Перейти до вмісту

Чи є зріст завадою для кохання? )

Повідомлень в темі: 119

#61 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурдому

Відправлено 17.09.2009 – 18:37

Перегляд дописуВуйко Дмитро (17.09.2009 19:34) писав:

Відкрию вам велику таємницю, тілько тссс! Мені дуже подобається дівчина, яка від мене десь на голову нижча. І я не бачу тут нічого страшного)

Звичайно, що ні, це ж не вона на голову вища.А коби вона була вища?
  • 0

#62 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1736 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.09.2009 – 18:40

Перегляд дописуPsihopadka (17.09.2009 19:37) писав:

Звичайно, що ні, це ж не вона на голову вища.А коби вона була вища?
Psihopadka, Ластівочка! Що ви хочете від мене почути?? Що я б відправив дівчину моєї мрії на* лише через те, що вона від мене вища??? О_о
  • 0

#63 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.09.2009 – 18:42

Перегляд дописуВуйко Дмитро (17.09.2009 19:34) писав:

Відкрию вам велику таємницю, тілько тссс! Мені дуже подобається дівчина, яка від мене десь на голову нижча. І я не бачу тут нічого страшного)
це природньо. мені подобаються високі хлопці, спортивної статури. це - природньо, а от коли вона висока а він малий - це не зовсім тойво...
  • 0

#64 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:дурдому

Відправлено 17.09.2009 – 18:44

Перегляд дописуЛастiвочка (17.09.2009 18:42) писав:

це природньо. мені подобаються високі хлопці, спортивної статури. це - природньо, а от коли вона висока а він малий - це не зовсім тойво...
Це тойво...комплекси можуть бути.
  • 0

#65 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.09.2009 – 18:46

Перегляд дописуPsihopadka (17.09.2009 19:44) писав:

Це тойво...комплекси можуть бути.
:) в мене нема комплексів щодо шпиндюків менших за мене :) най кашу їдять і читають тему як погладшати чи підрости :)
  • 0

#66 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 17.09.2009 – 22:44

Перегляд дописуЛастiвочка (17.09.2009 19:46) писав:

:) в мене нема комплексів щодо шпиндюків менших за мене :) най кашу їдять і читають тему як погладшати чи підрости :)
і чим тобі не до вподоби маленькі-товстенькі??
  • 0

#67 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.09.2009 – 23:07

Перегляд дописуAdios (17.09.2009 23:44) писав:

і чим тобі не до вподоби маленькі-товстенькі??
в тєму: це завада для кохання
  • 0

#68 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 17.09.2009 – 23:29

Перегляд дописуЛастiвочка (18.09.2009 00:07) писав:

в тєму: це завада для кохання
ну чому ж завада?? навпаки - інколи й зайвий раз нагибатись не треба :)
  • 0

#69 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.09.2009 – 16:29

Перегляд дописуNana (12.09.2009 13:00) писав:

Чомусь вважається, що ідеальна пара – це коли хлопець вище зростом за дівчину і старше за віком. Та зараз ми поговоримо саме про зріст. Деякі дівчата не взувають високих каблуків, щоб не виглядати вище від свого хлопця. Але знаю і таку пару, де хлопець 165см., а його дівчина 190см. і нічого, вже декілька місяців зустрічаються (Це не жарт!) :happy1:

Отож питання до хлопців. Як ви відноситесь до того, коли ваша дівчина вище зростом?
І до дівчат. Чи змогли б ви зустрічатися з хлопцем, нижчим за вас?
Чи то всьо просто стереотипи і зріст не має значення?

Не знаю, як для кого, але для мене ріст має значення. Справа не в почуттях, мені може дуже подобатись людина, і весела, і щира, але якщо я буду знати, що він нижчий, то для мене завжди підсвідомо буде стояти "планка стосунків", яку я ніколи не зможу порушити.

В самої десь 1,73- 1,74, інколи навіть не комфортно з хлопцями рівного зі мною росту, здається, що всі, хто навколо дивляться, і думають "та... ото дилда..." або ще щось типу того...
Та й буває деколи таке жагуче бажання вдягнути високі каблуки... та на жаль, дозволяю собі таке не завжди...
  • 0

#70 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 17:16

Перегляд дописуAdios (18.09.2009 00:29) писав:

ну чому ж завада?? навпаки - інколи й зайвий раз нагибатись не треба :happy1:
голвне щоб підпригувати не довелось

цікаво, всі думають що всі пари однакового зросту? тобто якщо у вас " планка " як ви кажете, то людина, яка вища або нижча - то вас це підсвідомо не влаштовуватиме і у вас будуть комплекси?
  • 0

#71 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 17:17

Перегляд дописуTeo (18.09.2009 18:12) писав:

голвне щоб підпригувати не довелось
то все дурниці... шо ви всі такі приземлені? в сенсі від землі міряєте?
прийміть горизонтальне положенні і міряйте від центру... :happy1: ну не дівчина буде носом в підборіддя тикатись а хлоп. нічого страшного для кохання не бачу.
Років з 20 назад було навіть модно що б дівчина була вища від хлопця. на пару см. Тоді дівки такі шпильки натягували заради тих нещасних 2 см.
  • 0

#72 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 21:29

Перегляд дописуTeo (18.09.2009 18:16) писав:

цікаво, всі думають що всі пари однакового зросту? тобто якщо у вас " планка " як ви кажете, то людина, яка вища або нижча - то вас це підсвідомо не влаштовуватиме і у вас будуть комплекси?

якщо вища, то ні, а от нижча - так...
Справа в тому, що я ніколи не була дуже високою, довгий час мала 1,66, більше і не хотілось, тим більше, що батьки в мене не дуже високі... але тут раптом за 3-4 місяці +8 см. А коли знайомлюся, в новій компанії то завжди запам"ятовують і згадуючи кажуть "ну та, висока..."

Якщо хлопець високий, то якось відчувається, що це "чоловік", опора, захист... набагато спокійніше і затишніше поруч з ним.
  • 0

#73 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 21:37

Перегляд дописуEmdi (18.09.2009 22:29) писав:

якщо вища, то ні, а от нижча - так...
Справа в тому, що я ніколи не була дуже високою, довгий час мала 1,66, більше і не хотілось, тим більше, що батьки в мене не дуже високі... але тут раптом за 3-4 місяці +8 см. А коли знайомлюся, в новій компанії то завжди запам"ятовують і згадуючи кажуть "ну та, висока..."

Якщо хлопець високий, то якось відчувається, що це "чоловік", опора, захист... набагато спокійніше і затишніше поруч з ним.
то все комплекси і стереотипи...
кидайся того. може виявитися, що "та висока" говориться одночасно з пусканням слюнів і заздірстю :happy1:
А захист лишніх 10 см не дадуть... це я тобі авторитетно кажу
  • 0

#74 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.09.2009 – 13:52

Тему трохи підчистила
  • 0

#75 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.09.2009 – 19:10

мені по фіг. моя ерогенна зона- мізки. а там якою б зовнішністю,зростом чи віком не "обладал" хлопець(ну..чи дівчина гг)- якшо флюїдів нема- толку не буде :happy1:
  • 0

#76 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.09.2009 – 21:59

Перегляд дописуSensssorika (19.09.2009 20:10) писав:

мені по фіг. моя ерогенна зона- мізки. а там якою б зовнішністю,зростом чи віком не "обладал" хлопець(ну..чи дівчина гг)- якшо флюїдів нема- толку не буде :)

Виявляється, не перевелись розумні жінки яким відома істина про природу чоловіка, незалежно від зросту. І хоч я не маленький - :happy1:
  • 0

#77 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 19.09.2009 – 22:07

Звісно, що є. Знаю панянку, яка має 1.80, в результаті через пунктик зустрічається із лише вищими за неї хлопцями. Як результат - досі невдало. Бо до всього ще й доволі розумна панна. Ще знаю хлопаку висотою 1.50, то розійшовся із панною, вищою від нього на голову (десь 1.73-1.75), ібо затравили.
  • 0

#78 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 22:25

Так насправді, то це все суспільні стереотипи, але якщо для людей важливо, як вони виглядають поруч для оточуючих, то можуть виникати проблеми. От мені подобаються високі хлопці, і все тут. Хоч при моєму зрості таких дуже багато))
  • 0

#79 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.09.2009 – 22:39

Перегляд дописуTwinkle (19.09.2009 23:25) писав:

Так насправді, то це все суспільні стереотипи, але якщо для людей важливо, як вони виглядають поруч для оточуючих, то можуть виникати проблеми. От мені подобаються високі хлопці, і все тут. Хоч при моєму зрості таких дуже багато))

Навряд чи це правильно, коли вважати важливою думку оточуючих щодо такого питання, як різниця в зрості. Думка оточуючих, як підказує життевий досвід, частіше всього не буває щирою навіть до більш серйозних речей. Хіба для того треба народитись, щоб вважати думку оточуючих важливішою, ніж справжнє почуття яке виникло у людей зі значною різницею у зрості ? Та нехай вони, ті оточуючі - заздрять. До речі, воно в більшості випадків так і є.
  • 0

#80 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 22:43

Перегляд дописуБезбожник (19.09.2009 23:39) писав:

Навряд чи це правильно, коли вважати важливою думку оточуючих щодо такого питання, як різниця в зрості. Думка оточуючих, як підказує життевий досвід, частіше всього не буває щирою навіть до більш серйозних речей. Хіба для того треба народитись, щоб вважати думку оточуючих важливішою, ніж справжнє почуття яке виникло у людей зі значною різницею у зрості ? Та нехай вони, ті оточуючі - заздрять. До речі, воно в більшості випадків так і є.

Я не виправдовую такого ставлення до цього питання, я написала "можуть бути проблеми", оскільки знаю багатьох, кому важливо "що люди скажуть". Сама ж намагаюся від цього абстрагуватися вже не перший рік, виходить з поперемінним успіхом (правда, не в цьому питанні - тут просто прецедентів таких не було).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних