Перейти до вмісту

Буллінг, або "Чи легко навчатися в школі розумним?"

Повідомлень в темі: 112

#81 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.09.2009 – 00:13

Перегляд дописуZuzik (18.09.2009 23:58) писав:

ну і докладіть туда трохи моїх даних з профілю... і переконайте мене що тоді було важче отримати справедливу оцінку в школі ніж рік тому...
Ви шота ніяк не втямите, що проблема не в легше-важче, а в несправедливо.
  • 0

#82 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 00:22

Перегляд дописуzav (19.09.2009 01:13) писав:

Ви шота ніяк не втямите, що проблема не в легше-важче, а в несправедливо.
ви шотоніяк не втямите що факти, мрійництво і справедливість це різні речі... а ваші оцінки затверджені міністерством взагалі фількіна грамота... Я вам говорю про реальність яка була... а не те що саме ви тама собі уявляєте... і Огірок вам про це писав...

Та й справедливість вона відносна... я на свою 3-ку в 8-у класі махався більше ніж на 5-у в попередньоій школі... і вважав її справедливою :happy1:
  • 0

#83 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 05:28

Перегляд дописуzav (18.09.2009 23:53) писав:

Це ви щось вже намріяли, ібо оцінка ставиться відповідно до програми, затвердженої міністерством, тому якщо хтось нерівний, то значить отримував оцінки несправедливі.

Я мав на увазі те, що в класі/колективі/соціумі/громаді проходить перерозподіл ролей, де повинні бути і лідери і ледарі і покидькі. Це не означає, що більшість зібранних відмінників одразу стає дурнями, але все тому сприяє і кінець кінцем до того і приходить.
Хочете вірте, хочете ні, але такі досліди над учнями робились. Тоді при совдепії була тяга робити щось показове і велике, але з дітьми не все вдавалося, що хотіли.
  • 0

#84 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 05:55

хз, мене ніхто не чіпав, я, як положено, ходив на курілку, прогулював уроки і норм всьо було))
  • 0

#85 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 07:53

Перегляд дописуОгiрок (19.09.2009 06:28) писав:

Я мав на увазі те, що в класі/колективі/соціумі/громаді проходить перерозподіл ролей, де повинні бути і лідери і ледарі і покидькі. Це не означає, що більшість зібранних відмінників одразу стає дурнями, але все тому сприяє і кінець кінцем до того і приходить.
Хочете вірте, хочете ні, але такі досліди над учнями робились. Тоді при совдепії була тяга робити щось показове і велике, але з дітьми не все вдавалося, що хотіли.
хочеться зауважити одну штуку, з дітьми то ясно, вони утворюють вироджений колектив, а коли починається перехідний період, і вони незнають, чи ти вже дорослий, чи малий, то це взагалі ховайся
але, якщо взяти студентів вузу, я сужу з власного досвіду, то тут може бути розподіл зовсім не такий, відмінник може помірно бухати, але бути чудовим спеціалістом, трієчник може бути теж чудовим спеціалістом, але не всім цікавитись ти ще й не бухати, то його філософія трієчника не дозволяє цього орбити
тобто, я до того, що розподіл не до всього застосовується, колектив з розумних студентів, будь то трієчники, чи відмінники, сам доводить все до усереднення, бо глибина спілкування школярів і студентів кардинально відріхзняється
більшість студентів знають, що вони роблять в вузі (знову ж сужу з власного досвіду), а школярі вимушені бути в школі
  • 0

#86 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 11:18

Перегляд дописуZuzik (19.09.2009 01:22) писав:

Та й справедливість вона відносна... я на свою 3-ку в 8-у класі махався більше ніж на 5-у в попередньоій школі... і вважав її справедливою :happy1:
Ви плутаєте відносність справедливості й відносність вас щодо праведливості. У даному випадку наявний останній різновид, гиги.

Перегляд дописуОгiрок (19.09.2009 06:28) писав:

Я таки не повірю й нарікатму на дослідників і вчителів.
  • 0

#87 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 11:20

Розумний-не-розумний в школі-не-в школі по суті значення немає.

В школі навчатися і розумним і дурним однаково легко, та однаково важко.
Страждають від преслідуванні і розумні і не дуже. Це не від розуму залежить взагалі.
  • 0

#88 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.09.2009 – 11:26

Перегляд дописуZuzik (18.09.2009 23:43) писав:

тому що якщо відмінників різних... та зібрати в один клас (Эх, если бы парни всей земли)...
то виявиться що хтось ледве на тріку тягне... серед інших :happy1:
Я от типовий трієшник... хоча в районі олімпіяди рвав :)
Це дійсно правда. Тому що були такі реальні приклади. У Києві якось відкрилося нове педулище і туди брали відмінників без вступних іспитів, а хорошистів - з іспитами. В результаті левова частка учнів там була відмінники. І лише відсотків 30% хорошистів. Після двох років навчання чітко визначилася невелика група, яка "тягла" на червоний диплом (відсотків 5%-10%), і решта учнів розподілилися на "хорошистів", "трійочників" та "двійочників".

Я вважаю, що це не стільки закономірність суспільства (хоча це теж присутнє, у вигляді схильності до встановлення ієрархії), як недоліки оцінювання знань взагалі. Задатки ж і здібності неможливо оцінити ніякими методами.
  • 0

#89 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 11:30

Перегляд дописуОгiрок (19.09.2009 12:20) писав:

Розумний-не-розумний в школі-не-в школі по суті значення немає.
По суті має, ібо відбитися важче саме в середньоосвітній школі.

Перегляд дописуОгiрок (19.09.2009 12:20) писав:

В школі навчатися і розумним і дурним однаково легко, та однаково важко.
Страждають від преслідуванні і розумні і не дуже. Це не від розуму залежить взагалі.
Від фізичного лише розумні, лише від морального - всі. Але щодо морального, то дурні самі винні, адже мають можливості знати стільки ж, скільки й розумні, але одному розумному фізично махатися зі всіма дурними - це утопія.
  • 0

#90 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 11:57

ІМХО основна складність навчання розумної людини не у, скажімо так, ненависті вчителів, навіть не в задовбуванні на кр і ср проханнями про допомогу, а в заздрості і лицемірстві однокласників, яким вигідно одночасно і мати за друга такого 'ботана', і, за його відсутності, дружньо сміятися з нього з іншими дебілами.
  • 0

#91 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 15:14

Інше питання - про жертв вже поговорили, тож що хто буде робити, якщо йому скажуть, що його дитина піддавала буллінгу інших?
  • 0

#92 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 15:23

Дописи про успішність, досягнення і здібності перенесені сюди.
  • 0

#93 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.09.2009 – 18:39

Прочитала лишен перший допис(пана Віджея).

Я свою школу в принципі теж не любила і своїх дітей в таке адське кодло не віддавала б,але..дитина має навчитися жити в соціумі. ну не в лісі ж вона до кінця життя житиме.з однокласниками я не спілкуюся,але лише тому,шо в мене з ними ну абсолютно нічо спільного. ну то й шо? я з сусідкою 17 чи 18 років дружила,а вже декілька років з нею взагалі максимум- вітаюся. навіть поговорити не зупиняюся- нема про шо. а з однокласниками в мене нічо спільного і не було, я взагалі інтроверт і не дуже- то прагнула з ними спілкуватися.вчилася я нормально.з деяких предметів до мене було далеко не те шо моєму класові,а всій школі,а деякі предмети я просто не вчила,бо вони мені були нецікаві,але навіть з них я вчилася не гірше інших.

в класі було три відмінниці. одна зла на всіх ботанічка,яка ніколи не допомагала,якшо просили,не відповідала,якшо її запитували,коротше,сама від себе всіх відштовхувала. друга була повною їй протилежністю і за все шкільне життя їй і слова ніхто поганого не сказав. а третя була відверто кажучи ну просто мега негарною дівчиною. До 10-го класу в неї не було друзів,потім наші класи злили і я почала з нею дружити,бо по суті-то вона була непоганою людиною,та ще й розмовляла українською(сама вона з Рівного була). Яким би вже я соціопатом не була- мене ніхто особо не ображав. ну були,канєш,якісь там неприємності,але вони по-моєму у всіх бувають,а я не звикла на таку фігню звертати увагу. відвертим гонінням я не переслідувалася. хоча в класі були такі,які попадали під це. типу заговір: "ти не спілкуйся з ним(або з нею), бо ми з нею не дружимо". Чхати я завжди на таке хотіла.Проти мене "дружити" не пробував..чи не наважувався. а я таку "політику" не сприймала і спілкувалася з тими,з кими хоітла,навіть якшо весь клас ту людину "ізбєгал".так шо негарна ботанічка Яся,з якою я подружилася в 10-11 класі стала ..ну навіть можна сказати "популярною" )))

мушу зазначити,шо зараз я з нею не спілкуюся,але вона чи не єдина,хто з однокласників є у мене на "вконтакті" у друзях.

вважаю,шо дітей тре виховувати. нормальній дитині і в голову не прийде бити чи знущатися над іншою людиною(чи твариною,шо теж трапляється).

щодо універів... я зараз 2-гу вищу освіту отримую. В мої групі діти на декілька років молодші за мене. Наче і різниця невелика,але ...йомайо яка "ощутімая". Але я в їх віці такою "далекою та несерйозною" не булда. Я по суті не надто з 17-ти років змінилася. Ну там колір волосся змінила..хлопця... ну і всьо,мабуть. ІМХО- це все проблема виховання. Але наш соціум - хворий. дорослих адекватних люедй не так вже і багато. тому жити нам в цьому свинарнику- нічо не поробиш.але повністю від нього абстрагуватися і відділитися теж не можна)
  • 0

#94 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 20:25

Перегляд допису-=VJ=- (19.09.2009 16:14) писав:

Інше питання - про жертв вже поговорили, тож що хто буде робити, якщо йому скажуть, що його дитина піддавала буллінгу інших?
Намагатимусь уникнути цієї проблеми ще до того: скромність - наше все. Але поза тим завзятість!
  • 0

#95 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.09.2009 – 19:53

Таке відбувається в кожній школі, колись у класі з мене теж знущалися морально.тут головне навчитися протистояти цьому , відстоювати себе, власну гідність .й користуватися методами тих, що вам ображають, бо це люди невпевнені в собі, і підвищують таким чином свою самооцінку.
  • 0

#96 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 20:22

Перегляд дописуNatali93 (26.09.2009 20:53) писав:

користуватися методами тих, що вам ображають, бо це люди невпевнені в собі
Самі зпрозуміли, що порадили?
  • 0

#97 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 26.09.2009 – 20:32

мене ніхто не переслідував, бо я в школі та й тепера є не дуже розумним, скоріше навпаки.

ВакуОлька:+10 за порушення п.п. 2.2.2
  • 0

#98 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.09.2009 – 11:44

Флуд видалено
  • 0

#99 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.09.2009 – 12:08

Перегляд допису-=VJ=- (19.09.2009 16:14) писав:

не казатиму про себе.
але досвід підказує, що батьки таких учнів зазвичай або десь далеко і їм начхати, або не цікавляться дітьми і їм начхати, або п.яниці-наркамани і їм начхати, або такі само як дитинча і їм теж начхати (це якщо ще не заохочують).

Бувають, звісно, складні ситуації, не стану отак узагальнювати.
Та в більшості випадків - їм дійсно начхати.
  • 0

#100 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.09.2009 – 13:30

Перегляд дописуNeorlandina (28.09.2009 12:08) писав:

Та в більшості випадків - їм дійсно начхати.
;) Ну або дитині начхати на слабохарактерних батьків.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних