Перейти до вмісту

* * * * - 4 Голосів

Яку Операційну Систему ви юзаєте?

Повідомлень в темі: 498

Опитування: Яку Операційну Ситему ви юзаєте? (148 користувачів проголосувало)

Яку Операційну Ситему ви юзаєте?

1. Windows XP (58 голосів [29.00%])

Процент голосів: 29.00%

2. Windows Vista (15 голосів [7.50%])

Процент голосів: 7.50%

3. Windows 7 (53 голосів [26.50%])

Процент голосів: 26.50%

4. інша ОС сімейства Windows (5 голосів [2.50%])

Процент голосів: 2.50%

5. Linux (52 голосів [26.00%])

Процент голосів: 26.00%

6. MacOS (7 голосів [3.50%])

Процент голосів: 3.50%

7. FreeBSD (5 голосів [2.50%])

8. other(бажано вказати) (5 голосів [2.50%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.07.2008 – 15:16

Гуг, яка стара темка)) Сидю покищо за ХР, з Вістою покищо вчусь працювати, але ще толком не в’їхала)
  • 0

#202 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.04.2009 – 14:20

Сижу на ХР, надіюсь літом (якщо долар трохи впаде) перейду на Мак!
  • 0

#203 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 21.04.2009 – 14:25

ХР SP2, як на мене непогано, не СП3, але гуд)))
  • 0

#204 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 21.04.2009 – 14:39

користуюсь ХР - з вістою не склалось, трохи помучилась і повернулась до старої перевіреної ХР
  • 0

#205 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 16:37

FreeBDSM
  • 0

#206 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 21.04.2009 – 16:40

Відношусь до більшості
  • 0

#207 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 16:47

От мені цікаво, а чи є в нас на форумі фоча б одна дівчина яка користується не віндою?
  • 0

#208 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.04.2009 – 16:48

Ubuntu 8.10 (скоро проапгрейдю) все, що треба маю
Останні кілька місяців маю справу ще й з Mac OS
також на ноуті Windows Vista SP1 валяється, але не юзається (ліцензійна — видаляди совість не дозволяє).
на компі в батьків Windows XP.

всі англомовні. локалізовані версії завжди гірші за оригінал.

Перегляд дописуPit (21.04.2009 17:47) писав:

От мені цікаво, а чи є в нас на форумі фоча б одна дівчина яка користується не віндою?
ґґґґ ну я)))
  • 0

#209 Iron Man

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 21.04.2009 – 16:53

Віста... Мене влаштовує...
  • 0

#210 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 21.04.2009 – 17:04

Вдома: Dos -> Windows 98 -> Windows XP -> Windows Vista -> Mac OS X (на продукти M$ більше ні ногою…)
На роботі: Windows 2k (в Україні) -> Windows Vista (в США) -> Linux (OpenSUSE) (в Україні)

Я думаю є і їх набагато більше, ніж ти думаєш :)
Offtop: моя мама деякий час користувалася моїм iMac, хоча вона і не зареєстрований користувач форуму але +1 можеш додати бо інколи заходить подивитися на моє «творіння»)))
  • 0

#211 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 18:30

archlinux

Цитата

всі англомовні. локалізовані версії завжди гірші за оригінал.
чим убунту 8.10 англицька лучше нiж украiнська чи японська ?
  • 0

#212 Богун

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 18:52

Windows XP
  • 0

#213 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 22.04.2009 – 13:27

Питання не у статі.При всіх перевагах невінд є одне суттєве зауваженя.Щоб їх встановити треба мати набагато більше знань ніж середній юзер.А якщо в людини інтереси лежать наприклад в галузі філології то чи буде він чи вона тратити сили щоб так гарно в комп"ютерних технологіях розбиратись?я розумію що тому хто це все вже осягнув воно не важко але слід розуміти і тим хто осягнув що більшості до цього щ е огого скільки часу.

Перегляд дописуsovist (21.04.2009 19:30) писав:

archlinux

Я поки з ХП не сходитиму але в порядку цікавості можна навести посилання на українські локалізації,убунти,федори і інших відомих дистрибуиівів лінукса?
Постскриптум-перепрошую що помиливсь при голосуванні
  • 0

#214 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 15:04

ubuntu - System -> Administration - Language Support чи установити мета-пакет language-support детальнiше на убунтугайд орг

арч - правка rc.conf *a та вибiр у /etc/locale.gen uk_UA.UTF-8 UTF-8 (для украiнськоi мови) - детальнiше у арч wiki
  • 0

#215 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 15:18

Перегляд дописуsovist (21.04.2009 19:30) писав:

так

Перегляд дописуПетлюра (22.04.2009 14:27) писав:

Питання не у статі.При всіх перевагах невінд є одне суттєве зауваженя.Щоб їх встановити треба мати набагато більше знань ніж середній юзер.А якщо в людини інтереси лежать наприклад в галузі філології то чи буде він чи вона тратити сили щоб так гарно в комп"ютерних технологіях розбиратись?я розумію що тому хто це все вже осягнув воно не важко але слід розуміти і тим хто осягнув що більшості до цього щ е огого скільки часу.
я філолог
ставити убунту навіть легше ніж вінду
  • 0

#216 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.04.2009 – 16:58

Перегляд дописуZoomerMan (21.04.2009 14:20) писав:

Сижу на ХР, надіюсь літом (якщо долар трохи впаде) перейду на Мак!
Ставитимеш Мак на пісюк, чи купиш макпісюк?

Перегляд дописуPit (21.04.2009 16:47) писав:

Може є й більше за одну, але вони про це можуть не знати. :cool1:

Перегляд дописуВареник (21.04.2009 16:37) писав:

FreeBDSM
:)))
Результат по зипиту FreeBDSM
http://www.google.com.ua/search?q=FreeBDSM...lient=firefox-a

Ясно тепер чого свинка в тебе розіп’ята. :))

Перегляд дописуЗимова Дівчина (21.04.2009 16:48) писав:

також на ноуті Windows Vista SP1 валяється, але не юзається (ліцензійна — видаляди совість не дозволяє).
А що заважає зробити образ диску partimage - ом, і відкласти в шухлядку? Далі експерементуй з чим хочеш, завжди зможеш повернути систему в первинний вигляд. Як бонус 100% відновлювана чиста система в разі підхоплення віруса.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (22.04.2009 15:18) писав:

так
Та ладно, про убунту ти неправа.
Убунта вже на диску йде з передбачанням локалізації. Немає англійської чи української, убунта одна, твій вибір вмикати ту чи иншу локалізацію.
На відміну від відомого середовища розповсюдження вірусів мовні пакети нічого не обмежують і не заміняють у наборі програм. Текст - це лише текст.

Перегляд дописуПетлюра (22.04.2009 13:27) писав:

Щоб їх встановити треба мати набагато більше знань ніж середній юзер.А якщо в людини інтереси лежать наприклад в галузі філології
Звідки такий висновок, якщо сам не пробував? :) Я теж так думав, коли ставив Убунту. Але потім зроумів, що нема Особливих знань, є просто инші знання. Їздити на ланусі не складніше ніж на шкоді, просто хтось звик до шкоди, а хтось до лануса. Більшість людей, які кажуть, що лінукс складніший насправді говорять лише про те, що він не такий як вінда. Якщо ж подумати, скільки років людина сидить на вінді то стає зрозумілим, що не вінда простіша, просто її ви вивчали з дитинства. От і все.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 22.04.2009 – 17:03

• 0

#217 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 17:15

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.04.2009 17:58) писав:

А що заважає зробити образ диску partimage - ом, і відкласти в шухлядку? Далі експерементуй з чим хочеш, завжди зможеш повернути систему в первинний вигляд. Як бонус 100% відновлювана чиста система в разі підхоплення віруса.
навіщо? ноут купувався з вістою. то хай собі валяється. їсти ж не просить))) диск і так є.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.04.2009 17:58) писав:

Та ладно, про убунту ти неправа.
Убунта вже на диску йде з передбачанням локалізації. Немає англійської чи української, убунта одна, твій вибір вмикати ту чи иншу локалізацію.
На відміну від відомого середовища розповсюдження вірусів мовні пакети нічого не обмежують і не заміняють у наборі програм. Текст - це лише текст.
що значить не права? я використовую англомовну версію. бо вона зручніша. переклад часто буває неадекватним.
  • 0

#218 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 22.04.2009 – 19:15

Перегляд дописуЗимова Дівчина (22.04.2009 16:18) писав:

так

я філолог
ставити убунту навіть легше ніж вінду
Перепрошую за своє профанство в темі.Малося наувазі не конкретна професія а те що наприклад називати нубами і т п людей що користуються віндою бо не мають рбажання бути спеціалістами в комп"ютерних технологіях не є гарноА такі аргументи звучать дуже часто нажаль.Я можу назвати нубами всіх хто не може описати причини 2 світової але чи буде то гарно?Якщо я цікавлюсь історією це не значить що нею мають цікавитись всі.По темі скажу що коли дистрибутивви лінукса стане так само просто ставити і обслуговувати як і вінду тоді вони ї і переможуть(як зараз на ринку браузерів поволі ховають експлорер).А те що здається професіоналу чи просто прошареній людині простим багатьом може здаватись дуже важким.Якщо кажуть що лінукс краще вінди то він має бути таким для більшості користувачів в тому числі і домогосподарок і т п до яких ставляться з таким презирством нажаль

Повідомлення відредагував Петлюра: 22.04.2009 – 19:19

• 0

#219 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.04.2009 – 15:48

Перегляд дописуЗимова Дівчина (22.04.2009 17:15) писав:

що значить не права? я використовую англомовну версію. бо вона зручніша. переклад часто буває неадекватним.
Можна конкретний приклад?
  • 0

#220 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 16:17

Перегляд дописуПетлюра (22.04.2009 20:15) писав:

Перепрошую за своє профанство в темі.Малося наувазі не конкретна професія а те що наприклад називати нубами і т п людей що користуються віндою бо не мають рбажання бути спеціалістами в комп"ютерних технологіях не є гарноА такі аргументи звучать дуже часто нажаль.Я можу назвати нубами всіх хто не може описати причини 2 світової але чи буде то гарно?Якщо я цікавлюсь історією це не значить що нею мають цікавитись всі.По темі скажу що коли дистрибутивви лінукса стане так само просто ставити і обслуговувати як і вінду тоді вони ї і переможуть(як зараз на ринку браузерів поволі ховають експлорер).А те що здається професіоналу чи просто прошареній людині простим багатьом може здаватись дуже важким.Якщо кажуть що лінукс краще вінди то він має бути таким для більшості користувачів в тому числі і домогосподарок і т п до яких ставляться з таким презирством нажаль
тю. в мене купа знайомих програмістів-професіоналів, які обожнюють вінду. справа не у простоті користування системою, а у її якості.
щоб користуватись лінуксом не обов’язково потрібно бути генієм. мама мого друга звичайна жінка, далека від комп’ютерів і вона взагалі не помічає різниці між операційними системами. якщо комп вімкнений під лінуксом вона те, що їй треба в змозі зробити. текстовий редактор, плеєр та браузер кдз месенджером. що ще потрібно звичайним, як ви кажете домогосподаркам?
вибрикуватись можуть наприклад дизайнери. а звичайному користувачу ніяких незручностей не буде. навпаки.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2009 16:48) писав:

Можна конкретний приклад?
конкретний важко. але звичайні комп’ютерні терміни перекладені з англійської дослівно для мене звучать дико. та і орієнтуватисб мені легше в англомовному середовищі. та і все відносно. чому для слова file переклад не вигадали, а для cookie знайшли коржики. власне, то цілком на смак користувача. я ж не агітую)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних