Перейти до вмісту

* * * * - 4 Голосів

Яку Операційну Систему ви юзаєте?

Повідомлень в темі: 498

Опитування: Яку Операційну Ситему ви юзаєте? (148 користувачів проголосувало)

Яку Операційну Ситему ви юзаєте?

1. Windows XP (58 голосів [29.00%])

Процент голосів: 29.00%

2. Windows Vista (15 голосів [7.50%])

Процент голосів: 7.50%

3. Windows 7 (53 голосів [26.50%])

Процент голосів: 26.50%

4. інша ОС сімейства Windows (5 голосів [2.50%])

Процент голосів: 2.50%

5. Linux (52 голосів [26.00%])

Процент голосів: 26.00%

6. MacOS (7 голосів [3.50%])

Процент голосів: 3.50%

7. FreeBSD (5 голосів [2.50%])

8. other(бажано вказати) (5 голосів [2.50%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#361 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1510 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:місто Київ

Відправлено 03.02.2011 – 09:34

Перегляд дописуkalamar (3.02.2011 01:07) писав:

Але чи утримається мікрософт в ері захмареного комп’ютування, невідомо, бо там мікрософт поки задніх пасе. Але думаю, що не треба недооцінювати можливостей грошових ресурсів мікрософта.
Побачимо, поки їхня нова операціїка не дуже йде.

Це не серйозно, дуже багато людей вряди-годи граються, нащо морочитись із PlayStation.
Якщо рідко, то ясно. А от якщо дійсно ґеймер, то нема сенсу з комп’ютером морочитись, буде складніше, дорожче і гірший результат.

Перегляд дописуЭльба Широкопещерская (3.02.2011 04:00) писав:

якщо пана вразили гну/подєлки, то може він їх буде рохвалювати а не розказувати про "основні проблеми вінди"? бо як люблять казати в колах таких як ви гну/любителів: може то у вас руки незвідти виросли?
Вразили, що одного разу поставивши відразу відчув недоробленість вінди і те, як було незручно в минулому. Єдине з чим виникли проблеми, то це з деякими іграшками і АвтоКАДом, але це вирішилося віртуальною машиною і встановленням вінди на окремий розділ для нечастого відвідування.

а якщо чесно, то казати про незручність вінди можуть тіке або неадекватні пінгвінфанати або дійсно абсолютно невклепні бовдури.
Ви користувались лінуксом? Відповідь: 10 років тому і 5 хвилин не підходить, бо багато змінилося.
Я теж не холіварю, мені подобається лінукс і я буду на ньому сидіти, переваги вінди я назвав, але для простих речей, як то музика/кіно/інтернет/офісний пакет моєї убунти вистачає цілком і в зручності користування вінді до неї далеко. Але тут уже кому як подобається.
  • 0

#362 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.02.2011 – 10:51

Перегляд дописуOlexandr (3.02.2011 09:34) писав:

Побачимо, поки їхня нова операціїка не дуже йде.
Та нормально йде, чого?

Перегляд дописуOlexandr (2.02.2011 18:14) писав:

Ну так, для інтернетосидіння, безумовно :lol: а як ще щось робити, то вжні. Мені такого добра на роботі вистачає.
І під linux теж ні - бо фахові програми здебільшого під windows. Ну, крім якихось суто комп’ютерних галузей або потужних обчислювальних центрів - але це вже не десктопні речі, тому повз. До десктопу linux наразі не доріс - проти 7 не попре. А як ChromeOS увійде, то місця мало буде всім, ги. Це ж іще з android’у може щось вилізти, хтозна.
  • 0

#363 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 11:08

Перегляд дописуzav (3.02.2011 10:51) писав:

Та нормально йде, чого?
Подивився кількість смартфонів на ній, дуже мало поки. Може щось зміниться

І під linux теж ні - бо фахові програми здебільшого під windows.
Я мав на увазі всякі домашні розважальні справи.
А якщо часто треба спецпроги, то так — вінда.

А як ChromeOS увійде, то місця мало буде всім, ги. Це ж іще з android’у може щось вилізти, хтозна.
Ну вони лінуксові, тому ми їх як одне сімейство розглядаємо :lol:
  • 0

#364 Эльба Широкопещерская

Чайник

• Заблоковані
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 11:37

Я не думаю, що вінда як ОС Power User’ів має якісь проблеми, а Power User’ів більшість. Можна вас просто послати на marketshare подивитись. Хоча останнім часом вони й здають трохи.
ви визначили їхню належність до паверюзерів по тому шо в них всіх вінда чи просто вас зло бере шо 90% парку не під дармовим глинуксом? поясненням, шо вони не юзають лінукс бо ідіоти, ви ризикуєте бути потрактовані не краще ніж ви про них думаєте. вам пофік? уявіть насікльки треба помножити це шоб отримати наскільки пофік всім їм, шо ви думаєте про них. Ви уявляте, адже маркетшару знаєте. :D Я просто хочу вас запевнити, шо є люди які Віндовсом користуються бо саме він їм подобається вони бачать саме його потрібним практичним зручним красивим і все решта.
а "гумор" канєшно хардкорний. часто натрапляю на такий. іноді клінічний він. І він весь тільки з одного табору. Гну. Можна пояснювати тотальну домінацію Віндовс паверюзерністю всіх мешканців Землі, можна пояснювати можливе заволодіння ринком "захмарених" компутерів Віндою виключно фінансовою і (звісно порочною) могутністю "мікрософта" але нічим іншим як відчуттям лузерства, ненависті і заздрощів такий "гумор" не поясниш. :lol: Не гріють тих бородатих педиків суперкомпутери?))) до речі, а яку систему лінукс витіснив з суперкомутерів? ту якої сам є клон. тільки вона була комерційна. тож що дивного, шо користуються безкоштовним клоном того за шо колись треба було платити.) Якби Вінду роздавали безкоштовно, завтра б всі суперкомпутери бігали б на ній. :D Ви ж знаєте як під неї швидко пишуть все що треба?)

Цитата

... Кілька років тому, із появою нетбуків, спочатку лінукс захопив добрячий шмат ринку, й мікрософт довелось віддавати ХР на нетбуки практично задарма. Їх тоді навіть не так сам ринок цікавив, як загроза, що якщо покупці звикнуть до лінукса на нетбуках, вони можуть захотіти перейти на лінукс і на основному ПС.
Але чи утримається мікрософт в ері захмареного комп’ютування, невідомо, бо там мікрософт поки задніх пасе. Але думаю, що не треба недооцінювати можливостей грошових ресурсів мікрософта.
- і я бачив сон: лінупс все захопив. була райдуга. я бачив музику. і вєндєкапєц!...
- а потім?
- потім? потім m$ всьо спортив...
- як?
- я прокинувся!
- а при чому тут мікрософт?
- ти шо GNU Humor Collection не читаєш? він при всьому! ;)
"ви в самодєятєльності участвовалі?", :ggggg: каламаре? він так вже 20 років "захоплює" "рве" і "знищує". захопив добрячий шмат ринку. а де ж далі він той шмат дівся? всрався і втоп? адже по теорії, ті товариші зачарувалися лінуском, перейшли на основному ПС на лінукс, поставили лінупс тьощі, тость прям таки спричинили лавинний ефект. Так де ж той шмат? Чи на лінупсі недобуки так швидко погоріли :lol: шо наступного закупу свіжоспечені непаверюзери знову були насильницьки примушені в магазіні до купівлі Віндовс, такого незручного. А чому вони не сказали: давай супирпупир сістєму! Адже тільки так вони могли поступити еге ж? А покупець формує попит. Ну хоч би поставили самі. адже безкоштовно! Та шось не видно цього. Чому не відбувся довбаний лавинний ефект?!
Виходе, - ви самі визнаєтЕ: як тільки є можливість придбати/стати власником Віндовс всі так і роблять, відмовляючись від лінукса. Це ж який він класний! :lol: Це якшо взагалі хтось помітно там на нього сідав. Але ж то паверюзери. хахаха. (але якби ж вони хоч трохи пересіли на лінукс ми б їх в жопу поцілували :lol:)
ото ставлять його на сервери (бо дармОвий :lol:) шоб порєво й інше лайно по інтернету ганяти, і хвате. Се єсть істина. :D
  • 0

#365 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 11:53

Перегляд дописуOlexandr (3.02.2011 11:08) писав:

Я мав на увазі всякі домашні розважальні справи.
А якщо часто треба спецпроги, то так — вінда.
Так тут як раз ChomeOS із сервісами Google всіх розірве.

Перегляд дописуOlexandr (3.02.2011 11:08) писав:

Ну вони лінуксові, тому ми їх як одне сімейство розглядаємо :lol:
Ні, вони Googlе’вські! Гиии.
  • 0

#366 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 12:02

Перегляд дописуzav (3.02.2011 11:53) писав:

Ага, але хотілося б його побачити. Та і взагалі десктопи в домашніх справах потихеньку помирають.
  • 0

#367 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 12:03

Перегляд дописуzav (3.02.2011 11:53) писав:

та ничо вона не розірве.. така собі десктопна версія андроїда, не більше. користувачі вінди, а тим більше лінуха нормального на неї не клюнуть :lol:
  • 0

#368 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.02.2011 – 12:32

казати про незручність вінди можуть тіке або неадекватні пінгвінфанати або дійсно абсолютно невклепні бовдури.
сучасні комп'ютерні інтерфейси страшенно незручні
  • 0

#369 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 12:38

Перегляд дописуEvol (3.02.2011 12:03) писав:

та ничо вона не розірве.. така собі десктопна версія андроїда, не більше. користувачі вінди, а тим більше лінуха нормального на неї не клюнуть :lol:
Коли ви нарешті зрозумієте, що користувачі є у програм, а операційна система - суто допоміжна річ. Якщо всі гайнуть на хмари, то нафіґ там кому треба та ОС? Ви подивіться: ви зайшли на мордозошит і там зависли на півдня /у тому числі й по робочих питаннях/, а решту півдня ви тупцяєтеся в корпоративному ПЗ - теж через http, наприклад. Де тут місце для ОС? І це буде у половині випадків, щонайменше. А от у другій половині можливо й відіграватиме ролю ОС, і Windows звідти не скоро посунуть. 15 років монополії даються взнаки.
Усілякі iPad як раз і доводять, що ОС - ніщо, головне програмки /і нічого, що в них більше дурнуваті птасі виходять, бо як раз про особисті робочі місця й ведемо мову/.

Перегляд дописуOlexandr (3.02.2011 12:02) писав:

Ага, але хотілося б його побачити. Та і взагалі десктопи в домашніх справах потихеньку помирають.
Про що й мова.

Перегляд дописуSergiy_K (3.02.2011 12:32) писав:

сучасні комп'ютерні інтерфейси страшенно незручні
Теж правда, еволюція відсутня майже, сама деградація наявна.

Повідомлення відредагував zav: 03.02.2011 – 12:37

• 0

#370 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4205 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 03.02.2011 – 14:23

І під linux теж ні - бо фахові програми здебільшого під windows. Ну, крім якихось суто комп’ютерних галузей або потужних обчислювальних центрів - але це вже не десктопні речі, тому повз. До десктопу linux наразі не доріс - проти 7 не попре. А як ChromeOS увійде, то місця мало буде всім, ги. Це ж іще з android’у може щось вилізти, хтозна.
Які фахові програми, і якого фаху? Все від фаху залежить. Я наводив приклад голівуда, який лінукс використовує, бо фахові програми якраз під лінукс. Із мого фаху, комерційні mathematica і maple є і під віндовз, і під лінукс. Відкритий LaTeX теж є під обидві системи. Origin без найменших проблем під вайном досі йшов, але він і не потрібен, бо є ряд вільних програм, які мені зручніші. Матлаб заміняється Октавом чи SciLab’ом. Є Sage, щодо якої не певен, чи її уже портували під віндовз. Є компілятори на різний смак, як оперсорсні так і комерційні. Як по дрібноті дивитись, по різним редакторам чи словникам, то краще, ніж під віндовз, бо такі речі, як kile чи winefish чи емак чи vim одною командою ставляться, або уже є. Проте не певен, чи є під віндовз elmer, gap, cadabra, elk, abinit... Що ще треба? Так що беззмістовно про то сперечатись, без конкретизації фаху.
Щодо зручності, гадаю, то звички питання. Я абсолютно не можу у віндовзі працювати, не вистачає найнеобхідніших прибамбасів, до яких звик. Навіть фонти здається звички питання, мені дуже не подобаються фонти у віндовз, тоді як знайомим користувачам віндовз не подобаються фонти у лінукс. У віндовзі немає нормального командного шела із супутніми прибамбасами (як readline), що перетворює віндовз на неюзабельну систему, принаймні для мене неюзабельну.
  • 0

#371 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 14:29

Під фаховими, мабуть, мається на увазі "джентельменський набір" типу MathCAD/AutoCAD/CorelDraw і т.д.
  • 0

#372 TpakTopucT

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень
  • Місто:Banderstadt

Відправлено 03.02.2011 – 14:35

Перегляд дописуЭльба Широкопещерская (3.02.2011 11:37) писав:

Якби Вінду роздавали безкоштовно, завтра б всі суперкомпутери бігали б на ній. :lol: Ви ж знаєте як під неї швидко пишуть все що треба?)

А ви колись самі пробували писати програми під віндовс і лінукс? Для прикладу проста функція створення потоку нового процесу на мові С/С++ у Windows та Unix... Ну так прочитайте прототипи функції CreatProcess та fork... У першому випадку потрібно 10 змінних для кожної з якої існують специфічні параметри (такі як атрибути та інше), а в другому випадку всього один параметр... Це простий приклад(а таких змінних сотні тисяч), і дивно чому ще потім питають чого відновс так часто "падає"...
А по друге те що 70% програмного забезпечення в нас "крякнутого"... Прийде час, зловить податкова за одне місце ці підприємства, тоді побачите як вони швидко будуть думати про альтернативу... Оскільки платити 100-200$ за ліцензію на один пк невигідно, а крім цього ще ж офіс, та купа інших програм на які потрібно ліцензії... В цьому основна проблема в нашій країні(до речі цікаво а у вас на скільки тисяч $ софту на ПК?)... Можна навіть порахувати середню статистичну фірму на 50 працівників, на кожен ПК ~400(100 вінда любимий Windows офіс антивір та ін.)$ і того получається ~160000 грн... Як ви думаєте, що робитиме директор...???(риторичне питання)
Про суперкомпютери та сервери взагалі брєд... Unix використовують там, не тому що вони безкоштовні, а тому що вони більш гнучкі і стабільні... А витіснили вони Windows Server, якщо ви звичайно чули про таку OS Windows family...
Про стабільність систем в Unix в порівнянні з Windows взагалі варто промовчати...
До речі, ви часом не бачили мережеве обладнання (роутери, свічі та ін.) на якому б стояла Вінда? А то я щось такого не зустрічав... Питання а чому така корпорація як Мікрософт нічого не роблять в даному напрямі? А все тому що їх обладнання потребує багато ресурсів(ну що ж поробиш графічна оболонка інтегрована в ядро великого, могучого і дирявого Windows-a), Unix на відміну дозволяє дуже гнучко налаштовувати систему...

П.С. так пишуть швидко, а потім виправляють довго-довго...
  • 0

#373 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 14:47

Перегляд дописуkalamar (3.02.2011 14:23) писав:

Матлаб заміняється Октавом чи SciLab’ом.
...
У віндовзі немає нормального командного шела із супутніми прибамбасами (як readline), що перетворює віндовз на неюзабельну систему, принаймні для мене неюзабельну.
І тут з одного боку починається вічні розмови про замінники, котрі фахівцю як раз непотрібні - йому роботу робити, а з іншого боку, навзаєм закидається теза про заміну штатної оболонки win на таку, що задовольнятиме /а їх є/.
А ще є бухоблік, кошторисні розрахунки та інші дрібнички, котрі під linux не вирішуються аж ніяк, а варіянт віртуялізації - це взагалі щось сумне: нащо людині дві ОС замість однієї?
p.s. Забув додати, що альтернативи MS Office, як це не прикро, нема.

Перегляд дописуOlexandr (3.02.2011 14:29) писав:

Під фаховими, мабуть, мається на увазі "джентельменський набір" типу MathCAD/AutoCAD/CorelDraw і т.д.
А як щодо АВК чи Будівельних Технологій?

Повідомлення відредагував zav: 03.02.2011 – 14:44

• 0

#374 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 03.02.2011 – 14:57

Перегляд дописуkalamar (3.02.2011 14:23) писав:

Які фахові програми, і якого фаху? Все від фаху залежить. Я наводив приклад голівуда, який лінукс використовує, бо фахові програми якраз під лінукс. Із мого фаху, комерційні mathematica і maple є і під віндовз, і під лінукс. Відкритий LaTeX теж є під обидві системи. Origin без найменших проблем під вайном досі йшов, але він і не потрібен, бо є ряд вільних програм, які мені зручніші. Матлаб заміняється Октавом чи SciLab’ом. Є Sage, щодо якої не певен, чи її уже портували під віндовз. Є компілятори на різний смак, як оперсорсні так і комерційні. Як по дрібноті дивитись, по різним редакторам чи словникам, то краще, ніж під віндовз, бо такі речі, як kile чи winefish чи емак чи vim одною командою ставляться, або уже є. Проте не певен, чи є під віндовз elmer, gap, cadabra, elk, abinit... Що ще треба? Так що беззмістовно про то сперечатись, без конкретизації фаху.
Щодо зручності, гадаю, то звички питання. Я абсолютно не можу у віндовзі працювати, не вистачає найнеобхідніших прибамбасів, до яких звик. Навіть фонти здається звички питання, мені дуже не подобаються фонти у віндовз, тоді як знайомим користувачам віндовз не подобаються фонти у лінукс. У віндовзі немає нормального командного шела із супутніми прибамбасами (як readline), що перетворює віндовз на неюзабельну систему, принаймні для мене неюзабельну.
Пане, ви знущаєтесь, Матлаб заміняється Scilab, якщо користувачу треба кілька диф., інт. рівнянь вирішити. Октав не пробував. Мені треба Signal Processing Toolbox, в найближчому майбутньому сімулінковський білдер під DSP від Texas Istruments. (Хоча до чого заміна, якщо є крякнутий матлаб під лінуху)
LaTeX да, коли я запарився з методичкою у OOO(який я люблю, але він мене підло підвів, коли число картинок перевалило за сотню), вирішив перейти на LaTeX.
Але до чого перехід на вільне ПЗ, якщо у нас в країні можна відносно безпечно використовувати піратське?
У віндовс є офігенний ПаверШел(штатна комплектація починаючи з Win7, якщо не Vista), де можна писати скрипти хоч на ЯваСкріпт, хоч на бейсік, там ще є мови, але не пам'ятаю які.

Повідомлення відредагував FT232BM: 03.02.2011 – 15:05

• 0

#375 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 15:21

Перегляд дописуzav (3.02.2011 14:47) писав:

p.s. Забув додати, що альтернативи MS Office, як це не прикро, нема.
ООо, але не завжди вдається нормально застосувати.

Перегляд дописуzav (3.02.2011 14:47) писав:

А як щодо АВК чи Будівельних Технологій?
Ну, то я про своє, що мені ближче, ггг
  • 0

#376 Доктор САВ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 16:17

Windows 7
комп ледве-ледве тягне :lol:
  • 0

#377 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.02.2011 – 16:19

Перегляд дописуДоктор САВ (3.02.2011 16:17) писав:

Windows 7
комп ледве-ледве тягне :lol:

зате не відстаєш від життя))
  • 0

#378 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4205 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 16:53

Перегляд дописуFT232BM (3.02.2011 14:57) писав:

Пане, ви знущаєтесь, Матлаб заміняється Scilab, якщо користувачу треба кілька диф., інт. рівнянь вирішити. Октав не пробував. Мені треба Signal Processing Toolbox, в найближчому майбутньому сімулінковський білдер під DSP від Texas Istruments. (Хоча до чого заміна, якщо є крякнутий матлаб під лінуху)
LaTeX да, коли я запарився з методичкою у OOO(який я люблю, але він мене підло підвів, коли число картинок перевалило за сотню), вирішив перейти на LaTeX.
У матлабі і октаві майже однакова мова, програма у матлабі написана після деяких доробок йде на октаві. Зрештою все те просто оболонка над сішними та фортранівськими бібліотеками. Дивно, що то купують :lol: . Більшість тих математичних бібліотек - вільні.

Але до чого перехід на вільне ПЗ, якщо у нас в країні можна відносно безпечно використовувати піратське?
У віндовс є офігенний ПаверШел(штатна комплектація починаючи з Win7, якщо не Vista), де можна писати скрипти хоч на ЯваСкріпт, хоч на бейсік, там ще є мови, але не пам'ятаю які.
А да я щось про перехід на вільне ПЗ говорив? Я просто навів приклади конкретного фаху, де є ПЗ якого під віндовз просто не існує, і де немає ПЗ, якому немає адекватної заміни у Лінукс.
Щодо шелу, то я крім ХР ніякого вінзовз не бачив, і не побачу, тому не знаю, чув, що вони вирішили шел зробити. Але який мені сенс із того шелу, коли нормальний шел давно у лінуксі є, щоправда без бейсика, але я то якось переживу.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.02.2011 – 17:12

• 0

#379 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4205 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 20:06

Мені треба Signal Processing Toolbox
В SciLab http://help.scilab.org/docs/5.3.0/en_US/se...defaf6b9c9.html
В Октаві http://www.network-t...octave_256.html
В scipy http://docs.scipy.or...nce/signal.html
Звичайно, то не точний еквівалент матлабу, якщо потрібного вам нема - bad luck. Матлаб трохи дорогуватий, здається коло 1000$ за саме щастя, й по 100$ за додаткові функції. Та й ті речі більше інженерам потрібні. Серед моїх колег ані Октавом, ані Матлабом майже ніхто не користується, задачі инші.
  • 0

#380 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 20:42

Перегляд дописуzav (3.02.2011 12:38) писав:

Коли ви нарешті зрозумієте, що користувачі є у програм, а операційна система - суто допоміжна річ. Якщо всі гайнуть на хмари, то нафіґ там кому треба та ОС? Ви подивіться: ви зайшли на мордозошит і там зависли на півдня /у тому числі й по робочих питаннях/, а решту півдня ви тупцяєтеся в корпоративному ПЗ - теж через http, наприклад. Де тут місце для ОС? І це буде у половині випадків, щонайменше. А от у другій половині можливо й відіграватиме ролю ОС, і Windows звідти не скоро посунуть. 15 років монополії даються взнаки.
Усілякі iPad як раз і доводять, що ОС - ніщо, головне програмки /і нічого, що в них більше дурнуваті птасі виходять, бо як раз про особисті робочі місця й ведемо мову/.
користувачі є у ОС, і це, можливо, для вас ОС - допоміжна річ. в моєму випадку (і у випадку нехай половини людей) вона - основна річ в пк. вона є платформою для ігор і програм які мені потрібні. на хмари всі не гайнуть, бо хмари - це тільки вдалий маркетинг. на ділі воно незручне і нестабільне. ніколи не довірю свої файли хмарі. вже зараз буває незручно, коли гмейлу вздумується відрубатись на півгодини, важко уявити якби таке трапилося з файлами, до яких треба доступ в цю ж мить. та й нема зараз ще досить швидкого нету, щоб хмари стали заміною для звичайних hdd, і скоро не буде.
по друге ніхто під хромОС не буде підлаштовувати свій софт і т.п., так шо корпоративні клієнти, про яких ви згадали, будуть просто змушені далі використовувати вікна (так само як це зараз відбувається з лінуксом).
головне програмки при нормальній ОС, так. але в хромОС це ніякі не програмки а тупо веб, який не такий функціональний як нормальні проги і ше довго таким не стане.
підсумовуючи: нікого хромОС не порве - ні лінукс нормальний, ні вінду. отакє.

Повідомлення відредагував Evol: 03.02.2011 – 20:44

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних