Перейти до вмісту

Чи є зріст завадою для кохання? )

Повідомлень в темі: 119

#21 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 12.09.2009 – 17:01

особисто мені байдуже який зріст у дівчини...
одного разу хотів зустрічатися з дівчиною а її зріст був на порядок нище мого і вона відмовила мені ссилаючись на те що ми будемо виглядати як "слон і моська" :gryzin: ... але воно може і краще що так вийшло, бо ми з нею зараз дуже хороші друзі.

:gryzin:
  • 0

#22 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.09.2009 – 17:46

Перегляд дописуЛастiвочка (12.09.2009 14:58) писав:

пройтись - одне, але зустрічатись? ні, я б комплексувала б...досить сама невисока а тут ще метр разом з кашкетом)))нє, мені чогось подобаються хлопці спортивної статури, хирляки чогось не ваблять
Точно. Усі низенькі хирляки, особливо штангісти.

І взагалі, наприклад існують павуки і павучихи, там самка в 20 раз більша. Павук, нічо, справляється, не комплексує ніби.

Перегляд дописуЛастiвочка (12.09.2009 15:44) писав:

Стоп, народ, ми збиваємось з теми. Юльчик, от скажи мені чи могла б ти зустрічатись з хлопцем який має 163-160? Щодня.... цілуватись нагинаючись,
Най носить табуретку.

Брєд то все. Лиш би кохання було. Правда велика жінка невигідна, прогодувати дорого.

Повідомлення відредагував yushchenko: 12.09.2009 – 17:50

• 0

#23 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.09.2009 – 17:49

Для мене ріст таки має значення...Не знаю чому, але чисто))) на фізіологічному рівні більше приваблюють високі ... так і вривається "ах"))) ...
  • 0

#24 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 17:51

Перегляд дописуCarrion (12.09.2009 17:49) писав:

Для мене ріст таки має значення...Не знаю чому, але чисто))) на фізіологічному рівні більше приваблюють високі ... так і вривається "ах"))) ...
Це на психологічному рівні. Доведено, що високі автоматично викликають повагу в більшості. Звідси й "ах".
  • 0

#25 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.09.2009 – 17:53

yushchenko
ну так щоб кохання виникло якраз і тре оте АХ...а як воно мале то де там той ах візьметься...спочатку з привабити має чимось, нє?
  • 0

#26 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 18:00

Перегляд дописуyushchenko (12.09.2009 17:51) писав:

Це на психологічному рівні. Доведено, що високі автоматично викликають повагу в більшості. Звідси й "ах".
та я не з повагою дивлюсь, повір )))))))

тобто повага-то вже потім...

Повідомлення відредагував Carrion: 12.09.2009 – 18:01

• 0

#27 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 18:14

Перегляд дописуЛастiвочка (12.09.2009 17:53) писав:

yushchenko
ну так щоб кохання виникло якраз і тре оте АХ...а як воно мале то де там той ах візьметься...спочатку з привабити має чимось, нє?
Ну добре.

Якщо, наприклад, раніше, за часів царя Фасолі, висота, а відповідно й сила чоловіка була немаловажним фактором успіху в суспільстві, там кабана скорше заб'є, ведмедя переборе, більше грошей заробить на каменоломнях. То зараз це знівелювалось. Більшого успіху може досягти й людина низенька, але розумна. Тобто маєте АХ.
  • 0

#28 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 18:14

Перегляд дописуCarrion (12.09.2009 19:00) писав:

та я не з повагою дивлюсь, повір )))))))
:gryzin: хоч призналася
  • 0

#29 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 18:23

Перегляд дописуВареник (12.09.2009 18:14) писав:

:gryzin: хоч призналася
ну нє..а шо бачу і думаю-от..поважаю..боюсь, високий...тремчу..не від страху :gryzin:

Просто приємно відчувати себе малесенькою поряд...от і все...Але то ж не вимога в мене-ріст від 1,80...
  • 0

#30 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 12.09.2009 – 18:56

Дівчата просто хочуть відчувати себе захищеними. "Як за кам"яною стіною", як то кажуть:gryzin: Високий хлопець ніби відгороджує її, захищає. від того і такі стереотипи про висоту
  • 0

#31 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.09.2009 – 19:00

Перегляд дописуyushchenko (12.09.2009 19:14) писав:

Ну добре.

Якщо, наприклад, раніше, за часів царя Фасолі, висота, а відповідно й сила чоловіка була немаловажним фактором успіху в суспільстві, там кабана скорше заб'є, ведмедя переборе, більше грошей заробить на каменоломнях. То зараз це знівелювалось. Більшого успіху може досягти й людина низенька, але розумна. Тобто маєте АХ.
нашо мені там якась фасоля і так далі. Ну чому не можна висловити свою думку? чому потрібно підлаштовуватись під чиїсь стереотипи? Чітко і ясно відповідаю - не зустрічалась би з малим проти мене хлопцем. всьо!
  • 0

#32 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 12.09.2009 – 19:20

Перегляд дописуЛастiвочка (12.09.2009 18:53) писав:

yushchenko

Ну ви і фашистка. покручє чим я ))))
  • 0

#33 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.09.2009 – 20:23

Взагалі то дивні погляди у жінок. Я наприклад зовсім не маленького зросту, але жінки (і дівчата свого часу) мені подобаються невисокі. І причина цьому досить проста - маленькі жінки пропорційніше складені. Так само і чоловіки. У 90 відсотків двометрових чоловіків після 45-50 починаються досить серйозні проблеми. Ну а в спорті вже і говорити нічого. Тут, відсоток невисоких взагалі поза конкуренцією. Хіба що дво-трикровки, у цих з координацією дещо краще. (Баскетбол НБА, наприклад). Стосовно "кам"яної стіни", то це від зросту не залежить. У чоловіка це має бути в голові. Психологія. Як є тут хлопці маленького зросту - нікого не слухайте. Дівчата вас люблять ніскільки не менше, ніж високих.
Свого часу у десанті нас вибирали і від зросту теж. Однак були хлопці і не дуже високі з непоганими фізичними даними. Сам був свідком, коли на перших стрибках набагато вищого не випхнеш, в той же час, таке собі невисоке стрибало і не задумувалось. Взагалі то, вперше усім страшнувато і зріст переваги не давав. Так що буває і така "кам"яна стіна". Ну а за гімнастику я вже мовчу. Там від 190см. взагалі робити нічого. При зрості 183, я наприклад, робив "підйом переворотом" 26 разів. Однак чемпіоном частини був білорус зростом 172см - 70 разів !
Так що, маленькі хлопці, все у ваших руках. І пам"ятайте одне прислів"я : великі жінки - для роботи, маленькі - для кохання. В цьому сенсі,"переводьте стрілки" на себе і все буде в порядку. А ще, не забувайте братів Білоглазових, Нечаєва, Тайсона, Пеле, Заварова, Хрісто Стоїчкова ( це все невисокі) велику кількість борців, штангистів, боксерів які дивували світ.
  • 0

#34 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 12.09.2009 – 20:35

нє я цих жінок в упор не розумію. в любій ситуяції можна вийти з положення. в одної жінки був маленький чоловік. так вона і каже йому уночі: "ей альо, ти не спи. або лізь догори - будем говорити, або лізь униз - будем щось робити". )))))

Повідомлення відредагував Шмарко: 12.09.2009 – 20:40

• 0

#35 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 12.09.2009 – 22:07

ДЛя мене зріст має значення. Чомусь пари, в яких жінка вища за чоловікамені здаються смішними . Чомусь згадується караре-дует Академія, який свого часу виглядав досить смішно.
  • 0

#36 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 12.09.2009 – 23:13

Перегляд дописуyushchenko (12.09.2009 13:15) писав:

Нє, нормально. Кілька разів мєдляк з такою танцював. Класно - перед очами цицьки, можна й лягти туди. Розумію таких хлопак.
Так і тітьки пропорційно більші! :gryzin:
  • 0

#37 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 13.09.2009 – 08:41

Для ч...на ріст це не перепона,а якщо мислити по іншому слон і моська, о це оралово було б!!! Коротше,ріст не є завадою для кохання, але всі в основному обирають інакше, хлопці нижчих дівчати і навпаки! Але є і винятки, ми ж не однакові!!! Це якось не стандартно, коли дівчина вища за хлопця,але це не означає що їм не можна бути поряд!!! Кожен думає як хоче і робить як йому краще!!! І це не виняток!
  • 0

#38 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.09.2009 – 12:06

Ну якщо подобається постійно впиратися обличчям у цицьки, то це нагадує стосунки "мама - синочок")).
Я думаю, що для кохання ні зріст, ні щось інше - не перепона. А вось для стосунків і сексу це цілком може бути перепоною. Для стосунків - бо скрізь привертатиме увагу невідповідність зросту, викликатиме посмішку в оточуючих, а це таки може дратувати. Ну буває, що жінки й з карликами живуть :gryzin:.
А для сексу зріст може бути перепоною, бо деякі пози таки будуть незручні, та й тіла чоловічого жінці може бракувати. Хочеться ж повністю відчувати поруч себе людину, а не тільки по груди, чи по плечі :gryzin:
  • 0

#39 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 13.09.2009 – 12:22

Перегляд дописуБлискавиця (13.09.2009 12:06) писав:

Ну якщо подобається постійно впиратися обличчям у цицьки, то це нагадує стосунки "мама - синочок")).
Хи-хи. Точно. Приховане збочення, інцест.

Перегляд дописуБлискавиця (13.09.2009 12:06) писав:

А для сексу зріст може бути перепоною, бо деякі пози таки будуть незручні, та й тіла чоловічого жінці може бракувати.
А як же вібратори зростом в 20-30 сантиметрів?
  • 0

#40 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.09.2009 – 13:01

Перегляд дописуyushchenko (13.09.2009 13:22) писав:

А як же вібратори зростом в 20-30 сантиметрів?
Я думаю, що в цій темі не про цей зріст йдеться :gryzin:

А ви, пане Ющенко, вібраторам не заздріть ґґґ
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних