Перейти до вмісту

Буллінг, або "Чи легко навчатися в школі розумним?"

Повідомлень в темі: 112

#61 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.09.2009 – 23:29

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.09.2009 23:56) писав:

а таке питання — ваша дитина має друзів у дворі. бачить що друг/подруга відвідує школу. і *о диво* виявляє бажання теж ходити до школи. ваші дії?
п.с. я до речі не проти. лише пояснюю, що занадто опікуваним дітям важко адаптуватись до відсутності опіки. решта — ваша особиста справа.
і те, що я вчилась в гімназії не означає, що все було веселково, біло і пухнасто.
Та хоч в армію! Питання не в тому, куди хоче дитина, а в тому, куди вона готова піти, й оця говність визначається належним вихованням батьків, а не "киданням на амбразури"© патамуша закон. Моя дитина вийде у світ озброєною досконало, я про це турбуватимусь невпинно, авжеж.
Про мене, вулиця як така є небезпечнішою за школу, тому не похід до школи є визначальним, але з цього не випливає, що школа - це є добре або тим більше потрібне.
p.s. Я, чесно, не помічаю, хто із прихильників "домашнього навчання" виступає за надмірне опікування дітей...
  • 0

#62 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.09.2009 – 07:45

Хм..у моїй колишній українській школі таке існувало,але за цим хоч трохи дивились,наша школа мала гарну репутацію. У сусідній школі цей буллінг просто процвітав,майже на очах у вчителів,батьки дітей зі школи забирали майже зразу-старшокласники з малих гроші вимагали і все таке.
Зараз,у школі в якій я навчаюсь в Іспанії таке взагалі неприпустимо. Ну я про фізичну атаку з боку однокласників. Звичайно,як і у всіх школах,з ботаніка прикалуються,але в нього є друзі в класі,та й наші його не дуже дістають. В школі щорічно проводиться програма яка так і називається -"Стоп Буллінг",приїжджають психологи,закликають дітей не мовчати якщо їх кривдять,всі малюють плакати,нам показують різні відео і проводять бесіди. не знаю наскільки це все ефективно,але я ще не чула щоб у нашій школі сталось якесь ЧП
  • 0

#63 anna-maria-karenina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 16.09.2009 – 11:03

Судячи зі статті Кона http://www.neuro.net...gy/info178.html за кордоном, як і в нас діти однаково жорстокі. а якщо почитати Уелльбека, то французські закриті школи-це чистий жах.
  • 0

#64 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 16.09.2009 – 17:26

Був певний час у ролі жертви, але все вирішувалось бійкою, як би це не було банально.
Хоча в моїй школі буллінг майже відсутній. Клас тепер дружній, особливо після того, як більшість перевелася в різні ПТУ.
Чому саме деякі діти стають жертвами? Я думаю це проблема виховання, як зі сторони биків, так і жертв.
Я знаю живі приклади, коли відмінники є ззовні зовсім не ботанами. І навпаки, часто цькують зовсім не перших по успішності. тут скоріше справа у характері та тому, наскільки і як саме людина відрізняється від інших. Якшо ти не такий як всі (наприклад є ботаном), то людина вимушена довести своє право бути таким чи змиритися з бикуванням. Таке вже ідіотське наше суспільство. Інша справа, що запобігання такому має бути на рівні держави, як це вже зараз робиться в європейських країнах.
  • 0

#65 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.09.2009 – 21:53

Лист Чу-Пона, доводить, що при належному вихованні у дитини не повинно бути проблем у школі.
Від школи багато залежить, але перша по важливості причина негараздів у школі - це родина, батьки.
Діти, які мають складності з соціяльною адаптацією часто мають проблеми у родині. І навпаки.

Школа може бути небезпечною і навіть шкідливою, але це не причина від неї відмовлятися. Ми використовуємо ядерну енергію і автомобілі, хоча вони теж можуть бути небезпечні.
Втеча від проблеми теж один зі способів її вирішення. Але існують і инші шляхи, які теж варто спробувати.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 16.09.2009 – 21:54

• 0

#66 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.09.2009 – 22:31

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.09.2009 22:53) писав:

Діти, які мають складності з соціяльною адаптацією часто мають проблеми у родині. І навпаки.
Особисто я тримаюсь думки, що адаптувати треба суспільство, а не дитину.
  • 0

#67 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 16.09.2009 – 23:00

Перегляд дописуzav (16.09.2009 23:31) писав:

Особисто я тримаюсь думки, що адаптувати треба суспільство, а не дитину.
Гм. І як плануєте це робити?)
  • 0

#68 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 17.09.2009 – 05:06

А в мене так було в школі що староста класу був круглим відмінником, призером багатьох обласних олімпіад, справжнім гіком по математиці, але то не заважало йому бути одним з найбільших хуліганів у школі. Пацан був реальним спортсменом - перші місця по бігу на 100 і 3000м. Плюс до того плавець і качок. В старших класах не було дискотеки, коли-б він комусь по носі не надавав.
Ось така комбінація.
  • 0

#69 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.09.2009 – 08:23

Перегляд дописударинка (17.09.2009 00:00) писав:

Гм. І як плануєте це робити?)
Доля дає нам єдиний шлях - вибраковка.
Ги!
  • 0

#70 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.09.2009 – 13:28

Є й інший бік цієї проблеми.
Як це не парадоксально, але існування людей, які є розумнішими за однолітків, саме по собі провокує ситуацію нерівності, і відповідно виникають знущання тощо.
Поглянемо з боку "решти нерозумних" - як то воно їм жити поруч з людиною, якій все легко дається, яка показує найкращі результати без особливих зусиль, її хвалять, нею захоплюються, їй заздрять. А "решта нерозумних" опиняється на кілька сходинок нижче і почувається, звісно, неповноцінно. Що й призводить до знущань над "ботаніком".
  • 0

#71 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 17.09.2009 – 13:59

хм. ну не знаю.
треба відрізняти розумних від ботанів та заучок.
на моєму досвіді, в школі розумних поважали. часто підлизувалися аби дали списати шось там, чи просто допомогли.
а от заучок недолюблювали, могли й копнути якшо шо.
в моєму мега-бидлячому класі не було випадку, щоби когось побили чи просто принизили бо "дуже вумний".
хлопці билися через соціальний статус, через поведінку, безвідносно до оцінок чи інтелекту.

інша справа - коли ти весь такий розумний, а круг тебе одні ідіоти. дуже прикро таке усвідомлювати.

бачу тема плавно переходить до теми про домашнє навчання.
  • 0

#72 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.09.2009 – 14:03

Перегляд дописуБлискавиця (17.09.2009 14:28) писав:

Є й інший бік цієї проблеми.
Як це не парадоксально, але існування людей, які є розумнішими за однолітків, саме по собі провокує ситуацію нерівності, і відповідно виникають знущання тощо.
Поглянемо з боку "решти нерозумних" - як то воно їм жити поруч з людиною, якій все легко дається, яка показує найкращі результати без особливих зусиль, її хвалять, нею захоплюються, їй заздрять. А "решта нерозумних" опиняється на кілька сходинок нижче і почувається, звісно, неповноцінно. Що й призводить до знущань над "ботаніком".
А як би зараз панні жилося в середовищі вумних однолітків, а? Теж би плякалися на власною меншовартістю?..
Нажаль, в дитинстві у вундеркіндіфф ще не так багато грошей та корисних знайомств, аби засадити півлюбогошколикласу за ґрати, ги.
У дорослому житті можливостей більше, тому кожен може постояти за себе, але в дитинстві хтось інший має надавати захист дитині, й оскільки це зазвичай роблять батьки, то вони повинні мати шарокий вибір прав.
p.s.

Перегляд дописуNeorlandina (17.09.2009 14:59) писав:

бачу тема плавно переходить до теми про домашнє навчання.
Я їх уже давно плутаю, ги.
  • 0

#73 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 17.09.2009 – 15:41

Колись читав про такі спостереження, що у класі зазвичай буває декілька відмінників. В середньому 10-20 відсотків від загальної кількості учнів і такий же відсоток покидьків. Звичайно, що і відмінник може бути покидьком, але пропорції залишаються.
Коли збирають клас з одніх відмінників з різних класів, то через деякий час відсоток гарних учнів повертається в "норму". І минулий відмінник може стати загальним бидлом і навіть покидьком.

Висновків ніяких не роблю, але це все заставляє замислитись о соціумах, ролях і їх розподілу.

Добре розумію жорстокість і тупість цього і не виправдовую такого блядського порядку, але ... що зробиш...таке життя. Можна дітей від цього захистити на деякий час, але це нічого не вирішує.

Я вчився в чотирьох школах до восьмого класу. Потім технікум. І тільки в технікумі перестав битися на постійній основі, бо сволоти чомусь вже не було, а в школі постійно, і на вулиці до шостого класу. Але коли попав в армію, то це вже все, повний пісєц. З бидлядством таким вже нічого не зрівняється і це прийшлось пережити. А скількі стріляє своїх і стріляється сам. А це дуже легко, коли психіка не витримує, а від цього ніхто не застрахований.
Тому цього Чу-Керола з гугла розумію і цілком підтримую. І якщо він захоче помститися і приде на зустріч, щоб відстрелити бошки комусь із своїх однокласників, то це нормально. Але він розумний і не буде цього робити і це теж нормально.
  • 0

#74 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 18.09.2009 – 20:15

Перегляд дописуОгiрок (17.09.2009 16:41) писав:

Коли збирають клас з одніх відмінників з різних класів, то через деякий час відсоток гарних учнів повертається в "норму". І минулий відмінник може стати загальним бидлом і навіть покидьком.
В житті таке малоймовірно. Скоріше бувають класи і школи де загальний рівень вищий. А бувають ті, де всі бидло.
  • 0

#75 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 20:20

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (18.09.2009 21:15) писав:

В житті таке малоймовірно. Скоріше бувають класи і школи де загальний рівень вищий. А бувають ті, де всі бидло.
Огірок правий. повірте мому досвіду.
  • 0

#76 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 20:35

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (18.09.2009 21:15) писав:

В житті... Я кажу, що досліди такі ставили в житті совдепії. Я сам пам"ятаю, що перший клас у нас через якийсь час перетусовали і я попав в самий нудний клас з відмінниками і такоюж нудною вчителькою. Все згадується в якихось темноасфальтових тонах і вчитися чомусь було не цікаво. І це в першому класі. Потім мене батьки з тої школи забрали і в другий клас я вже пішов в іншу школі, де з першого вивчали англійську і я був в відстаючих одразу і вже не відмінник. Але мені було дуже цікаво і діти були інші, коли в школі ніхто не бився, а битися культурно виходили за межі школи і без свідків. Ту школу я досі згадую в якої провчився тільки два роки. Потім було ще дві школи в іншому місті, але такої шляхетності я вже не зустрічав ніде. Як потім мені розповіли батькі, то була особлива школа для дітей партійних та господарчих керівників. Отака вот фігня бля вийшла.
  • 0

#77 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 22:35

Перегляд дописуZuzik (18.09.2009 21:20) писав:

Огірок правий. повірте мому досвіду.
Якому саме вашому досвіду ми маємо вірити?
  • 0

#78 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 22:43

Перегляд дописуzav (18.09.2009 23:35) писав:

Якому саме вашому досвіду ми маємо вірити?
тому що якщо відмінників різних... та зібрати в один клас (Эх, если бы парни всей земли)...
то виявиться що хтось ледве на тріку тягне... серед інших :happy1:
Я от типовий трієшник... хоча в районі олімпіяди рвав :)
  • 0

#79 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 22:53

Перегляд дописуZuzik (18.09.2009 23:43) писав:

тому що якщо відмінників різних... та зібрати в один клас (Эх, если бы парни всей земли)...
то виявиться що хтось ледве на тріку тягне... серед інших :happy1:
Я от типовий трієшник... хоча в районі олімпіяди рвав :)
Це ви щось вже намріяли, ібо оцінка ставиться відповідно до програми, затвердженої міністерством, тому якщо хтось нерівний, то значить отримував оцінки несправедливі.
  • 0

#80 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 22:58

Перегляд дописуzav (18.09.2009 23:53) писав:

Це ви щось вже намріяли, ібо оцінка ставиться відповідно до програми, затвердженої міністерством, тому якщо хтось нерівний, то значить отримував оцінки несправедливі.
шановний Заве, як ви собі уявляєте цілий район тріойшників і двійошників? розкажете якось... я послухаю...
а потім і ж критерії накладіть на слухачів скажімо Чекркаської школи №1... з поглибленим агліцьким...
а справедливість вона така... за неї варто боротися :)

ну і докладіть туда трохи моїх даних з профілю... і переконайте мене що тоді було важче отримати справедливу оцінку в школі ніж рік тому...

З.І. А відповідно до програми... гм... ну я навть і не знаю як ото би вам пояснити... :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних