Перейти до вмісту

Буллінг, або "Чи легко навчатися в школі розумним?"

Повідомлень в темі: 112

#101 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1736 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.09.2009 – 13:53

Перегляд дописуКрихітка (28.09.2009 14:30) писав:

;) Ну або дитині начхати на слабохарактерних батьків.
Ну або дитині начхати на слабохарактерних батьків
  • 0

#102 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.09.2009 – 01:39

Перегляд дописуManfred (28.09.2009 15:00) писав:

У невмінні відповідати на несподівані закиди та провокації, наприклад, на згадане питання: "Ти шо самий умний?".

Всього лише знайти влучну і дотепну відповідь, що давала би збалансовану відсіч нападнику і воно більше не пролунає.
Ги. Наприклад робче-селянським кулаком у пики, ге?

Перегляд дописуManfred (28.09.2009 15:00) писав:

Отже, практична психологія рулить. Навчайте вчасно своїх дітей психологічному айкідо, демонструйте його переваги на власному прикладі і буде їм і вам щастя.
Я все ж за робоче-селянський кулак у пику...
  • 0

#103 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.09.2009 – 10:34

Перегляд дописуManfred (29.09.2009 09:19) писав:

коли людина лупить у пику це означає, що відповісти їй немає чого, а отже це прояв слабкости, а не сили.
Якийсь реперський підхід. Типу двобій на словах хто кого перематюкає/ Віват первіснообщинний лад груба сила!))
  • 0

#104 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.09.2009 – 13:08

Перегляд дописуManfred (29.09.2009 12:57) писав:

"Грубу силу", як словесну так і фізичну залишмо для дурнів, це єдине, що у них є. Мені ішлося про витончену і майстерну гру, поєдинок, звісно, коли ви розумієте що це )
Невідходимо від теми, плііііз..
  • 0

#105 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 30.09.2009 – 01:44

Перегляд допису-=VJ=- (19.09.2009 15:14) писав:

Інше питання - про жертв вже поговорили, тож що хто буде робити, якщо йому скажуть, що його дитина піддавала буллінгу інших?
Я б у першу чергу спробував знайти вплив на дитину З ЯКОЇ знущалися. Щоб вона могла дати гідну відповідь.
  • 0

#106 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 22:50

Свіженька історія:

Нещодавно жертвою шкільного насильства стала вихованка київської школи № 289, 8-класниця Валерія Візир. Лєра і раніше скаржилася мамі, що її дошкуляє телефонними дзвінками одна «хороша дівчинка»:

- Якщо я не виходила, вранці був списаний весь ліфт гидкими словами, - каже Лєра.

Дівчинка розповіла все мамі, яка спробувала пояснити Ані Н. (ім'я змінено. - Авт.), щоб вона більше не дзвонила, бо Лєра з нею не хоче дружити. Без результату. Одного разу після уроків Аня Н. з двома подружками зловили Леру, поставили на коліна, змушували цілувати ноги, тягали за волосся. Над Лєрою знущалися протягом двох годин. Весь цей час два хлопчики з тієї ж школи знімали те, що відбувається на відео, щоб потім показувати іншим дітям.

- У школі ніяк не реагують - нам просто не допомагають, - розповідає Людмила, мама Лери. - Директор до цих пір не знайшла часу з нами зустрітися, ми спілкувалися із заступником. На зборах нас так, між іншим, запитали, чи не збираємося ми переводитися в іншу школу. Я ж не стала мовчати про те, що трапилося, і це зіпсувало школі репутацію. Кому це сподобається? Аня та її батьки перед нами навіть не вибачилися. Мама Ані, навпаки, в усьому звинуватила Леру.

Мама Лери каже, що тепер не відпускає дочку нікуди одну ввечері, на її мобільний досі продовжують надходити незрозумілі дзвінки. До школи дівчинка ходить з подружкою, а щоб мама не хвилювалася - дзвонить їй, як тільки дійде туди.

- Я боялася, що дочка може замкнутися, але ми всією сім'єю її підтримуємо, у мене старша дочка психолог - вона їй дуже допомогла. А поки Лєра, крім давнього захоплення танцями, вирішила записатися на боротьбу. Я відчула, що вона подорослішала після всієї цієї історії. Їй хочеться стати не тільки фізично сильніший, а й психологічно.

• 0

#107 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 23:24

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2009 23:50) писав:

київської школи № 289

хм. а школа на Троєщині. що вже багато про що говорить.
  • 0

#108 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 17.11.2009 – 13:20

Дуже цікава тема. Особисто я,ніколи не була відмінницею,я завжди була хорошисткою,і в нас в класі розуних поважають,але вчився в нас один хлопчик до 9 класу,який був слабкий і беззахисний. Його постійно били мої однокласники(як не дивно і дівчата і хлопці),і дійсно нічого не можна було зробити. Приходила пару разів мама і бабуся,пару раз з хлопцями розбирались директор і завуч,але що вони могли б вдіяти? Його не трогали тільки декілька людей з нашого класу-я і моя найкраща подруга(Подоляночка). Але,якщо чесно,він іноді сам наривався,він міг просто так обізвати(іноді складалось враження,що він хотів стати жертвою). Чесно кажучи,якби над моєю дитиною так знущались,я б ,мабуть,до суду подала. Це дійсно велика проблема. В кожному класі є така жертва. Коли він вступив до коледжу,то в класі почали з інших знущатись,слабших за себе. Звичайно,бійки припинились,може через те,що виросли трохи,розуму набрались,але морально давлять деяких дітей. З мене колись намагались познущатись,на деякий час в них це виходило,але потім я дала відсіч. Але що мене найбільше вразило,так це те,що навіть наша класна керівничка з нього іноді знущалась,вона його страшно не любила.
  • 0

#109 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 14:02

у мене була повністю протилежна ситуація. до закінчення гімназії я навіть не уявляла, що десь можуть "щемити" за те, що ти розумний. У нас медалісти були людьми, яких найбільше поважали, з нами хотіли дружити, спілкуватися, питали поради. Атмосфера була комфортна, бо якщо хочеш вчитися - вчися, і ти злетиш до вершин найпродвинутішого прошарку гімназії. Думаю, мені дуже пощастило
  • 0

#110 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 17.11.2009 – 19:32

Перегляд дописуСаляма (17.11.2009 14:02) писав:

у мене була повністю протилежна ситуація. до закінчення гімназії я навіть не уявляла, що десь можуть "щемити" за те, що ти розумний. У нас медалісти були людьми, яких найбільше поважали, з нами хотіли дружити, спілкуватися, питали поради. Атмосфера була комфортна, бо якщо хочеш вчитися - вчися, і ти злетиш до вершин найпродвинутішого прошарку гімназії. Думаю, мені дуже пощастило

Я теж в гімназії вчуся і вже писала,що розумних поважають. Просто над слабшими знущаються. Знайшли собі найслабшого і зриваються на ньому. Били іноді з злості,а іноді просто для задоволення. Мол:"який я класний і крутий". Оце найдеться такий "герой",а дівчата ще,як дури кричать,підбадьорюють. А хлопці допомогають дубасить і на телефон знімають. Правда ще ніодного випадку не було,щоб там, наприклад, пальці ломали,але трохи молотили.

Повідомлення відредагував Torry: 17.11.2009 – 19:34

• 0

#111 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 19:50

Перегляд дописуTorry (17.11.2009 20:32) писав:

Я теж в гімназії вчуся і вже писала,що розумних поважають. Просто над слабшими знущаються. Знайшли собі найслабшого і зриваються на ньому. Били іноді з злості,а іноді просто для задоволення. Мол:"який я класний і крутий". Оце найдеться такий "герой",а дівчата ще,як дури кричать,підбадьорюють. А хлопці допомогають дубасить і на телефон знімають. Правда ще ніодного випадку не було,щоб там, наприклад, пальці ломали,але трохи молотили.
у нас жодного інциденту подібного не було
  • 0

#112 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.12.2009 – 11:52

Флейм і офтоп видалено. Учасникам суперечки усне попередження. надалі йдуть відсотки.
  • 0

#113 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.12.2009 – 17:53

Хотіла створити тему про складні стосунки в колективі,але ..ну хочте виокреміть,в принциі я не про школу говорю.

Не те шоб я вся така класна(так і є,але не буду на цьому акцентувати),але все життя в мене якось не складаються відносини у колективах, бо я надто виділяюся завжди. Раніше мене це не турбувало.

ше така фігня - я сором"язлива. правда,такі дебіли мене оточують,шо я навчилася дуже вправно це приховувати,бо ж ваще на голову сядуть.Краще бути стервом,ніж на тобі їздитимуть. загалом, було якесь відчуття самотності,але я на то намагалася не зважати,в кінці кінців проблем в мене не було, а почуття власної гідності завжди нагадувало мені,шо треба тримати себе в руках,бути сильною і теде.

На 1-му курсі 1 місяць був як каторга. Дєвачкі сиділи за партами гралися в гаданія(явшокє),обговорювали який класний Тіматі(аййамать!) і ділилися враженнями від салонів краси. Згодом я подружилася з 3-ма дівчатами з іншої підгрупи. Це досі мої найкращі подруги. в той же момент я починаю спілкуватися з людьми,з якими меня справді цікаво. Причому не так важливо чи то дівчинка-скрипаль,чи дядечко-археолог,чи хворий на ДЦП хлопець,який писав абалдєнні вірші,чи п"янючий металліст-гітараст гг

Таким чином, вже досить довгий час я почувала себе більш,ніж комфотно. Маю на увазі оточення. До дурних людей я відношуся поблажливо,за умови,що вони не шкідливі для мене.

Цього року вступила другий раз на 1-й курс. Ше й на бюджет(в групі з 27 чоловік взагалі лише 5 контрактників).на стаціонар. Поки маю час- можу дозволити собі так вчитися,там далі хз шо буде. річ в тім,шо в групі ж усі молодші за мене. і наче й різниця не така вже велика,але йоооопт... То якийсь капєц.

Зовнішньо я не відрізняюся від них,бо я хоч і старша,але виглядаю років на 17-18(ше б і у 40 виглядати на 30 ууух...),ну це,звісно,якшо я ненафарбована(а я косметикою взагалі не користуюся). І т якось не склалися у мене з ними відносини. Я й не особо-то переживаю,просто мені психологічно незручно. ладно би вони всі професорами-академіками були,а я ідіоткою,так тут навпаки. Ображаються,шо я їх двічі дітьми назвала. А я ніколи нікого не хтіла бразити,назала так жартуючи. Гоовне,шо коли я по телефону говорила і злосно матюкалася всіма відомими мені мовами,то вони мені видали: "Рена,ну тут же дєті,нє ругайсяаа!",під дітьми,канєш,себе розуміючи. Хрєн паймьош тих..дітей :yes:

Ми постійно конфліктуємо. Хлопчик пише "музику" аля реп, і вважає себе КОМПОЗИТОРОМ. Я сказала,шо таке не слухаю,і шо ваще реп- це аццтой. Я,здається,розказувала вже про нього,він на слово "мандоліни" вирячив очі,наче я шось непристойне сказала.

Мені не подобаються "Сутінки"- всьо,я ворог народу. Я пишу вірші/прозу, часто стьобного характеру(ситуативно само з рота вилітає),але я ща маю на увазі дещо більш серйозне.А ше я на пари з книжками ходжу,на нудних лекціях сиджу читаю.(останнє,шо читала, був "Материализм и эмпириокритицизм" Лєніна,до цього "Лєгенда про Улєншпігєля" Костера, на початку року читала "Совість проти насилля" Цвейга). також вічно таскаю з собою якусь спец.літературу,яку мені на філфаці тре вивчати. Диляться на мене,як на ідіотку через це.

Далі. Ясна річ,шо мій словниковий запас разів в 5 більший за їхній. оце біда. Я не знаю про шо з ними говорити. на початку року вони мені сказали,шо такі слова як "демагогія","мезальянс","абстрагуватися","апофеоз"(я вжила на перерві в розмові з кимось,а вони не зрозуміли нічо) нормальна людина в своєму мовленні не використовує. Я розмовляю/пишу складносурядними і складнопідрядними реченнями,використовую різн мовленнєві обороти і невідому їм ексику. Вони мене не розуміють! І зляться,шо я так говорю,наче я цим їх принизити хочу. Їм і в голову не приходить,шо я правді так говорю. Я в шокє. А потім вони ж мене і питають(увага,слабонєрвним не читати! ): "как правильно "даска" или "дОска" ", "а есть такое слово "кувет" и что оно значит?". та хз шо воно значить. нема такого слова. я так і не зрозуміла,шо вони мали а увазі: кювет,чи кувейт. Чи просять зробити за них контрольну з мови,бо: "Рена ,я тупой,памагі мнє!". Я по доброті свої помагаю. Дура,блін.

Вони постійно цікавляться моїм особистим життям. Я так зрозуміла,шо вони там всі цнотливі,їм тіпа цікаво. Я просто не знала як реагувати,коли один з них написав мені в контакті листа(я ще й помітила тіки через 2 дні),в якому йшлося "ну ты такая взрослая,а сколько у тебя минет стоит?" І це ж на повному серйозі написано було. Плять. шо за дебіли тих дітей виховували??...

Нещодавно ше один згадав слова соціолога нашого,типа шо "Чем старше человек,тем он тупее. мозги сохнут". Шо він цим мені хтів сказати- я не знаю. я не розумію їхнього гумору! це ж...убого( відповіла йому на це сарказмом,а він навіть не зрозумів.

І ладно я. Я не ображаюся,мене то майже не зачіпає,тіки бісить,коли вони зайвий раз себе ідіотами показують(такі мовленнєві помилки роблять,шо плакати хочеться- так же ж прикро). Я доросла,самостійна і не дурна(ну..по-своєму я теж ідіотка гг),але коли якісь морально і інтелектульно хворі діти(!) тобі таке кажуть і роблять.. Мені просто страшно. Вони ж батьки майбутні. невже вони "виховуватимуть" покоління моєї дитини? ....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних