Перейти до вмісту

* * * * - 4 Голосів

Яку Операційну Систему ви юзаєте?

Повідомлень в темі: 498

Опитування: Яку Операційну Ситему ви юзаєте? (148 користувачів проголосувало)

Яку Операційну Ситему ви юзаєте?

1. Windows XP (58 голосів [29.00%])

Процент голосів: 29.00%

2. Windows Vista (15 голосів [7.50%])

Процент голосів: 7.50%

3. Windows 7 (53 голосів [26.50%])

Процент голосів: 26.50%

4. інша ОС сімейства Windows (5 голосів [2.50%])

Процент голосів: 2.50%

5. Linux (52 голосів [26.00%])

Процент голосів: 26.00%

6. MacOS (7 голосів [3.50%])

Процент голосів: 3.50%

7. FreeBSD (5 голосів [2.50%])

8. other(бажано вказати) (5 голосів [2.50%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 07.07.2010 – 17:19

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.07.2010 17:58) писав:

А ви тут що забули, якщо вам тема не цікава?
Виправдайте свою присутність у темі.

ну якщо ви не вловили, то я хотіла сказати що "давайте жити дружно" і "а чи не пофіг у кого довша піська шо стоїть?"
юзаю вінду та лінух. не через релігійні переконання а тому що мені так зручно.
взагалі

Цитата

Не выёбываться, а использовать то, что хорошо использовать в своих нишах. (с)

тобто я хотіла сказати що ви всі дурні, а я дартаньян.
ой, тут вся тема про це... от блін.
  • 0

#322 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 07.07.2010 – 18:29

Тю, так люди ж від цього задоволення отримують.
А модуратори ще й ЧСП, коли уявляють себе таким голубом миру, який припиняє релігійні війни.
  • 0

#323 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 07.07.2010 – 18:33

Перегляд дописуNeorlandina (7.07.2010 18:19) писав:

юзаю вінду та лінух. не через релігійні переконання а тому що мені так зручно.

Цитата

а в чому для тебе полягає зручність юзання 2 операційок? Щодо "ніш", то в країнах з низьким рівнем софтодерибану є 2 ніші: дорогі вінда й макось або безкоштовний лінукс. А в нас я собі уявляю лише такі випадки: 1)вінда, 2)панти, 3)необхідність юзання софту який є лише під лінукс (або лінуксовий аналог значно краще, але я такого не зустрічав)

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 07.07.2010 – 18:44

• 0

#324 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 19:28

Перегляд дописуSergiy_K (7.07.2010 19:33) писав:

2)панти,
Панти передбачають невиправдані зусилля.
Але багатьом користуватися лінуксом просто зручніше і це в них виходить настільки гармонійно, що вони не напружуються.
Ну з вєндою ясно, що розумом не сяйнеш. :rolleyes:

Цитата

Найвийожистіша фраза яка тільки існує. :unsure:
Таке собі вимальовування і удавання аскета, цнотливця.
Головне, що ніхто цїй пораді не слідує.
Тіпа будь собою, не понтуйся.

Але це вчорашній день, протухлі гасла яким кичиться тільки забидлена гопота.
Он слухайте як я понтуюся, я завжди попереду сірох маси:
"я понтуся, бо понтуватися для людини - це натурально".

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 07.07.2010 – 19:29

• 0

#325 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 20:27

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.07.2010 20:28) писав:

Панти передбачають невиправдані зусилля.
Але багатьом користуватися лінуксом просто зручніше і це в них виходить настільки гармонійно, що вони не напружуються.
я зараз просльозюсь від зворушення))) мій досвід користання лінуксами показує, що зусиль там йде більше, інвалідські сумісності\залежності в цьому софт-лего іноді бісять, правда дистри, які зараз йдуть, значно стабільніші ніж той жах, який був ще 5-7 років тому, але ж цьому холівору вже зо два десятки років. Кажучи про незвичність лінукса не треба забувати про те скільки часу було затрачено на освоєння вінди, але ж графічні оболонки лінух по суті або копіюють майкрософтівські або є менш зручними.
  • 0

#326 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 07.07.2010 – 21:07

Перегляд дописуSergiy_K (7.07.2010 21:27) писав:

я зараз просльозюсь від зворушення))) мій досвід користання лінуксами показує, що зусиль там йде більше, інвалідські сумісності\залежності в цьому софт-лего іноді бісять, правда дистри, які зараз йдуть, значно стабільніші ніж той жах, який був ще 5-7 років тому, але ж цьому холівору вже зо два десятки років. Кажучи про незвичність лінукса не треба забувати про те скільки часу було затрачено на освоєння вінди, але ж графічні оболонки лінух по суті або копіюють майкрософтівські або є менш зручними.
Згоден. Графічні оболонки в лінухі налзвичайно убогі і підходять тільки для запуску програм з віконним інтерфейсом і аж ніяк не для конфігурування. А конфігурація вінди через графічний інтерфейс в неї майже що з коробки, це закладено на ідеологічному рівні. Звісно гнучкість Лінукс, та і взагалі *НІКС, у конфігурації затикає за пояс вінду, але спробуй її змінити, це зовсім не юзер френдлі, зовсім. Є ще варіант: встановити дистрибутив спеціально розроблений та настроєний під конкретний ноутбук і не паритись. Але знов ж, коли захочеться провести деякі зміни, юзера чекає неприємний сюрприз.
Ганяв на нетбуці Moblin. Круто, швидко, звісно якщо у вас н6ема конкретних специфічних задач для вашого нетбуку.
  • 0

#327 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 21:32

Перегляд дописуFT232BM (7.07.2010 22:07) писав:

Згоден. Графічні оболонки в лінухі налзвичайно убогі і підходять тільки для запуску програм з віконним інтерфейсом і аж ніяк не для конфігурування.
Ваша думка суперечить не тільки моєму особистому враженню, а й загально поширеному. Вєнда привчає до себе користувача. Лінукс дає можливість оформити інтерфейс на свій смак.
Почнемо з того, що у вєнди одна панеь. А у Лінукса їх скільки завгодно різних модифікацій, розміщення, змісту, вигляду, купа доків які навіть навороченіше за маківські виглядають.
Купа віджетів і тем, які йдуть безкоштовно. Скрипти.

Та й просто для статистики візміть декілька скриншотів Лінуксової стільниці і Вєнди. На тих же теревенях. У Лінуксі жодної однакової стільниці. У вєнді скриншоти різняться хіба що кількістю сміття-ярликів та тлом робочого столу.

Я вас зараз налаштуваннями закидаю:
Компіз

Доки

миша
http://www.youtube.com/watch?v=dTPvc3FVV9U&feature=related

Цитата

Але знов ж, коли захочеться провести деякі зміни, юзера чекає неприємний сюрприз.
Ганяв на нетбуці Moblin. Круто, швидко, звісно якщо у вас н6ема конкретних специфічних задач для вашого нетбуку.
Це дуже суб’єктивно. Вм легше бо ви до того звикли. Мені наприклад складно щось у 7ці налаштувати.

я зараз просльозюсь від зворушення))) мій досвід користання лінуксами показує, що зусиль там йде більше,
Ну це ваш досвід, хтось до візка звик, комусь на велосипеді краще.
А також ваші потреби теж формуються ОС. Якщо звик, щоб Мой комп’ютер було в лівому кутку, чи щоб графічна програма називалася фотошоп, то тут канєчно вантуз. Нема об’єктивної оцінки. Один мій знайомий побачивши Лінукс підмітив таку незручність: а, так в лінуксі ще треба шукати як програма називається, а у вінді все ясно - фотошоп - для графіки, експлорер - для нету. І такі незрічності з Лінуксом бувають. :rolleyes: Инший перейшов і неможе нарадітися, хоча знання в компах і м’яко кажучи навіть здатність розпізнавати складні речення не дуже висока.
А комусь вєнда не зручна, бо роздачу складно робити, виглядає як допотопний мотлох, чи жорстких посилань, чи консолі, скриптів бракує.

Справа смаку.

Кажучи про незвичність лінукса не треба забувати про те скільки часу було затрачено на освоєння вінди
100%

але ж графічні оболонки лінух по суті або копіюють майкрософтівські або є менш зручними.
Якщо я переказую анегдот, це не значить, що я його автор. Те, що ви вперше побачили вікна у вікнах, не значить, що вони там вперше з’явилися. Саму концепцію вікон. Макінтош розробив. Із графічного середовища майже нічого майкрософтом не вигадано. По наслідуванню чужих виназодів якраз Майкрософти перші.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 07.07.2010 – 21:43

• 0

#328 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 07.07.2010 – 21:43

Нє, звичайно з оформленням, свистілками, перділками в Лінукса гарно справи ідуть, краще ніж, мабуть, у Віндовс. Питань нема.
Я мав на увазі саме простота конфігурації. Сконфігурувати Віндовс, не залізши в консоль можливо,а а от Лінукс — ні. Звісно в цьому є плюси. Типу зробив кілька резервних копій файлів і при встановленні просто розпакував, тим самим отримавши сконфігурену машину. Але ось, наприклад, я встановлюю нову системну утиліту типу Самба чи ФТП сервер і почитаю читати мануали, замість того, щоб швиденько настроїти через графічний інтерфейс.
P.S. Сімку видалив через 3 мясяці. Дуже вже не звик, іноді здається, що моє піврічне знайомство з убунтою було набагато тісніше.
  • 0

#329 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 21:44

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.07.2010 22:32) писав:

Якщо я переказую анегдот, це не значить, що я його автор. Те, що ви вперше побачили вікна у вікнах, не значить, що вони там вперше з'явилися. Саму концепцію вікон. Макінтош розробив. Із графічного середовища майже нічого майкрософтом не вигадано. По наслідуванню чужих виназодів якраз Майкрософти перші.
Це якби сперечались які відюхи краще Nvidia чи AMD, а якийсь шутнік видав: "да ви чьо, не знаєте, що перший напівпровідниковий транзистор винайшли Бардін і Шоклі?"

Лінукса їх скільки завгодно різних модифікацій, розміщення, змісту, вигляду,
1) У вінди є скільки завгодно різних модифікацій інтерфейсу, розміщення, змісту, вигляду. Гугляй!
2) "справа смаку" така, що тасувати візуальні примочки графічного інтерфейсу - це не те на що я бачу доцільним витрачати час
  • 0

#330 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 22:04

Перегляд дописуSergiy_K (7.07.2010 22:44) писав:

Це якби сперечались які відюхи краще Nvidia чи AMD, а якийсь шутнік видав: "да ви чьо, не знаєте, що перший напівпровідниковий транзистор винайшли Бардін і Шоклі?"
Не зовсім доречно, адже ви перші казали не по кращість а про те, хто перший винайшов. Це об’єктивний критерій з яким не поспориш.

Що до кращости, то тим, хто користується Лінуксом відкриваютсья його переваги. Тим, хто спробував тільки лайвсіді видаєтсья зрічнішим те, до чого уже звикли, якщо вєнда, то до вєнди, якщо мак - до мака. Так шо тут ваші напівпровідники теж пролітають. :rolleyes:

1) У вінди є скільки завгодно різних модифікацій інтерфейсу, розміщення, змісту, вигляду. Гугляй!
Нагуглив. Знайшов жалюгідний вінда аеро, вау, прозорі рамки. :gggg: Це щось нове. :unsure:
Хоча, може після 10 років тортур ХР вам це і здаєтся маною небесною. ГГГ )

2) "справа смаку" така, що тасувати візуальні примочки графічного інтерфейсу - це не те на що я бачу доцільним витрачати час
Мова йшла про робоче середовище, я вам відповів. Зайде мова про налаштування сервера, лінукс і там вас зробить. А ви так і скакатимете від незручних для вас тем. :ggggg: Здається, що ваше уперебжене ставлення базуєтсья не на об’єктивних фактах, а на тому, що ви просто не знаєте предмет дискусії. Це я про плагіат у мокрософта і "неконфігуруємість" середовища Лінукса. В обох питаннях як з’ясувалося ваші хибні уявлення базувалися на браку знань. Чогось не знати це не погано, погано щось аргументувати власним незнанням.

Перегляд дописуFT232BM (7.07.2010 22:43) писав:

Нє, звичайно з оформленням, свистілками, перділками в Лінукса гарно справи ідуть, краще ніж, мабуть, у Віндовс. Питань нема.
Ваш зухвалий тон зовсім недоречний.
Гарна система справляєтсья краще з поставленим завданням.
Якщо зайшла мова про свистілки, показали свистілки.
Зайде мова про сервери, чи про кластери, так вашій вєнді тільки свістілки і дурилки й залишаться. На 7ми з 10 суперкомп’єтерах Світу стоїть Лінукс. А ваша вєнда де? На одному і на останньому китайському в рейтингу. Сервери - і там лінь перший.

Цитата

Я мав на увазі саме простота конфігурації. Сконфігурувати Віндовс, не залізши в консоль можливо,а а от Лінукс — ні.
Знову думка заснована на браку знань.

Он вам за посиланнями які я давав
дівчина, щоб вам було соромно, учить вас як налаштовати компіз. Вона це робить без командного рядка. Один раз тільки набирає, коли встановлює, і то, бо їй так зручніше і швидше, це можна і через графічні програми зробити.
Знову ваші фе - це лише брак знань.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 07.07.2010 – 22:06

• 0

#331 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 23:10

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.07.2010 23:04) писав:

Не зовсім доречно, адже ви перші казали не по кращість а про те, хто перший винайшов. Це об'єктивний критерій з яким не поспориш.
Ну ти й тупиш! Я мав на увазі що теза "Біллі зтирив в Стіві віконний інтерфейс" питання суто історичне, тоді як вторинність - актуальне: навіщо мені відмовлятись від зручності, яку реалізовано в поточних версіях вінди і чекати поки її склонують в KDE?

Нагуглив. Знайшов жалюгідний вінда аеро, вау, прозорі рамки. :gggg: Це щось нове. :unsure:
Хоча, може після 10 років тортур ХР вам це і здаєтся маною небесною. ГГГ )
Чогось не знати це не погано, погано щось аргументувати власним незнанням.
Точно! Не поводь себе так погано! :rolleyes: Юзанням всяких радикальних і не дуже модифікацій графічного інтерфейсу я страждав ще у Win98, тоді їх була просто дика кількість, зараз такими цяцьками не захоплююсь

Гарна система справляєтсья краще з поставленим завданням.
Зайде мова про сервери, чи про кластери, так вашій вєнді тільки свістілки і дурилки й залишаться. На 7ми з 10 суперкомп'єтерах Світу стоїть Лінукс. А ваша вєнда де? На одному і на останньому китайському в рейтингу. Сервери - і там лінь перший.
За сервери не берусь судити, тих пару жирних серваків, які бачив, були під FreeBSD, з суперкомп'ютерами не стикався, а про кластери для наукових обчислень скажу, що вчені - народ хитрораціональний, під певний проект виділяєцця конкретна сума грошей і краще поставити лінукс, а на зекономлені гроші докупити енну кількість заліза, виграш може становити тижні часу, комп. парк постійно розширяєцця й оновлюєцця, і завдяки економії модернізація пришвидшуєцця
  • 0

#332 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 00:19

Якщо я переказую анегдот, це не значить, що я його автор. Те, що ви вперше побачили вікна у вікнах, не значить, що вони там вперше з’явилися. Саму концепцію вікон. Макінтош розробив.

Взагалі то Macintosh то комп"ютер, компанія Apple називається, і не вони придумали графічний інтерфейс а Xerox, при чому цей перероблений ксеросівський інтерфейс і з"явився в першому Macintoshі 1984 року.

Криві скіни на які протино дивитись і систему після них можна не запустити?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.07.2010 20:28) писав:

Спеціально для експерименту поставив на ноутбука убунту 10.04.
1) з "коробки" ні одного кодеку нема
2) дрова на мережеву карту криво стали, і на Фреш тел нема
3) в самій системі нічого толком без без інету не зробиш

от і вся зручність.....

на нетбуку Мак ОС стоїть то з коробки все є що потрібно, кілька тільки програм доставив і все.
тим більше саме після мак ос відмовився остаточно від вінди, тому що то дійсно готова ос якою можна просто користуватись а не налаштовувати чорт зна що, хоча то на любителя. Ще в убунті сильно роздратувало то схожість з мак ос, таке враження що на барсі сидиш як на оригіналі а убунту наче на китайській підробці(не дарма назвали 10.04 "снежная рысь", хоч би совість мали).
  • 0

#333 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 00:34

Перегляд дописуЯрий (8.07.2010 01:19) писав:

Криві скіни на які протино дивитись і систему після них можна не запустити?
гугляй і ти :rolleyes:

Спеціально для експерименту поставив на ноутбука убунту 10.04.
1) з "коробки" ні одного кодеку нема
набагато стрьомніш коли кодек ніби і є, але 80% фільмів "відтворююцця" без зображення)

2) дрова на мережеву карту криво стали, і на Фреш тел нема
нагадав мої бурхливі сексуальні розваги з wrapper'ом віндовських дров)
  • 0

#334 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 00:39

Перегляд дописуSergiy_K (8.07.2010 01:34) писав:

набагато стрьомніш коли кодек ніби і є, але 80% фільмів "відтворююцця" без зображення)

так на тій же самі вінді чи на барсі на мп3 кодеки вмонтовані і нормально працюють а там навіть і того нема.
  • 0

#335 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 09.07.2010 – 23:56

Кодеки легко ставляться.
Убунта сама після установки пропонує їх закачати. Якщо для людини предустанволені кодеки є критерієм оцінки ОС, то це тілкьи свідчить про рівень повного нюбства.
Те, що не стоять у предустановках, так це через політику убунти, на використання закритого софту потрібна згода користувача і сама убунта мусить вміщатися на 1 CD. Тим більше невже вєнда уже одразу з УСІМА кодеками йде?

І чесно, якщо для вас це так важко, не мучте себе, поставте Mint - майже та сама убунта тільки з усіма кодеками.

Стосовно, того, що не запустився нет, так таке може бути з усяким залізом. У мене ні у вєндіХР ні у 7 нема звуку.
Стосовно вашого нету, так дякуйте виробникам заліза, які і самі не випускають нормлаьні драйвери і не відкривають їх, щоб спільнота їх допрацювала.

Перегляд дописуЯрий (8.07.2010 01:39) писав:

так на тій же самі вінді чи на барсі на мп3 кодеки вмонтовані і нормально працюють а там навіть і того нема.
Мені попадали як файли що н йдуть під вєндою, але читаються під Лінуксом, так і навпаки. Якщо у вас взагалі всього цього нема, то навіть не уявляю яка повинна бути траєкторія рук. :ggggg:

Перегляд дописуSergiy_K (8.07.2010 00:10) писав:

Ну ти й тупиш! Я мав на увазі що теза "Біллі зтирив в Стіві віконний інтерфейс" питання суто історичне, тоді як вторинність - актуальне: навіщо мені відмовлятись від зручності, яку реалізовано в поточних версіях вінди і чекати поки її склонують в KDE?
Ти почав про первинність, я тобі відповів, що нєкри - плагіатять. Що до зручности вєнди по відношенню до сьогоднішніх лінуксових ДЕ - сміх та й годі. Єдине, що у вєнді може бути зруно, так це те, що там ніфіга нема і недосвічена дитинка не заблукає в опціях. Але це до Вісти було, зараз вони навіть ті три сосни так заплутали, що треба на ново вчитуватися.
Це ж голяк, там ніфіга немає, тільки кнопка вперед назад. В чому зручність, скриптів, плагінів нема, додаткові опції не впроваджуються і не розробляють спільнотою, як білі сказав, так всі й мусять хавати.
Оце зручність? Ну, кому як.

Перегляд дописуSergiy_K (8.07.2010 00:10) писав:

Точно! Не поводь себе так погано! :P Юзанням всяких радикальних і не дуже модифікацій графічного інтерфейсу я страждав ще у Win98, тоді їх була просто дика кількість, зараз такими цяцьками не захоплююсь

Знаєте, час не стоїть на місці на відміну від ваших протухлих вражень від вєнди 98. Ви б це що за царя гороха згадали. Ну і звісно насмішили: "тоді була дика кількість модифікацій графічного інтерфейсу у Win98". Так, зараз уже не ті часи, нема стількох модифікацій... :ggggg: Куди нам до вєнди 98. ггг :D

Цитата

а про кластери для наукових обчислень скажу, що вчені - народ хитрораціональний, під певний проект виділяєцця конкретна сума грошей і краще поставити лінукс, а на зекономлені гроші докупити енну кількість заліза, виграш може становити тижні часу, комп. парк постійно розширяєцця й оновлюєцця, і завдяки економії модернізація пришвидшуєцця
Угу, чуваки, які запускають проєкти на найпотужніших і найдорожчих суперкомп’ютерах на планеті Земля не можуть собі дозволити купити ліцензійний вантуз. Відмовляються від "найкращої системи у світі" на шкоду ефективності заощаджуючи 300 ?
Котя пояснив усе!
Я валявся. Пиши ще! :P :)

Чого тільки люди не вигадають, щоб виправдати власну вантузятність (відсталість).

Цитата

За сервери не берусь судити,
А шкода, я б про сервери теж охоче послухав! :P :P

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 10.07.2010 – 00:10

• 0

#336 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 09:52

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (10.07.2010 00:56) писав:

Угу, чуваки, які запускають проєкти на найпотужніших і найдорожчих суперкомп'ютерах на планеті Земля не можуть собі дозволити купити ліцензійний вантуз. Відмовляються від "найкращої системи у світі" на шкоду ефективності заощаджуючи 300 ?
Котя пояснив усе!
Я валявся. Пиши ще! :P :)
як я недвозначно зазначав, написане стосуєцця кластерів, зрозуміло з допису що невеликих ~ десятків-сотень компів, порахуй скільки вартує на всіх них ліцензійна вінда

Знаєте, час не стоїть на місці на відміну від ваших протухлих вражень від вєнди 98. Ви б це що за царя гороха згадали. Ну і звісно насмішили: "тоді була дика кількість модифікацій графічного інтерфейсу у Win98". Так, зараз уже не ті часи, нема стількох модифікацій... :P Куди нам до вєнди 98. ггг :P
оцінювати систему лише по красотам першого екрана, а не по функціональності\стабільності - оце тухлий інфантильний світогляд

Ти почав про первинність, я тобі відповів, що нєкри - плагіатять. Що до зручности вєнди по відношенню до сьогоднішніх лінуксових ДЕ - сміх та й годі. Єдине, що у вєнді може бути зруно, так це те, що там ніфіга нема і недосвічена дитинка не заблукає в опціях. Але це до Вісти було, зараз вони навіть ті три сосни так заплутали, що треба на ново вчитуватися.
Це ж голяк, там ніфіга немає, тільки кнопка вперед назад. В чому зручність, скриптів, плагінів нема, додаткові опції не впроваджуються і не розробляють спільнотою, як білі сказав, так всі й мусять хавати.
Оце зручність? Ну, кому як.
білі робить бізнес - випускає продукт, який влаштовує майже всіх, крім снобів

Кодеки легко ставляться.
Убунта сама після установки пропонує їх закачати. Якщо для людини предустанволені кодеки є критерієм оцінки ОС, то це тілкьи свідчить про рівень повного нюбства.
нє, свідчення ліні - рушія прогресу) я зараз саме таку вінду юзаю, а раніше руцями ставив, нудна рутинна річ, але в будь-якому разі певен, що ці кодеки працюватимуть, а не як в лінуксі, і не буде такого що існуючі компоненти будуть арать на мене "а чо ти це ставиш ану став старішу версію, шо значить не знаєш де її розкопати, ти нюб галімий" юзерфрендлі ос млять
  • 0

#337 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 16:12

Перегляд дописуSergiy_K (10.07.2010 10:52) писав:

як я недвозначно зазначав, написане стосуєцця кластерів, зрозуміло з допису що невеликих ~ десятків-сотень компів, порахуй скільки вартує на всіх них ліцензійна вінда
Ага, "я недвозначно зазначив про сотні невеликих компів", коли мова йшла про 10 найпотужніших суперкомп’ютерів. тобто або щось зовсім не в тему ляпнув, або що вірогідніше ляпнув як завжди дурницю і тепер викручується. Ясна річ, що на тих компах запускають і вантузи і всі можливі системи в світі. Але запускають не під вєндою і твоє пояснення про ціну ту тні до складу ні до ладу.
  • 0

#338 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 16:22

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (10.07.2010 17:12) писав:

Ага, "я недвозначно зазначив про сотні невеликих компів", коли мова йшла про 10 найпотужніших суперкомп'ютерів. тобто або щось зовсім не в тему ляпнув, або що вірогідніше ляпнув як завжди дурницю і тепер викручується. Ясна річ, що на тих компах запускають і вантузи і всі можливі системи в світі. Але запускають не під вєндою і твоє пояснення про ціну ту тні до складу ні до ладу.
світлоносне, продивись ще раз дискусію і як ти щось неуважно прочитав в чужому дописі й в твоїй голові виникли неправильні висновки щодо цього то не перекладай це на здорову голову. я тобі дав невигадане пояснення
  • 0

#339 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 16:22

оцінювати систему лише по красотам першого екрана, а не по функціональності\стабільності - оце тухлий інфантильний світогляд
Довре, що ти це осягнув. Мабуть після того як ти сам зізнався, що міняв-міняв заставку у віндовсі 98, скучно стало. :P Бгггг.
але ж було стільки альтернативних виглядів у вантузі98! Ггг, було! Куди все пропало?! Гггг. :P

Ой насмішив, функціональности йому мало? :P
Кластери, сервери, банки! біржі! під ліном працюють, а тут якийсь котя який тільки порно качає і фконтактє сидить каже, що функціоналу йому мало, вєнда треба! :)
Порнокодек не качаєцця!

білі робить бізнес - випускає продукт, який влаштовує майже всіх, крім снобів
Не тульки Біллі. І Макдак випускає їжу, яка влаштовує всіх окрім снобів, Брітні Спірс і Кіркоров з Алочкою випускають музику, яка всіх нормальних людей влаштовує. Не сумнівайтеся, ви належите до ПРАВИЛЬНИХ людей. Бггг :P

нє, свідчення ліні - рушія прогресу) я зараз саме таку вінду юзаю, а раніше руцями ставив, нудна рутинна річ, але в будь-якому разі певен, що ці кодеки працюватимуть, а не як в лінуксі, і не буде такого що існуючі компоненти будуть арать на мене "а чо ти це ставиш ану став старішу версію, шо значить не знаєш де її розкопати, ти нюб галімий" юзерфрендлі ос млять
Типова до речі ситуація для Вєнди, ставиш новіший драйвер і відео перестає працювати.
А ще ризикованіше оновлювати материнку.
І де мій звук у вєнді, до речі ніхто не може пояснити. Ні сертифіковані драйвера віндові, ні ті що з диском, ні від виробника не грають. Явно ж у вєнді проблема.
А лінукс, для якого спільнота сама патчить драйвери працює.

Не зїжджайте, проблеми скрізь є, але основна причина не в цьому, а у вашій заскорузлості і моральній застарілості, нездатності вчитися. Іконку мій компутер перенесли і все, домогосподарка кричить ґвалтують.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 10.07.2010 – 16:28

• 0

#340 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 18:20

Відео, яке доводить, що Віндовс швидший за Лінукс:

Методи ia32 aka kavalerы.