І якщо я розумію, чому Хаус весь час неголений і пом*ятий (бо людина хвора, яка страждає від постійного болю та ломок із невлаштованим особистим життям), то не бачу ніякої причини для цього головного героя мати такий бомжовий вигляд.
Я думаю що по сюжету головному герою всеодно який у його зовнішній вигляд)

Думаю що то 2 зовсім різні серіали і їх не слід порівнювати)

Перегляд дописуFry (17.11.2009 15:01) писав:

Так, але в фільмі це все перебільшено.
Якби було все як є то серіал би ніхто не дивився і на тому ніхто б не заробив бабло
  • 0

#47 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 15:05

Моя думка - серіали - це просто вбивання часу.
  • 0

#48 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 17.11.2009 – 15:58

Вчора побачила першу серію по теліку. Почали показувати по 1+1. Не сподобалося. Дивитися нудно, вся увага загострюється лише на жестах і міміці. Можна написати хоч десять книжок про мову тіла, але все одно в кожної людини вона індивідуальна. Загальні риси, звичайно, існують... але, відповідно до ситуації, жести та міміка можуть означати різні речі у окремо взятої людини. І для кожної іншої людини жести та міміка можуть означати щось своє.
Ой як же я "люблю", коли людина подивилася 1(одну!) серію серіалу(!) і вже починає судити про те, що в кожної людини індивудуально, а що ні. Пол Екман присв"ятив близько 20 років вивченню емоцій. І от вже точно не скажу скільки вивів мікровиразів 300 чи 3000, а їхні комбінації налічують ще купу інших варіантів. Словом, прочитай спочатку книгу і поспостерігай за людьми, перш ніж щось так заявляти.

Перегляд дописуFry (17.11.2009 15:05) писав:

Моя думка - серіали - це просто вбивання часу.

Якщо маєш суіцидальні наміри, то зайди в тему про Хауса і скажи про нього щось погане
  • 0

#49 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 19:26

Вчора ввечері мимоволі також ввімкнув 1+1, аж дивлюсь якийсь фільм.Спершу бува подумав,що черговий трилер чи знову стрілянина,але вже після хвилин 15,зрозумів,що помилився(вже згодом побачив афішу що це за серіал).Помітного враження котре вразило,заінтригувало,не було,ще б пак після першої ж серії.Як на мене,тим не менше досить цікавий хід подій і логіка персонажів, досить непростий сюжет заслуговують на увагу. Чекаєм 22.00 :)
  • 0

#50 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 20:01

ееееееем за тією ж логікою можна сказати, що всі фільми про вампірів повне лайно бо кожен приписує їм всяку фігню, про лікарів повне лайно — бо жодного правдивого факту, про музикантів лайно — бо вони насправді не такі, все що стосується інформаційних технологій лайно — бо лише домогосподарка чи блондинка повірить, що так програмують чи займаються хакерством)))

я на мене то Хауз взагалі уродець, але мені пофіг))
та і виглядає Лайтман як звичайна людина, яка не переймається дрес-кодом.

Сам актор схожий на пацюка - маленькі близько посаджені очиці із великим писком. Огидно ґґґ.
Причому в його поведінці взагалі не прослідковуються якісь натяки на інтелект. Він схожий лише на самовпевненого козла, що зверхньо ставиться до всіх (ще одна ознака явної відсутності інтелекту)). Головний герой серіалу примітивно завчив деякі жести і значення міміки, і пре, як танк, у розмові зі своїми "клієнтами", використовуючи грубі поліцейські методи психологічого насилля.
)))))

Перегляд дописуЛасочка:) (17.11.2009 15:58) писав:

Ой як же я "люблю", коли людина подивилася 1(одну!) серію серіалу(!) і вже починає судити про те, що в кожної людини індивудуально, а що ні.
я вже повелась на ваше „мало однієї серії треба весь сезон” і згвалтувала свою свідомість Хаузом. достатньо однієї серії. в деяких випадках навіть половини серії щоб зрозуміти твоє чи ні.
людині не подобається такого роду мило, то має право покритикувати)))
  • 0

#51 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 17.11.2009 – 20:28

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.11.2009 20:01) писав:

я вже повелась на ваше „мало однієї серії треба весь сезон” і згвалтувала свою свідомість Хаузом. достатньо однієї серії. в деяких випадках навіть половини серії щоб зрозуміти твоє чи ні.
людині не подобається такого роду мило, то має право покритикувати)))

До чого тут твоє чи ні? Я не примушую нікого дивитися серіали, так що не треба тут:)
Я про те, що за одною серією серіалу людина судить про 20 років досліджень емоцій, купу написаних книг і про емоції (мікровирази) та їхню поширеність взагалі.
  • 0

#52 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 17.11.2009 – 23:52

Перегляд дописуЛасочка:) (17.11.2009 15:58) писав:

Якщо маєш суіцидальні наміри, то зайди в тему про Хауса і скажи про нього щось погане
легко.Спостерігай
  • 0

#53 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 23:58

Перегляд дописуЛасочка:) (17.11.2009 20:28) писав:

До чого тут твоє чи ні? Я не примушую нікого дивитися серіали, так що не треба тут:)
Я про те, що за одною серією серіалу людина судить про 20 років досліджень емоцій, купу написаних книг і про емоції (мікровирази) та їхню поширеність взагалі.
там не лише в науковості справа як ти бачиш. Блискавиці герой не сподобався бо він не гарний та бомжуватого вигляду. і сама ідея вже людину мало цікавить.
ну звичайно це вам не рятівники малібу чи як їх там, де тьотки з великими цицьками та хлопчики з біцепсами по пляжу бігають)))
  • 0

#54 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.12.2009 – 15:44

Перегляд дописуSHAHIST (23.09.2009 22:59) писав:

Про пана Лайтмана я нічого не чув, але скажу за Хауса-він геніальний, хоча і суровий!!! І таким людям теж повинно бути місце на землі!!! Я прихильник його, але не фанат!
НЄ, ЧУВАЧЕ, САМИЙ СУВОРИЙ - ЦЕ ПАНІ КОННОР
  • 0

#55 олька13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 19:14

фільм класний, але той лайтмен якийсь занадто самовпевнений. не люблю я таких і все
  • 0

#56 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 19:15

Лайтмен прекрасно грає на людських почуттях - він знає як це робити, тому і впевнений в своїх силах
  • 0

#57 isenvalda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.12.2009 – 22:47

Непоганий серіал. Не геніальний, але дивитися можна. Нарешті і плюси почали показувати у вечірньому ефірі щось нормальне,що можна переглянути
  • 0

#58 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.09.2010 – 11:23

Подивилася дві випадкові серії. Ну, що можу сказати: я таке можу дивитися, бо я взагалі різні кримінальні серіали люблю (і не тільки серіали, ще й книги тощо). Головний герой справді специфічний, ото подумалося, що до нього якраз його теорії застосувати не можна, бо в нього завжди якось дивно перекривлене обличчя. І ходьба дивна, і якось те, як він до людей підходить, як стає тощо. Але! Мене це чомусь не дратує. Словом, я його сприйняла. Можна дивитися. Правда, я б охочіше дивилася англійською, але не то треба спецкомпанію шукати :lol: Або дивитися самій, а я для індивідуального перегляду чомусь не знаходжу часу, книжки якось краще вдається читати.
  • 0

#59 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.09.2010 – 13:08

На цей серіал класно пародії робити)
  • 0

#60 chipie