Перейти до вмісту

Буллінг, або "Чи легко навчатися в школі розумним?"

Повідомлень в темі: 112

#41 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 14.09.2009 – 19:16

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 16:59) писав:

Помиляєтесь - там теж є школи.
звичайно є, але то не основна мета закладу.

Що плануєте робити з тим, що дитина стає в очах однокласників "стукачем" і "маменькиним дитятком"?
яким нафіг стукачем, що синців та решти не достатньо для мого занепокоєння? стукачем це — а Вася урок прогуляв! а прийти додому з синцями — слів не потрібно.
тим більше сумніваюсь, що за вашим сценарієм в класі така дитина єдина

Я свого часу змінив п"ять шкіл. З проблемами зустрівся в трьох з них - досить великий відсоток. Що робитимете, якщо і там таке повториться? До того ж школи не будують в кожному дворі - інша школа може бути на іншому кінці міста.
я їздила в школу, що займало годину часу. мої однокласники їхали 1.5-2 години. це не проблема.

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 17:21) писав:

До речі - згадався випадок. У однієї знайомої дитина спочатку до четвертого класу ходила в звичайну школу - та почала помічати, що запал до навчання помаленьку зник, син почав трійки приносити, тинятись з кимось до вечора і тому подібне.
Перевела в платний приватний ліцей, де класи по десять чоловік, до кожного персональний підхід, інтерес до наук оцінюється за тестами, щоб сформувати персональну програму навантажень, а шахи - один з навчальних предметів, як розиваючий мозок. Через рік дитину було не впізнати - став відмінником, обожнює музику та іноземні мови, до школи просто рветься і до вечора з неї не виходить - там ще купа гуртків позакласних.
От таке от порівняння.

Ще питання, що б з нього виросло, якби він продовжив навчатися в першій школі. Може й "загартувався" б, але швидше за все просто зламали б.
стоооооооооп. ви пропонували взагалі позбавити дитину школи, не казали якої саме.
плюс серед особливо спонсорованих батьками дітей свої приколи і збочення. тому тут теж все індивідуально
  • 0

#42 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 14.09.2009 – 19:29

Цитата

і не мав, як інші, батька

Це і є одна з найголовніших причин. У дитини повинен бути батько. А батько не повинен бути "ботаном".

Я так розумію, у вас син? Не чекайте доки він піде до школи і раптом повернеться "гіком". Треба його виховувати. І не розмовами, а на власному прикладі. Бо що би ви йому не говорили, він все одно буде копіювати вашу поведінку.
З чотирьох років зранку пробіжка - разом. На спортивний майданчик - разом. Грушу побити - разом. Спорт ще нікому не заважав, але не професійно, а так, для себе. З п"яти років - на гімнастику. 2 - 3 роки, не більше, щоб не вплинуло на ріст. Потім пошукайте через знайомих секцію бойового самбо. Але не в спортзакладах, а ( не дивуйтесь ) в будинках МВС чи СБУ. Вони там своїх дітей регулярно тренують. Ну а з 10 - 12 років на плавання. І хай паше як мінімум до третього дорослого розряду. Йому роздує грудну клітину і сформує мужню фігуру... Грузити їх треба на повну, щоб всяка фігня в голову не лізла.

Ну і, звичайно, моральне виховання. Щоб він не "чмарив" слабких, а захищав.
  • 0

#43 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.09.2009 – 19:45

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.09.2009 20:16) писав:

ви пропонували взагалі позбавити дитину школи, не казали якої саме.

Одне питання - де?

Перегляд дописуЗварич (14.09.2009 20:29) писав:

Я так розумію, у вас син?

У мене поки що нікого нема. Але саме за допомогою таких тем я і готовлюся в подібних питаннях до його появи. Чи її...

Перегляд дописуЗварич (14.09.2009 20:29) писав:

З чотирьох років зранку пробіжка - разом. На спортивний майданчик - разом. Грушу побити - разом. Спорт ще нікому не заважав, але не професійно, а так, для себе. З п"яти років - на гімнастику. 2 - 3 роки, не більше, щоб не вплинуло на ріст. Потім пошукайте через знайомих секцію бойового самбо. Але не в спортзакладах, а ( не дивуйтесь ) в будинках МВС чи СБУ. Вони там своїх дітей регулярно тренують. Ну а з 10 - 12 років на плавання. І хай паше як мінімум до третього дорослого розряду. Йому роздує грудну клітину і сформує мужню фігуру... Грузити їх треба на повну, щоб всяка фігня в голову не лізла.

Непогана схема, дякую :gryzin:
  • 0

#44 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 14.09.2009 – 19:45

Знайомі речі чую...
Мене теж чмирили, скажемо так... Але, на щастя, без синяків обходилось.
Тепер перейдемо до теми.
Фільтрування допомагає. Розумним дітям потрібно створити відповідні умови.
А спілкуватись з однолітками можна і в післяурочний час.
  • 0

#45 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 19:53

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 20:45) писав:

Одне питання - де?

кілька згадок про домашню освіту наводять на певні роздуми

Перегляд дописуKing Oni (14.09.2009 20:45) писав:

Фільтрування допомагає. Розумним дітям потрібно створити відповідні умови.
А спілкуватись з однолітками можна і в післяурочний час.
розумним дітям — спеціалізовані освітні заклади! все в руках батьків.
  • 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 20:01

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.09.2009 20:53) писав:

кілька згадок про домашню освіту наводять на певні роздуми

Останній раз на пальцях пояснюю - "домашня освіта", принаймні згідно затвердженому наказу Російської федерації, яка і в цьому питанні вже нас обігнала, це є освіта "за межами загальноосвітніх навчальних закладів". Як ця форма освіти буде проходити - чи навчанням батьками, чи запрошеними вчителями, чи в якомусь міні-ліцеї, на який скинеться кілька сімей, чи в приватному коледжі зразка того, в який ходять дітки нашого любого президента (і вони вже нас в цьому обігнали - нагадаю, що їхня школа не має української освітньої ліцензії) - це вже персональна проблема батьків. Головне - не в державних школах.
Може ще щось пояснити?
  • 0

#47 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 20:08

Якби все було так просто.
Якщо маєте на увазі ліцеї та гімназії - це потрібно собі ще й дозволити. А у сім*ї середнього достатку, ще й якщо не одна дитина, це проблематично. І не в кожному місті є подібний заклад. Одна справа, якщо їхати 10-20 кілометрів. А якщо 80 - не дуже гарно виходить. А краще - огороджувати занадто агресивних від інших. В спецшколи, під нагляд - і все буде добре.
  • 0

#48 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 20:14

Фігня якась виходить. А коли дитина виросте й закінчить школу, то що?
Правильно! Закриємо її у спеціалізованій клітці, щоб огородити від людей)
  • 0

#49 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 20:21

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 21:01) писав:

Останній раз на пальцях пояснюю - "домашня освіта", принаймні згідно затвердженому наказу Російської федерації, яка і в цьому питанні вже нас обігнала, це є освіта "за межами загальноосвітніх навчальних закладів". Як ця форма освіти буде проходити - чи навчанням батьками, чи запрошеними вчителями, чи в якомусь міні-ліцеї, на який скинеться кілька сімей, чи в приватному коледжі зразка того, в який ходять дітки нашого любого президента (і вони вже нас в цьому обігнали - нагадаю, що їхня школа не має української освітньої ліцензії) - це вже персональна проблема батьків. Головне - не в державних школах.
Може ще щось пояснити?
уууууууууу як грубо. можна було дати посилання на місце де пояснювали, навіщо так себе перевантажувати)) я виходила лише з етимології назви, слово домашній якось не в’яжеться зі слово ліцей/приватна школа. але куди там з законодавтсвом російським сперечатись.

Перегляд дописуKing Oni (14.09.2009 21:08) писав:

Якби все було так просто.
Якщо маєте на увазі ліцеї та гімназії - це потрібно собі ще й дозволити. А у сім*ї середнього достатку, ще й якщо не одна дитина, це проблематично. І не в кожному місті є подібний заклад. Одна справа, якщо їхати 10-20 кілометрів. А якщо 80 - не дуже гарно виходить. А краще - огороджувати занадто агресивних від інших. В спецшколи, під нагляд - і все буде добре.
ну я вчилась в спеціалізованій гімназії, абсолютно безкоштовній. все літо проходила на заняття, склала іспити і мене прийняли в гімназію.
ізоляція особливо „обдарованих природою“ теж гарний спосіб. але це лише від батьків залежить, дитина сама такого не подужає. головне наполегливість.
  • 0

#50 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 20:37

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.09.2009 21:21) писав:

ну я вчилась в спеціалізованій гімназії, абсолютно безкоштовній. все літо проходила на заняття, склала іспити і мене прийняли в гімназію.
ізоляція особливо „обдарованих природою“ теж гарний спосіб. але це лише від батьків залежить, дитина сама такого не подужає. головне наполегливість.
Батьки повинні бути опорою, це зрозуміло. Але знову ж таки, умов немає. Якщо гімназія-інтернат, тоді все в порядку. Але навчанльний заклад такого типу обмежує коло спілкування, занадто контролює і т. д. Тобто залишає дитинства. А просто гімназію ще знайти треба. Не всюди вони є, я про це вже писав. Перейдемо до конкретики.
В нашому місті є вундеркінд. У нього феноменальна пам*ять. Він розуміє рчі, які не розуміють люди, набагато старші його (цьому хлопчиику 5 років). Він повинен скоро йти в школу. Признаюсь чесно, я боюсь за нього. Батька в нього немає. Якщо він піде в звичайну школу, його заклюють. Він пропаде, з такими феноменальними здібностями. З ним потрібно займатись індивідуально, але немає де. Місто наше маленьке, 12000 чоловік. Найближча гімназія - в 80 кілометрах. Він не розвиє і крихти свого потенціалу в звичайній школі.
  • 0

#51 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 21:33

З якого, з якого класу починається спеціялізація?..
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 06:51

Перегляд дописуzav (14.09.2009 22:33) писав:

В США чи в Британії з четвертого.
У нас - теоретично з дев"ятого, і то - косо і криво, себто жодної конкретики нема, просто діти навчаються з так званим "ухилом" в один з предметів.
  • 0

#53 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 16:46

Перегляд дописуzav (14.09.2009 22:33) писав:

в мене була з першого. спеціалізація — іноземні мови. всього мов три, вводились поступово.
  • 0

#54 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 15.09.2009 – 20:26

мені страшенно повезло - мене батьки віддали в спеціалізовану школу, яка відрізняється від звичайної як рівнем знань, так і контингентом учнів. я не відмінниця( важко даються точні науки, тому з-за них і порю), але точно не дурна:) свого часу пережила три бойкоти проти себе, але це мене загартувало. не хочу сказати,що у мене в класі немає друзів - у нас є маленька компанія, яка часто може посперечатись на всілякі розумні теми і мені з ними цікаво.
тому краще віддавайте по можливості дитину як мінімум в спец.школу. бо в звичайній школі...їй просто не буде місця
  • 0

#55 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 20:39

Я теж навчалася у спеціалізованій школі, з поглибленим вивченням іноземної мови. Зараз це теж гімназія чи ліцей (тра сходити подивитися)).
Пальці в нас не ламали, і побиттів теж особливих не було. Бійки - так, але рідко і без травмувань. Але моральне знущання буває нічим не краще за фізичне.
Втім, в моєму дискомфорті в школі винні в основному мої батьки, бо ніколи мене не підтримували і вимагали бути тільки першою і край. За 4-ки мене лаяли, ніби за двійку. Іноді додому повертатися не хотілося. Також з класним керівником нам не пощастило, в неї на той час якісь особисті проблеми були, тож нам уваги приділялося мало. А в інших класах з цим було краще.
  • 0

#56 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 21:45

соціальні навики кажете? це якщо з мене знущалися до тих пір поки я не перетворив головного затєйщика на шось червоне за допомогою напилка, то це корисний навик який пригодиться в подальшому житті? не думаю
  • 0

#57 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 21:55

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.09.2009 17:46) писав:

в мене була з першого. спеціалізація — іноземні мови. всього мов три, вводились поступово.

Так, про іноземні мови забув - з ними у нас трохи краще.
Втім, це анітрохи не впливає на те, що наші учні при зустрічі з реальним американцем здебільшого нічим не кращі за тих, хто ніколи англійську не вчив.

Перегляд дописуБлискавиця (15.09.2009 21:39) писав:

За 4-ки мене лаяли, ніби за двійку.

О, пригадую одну свою однокласницю - вона прямо на уроці розплакалася, коли отримала контрольну з "четвіркою". Видно вдома теж щось таке було...
  • 0

#58 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 22:19

Перегляд дописуВареник (15.09.2009 22:45) писав:

соціальні навики кажете? це якщо з мене знущалися до тих пір поки я не перетворив головного затєйщика на шось червоне за допомогою напилка, то це корисний навик який пригодиться в подальшому житті? не думаю
нє це навчить, що в дорослому світі не буде так, що всі вас люблять холять та лєлєять, як мама, тато, бабусі, дідусі і решта рідних та друзів з якими вам пощастить відокремитись від реального світу. а там за скляною кулькою іноді роблять боляче. як фізично так і морально.

Перегляд допису-=VJ=- (15.09.2009 22:55) писав:

Так, про іноземні мови забув - з ними у нас трохи краще.
Втім, це анітрохи не впливає на те, що наші учні при зустрічі з реальним американцем здебільшого нічим не кращі за тих, хто ніколи англійську не вчив.
звичайно, бо американці спотворюють англійську))))
ну якщо серйозно то залежить. те, що дитина вчиться в спеціалізованій школі ще не є гаранітією, що вона вчить щось.
  • 0

#59 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 22:44

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.09.2009 23:19) писав:

нє це навчить, що в дорослому світі не буде так, що всі вас люблять холять та лєлєять, як мама, тато, бабусі, дідусі і решта рідних та друзів з якими вам пощастить відокремитись від реального світу. а там за скляною кулькою іноді роблять боляче. як фізично так і морально.
Армія по вас плякає, ґґґ. Спецприз. Радянський!
Я власним дітям і без того всього поясню доклано, що це за світ і чому він не жорстокий, проте справедливий, ги.
  • 0

#60 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 22:56

Перегляд дописуzav (15.09.2009 23:44) писав:

Армія по вас плякає, ґґґ. Спецприз. Радянський!
Я власним дітям і без того всього поясню доклано, що це за світ і чому він не жорстокий, проте справедливий, ги.
а таке питання — ваша дитина має друзів у дворі. бачить що друг/подруга відвідує школу. і *о диво* виявляє бажання теж ходити до школи. ваші дії?
п.с. я до речі не проти. лише пояснюю, що занадто опікуваним дітям важко адаптуватись до відсутності опіки. решта — ваша особиста справа.
і те, що я вчилась в гімназії не означає, що все було веселково, біло і пухнасто.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних