Перейти до вмісту

Буллінг, або "Чи легко навчатися в школі розумним?"

Повідомлень в темі: 112

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.09.2009 – 11:14

Перегляд дописуKatod (14.09.2009 11:45) писав:

треба не збільшувати бар"єри міш Інтєлями і бидлом, треба щоб не було бидла, і всі були добрими і доброзичливими
цього добитися важко,

Цього ніколи не добитися.
Люди за своєю суттю діляться на, образно кажучи, "вовків" та "овець" - це не в образливому значенні, а просто поділ за властивостями характеру. Перші набагато агресивніші за других - і ще раз кажу, якщо їх загнати в одну кошару, то звідти вийдуть живими і здоровими лише вовки - просто через свою більшу агресивність. Відповідно межі просто зобов"язані бути, інакше нейтральна маса суспільства буде дуже швидко зжерта агресивним середовищем "вовків", як це відбувалося в СРСР і відбувається й досі. "Вівці" можуть перемогти агресивних "вовків" лише за однієї умови - коли розумною "вівцею" буде вигідніше бути, аніж "агресивним вовком". Це вже дуже добре працює в західних суспільствах, де агресія карається швидко і за всією суворістю "овечих" законів, натомість розум нагороджується дуже добрими фінансами, і навіть дещиця агресії при гарному розумі дозволяє жити спокійно - зокрема так виходять ті самі "акули бізнесу", у яких агресія і розум знаходяться в правильному балансі.
Натомість у нас цього нема. Розум винагороджується досить рідко - зате агресія є вельми прибутковою в усіх сферах суспільства, відповідно закони створюють "вовки" і вони ж слідкують за їх "дотриманням". І переламати це можна лише одним - чисельною перевагою. Це так само, як з хвороботворними мікробами - якщо білих клітин крові багато і вони здорові, то всі хвороби мруть ще на підході до важливих органів, максимум при великій атаці вони зливаються з організмом, перетворюючись на корисні антитіла. Якщо ж лейкоцитів мало - в організмі починає панувати хвороба.
Відповідно маємо проблему - треба збільшити кількість "овець", в середовищі яких агресія буде програвати розуму, щоб вовки почали змінюватись. Але це неможливо зробити в сусідстві з вовками - бо ті овець просто "зжирають". І єдиний вихід - такий собі "заповідник" за бар'єрами, в якому будуть вирощуватися майбутні здорові члени суспільства, які колись зроблять цю країну нормальною. Тільки так - я інших виходів не бачу. Якщо хтось бачить - хай спробує мені це обгрунтувати.
  • 0

#22 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 14.09.2009 – 11:41

ДЯкую VG за тему, бо й справді, наболіло.

Я теж донька вчительки, вчилася на відмінно, перемагала в районних олімпіадах і здобула музичну освіту.
В класі стосунки були запеклими. Так, зараз, згадуючи минуле, точно можу заявити - мене принижували. І можу багато навести прикладів.
В класі були нездорові тенденції, і я, взнак протесту, йшла проти них. Коли всі (!) дівчата в класі палили цигарки, я не палила. Коли всі (!) в класі 9-му купили горілку і пили - я не пила. Так, я вважала, що я вища них морально і не збираюся опускатися до їх рівня (погано це чи добре, я не знаю, але так було).
Отрадою була музична школа. Там зібралися мої однолітки - яких, здавалося оминали нездорові тенденції. У нас було багато спільного, і щодня я не могла дочекатися закінчення уроків, і тікала в музичну. Ось де був рай для мене. Приходила на годину-дві раніше, просто слухала як грали інші учні, або якшо не було занять, лягала на фортепіано щокою і мені було так хороше. Закінчила музичну на відмінно.

Потім почалися старші класи в школі. Це було пекло. Вважаю, що в школі була гидким каченям, тому майже нікому не подобалася з хлопців. Знайшла іншу собі отраду. Після уроків тікала щонайшвидше в районну читальну залу і там годинами проводила дозвілля (а однокласники вже почали балуватися травкою). Мені до сих пір подобається запах книжок в читальних залах. В ньому шось є. Я багато читала філософських книжок. Пам"ятаю, що читала роботи Арістотеля (мені він особливо подобався), захоплювалася творчістю Лесі Українки (поглиблювалася в її невидані твори і листи).

На зустрічі однокласників майже не ходила, та і вважаю шо в мене справжніх друзів в класі не було.
От зараз дізналася, що в нашому класі багато наркоманів на даний момент, алкоголіки є. Вже кілька чоловік встигли розлучитися. 2-є хворі на снід (а може вже й більше). А нас всього було 21 чоловік. Тобто можете уявити, наскільки зламалися долі тих, хто йшов за течією.

Своє життя вважаю досить вдалим. Люблю свою роботу і свій спосіб життя.

Вибачте за довгий допис, написала, бо накипіло.

Повідомлення відредагував =MAVKA=: 14.09.2009 – 11:46

• 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 12:24

Перегляд дописуyushchenko (14.09.2009 03:00) писав:

Почав вчити доньку давати здачу, дома. Просто, довів до автомата рефлекс стукнути кулаком ображаючого. Яким чином? Я її легенько, граючись, вдаряв, а вона мене потім. Казав бити якнайсильніше.
Яка цікава соціялізація... я неї дитину, правда, і без ніякої школи навчу, ги.
p.s.
Це вже поза темою, але...

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 06:34) писав:

От ще одна тема до обговорення - щодо батьків, які самі обмежують дітей в тому, що їм стовідсотково зустрінеться в житті, оскільки від бидла дитину захистити можна - хоча б і навчанням якщо і не вдома, то в спецліцеї, а от з бійками кожна людина в житті зустрічається хоч раз стовідсотково.
Мені здається, що неправильне саме формулювання, яке нав"язується дітям батьками - не "не можна битися", а "не можна нападати".
Я дитину вчитиму психології бійки, авжеж вчитиму. І чим раніше, тим краще. Потрібно вміти бити, вбити, зарізати й застрелити - так само треба, як і все решта. І треба вміти не робити це зайве. От для вивчення другої частини потрібно вивчити першу. Проте не навпаки! Я переконаний.
  • 0

#24 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 14.09.2009 – 12:28

Ну не знаю...діти дуже часто бувають злі і жорстокі..такий от світ..
Хоча напротивагу розкажу інше-я також досить гарно вчилась в школі, кругла відмінниця і все таке, читала багато книжок, ходила в музичну школу і т.д.Проте в мене ніколи не було проблем з однокласниками, була досить тихою, , плакала через четвірки(в смислі 9-8), не дуже думала про хлопців, та й вони про мене. Блін, але ми як то кажуть тусувались разом, і відмінники і двієчники. Не горжусь тим, але ми разом після уроків пробували палити, пити алкоголь і цілуватись.Ми разом тікали з уроків,цілим класом отримували двійки, якшо вважали вчителя неправим, разом за це все "діставали" від класної. З декількома однокласниками підтримую дуже дружні стосунки, з іншими бачусь рідше, але при зустрічах нам є про шо поговорити і шо згадати. І зустрічі однокласників в нас надзвичайно приємні, веселі і зворушливі... :gryzin:
  • 0

#25 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 12:46

школа для мене була банальним другим домом, в силу усіляких обставин..Дві третини класу - зараз добрі знайомі, шестеро однокласниць - добрі товаришки, одна - подруга і один - друг. Спілкуємося тісно. Принижень не зазнавали ,разом утікали з уроків, разом і отримували на горіхи.Хоч я не надіюся так рожево, що моїй дитині буде легко у такій школі.Зараз рівень "соціалізації" там особливо подібний на дідовщину в армії. Племінник у четвертому класі перідично приходить додому без кишенькових грошей і з синцем під оком..
У містечку всього три загальноосвітніх школи, хотілося б якусь спеціалізовану, але якщо вирішу зі своєю дитиною щось про школу, то прийдецця возити до Львова. На маргінесі вибір невеликий, може й тиск не такий страшний у школах ,але є.Однозначно.

Повідомлення відредагував веснянка: 14.09.2009 – 12:47

• 0

#26 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 12:50

дякую рідним 2-м школам рідного містечка що дали відчути себе ботаном.
Лише цим я завдячую що я є тим, чим я є. З усіма плюсами і мінусами :gryzin:

Але своє ставлення до колективу я відпрацював саме завдяки цьому.

З.І. Пальців мені правда не ломали :gryzin:
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 13:40

Перегляд допису=MAVKA= (14.09.2009 12:41) писав:

Своє життя вважаю досить вдалим. Люблю свою роботу і свій спосіб життя.

І чи часто доводиться зустрічатися з такими в нинішньому житті? Як тут казали, "соціальні навички" знаходять використання?
Бо особисто у мене абсолютно ні.
  • 0

#28 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 14:21

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 01:05) писав:

В садочок я ходив лише три дні - бо вже на третій через абсолютно байдужих виховательок зліг з такою застудою, що вона мені на все життя залишила спогад. Тому щодо цього не скажу - тим паче там діти ще настільки малі, що ніякого особливого розшарування зазвичай там ще не спостерігається - хоча може я й помиляюся.
те саме, що і в школі

А от школа - можу поділитися спогадом, що таке школа, і як в ній можна "спілкуватися" і "здобувати навички життя в суспільстві". Так от - школа такого типу, в якій навчався я, мало відрізняється, як я вже казав, від підліткової колонії. А в таких закладах перша справа - чітко визначити, хто "блатний авторитет", хто "мужик", а хто "чорт". Відповідно найсильніший з перших хвилин починає показувати себе, підбивати довкола себе гурт "мужиків", всі інші автоматом або стають "козлами", або "чортами", або "нейтралами", якщо знаходиться така дивина, як достатньо сильна дитина, яка може дати відсіч, однак не хоче в компанію "мужиків". Тому моє перше свято першого вересня закінчилося для мене в травматології - з надщербленим зубом, розбитими губами і носом, фінгалом під оком і повним ротом землі. Отак, шановна пані, відбувається "початкова соціалізація" в звичайних школах. Якщо після цього дитина знаходить в собі змогу жити нормально далі - то класу до десятого вона може і почне вилазити з комплексів, якщо ні - буде в них сидіти до старості. Ще бажаєте такого "спілкування"? Чи може є бажання пояснити мені, в якому суспільстві можуть знадобитися подібні навички?
в нашому. так здобувається перший урок — не всі люди добрі і треба вміти себе захистити від навколишнього світу та думати кому довіряти.

Пані героїн пробувала? Якщо ні - то чому їй дійшло, що це краще не робити?
теж мені порівняли. вогонь не коштує стільки грошей та не є нелегальним, а навпаки максимально доступним.

А пані ніколи не бачила батька, який з матюками роззявляє пащу на вчительку про те, що їй, цитую, "гроші держава платить, аби вона дітей навчала - раз не навчила, значить погана вчителька"?
і гірних бачила

Так - закрию її в підвалі і не буду нікуди випускати.
Що за дурниці? Де про це сказано? Де хто хоч слово казав про позбавлення спілкування? Говориться про те, що спілкування не в звичайній системі освіти можна фільтрувати, поміщуючи дитину в колективи, які близькі їй за захопленнями і рівнем розвитку. А не кидати ягнят і вовків в одну кошару, сподіваючись, що вийде одна сіра маса вовкоягнят. Так не буває, пані - з кошар в такому випадку виходить зграя ситих вовків, яка залишає за собою купу шерсті.
а цікаво яким чином — діти практично весь день в школі, коли ж вони спілкуватись з тими хто туди не ходить будуть?
і який відбір? персональне тестування кожної і дитини та вказівки а ля „Петрику, синку, з Віталіком не дружи, а з Васильком дружи.“?

Ще раз питаю - в якому такому суспільстві перший день знайомства закінчується травмами? На зоні? Вибачайте, але я своїх дітей до неї готувати не збираюсь. Якщо пані збирається - хай одразу замість букваря навчає дитину життю "за понятіями" і відповідному жаргону.
та в кожному таке може статись. і вчити дитину не „понятіям“, а основом самозахисту від ідіотів.
а в якому такому суспільстві можна йти собі вулицею серед білого дня і отримати якоюсь залізякою по обличчі? а в якому суспільстві можна бути збитим на віддаленій від дороги автобусній зупинці? в нашому.
я про те, що не можна дітей опікати до останнього. краще навчіть їх серед цього жити не отримуючи психологічних травм.

Дивно - чому у мене не було шоку, не підкажете? Чи не тому, що я познайомився з вчителем інформатики ще до вступу і весь час окрім лекцій проводив в його кабінеті і чхати мені було на "суспільство ВНЗ" - себто вже тоді обмежив своє коло спілкування тими людьми, з якими мені приємно спілкуватись, а не я змушений це робити через обов"язковість? А навіщо, якщо не секрет, мені все інше суспільство? Чи пані не розуміє, що люди різні і не можна їх всіх рівняти по одним методикам?
знаєте не у всіх дітей є можливість познайомитись з викладачами до початку навчання. та і коло спілкування таки було обов’язковим. не спілкуючись з викладачем, якому складаєш залік/іспит скласти його максимально проблематично)))

Так. Бо, як я вже казав, сучасна школа США і школа США чверть століття тому - то небо і земля.
Можу процитувати одну дівчину, дитина якої навчається тепер в тій школі:

У початковій школі ситуація під повним контролем. У мене навіть склалося відчуття, що соціальна гармонія для школи навіть важливіше, ніж навчальний прогрес. Тут з самого маленького віку вчать, що доторкатися до інших людей не можна (штовхати, брати за одяг і т.д.) Починаючи з підготовчого класу, до дітей кожну неділю приходить консультант-психолог і проводить спільні заняття, вчить вербалізувати свої емоції, як використовувати "гарні" слова, поважати індивідуальні потреби і риси інших. Вчителі задають тон спілкування: однаково ставляться до всіх. Ще вчителі дуже пильно спостерігають за кожною дрібницею спілкування, діти завжди під наглядом. По два вчителі на клас в класах з підготовчого по другий, далі один вчитель; на перервах та під час обіду за ними теж стежить персонал, спеціально для цього призначений. Витрачають багато часу на те, щоб вчити їх спокійно чекати своєї черги, робити все в заведеному порядку. (с)freetrinity

Різницю видно, чи не так?
повірте школи різні скрізь. і в нас багато шкіл з адекватними людьми, і в будь-які іншій країні повно шкіл з придурками і відвертими недолюдками.
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 14:28

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.09.2009 15:21) писав:

і який відбір?

Читайте вище допис =MAVKA= про музичну школу.
  • 0

#30 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 14:31

Перегляд дописуKatod (14.09.2009 01:52) писав:

дуже вузький розгляд ситуації, зразу видно, що не довилося думати над тим чому все це відбувається
люблю екстрасенсів)) доводилось і не лише думати, а і жити з цим досі і боротись також

я був в дитячому садку, в школі, в профтех училищі, в університеті і армії, найбільше сподобалося мені в уіверситеті, і цікаво, що в пту я знайшов гарних друзів, там група попалась нечисленна, і вони нас усіх були спільні інтереси
до суті, справа в тому, що діти в віці, коли потраляють до школи, чи ще до чогось, не вміють любити і поважати інших, це викликано байдужістю батьків щодо виховання дітей, і це головний камінь спотикання, сім"я це основа суспільства, якщо в сім"ї буде бардак, скандали невдоволення, ущимлення прав когось, це все перекинеться на життя дітей, потім вони виростуть і перенесуть в своє доросле життя.
взагалі, як діють всі ці штуки "соціалізації", краще б назвати концентраційні табори, це більше відповідає правді, адже школа, армія, дитсадок, це місця де є висока концентрація людей, яких обмежують практично неіснуючими правилами, причому такі самі недолугі і нещасні закомплексовані люди, які самі зажаті правилами, тільки іншими, вони мають ще слідкувати щоб ці правила виконували, і найгірше що ніхто нехоче усвідомлювати, чи зрозуміти самі процеси які відбуваються в вироджених соціальних системах
причому нехочуть думати часто не тільки малі, але й дорослі, от і виходить "втрачене майбутнє", вони мають робити те що роблять, тому що по іншому нізя
все вірно, але що пан пропонує?

особисто я з малечку думав, і якось важко було класу з цим жити, класу не личив спокійний думаючий хлопчик, якого цікавить техніка фізика і математика більше ніж випивка і цигарки
я їх всіх хотів кокнути, взагалі, в школі я думав, що я розроблю багато штук, а поітм буду приїжджяти в рідне місто і по одному ліквідовувати, тому що неможна з таких людей робити суспільство
зараз я виріс, ще звичайно малюк, в плані роботи, але так обідно, з таких бидлюків будується суспільство, і це жахливо
суспільство давно вже деградує. і позитивного все менше.

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 15:28) писав:

Читайте вище допис =MAVKA= про музичну школу.
в моїй школі всі вчились в музичній школі. це мало що змінювало)))
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 14:31

а цікаво яким чином — діти практично весь день в школі, коли ж вони спілкуватись з тими хто туди не ходить будуть?

А навіщо?

а в якому такому суспільстві можна йти собі вулицею серед білого дня і отримати якоюсь залізякою по обличчі?

Чомусь я такого не бачив за все життя жодного разу - щоб хтось йшов і його раптом хтось інший почав бити залізякою. Пані треба менше кримінальні хроніки дивитись - бо так можна повірити, що ми вже в одній суцільній зоні живемо.

Тематика ж зводиться до того, що хоч наше суспільство досить жорстоке, але в дитячих колективах загальна жорстокість набуває абсолютно збочених, гіпертрофічних форм. І особисто я логіки "щоб звикнути до гарячої водички треба кинути дитину в окріп" не розумію і не зрозумію ніколи.
  • 0

#32 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 15:09

в нашому. так здобувається перший урок — не всі люди добрі і треба вміти себе захистити від навколишнього світу та думати кому довіряти.
Батьки можуть упоратися з цим самотужки... тим більше, іноді з подібним дитина стикається просто на дитячому майданчику навіть до дитсадка.
Та й всілякі песики дворові й не лише допомагають зрозуміти сутність світу, ґґґ.

і який відбір? персональне тестування кожної і дитини та вказівки а ля „Петрику, синку, з Віталіком не дружи, а з Васильком дружи.”?
Уся хитріть у будові речення з "указівкою", ги.

та в кожному таке може статись. і вчити дитину не „понятіям”, а основом самозахисту від ідіотів.
а в якому такому суспільстві можна йти собі вулицею серед білого дня і отримати якоюсь залізякою по обличчі? а в якому суспільстві можна бути збитим на віддаленій від дороги автобусній зупинці? в нашому.
я про те, що не можна дітей опікати до останнього. краще навчіть їх серед цього жити не отримуючи психологічних травм.
Для цього не обов'язково особливо налягати на практику, ви не знаходите?
А то ж можна дитину змушувати ходити районом увечорі - теж така практика, а чьо?
Гиги.

повірте школи різні скрізь. і в нас багато шкіл з адекватними людьми, і в будь-які іншій країні повно шкіл з придурками і відвертими недолюдками.
То тепер нічого не робити?..
  • 0

#33 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 15:20

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 15:31) писав:

А навіщо?
як навіщо? дітям потрібно спілкуватись з однолітками

Чомусь я такого не бачив за все життя жодного разу - щоб хтось йшов і його раптом хтось інший почав бити залізякою. Пані треба менше кримінальні хроніки дивитись - бо так можна повірити, що ми вже в одній суцільній зоні живемо.
на жаль то не хроніка, а реальна ситуація з мого життя

Тематика ж зводиться до того, що хоч наше суспільство досить жорстоке, але в дитячих колективах загальна жорстокість набуває абсолютно збочених, гіпертрофічних форм. І особисто я логіки "щоб звикнути до гарячої водички треба кинути дитину в окріп" не розумію і не зрозумію ніколи.
так жорстоке. але ізолювати не реально. лише масова стерилізація дибілів врятує нас))

Перегляд дописуzav (14.09.2009 16:09) писав:

Батьки можуть упоратися з цим самотужки... тим більше, іноді з подібним дитина стикається просто на дитячому майданчику навіть до дитсадка.
Та й всілякі песики дворові й не лише допомагають зрозуміти сутність світу, ґґґ.
так отож.

Уся хитріть у будові речення з "указівкою", ги.
як не хитри, а дитина сама вибере собі друзів

Для цього не обов'язково особливо налягати на практику, ви не знаходите?
А то ж можна дитину змушувати ходити районом увечорі - теж така практика, а чьо?
Гиги.
пан веселун)))

То тепер нічого не робити?..
як не робити? навпаки. треба більше уваги дітям приділяти.
  • 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 15:27

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.09.2009 16:20) писав:

як навіщо? дітям потрібно спілкуватись з однолітками

То пошліть дитину в підліткову колонію - там теж однолітки сидять.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.09.2009 16:20) писав:

як не робити? навпаки. треба більше уваги дітям приділяти.

От і чудово.
Пропоную панству відписатися, що кожен з вас планує робити, якщо його дитина прийде зі школи побита. Зауважу - побиття середнього ступеня, бо один синець не варто розглядати, а зламані ребра - то вже кримінал, з яким йдуть до міліції знімати побої.

То що ж?
  • 0

#35 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 15:47

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 16:27) писав:

То пошліть дитину в підліткову колонію - там теж однолітки сидять.
навіщо так гіперболізувати? колонія — це виправний заклад, а не навчальний.

От і чудово.
Пропоную панству відписатися, що кожен з вас планує робити, якщо його дитина прийде зі школи побита. Зауважу - побиття середнього ступеня, бо один синець не варто розглядати, а зламані ребра - то вже кримінал, з яким йдуть до міліції знімати побої.

То що ж?
спочатку з’ясування причини побиття, далі в залежності від причини очна ставка дітей та батьків і кл. керівника, або ж виховна розмова з дитиною. в першому варіанті далі директор. в залежності від результатів бесіди або проблему буде вичерпано і винних покарано, або альтернативне рішення — зміна школи.

п.с. повірте батьки ставлять школу на вуха через значно менші проблеми, як то звичайне зауваження учню на уроці або питання від директора „чи цікаво дитині в школі”.
  • 0

#36 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 15:52

От і чудово.

То що ж?
Розбиратися, хто кому більше вломив, ги. Ну, й карати справедливо, так!
  • 0

#37 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 15:59

Перегляд дописуzav (14.09.2009 16:52) писав:

Ну, й карати справедливо, так!

Не зрозумів - кого і як?

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.09.2009 16:47) писав:

навіщо так гіперболізувати? колонія — це виправний заклад, а не навчальний.

Помиляєтесь - там теж є школи.

спочатку з’ясування причини побиття, далі в залежності від причини очна ставка дітей та батьків і кл. керівника

Що плануєте робити з тим, що дитина стає в очах однокласників "стукачем" і "маменькиним дитятком"?

зміна школи

Я свого часу змінив п"ять шкіл. З проблемами зустрівся в трьох з них - досить великий відсоток. Що робитимете, якщо і там таке повториться? До того ж школи не будують в кожному дворі - інша школа може бути на іншому кінці міста.
  • 0

#38 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 14.09.2009 – 16:07

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 14:40) писав:

І чи часто доводиться зустрічатися з такими в нинішньому житті? Як тут казали, "соціальні навички" знаходять використання?

В школі в мене не було друзів, але це мене не зупиняло. Я продовжувала шукати однодумців в ВНЗ і також під час закордонних практик. І таки мені це вдалося. Відчула справжню дружбу, коли познайомилася з однією латишкою. До сих пір дружимо.
Навчання мене загартувало, імхо. Зараз подумала, що можливо, якби не агресія однолітків, то розслабилася і поплила б за течією. Десь вглибині просто спрацював механізм супротиву.

Щодо майбутнього, то планую власних дітей здати в спеціалізовану якусь школу, якщо в них буде тяга до знань. Думаю, що в ліцеях і гімназіях трохи інший рівень і діти отримають належне виховання і освіту. Звісно що немало зусиль планую прикласти і сама, бо знаю шо набагато більше знать і вмінь дитина отримує від батьків. Це беззаперечно.
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 16:21

Перегляд допису=MAVKA= (14.09.2009 17:07) писав:

Думаю, що в ліцеях і гімназіях трохи інший рівень і діти отримають належне виховання і освіту. Звісно що немало зусиль планую прикласти і сама, бо знаю шо набагато більше знать і вмінь дитина отримує від батьків. Це беззаперечно.

До речі - згадався випадок. У однієї знайомої дитина спочатку до четвертого класу ходила в звичайну школу - та почала помічати, що запал до навчання помаленьку зник, син почав трійки приносити, тинятись з кимось до вечора і тому подібне.
Перевела в платний приватний ліцей, де класи по десять чоловік, до кожного персональний підхід, інтерес до наук оцінюється за тестами, щоб сформувати персональну програму навантажень, а шахи - один з навчальних предметів, як розиваючий мозок. Через рік дитину було не впізнати - став відмінником, обожнює музику та іноземні мови, до школи просто рветься і до вечора з неї не виходить - там ще купа гуртків позакласних.
От таке от порівняння.

Ще питання, що б з нього виросло, якби він продовжив навчатися в першій школі. Може й "загартувався" б, але швидше за все просто зламали б.
  • 0

#40 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 16:21

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 16:59) писав:

Не зрозумів - кого і як?
Ну, то слідство покаже... може того, хто більше вломив, а може й дорослих когось. Наперед не скажу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних