Перейти до вмісту

* * * * - 4 Голосів

Яку Операційну Систему ви юзаєте?

Повідомлень в темі: 498

Опитування: Яку Операційну Ситему ви юзаєте? (148 користувачів проголосувало)

Яку Операційну Ситему ви юзаєте?

1. Windows XP (58 голосів [29.00%])

Процент голосів: 29.00%

2. Windows Vista (15 голосів [7.50%])

Процент голосів: 7.50%

3. Windows 7 (53 голосів [26.50%])

Процент голосів: 26.50%

4. інша ОС сімейства Windows (5 голосів [2.50%])

Процент голосів: 2.50%

5. Linux (52 голосів [26.00%])

Процент голосів: 26.00%

6. MacOS (7 голосів [3.50%])

Процент голосів: 3.50%

7. FreeBSD (5 голосів [2.50%])

8. other(бажано вказати) (5 голосів [2.50%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#401 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.07.2011 – 10:45

Перегляд дописуshіver2005 (27.07.2011 11:05) писав:

Нахиляються збоченці.
Командний рядок - регрес.
Яка "мудра думка". :)
Як завжди.

Командний рядок - регрес. І якщо на якомусь форумі їх 30, то у всьому сіті 2 відсотки.
А 2% і 30% цю розбіжність ти пропонуєш не помічати?
А в ній суть. Спочатку все нове освоює прогресивна частина, ті, хто замислюється, а не ті, за кого замислюються. Закономірно, що такі показники на українському форумі а не на форумі "програмістів командного рядка", як міг би подумати переляканий представник вантузятмас. Отже, вибір корелює не уміння програмувати, а особисті якості.
Це як бути україномовним в російськомовному місті, займатися спортом на спорт-майданчиках, коли однолітки щовечора там п’ють па-піваску, читати книжки, коли вони дивляться Дом-2. :lol: Інтелектуальний нонконформізм.
Це змінює стереотип, з користувача Лінукса ґіка-програміста на особисті якості.

Цитата

Відтепер користуюсь Андроїд і пофіг на його ядро, мені там не копатись.
Калові маси...
ходити щодня з усвідомленням, що в кишені калові маси. це мучеництво в ім’я вантуза? :P

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 27.07.2011 – 10:57

• 0

#402 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.07.2011 – 10:46

Перегляд дописуOlexandr (27.07.2011 11:10) писав:

Це про вінду мабуть, у мене на убунті всі дрова самі стали. Я тільки одним клацом мишки оновив драйвер для відеокарти.

напишу про нетбук спочатку
- не прокидається
- дрова на звук криві
- ледве зробив щоб адекватно працював тач пад.

про стаціонарний ПК:
- драйвера на відеокарту(ATI Radeon 4850) настільки криві що плавно вікно не можна перетягнути, що не ставив нічого не допомогло.

і з іншийми драйвера постійно щось десь змінювати, дописувати щоб воно коректно працювало, для чого цей гемор, не простіше вставити диск натиснути кнопку встановити дрова і не хвилюватися що щось не запрацює.
  • 0

#403 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.07.2011 – 10:53

Перегляд дописуOlexandr (27.07.2011 11:10) писав:

Це про вінду мабуть, у мене на убунті всі дрова самі стали. Я тільки одним клацом мишки оновив драйвер для відеокарти.
Неинакше, як клацання було по богомєрзкому командному рядку!
  • 0

#404 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 27.07.2011 – 10:59

Перегляд дописуshіver2005 (27.07.2011 11:32) писав:

Якщо Лінукс буде крут під мої потреби я сяду за нього.
Чому ви вважаєте підходящість лінуксу під чиїсь потреби бажанням відрізнятися від инших? От у мене дуже невеликі потреби: інтернет, торенти, відео в тестовому режимі, словники, фотки і все таке. І мені от зовсім не легше користуватися віндою, з нею значно більше проблем.

Угу і жити без цього рядку можна спокійно.
То навіщо оці розповіді про командний рядок в лінуксі, якщо він так само є у вінді і в обох цих системах можна ним не користуватися? Я теж можу сказати: от у вінді командний рядок, айяйяй, як же ж погано!

Простота та задоволення потреб відрізняє Вінду.
Якщо у вас якісь спецпотреби, то не треба узагальнювати. Комусь і телефони від самсунґа прості і зручні, це вже ваше особисте.

Перегляд дописуЯрий (27.07.2011 11:46) писав:

і з іншийми драйвера постійно щось десь змінювати, дописувати щоб воно коректно працювало, для чого цей гемор, не простіше вставити диск натиснути кнопку встановити дрова і не хвилюватися що щось не запрацює.
Карма в тебе погана.
Я навпаки з віндою мучився, не міг поставити драйвер на вайфай свисток. Досі не поставив. На вінді інет вдається отримати в одному випадку з п’яти спроб. Оце так зручність.
  • 0

#405 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.07.2011 – 11:07

плавно вікно не можна перетягнути,
Ось так?
Зображення

• 0

#406 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 27.07.2011 – 11:10

[quote name='Olexandr' post='718030' date='27.07.2011 11:59']Я навпаки з віндою мучився, не міг поставити драйвер на вайфай свисток. Досі не поставив. На вінді інет вдається отримати в одному випадку з п’яти спроб. Оце так зручність.[/quote]

а в мене ві фі свисток не вміє розадвати інет на лінуксі, на вінді і мак ос все добре працює

[quote name='СВІ†ЛОНОСНИЙ' post='718033' date='27.07.2011 12:07'][/quote]

Буду у Кам"янці покажу своє відео.
  • 0

#407 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 27.07.2011 – 15:26

Нахиляються збоченці. Командний рядок - регрес. І якщо на якомусь форумі їх 30, то у всьому сіті 2 відсотки. Гугліть і попустить.
Відтепер користуюсь Андроїд і пофіг на його ядро, мені там не копатись.
Калові маси...

GUI < CLI, і так буде завжди, графічний інтерфейс ніколи не даватиме функціоналу, гнучкості і зручності командної стрічки. Це аксіома. В GUI комп`ютер активний, він веде користувача через меню, галочки в чек-боксах..., в CLI активним є користувач. GUI краще підходить для широкого вжитку, бо простий у використанні, CLI для професіоналів, бо спрощує часто повторювані дії. Різниця між професіональним софтом і софтом широкого вжитку зовсім не в фічастості, а в тому, що професіональний софт дозврляє швидко виконувати часто повторювані дії.
Перед тим, як називати когось каловими масами, розібрались хоча б трохи в питанні. Ось вам наприклад список софту тільки із обчислювальної хімії для лінукса, білшості якого або взагалі нема під віндовс, або є, але інсталюється тільки через танці із бубном. Вас ніхто не примушує лінукс використовувати, купуйте віндовз, віндовз система спеціалізована для використання звичайними home user'ами, під віндовз написані найкращі home user'ські програми, але якщо є люди, які вважають, що лінукс із певних причин задовольняє їх потреби краще, то у вас нема найменших прав їх якось обзивати. Не подобається - геть з пісочниці!

- не прокидається
- дрова на звук криві

про стаціонарний ПК:
- драйвера на відеокарту(ATI Radeon 4850) настільки криві що плавно вікно не можна перетягнути, що не ставив нічого не допомогло.

Недавно ноут Lenovo придбав. У мене все працює, я ніякого драйвера не ставив, ніякого гемору із вставлянням кудись дисків із драйверами у мене не було, просто інсталював убунту, і вона сама одразу підхопила все. Ви забуваєте. що лінуксоїди давно купують залізо під ОС, а не ОС під залізо. :lol: У вас не повинно бути проблем із убунту на системі, в якій generic залізо, але ви матимате проблеми на залізі з якимись екзотичними прибамбасами.
  • 0

#408 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень

Відправлено 28.07.2011 – 21:58

- не прокидається
- дрова на звук криві

про стаціонарний ПК:

Багато людей, які користуються віндовз, не знають деяких простих речей про так звані "драйвера" в лінуксі, а саме того, що в лінуксі нема стабільного API, нема і ніколи не буде, бо його нема "за визначенням". В сирцях самого ядра написано, чому стабільного API в лінуксі нема.
http://www.kernel.org/pub/linux/kernel/peo....6.10-rc2.patch

Практично це означає, що виробнику заліза бінарний блоб підтримувати хоч у принципі можливо, але дуже важко, досі з тією задачею задовільно тільки nvidia справляється (за винятком технології optimus, підтримки якої від nvidia нема). Якщо виробник заліза хоче негеморної підтримки свого зпліза у лінуксі, він має відкритий драйвер в саме ядро включити, такі правила гри, а правил гри ніхто міняти не буде. Якщо при апгрейді ядра злітає блоб вайфая, то не розробників ядра помилка, то виробник заліза не потурбувався про нормальну роботу заліза в лінукс. Виробник заліза сам вирішує, чи потрібна йому підтримка його заліза у лінукс, його ніхто не примушує включати в ядро дрова, як і вас ніхто не примушує лінуксом користуватись. Насьогодні є досить підримуваного у лінуксі заліза, хіба потрібні інтернет ресурси про залізо яке в лінуксі не підтримується, щоб покупцеві, який хоче користуватись лінукс легше було орієнтуватись при купівлі заліза.
  • 0

#409 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 29.07.2011 – 19:24

Недавно змінив основну ОС на Linux. Kalamar, дякую. Ти мені колись давав рекомендації по альтернативному софту. Вже десь пів року під лінуксом, наче нічо. Користую дистрибутив Ubuntu. В Kubuntu стільниця глючна.
P.S. Теж маю Lenovo. Проблеми з дровами відсутні.
P.P.S. Хороша прога CLI та GUI. Я не збираюсь запам'ятовувати всі параметри CLI, так само як не збираюсь клацати мишею до отупіння.

Повідомлення відредагував FT232BM: 29.07.2011 – 19:46

• 0

#410 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 29.07.2011 – 21:42

Мене агітують на Віндовс 7, а у мене на офісному комп'ютері така стоїть, і я щось так повільно до неї звикаю...
  • 0

#411 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень

Відправлено 29.07.2011 – 23:03

Перегляд дописуFT232BM (29.07.2011 20:24) писав:

В Kubuntu стільниця глючна.
Те, що там плазма падає, то фіча. Адже плазма субстанція не стійка, вона мусить падати. КДЕ безмежно настроюваний інтерфейс, з масою вісіляких часто не дуже потрібних фіч, було би дивно, якби там плазма ніколи не падала. :lol:

Перегляд дописуFT232BM (29.07.2011 20:24) писав:

P.P.S. Хороша прога CLI та GUI. Я не збираюсь запам'ятовувати всі параметри CLI, так само як не збираюсь клацати мишею до отупіння.
Залежить від того, що та прога має робити, гадаю. Скажімо наворочений графік зручно будувати за допомогою якоїсь GUI шної програми на кшталт Оріджіна, але коли треба побудувати двадцять якісних, з написами по осям техівськими шрифтами, й з використанням формул у написах, однотипних графіків з 60 data файлів, які дала якась обчислювальна програма, прекрасно підходить pyxplot. Й те, що у нього нема ніякого GUI, йому не вадить.
  • 0

#412 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 29.07.2011 – 23:29

Перегляд дописуTwinkle (29.07.2011 22:42) писав:

Мене агітують на Віндовс 7, а у мене на офісному комп'ютері така стоїть, і я щось так повільно до неї звикаю...
От бачите, а ви кажете ніхто не буде витрачати час невідомо на що.
Комусь і виндос7 складний.

Укрбаш:

Стаття: "Пристрої на базі Windows 8 будуть «розуміти» користувачів"
Коментар: "Головне що б вінда не ображалася і не плакала, коли почне мене розуміти"
  • 0

#413 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 31.07.2011 – 17:10

Юзаю Win7 на стаціонарному компі, на ноуті стоїть дебіан. Дебіан - швидший. Під 7 - більш зручні програми і відкривається на повну вікно програвача на ютубі.
  • 0

#414 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 31.07.2011 – 21:34

Зараз сиджу на Лінукс Груша (LIVE версія). Здається все швидко працює - навіть з флешки просто літає - але ж тут програм ніяких немає :lol:
Зараз перезавантажусь і буде знову Windows 7 :)

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 31.07.2011 – 21:36

• 0

#415 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 31.07.2011 – 21:37

Перегляд дописуPavlo_Taiko (31.07.2011 18:10) писав:

Юзаю Win7 на стаціонарному компі, на ноуті стоїть дебіан. Дебіан - швидший. Під 7 - більш зручні програми і відкривається на повну вікно програвача на ютубі.
Вікно на весь екран лікується. В мене в убунті нрмально. Може встановлення 10 флешу від Adobe поможе. Честно кажучи не знаю яким чином помилку виправили.
  • 0

#416 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.07.2011 – 21:51

в мене в сусі теж на повний екран нормально...
  • 0

#417 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 31.07.2011 – 22:01

Перегляд дописуFT232BM (31.07.2011 22:37) писав:

Вікно на весь екран лікується. В мене в убунті нрмально. Може встановлення 10 флешу від Adobe поможе. Честно кажучи не знаю яким чином помилку виправили.
В убунті може і лікується.
  • 0

#418 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 19.08.2011 – 12:24

Поставив Linux Mint
все ОК, навіть і ставити нічого не прийшлось)), але

1. не вдалось вирішити проблему з WebMoney.
Частково проблему можна вирішити, але не повністю (не буде підтримуватись пряма оплата на сайтах - а це для мене досить важливо).
2. OpenOffice - не повінстю сумісний з Microsoft Office, особливо коли мова йде про редактор форумл, це для мене теж важливо.
3. Для CorelDRAW - не знайшов достойного аналога... Але можливо через вайн можна його якось запустити...

Поки це всі проблеми)) Ігри ставити думаю не потрібно, хоча при бажанні і їх можна встановлювати через вайн...

Перегляд дописуPavlo_Taiko (31.07.2011 18:10) писав:

відкривається на повну вікно програвача на ютубі.
теж мені проблему знайшов :prapor3:

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 19.08.2011 – 12:24

• 0

#419 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 19.08.2011 – 20:20

Коротше саме через ці причини, мушу і відмовитись від лінукса...
Але для 90% користувачів навряд ці речі такі важливі, можна ставити лінукс 100%. Це не той сирий лінукс який був колись... Тепер майже все працює з коробки, навіть і ставити нічого не потрібно!

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 19.08.2011 – 20:20

• 0

#420 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.09.2011 – 23:40

радійте МСфаги http://www.zdnet.com/blog/open-source/micr...dows-8-pcs/9572
  • 0