Перейти до вмісту

* * * * - 4 Голосів

Яку Операційну Систему ви юзаєте?

Повідомлень в темі: 498

Опитування: Яку Операційну Ситему ви юзаєте? (148 користувачів проголосувало)

Яку Операційну Ситему ви юзаєте?

1. Windows XP (58 голосів [29.00%])

Процент голосів: 29.00%

2. Windows Vista (15 голосів [7.50%])

Процент голосів: 7.50%

3. Windows 7 (53 голосів [26.50%])

Процент голосів: 26.50%

4. інша ОС сімейства Windows (5 голосів [2.50%])

Процент голосів: 2.50%

5. Linux (52 голосів [26.00%])

Процент голосів: 26.00%

6. MacOS (7 голосів [3.50%])

Процент голосів: 3.50%

7. FreeBSD (5 голосів [2.50%])

8. other(бажано вказати) (5 голосів [2.50%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#461 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 04.01.2015 – 13:44

Перегляд дописуShіver2005 (04.01.2015 – 09:50) писав:

Це не ОС - андроїд та іос, бо з них не можна прошити інший девайс.
Звідки така нісенітниця?
  • 0

#462 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 14:50

Те що немає відповідного софту не значить, що неможливо
  • 0

#463 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 15:58

Перегляд дописуShіver2005 (04.01.2015 – 15:18) писав:

Фантазії - це не дійсність.
А кому він потрібен? Чи ти шукав таке і не знайшов? Може знаєш принципові обмеження Android, що не дозволяють таке робити або значно ускладнюють задачу? Не кажучи вже про те, що це важко назвати критеріем, який би вирізняв повноцінну ОС. У випадку з Android для даної задачі найбільшою проблемою можуть бути - наявність драйверів, якщо йде якась специфічна робота з залізом, але це до архітетури ОС не має відношення.
  • 0

#464 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 16:25

Перегляд дописуShіver2005 (04.01.2015 – 16:05) писав:

в тебе немає рівня МІТ
звісно ж argumentum ad hominem вирішальний
  • 0

#465 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 04.01.2015 – 22:52

Перегляд дописуkissarat (04.01.2015 – 09:13) писав:

Коли останній раз голосування обнулялось? FreeBSD i Vista можна забрати і поставити Android i iOS

Linux Mint 17.1, Ubuntu 12.04, деколи приходиться в Windows 8. Android 2.3, 5
а чого воно взагалі має обнулятися? не кажучи вже про те шо шось має бути забране. вісту використовує більше людей на своїх персональних тачках ніж всі мислимі гівнодистри гівнолінукса разом узяті використовуються якимись диваками. ібо лінкус на персональному компутері, це несмак, понти які нікому крім купки йолопів крутими не здаються взагалі, а також - вугри і підліткова мастурбація. тобто нє. дешеві вебпомийниці-ось куди мають інсталювати це барахло. і то тіке шоб подешевше було.
по темі: звичайно Віндовс! Єдина достойна операційна система для користання на найскладнішому профілі-персональному компутері-робочій станції. жаль не можу зараз завантажити оте прев'ю.
  • -1

#466 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 05.01.2015 – 00:06

В 2005-моу році ніхто і не думав, що дистрибутиви Linux можуть стати повноцінною робочою ОС. Зараз більшість програмістів, яких я знаю і декілька користувачів використовують якийсь дистрибутив. Решту ж або влом, або є специфічний софт, зокрема ігри, які змушують користуватись Windows. І чому ж гугл то вклав стільки в Android оснований на ядрі Linux?

Цитата

понти які нікому крім купки йолопів крутими не здаються взагалі
І як вам там, в 2005-му живеться?
  • 0

#467 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 05.01.2015 – 01:21

Перегляд дописуkissarat (05.01.2015 – 00:06) писав:

В 2005-моу році ніхто і не думав, що дистрибутиви Linux можуть стати повноцінною робочою ОС. Зараз більшість програмістів, яких я знаю і декілька користувачів використовують якийсь дистрибутив. Решту ж або влом, або є специфічний софт, зокрема ігри, які змушують користуватись Windows.
мабуть саме того, шо ніхто не думав, лінукс і не став "повноцінною робочою ос". того шо _ніхто_, не думав. разом з його розробниками. це пояснює, чого ця калька вийшла така убога.
ваші підмножина "знайомих програмістів" очевидно вельми нерепрезентативна. бо статистика зібрана джерелами яким довіряють і на які посилаються, таких тенденцій не виявляє. мяко кажучи. тим більше-ваше пояснення використання Windows. воно більше схоже на фантазії поміркованого лінуксоїда.поміркованого бо без істерики,соплів і воплів шо ми луччі ми умніші ми иліта в нас саме більше айсік'ю тощо. змушує. так прям аж насильно мене змушує, аж закували і спутали. я вам скажу, якби з усіх ос лишився лінукс на світі, я б в той же день покинув займатися компутерами.

Цитата

І чому ж гугл то вклав стільки в Android оснований на ядрі Linux?
ох цей вже гугл.
-а кого лінуксоїд любе більше: столмана чи торвальца?
-гууугл!
не хочеться вас розстраювати,але тому він це зробив,шо не хотів витрачати набагато більше для створення свого ядра.а не того шо лінукс так крут. от тупо не хотів гроші тратити. уявляєте?корпорація ДОБРААА!!!111, а теж жлобиться. і оцініть іронію-лінукс в корпораціях юзають з тієї ж причини за яку, декларативно принаймні, опинсорс ненавидить майкрософт-жадність. ось шо дало лінуксу реальне існування поза спільнотою в тисячу фріків. жадність, проти якої він мав боротися, дала йому таке сяке існування. от і яка система популярніша:корпоративна стоє дєнєх RHEL, чи безплатна її перекомпіляція CENTOS? да. навіть назва останньої какбе намікає, шо саме рухає популярністю опинсорса. от те саме шо роблять жлобуваті хостери, замість купити рхел заплатити інженерам за їхні старання і пакращення, качають безплатну збірку, нафіга ж платити, головне ж швабодка не тратити гроші з свого кармана, от те саме зробив гугл-взяв і вбив двох зайців: не напрягався з розробкою, і пропіарився перед такими обділеними увагою і ласими до визнання опинсорс піплами. і гроші цілі і іміджь тошонада. а ос гівно. но це мєлочі, дрочери зїдять з прицмакуваннями а прості пользуни, ну , вел, та ху керс на них, шо вони зроблять. хіба шо за завєтами столмана підуть і збируть з іцходніків, свій кращий відроїд. єа райт.
а майкрософт і епл мали свої ядра і, не заюзали лінукс? і шо? за вашою логікою, це має показати шо лінукс кал. чи ті корпорації не щитаються? звичайно, гугл же це для лінуксоїда предмет обожанія і поклонєнія. гугл це мірило гугл це наш рулєвой. коротше, ваш аргумент смішний, не згодні? я знаю.
і до речі, андроїд це шлак а не ось. ось юзаю планшет гнусмасівський, девайс атлічний, ось гівно гівном. і це ж я пересилив свою лінуксофобію, сказав-не буде критиканствувати тіке того шо лінукс не люблю, тупо юзатиму і лише по ачучєніям юзання робитиму висновки. ну і ніхріна. гівняна ось не те слово! краще б твій гугл купив QNX який небудь.

але справедливости ради треба сказати, шо ті вєсчі які мені не подоьаються в відрі як користувачу наврчд залежать від загнаного кудись там в жопу лінукса. нє, сіє єсть скоріше від того шо наваяв уже сам гугл зверху. разом з гнусмасом.
  • 1

#468 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 05.01.2015 – 04:54

Коли створювалось ядро Windows NT, про опенсорс ще ніхто не чув, ядро ж Mac OS X основане на FreeBSD, це ж стосується iOS.
Ви, допускаю, надали б перевагу зручному, гнучкому і насиченому софтом Windows Phone або iOS

Цитата

не хочеться вас розстраювати,але тому він це зробив
Якби воно було таким гімном, яким ви описуєте, він би це не зробив. А ще це гімно вже використовується на 97% суперкомп ютерів і чомусь йому надають більшу перевагу ніж віндовсу на серверах і це не рахуючи інших юніксів.

Так ви критикуєте суто опенсорс - ідею того, що ПЗ може розроблятись на добровільних засадах (хоча насправді це не зовсім так)? По вашому ж тоді Microsoft хоче спекатись .NET зробивши його опенсорсним?

Повідомлення відредагував kissarat: 05.01.2015 – 05:05

• 0

#469 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 05.01.2015 – 17:57

Перегляд дописуkissarat (05.01.2015 – 04:54) писав:

Коли створювалось ядро Windows NT, про опенсорс ще ніхто не чув, ядро ж Mac OS X основане на FreeBSD, це ж стосується iOS.
Ви, допускаю, надали б перевагу зручному, гнучкому і насиченому софтом Windows Phone або iOS
ви помиляєтесь. коли розпочиналася розробка NT, а це 1988 рік, штольман уже гнав біса по повній зі своїм гну. і коли NT зявився першим релізом, а це 1993, навіть крепекс, тобто лінукс теж був. а ще ж раніша була бсдя, та шо 386BSD, 4.4BSD і раніші. обіда за вкрадення лаврів першости від якої лінпуксом і досі сидить у її девелоперах. такшо ви помиляєтесь. і до того не ясно, шо ви цим помилковим твердженням хотіли аргументувати.
далі, ядро макосі НЕ основане на freebsd, не поширюйте ці помилкові шаблони середньостатистичного школололінуксфана. ядро макосі базоване на ядрі NEXTSTEP, яка в свою чергу базована на ядрі Mach, який навіть не юнікс,хоча мікроядерний дизайн mach не вспадковано. фрібсд код використовується в макосі, в вигляді певної підсистеми. якшо я правильно памятаю, за допомогою коду взятого з фрібсд і інших бсд проєктів, реалізовані посікс апі, процеси, мережний стек. можливо утиліти стандартні. тобто юнікс морда прикручена з фрібсд поверх ядра xnu як підсистема. хоча смішно, похідна робота пройшла унікс сертифікацію а джерело нє. ну то таке їхні справи чим вимахуватися. а от саме ядро, з плануванням, потоками, менеджментом памяттю, перериваннями, системою в/в, архітектурою драйверів, її імплементацією, усим найнижньорівневішим кодом, аж до hal, інтерфейсом з фірмварями, бутлодарем ітд, власне всим фціоналом шо дійсно складає ядро, все НЕ оснаване на фрібсд, не має ніякого відношення до фрібсд.
так, я б надав перевагу windows phone, безперечно. і ваша іронія мною не сприймається. я впевнений, її якість би переважала андроїд беззаперечно. а "брак" софту на який ви натякаєте навряд би мене зачепив,я мінімаліст мені багато не треба, смію думати, те шо мені було б треба, уже давно існує і в добрій імплементації. я не належу до тих хто вважає шо міліард подєлок сумнівної якости і потрібности це показник привабливости платформи. це скоріше негативний момент папулярности.

Цитата

Якби воно було таким гімном, яким ви описуєте, він би це не зробив. А ще це гімно вже використовується на 97% суперкомп ютерів і чомусь йому надають більшу перевагу ніж віндовсу на серверах і це не рахуючи інших юніксів.
:lol: а5 суперпупиркомпутери111. так, це дуже крутий показник. це головний діамант в короні вимахувань лінуксоїдів, шоб вони без нього робили. не будемо казати шо ті вчоні з суперкомпутерами випиляли його з скла.))) на супер компутерах взагалі часто на більшості вузлів стоять "тупі" кустарні операційні системи які вміють менше ніж дос, і тіке якісь контрольні вузли ганяють повносправну ос, якшо канєшно лінукс можна так назвати. :D експлуатують ті вчоні свої суперкомпутери нещадно, не жаліють навіть ось не хочуть норм купити. гроші жаліють шоб більше заліза купити. залізо не буває фрііі))) я вам кажу, найпривабливішою і найскладнішою ціллю для будь якого розробника операційної системи хоч корпоративного хоч ентузіастського є користувацький сектор, де треба мати потужний інтерфейс з людиною, простим користувачем, співачкою і архітектором, письменником і ігродрочером. а не тільки цукоодміном для якого пітон це не доісторична рептилія, а мова. там де треба завоювати серця і уми. де треба написати десятки міліонів рядків якісного коду шоб стати заслуженим переможцем в цьому змаганні завоюванні. всі хотіли цього, айбіем хотів і того так дико зненавидів майкрософт і власну розробку PC, бо не зміг втримати монополію, sun microsystems, хотів а перетворився в неінтірєсного "щеодного" виробника серверів про які пользуни ніхрєна не знають. це за визнанням засновника,біла джоя. і канєшно лінукс хотів. рік лінукса на десктопі який лінуксоїди вангують щороку і щороку проголошують, це знатний мем. хотів але зафейлив то зробити. ну і нічого страшного. нашо ж так комплексувати і істерити. працюйте тихенько без фанатизму, адже ж головне робити любиме діло. якшо у вас воно канєшно кодити любиме діло. а не тріскотіти брєд, беріть он приклад з тих же бсдунів- тихо і мовчки пиляють і сприймаються як нормальні адекватні люди. люди роблять шо їм цікаво. всі хто саме так поводиться не викликають антипатії. сектанти агітанти викликають.
чому лінуксу надають більшу перевагу на серверах я вже казав в попередніх дописах, якби віндовс сервер став безкоштовним, подивився б я хто б переміг. ггг.
а інші юнікси можете і не рахувати-це ніша, така загнана півдохла ніша.всі юнікс фани перейшли на безкоштовний але значно менш якісний лінукс. ви ж знаєте шо лінукс смокче всюди де тільки сунув свого носа? наприклад вгадайте яка операційна система швидше на спарк машинах, солярис чи лінукс, або на ітаніумах чи pa-risc системах-hp-ux чи лінукс? тотоже. коли чітаєш не тіке агітки, виявляється лінукс не так уже й "rocks". де не де та й проскоче від НЕ хейтера, шось накшталт: ну ви канєшно не сподівайтесь від лінукса на вашій спарк машині суперперформанса... все знову зводиться до одного й того ж всі ці корпорації просто зрізають витрати розгружаючись на лінукс. це явише негативне з точки зору споживача, адже всі нині загнані в глибоку нішу системи і ті які зникли під цим впливом розгужання такі як irix наприклад, всі вони якісніші набагато за лінукс. до речі на суперкомпутерах лінукс теж витіснив комерційні юнікси. не важко здогадатися, шо мотивом там не було: вау яка якість, авжеж ми хочемо собі таке на наше шайні біг айрон. там було: вау воно фріііі. іііі. це як вимахуватися шо д-лінк ставе на свої чіп ен дьорті точки доступу лінукс. ну не хочуть вони пиляти свою фірмварю, знайшли секту лохів для цього. а те шо там могло б працювати ефективеіше і тд, нікого не бебе. бо я впевнений, там лінукс такий же галімий в плані ефективности як і на десктопі- на десктопі він жере процесор адово. а це ж по суті головна платформа для нього. шо там на тих міпсах страшно й подумати. працює -уже добре.

Цитата

Так ви критикуєте суто опенсорс - ідею того, що ПЗ може розроблятись на добровільних засадах (хоча насправді це не зовсім так)? По вашому ж тоді Microsoft хоче спекатись .NET зробивши його опенсорсним?
ем, я ни поняв, їх шо змушують там в опенсорсі? раби чи шо?)))
я не критикую опенсорс, це одна з моделей розробки пз, зі своїми плюсами і своїми мінусами. шо я критикую, так це нездорову фігню в яку перетворили всього лиш модель розробки ці фанатики і їхні папужки. я не сприймаю цю дурну агітацію, коли цьому придають неадекватні атрибути,неадекватну місію, значення, роль, властивості. брехня там не найнеприємніша якість. бо це взагалі суцільна пародія з якогось кіна на якусь тоталітарщину. чи це не крайність, хіба ви не помітили шо цей мувмент перетворили в релігієподібну ідеологію? це секта з псевдорелігією і поведінкою як у білого братства. навіть педевікію відкривати тошно від цих моронів.
а майкрософт і дотнет, ну я ж кажу це модель розробки , і в цих рамках сприймаючи нічого особливого ви тут не побачите. корпорація вирішила один зі своїх продуктів розвивати таким чином. гуд фор зем. шо тут взагалі бачити чогось такого. це тіке для опенсорсників доказ шо вони врятують галактику. я не знаю.
  • 1

#470 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 05.01.2015 – 21:10

Непогана секта. Все ж краща чим яблодрочери? Про ярих прихильників вінди не чув...
Mac OS X i iOS - не UNIX-и?

Повідомлення відредагував kissarat: 05.01.2015 – 21:12

• 0

#471 EarnUa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 11.01.2015 – 12:06

Для особливих Win програм запускаю windows, не завжди Wine може справитись з бібліотеками.
А так, то переважно на Ubuntu.
  • 0

#472 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 12.01.2015 – 00:01

Я тут http://uchan.to/pr/res/1749.html завів дискусію, щодо позиції _Ex
  • 0

#473 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.01.2015 – 23:14

Нещодавно відкрив для себе TampleOS. 64 розрядна, підтримує мультипроцессінг, має власний компілятор для C (holy C), дозволяє використовувати малюнки прямо у коді.
  • 0

#474 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 31.01.2015 – 00:21

Перегляд дописуkissarat (05.01.2015 – 21:10) писав:

Непогана секта. Все ж краща чим яблодрочери?
будь яка секта краща за еплодрочерів.

Цитата

Про ярих прихильників вінди не чув...
хе. в тому й справа, шо віндою користуються нормальні люди. 95% користуються як нормальні користувачі. а не онанують на емуляторі мастурбатора. ой сорі, термінала.
а ентузіасти програмісти яким подобається віндовс саме з проф точки зору звичайно є, і абсолютним числом їх не менше, а вірю більше ніж нуксілаверів, але в цьому багатосотмільйонному океані звичайних пользунів для яких взагалі ОС=Windows, вони губляться, і складається враження шо серед користувачів віндовс нема таких. це помилка. крім того, ці останні-фанати віндовс не страждають комплексами в цьому плані, адже їхня система рулєз, чого ж бризкати слиною і істерити. чого не скажеш про лінухофагів яким просто необзідно зібратися в купку і понити попроклинати, розказати як всьо нисправідоіво і тд. ну шо я розказую, достатньо відкрити будь який хворум і найти там розділ *нікси-ми лучі всіх, для самих хардкорних хацкеріф. ну шось в такому дусі.

Цитата

Mac OS X i iOS - не UNIX-и?
я ж там наче ясно написав. вони пройшли уніх сертифікацію, значить унікс. а от кстаті фрібсд з такої точки зору не унікс. ггг. унікси вони унікси. але ми балакали про те, на чому базоване їхнє ядро. і про те я казав, шо воно НЕ базоване на фрібсд. про шо часто для чогось кажуть уніксофіли. і їм навіть їхня еплофобія в цьому не заважає. просто шо таке уніксовість? якшо відкинути нічого не значащу лабуду про філософію і подібне, то унікс це якшо ти імплементував POSIX API, і пройшов сертифікацію. якшо і те і те, ти офіційно унікс, де юре, якшо тіке перше - де факто. а як реалізована ця імплементація і на якому ядрі цей інтерфейс буде виконуватися неважливо з точки щору оцінки унікс ти чи ні. саме того, унікс дух так званий-це лише пшик який люблять фанати попускати на своїх тирлищах. їм це треба. в реаліях існує зоопарк різних систем які дуже різні внутрі, а спільного між ними є те шо вони залюбки експлуатують це унікс лєгасі, бо бачать шо це круто для певного кола. саме експлуатуть а не розвивають, бо дивлячись на них складається враження шо вони взагалі не знають цього слова. вони настирно продовжують тупцюватися в термінах 70х років. термінали, свопінг,tty, серіал кансоль, текстові конффайли, монолітне ядро... єлє поняття модулів ядра і потоків як одиниць планування засвоїли. ну майже. і не всі.

Перегляд дописуkissarat (12.01.2015 – 00:01) писав:

Я тут http://uchan.to/pr/res/1749.html завів дискусію, щодо позиції _Ex
ось вона-знаменитість. :D я бачу ви там українською спілкуєтеся, байдуже шо лінкус задроти. це добре. а то я думав ми взагалі не маємо нічого подібного.
  • 0

#475 mebe007

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Біля Львова

Відправлено 08.03.2015 – 14:13

Я користуюсь Windows 7
  • 0

#476 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 05:36

Що поганого в еплодрочерах? Хіба погано дрочити на щось прекрасне?
Після такогожаху як вінди 8 на них можна ставити крапку. Кількість користувачів не показник, бо все вирішує хто перший. Лемінги, які стрибають по енерції у прірву не доводять правильність такого вибору. СДМА об'єктивно краще джіесм, але всі на ддіесем, бо всі на джіесем. Так само з найжахливішою соцмережею фейсбуком, всі там, бо вона перша, всі на скайпі, хоча є дешевші і зручніші програми. Це тому, що в цьому випадку прогресивні люлюди підлаштовуються під відсталих, яким складно встановити шось окрім скайпа, чи створити акаунт в иншій соцмережі. А от біль динамічний ринок реагує чутливо. Вантуз мобайл убив Нокію, загнавши їх у маргінес ринку. Андроїд з еплом поділили лілерство. Насправді, лідерство за еплом, а андроїд там чисто завдяки кількості спроб. Стільки моделей і фірм, що статистично половина людей їх купує. Але при тому, що є достатньо робочих моделей за безцінь люди все одно готові віддати шалені гроші, щоб не користуватися андроїдом. Ну ще понти відіграють роль.

• 0

#477 Lucifer's Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 08.09.2015 – 00:34

Windows 7
  • 0

#478 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 08.09.2015 – 20:15

Windows XP SP3 на четвертому пеньку з 2004 року з 1м гектаром памяти. всьо ок, тіке хроме убожество (хроме - це хроме. бравзер) висажує процесор і память. (але приходицця юзать, бо орега привратилась в просто іншу шкіру того ж хромого, мійкросовок не хоче підтримувати хрюшку новими бравзерами, фф - ну він зараз не краще ніж хроме, користувався б стариим версіями - так сайти ж всі запиляні під хроме (шось це нагадує чи не так, тіке чогось разу не чути стіке воні, може того шо цього разу в ролі "головного" виступає корпорація добра?))

Повідомлення відредагував _Ex: 08.09.2015 – 20:20

• 0

#479 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.09.2015 – 22:36

Так, роблять нові версії браузерів, які жеруть більше ресурсів.
  • 0

#480 recht

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 231 повідомлень

Відправлено 09.09.2015 – 08:41

openSUSE 13.2
Дистрибутив для ледарів. Одне погано -- спільноти немає.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних