Перейти до вмісту

Успіх, досягнення, здібності

Повідомлень в темі: 22

#21 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 21.09.2009 – 16:38

Перегляд дописуzav (21.09.2009 16:24) писав:

Наступний день не скасовує досягнь попереднього в жодному разі - перекручення не пройдуть! Ги.
З цим згодна). Але не всі це розуміють)) Я зараз не про панну Бульбашку кажу. Насправді є велика кількість людей, які не здатні "присвоїти" собі результати своєї діяльності. Тобто весь час сумніваються, чи є у них здібності до цього виду діяльності.

Перегляд дописуzav (21.09.2009 15:01) писав:

Ні, це ти не розумієш!
Практичні дослідження щомиті ставить життя: в кого є наочний об'єктивний здобуток - у того є здібності, в кого нема здобутку - нема й здібностей.
Нагадую: "Властивість, особливість, що виявляється в умінні робити, здійснювати що-небудь."©.
"Робити", значить здобуток, а відсутність здобутку значить "неробити", ги.
З цим не повністю погоджуюся. Справді, якщо є здобуток (дуже суб*єктивне поняття), то здібність існує. Але для здобутку треба спробувати вид діяльності.
Абсолютно всі види діяльності неможливо спробувати, але це не означає, що у тебе немає задатків до цих видів діяльності. А здібності розвиваються згодом, після спроби певного виду діяльності.
Тому виявити абсолютно всі твої здібності немає ніякої можливості. Але це не означає, що їх немає зовсім, просто вони не розвинені на цей момент.
Потенційно вони існують.
  • 0

#22 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 26.09.2009 – 20:09

Перегляд дописуБлискавиця (19.09.2009 12:52) писав:

Реалізація певної справи може бути і не успішною, а задатки до цієї справи все одно присутніми. Щоб їх успішно реалізувати, потрібні також додаткові умови.
Думаю, що важливим також є підходящий історичний момент появи таких умов. В молодості таких умов бракувало, а зараз вже ліньки братись за реалізацію, навіть коли є для цього сприятливі умови. Синдром жертви обставин таки важко подолати.
  • 0

#23 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 15.10.2010 – 09:14

Я думаю, що успішність визначається визнанням (навіть якщо воно посмертне).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних