Перейти до вмісту

Підтримайте петицію про домашнє навчання в Україні!

Повідомлень в темі: 91

#61 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.09.2009 – 12:06

Перегляд дописуШмарко (11.09.2009 22:44) писав:

во бліна понакуповують за взятки дипломи у вишах - і вже нев*бенні специ. Та простий робітник шо сам вдома вчився в сто раз лучче такого грьобаного віипускника дєржавного вишу.

А Ви певно вдома навчались, що елементарні навики граматики у Вас відсутні.

Я звісно проти навчання вдома(навіть якщо людина має обмежені фіз можливості, потрібно спец заклади організовувати), вдома спеціаліста можна хорошого підготувати не сперечаюсь, але як потім ця людина буде себе поводити у суспільстві, коли вона не звикла, її оточення мати, батько ну і може кілька приятелів, такій людині адаптуватись у сучасному світі буде дуже важко. Дитина яка розвивалась типу дит садок - школа і т.п., вона уже з самого дитинства буде знати як себе у суспільстві поводитись: як бути лідером свого оточення, як обирати коло знайомих інтересів, як отриати повагу, як знати хто тобі правду говорить хто тебе хоче кинути, з ким мати справу з ким ні.

P.S. на рахунок що в школі дитину можуть навчити не зовсім гарним звичкам на перервах, то я думаю краще би відкривали класи для кращих і для інших, при ттому в категорію "кращих" можна було потрапити виключно за особистими якостями а не за фінансовими можливостями або статусом у суспільстві.

Повідомлення відредагував -=Ярий=-: 15.09.2009 – 12:15

• 0

#62 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.09.2009 – 19:03

Перегляд дописуШмарко (11.09.2009 22:44) писав:

во бліна понакуповують за взятки дипломи у вишах - і вже н***нні специ. Та простий робітник шо сам вдома вчився в сто раз лучче такого грьобаного віипускника дєржавного вишу.

Перегляд дописугелена (11.09.2009 23:23) писав:

я так розумію, у вас залишилися лише дитячі аргументи :)))

Перегляд допису-=VJ=- (12.09.2009 10:18) писав:

Лише одне питання - пані колись били в школі?
ПІсля відповіді я тоді відповім і на інші питання типу "домашній університет".
Бо ці, вибачайте вже на слові, пости про "соціалізацію" і "правильне навчання" вже задовбали. Тим паче, коли люди чомусь усвідомлюють, що в армію дитину краще не посилати, а от про школу такого чомусь не думають. Виходить "Пастернака не читав, але підтримую".
ґґґ по-моєму в цій темі найагресивніші саме ті, хто агітує за домашнє навчання :) Нічоо хорошого з цього не буде. Це моя особиста думка, а тепер можете мене побити))

Перегляд дописугелена (15.09.2009 00:27) писав:

в опитуванні йшлося про те, чи вчили людей в школі (зокрема в школі), ефективно (мінімум зусиль, максимум результат) вчитися і засвоювати інформацію
Угу, а тепер таке ж опитування про домашнє навчання :) Там, де ви взяли цей позитивний приклад (ви ж десь побачили, що домашнє навчання дає гарні результати?).
  • 0

#63 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 15.09.2009 – 21:10

А я за домашнє навчання як альтернативу. А чом би й ні?! Моя дитина отримуватиме найнеобхіднішу інформацію від мене, що не можу дати - дадуть вчителі на дім. А соціалізація всіми так згадувана буде проходити в гуртку чи музичній школі(залежно від схильностей дитини), де в основному будуть діти з такими ж інтересами та схильностями(а отже дитині буде цікаво з тими людьми). Плюс я ж дитину не зачинятиму вдома під замок..Спілкуватиметься і з однолітками з будинку. Друзі обов`язково будуть.
Я свою школу згадую з дуже неприємними спогадами і не хочу щоб в моєї дитини таке було.
  • 0

#64 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 21:17

Я хочу нагадати - яким складним був період для кожного з нас адаптуватися після школи у новому товаристві, не кажучи вже про перше місце роботи. Чим різноманітнішими будуть соціальні зв*язки дитини - тим легше їй буде адаптуватися.
Наприклад, відома статистика, що ґвалтують найчастіше саме добре вихованих цнотливих дівчат із порядних сімей, які не знайомі із цим видом небезпеки, бо їх "берегли від поганого впливу". У них немає досвіду спілкування з "поганими" хлопцями, асоціальними типами тощо. Вони просто не відчувають небезпечні ситуації заздалегідь.
  • 0

#65 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 21:22

Перегляд дописуБлискавиця (15.09.2009 22:17) писав:

Я хочу нагадати - яким складним був період для кожного з нас адаптуватися після школи у новому товаристві, не кажучи вже про перше місце роботи. Чим різноманітнішими будуть соціальні зв*язки дитини - тим легше їй буде адаптуватися.
Наприклад, відома статистика, що ґвалтують найчастіше саме добре вихованих цнотливих дівчат із порядних сімей, які не знайомі із цим видом небезпеки, бо їх "берегли від поганого впливу". У них немає досвіду спілкування з "поганими" хлопцями, асоціальними типами тощо. Вони просто не відчувають небезпечні ситуації заздалегідь.

як я вже казала що дитину не конче під замок зачиняти. Вулиця своє діло робить+ секція карате тощо робить чудеса.
  • 0

#66 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 21:42

От, не треба залякувати! Ми самі залякаємо будь-кого! Ги.
Не знаю, хто вкуди адаптувався після школи, але у мене не було якіхсь особливих складнощів, і це не досягнення школи, а швидче Карнегі, Лоуренса Дж. Пітера, Суворова тощо. Може вплинула зміна складу класу після 9, або курси при КПІ за рік до вступу, проте не школа, як така - точно кажу! У школі навчився хіба неповаги до вчителів, яку розвинув у ВиШі /не те, щоби грубіяним, але викликав певну повагу до моєї особи/.
Дайте дочці почитати перші глави "Контроль" В. Суворова - і не треба ніяких шкіл, точно кажу! Гиги. /Ще стане в нагоді лашське кіно "Papa", так./ Та й це ваші особисті рожеві мрії, що моя дочка буде "добре вихованою", гагага!
p.s. До речі, щодо долучення дитини до суспільства, то набагато привабливішою мені ввижається ідея, подана в кіна Гранд Торіно, угу. Тобто пошук дитиною роботи /але не роботи на виснаження, проте виключно за чинним КЗпП/.
  • 0

#67 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 21:49

Я хочу нагадати - яким складним був період для кожного з нас адаптуватися після школи у новому товаристві

Спробуйте. Бо у мене він був надзвичайно простий.
Не кажучи вже про перше місце роботи.

Чим різноманітнішими будуть соціальні зв*язки дитини - тим легше їй буде адаптуватися.

Правильно. Тому варто дитину на кілька місяців відправити в колонію, і ще на місяць - в тюрму. Хай ще там навчиться зв"язки налаштовувати. А раптом в житті знадобиться...

Наприклад, відома статистика, що ґвалтують найчастіше саме добре вихованих цнотливих дівчат із порядних сімей, які не знайомі із цим видом небезпеки, бо їх "берегли від поганого впливу".

Хе... А можна побачити джерело статистики?

А я поки що іншу наведу:

"Только 4 процента подвергшихся сексуальному принуждению американок назвали виновником постороннего мужчину;
у 46 процентов это был любимый человек,
у 22 процентов - друг или родственник,
у 19 процентов - просто знакомый и
у 9 процентов - муж
"

Висновки можна зробити - закачаєшся.

Перегляд дописуБлискавиця (15.09.2009 20:03) писав:

по-моєму в цій темі найагресивніші саме ті, хто агітує за домашнє навчання :) Нічоо хорошого з цього не буде.

Ми нікого не змушуємо до домашнього навчання.
Натомість нам в цьому праві відмовлено.
Є якісь обгрунтовані аргументи забороняти нам це право?

Перегляд дописуzav (15.09.2009 22:42) писав:

проте не школа, як така - точно кажу! У школі навчився хіба неповаги до вчителів

Ги, пане, може тому у нас і не було жодних проблем "з першою роботою"? :)
  • 0

#68 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 21:56

Перегляд дописуБлискавиця (15.09.2009 20:03) писав:

ґґґ по-моєму в цій темі найагресивніші саме ті, хто агітує за домашнє навчання :) Нічоо хорошого з цього не буде. Це моя особиста думка, а тепер можете мене побити))
А про мене, то проти "домашнього навчання" лише випускники спеціялізовних шкіл:

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.09.2009 17:46) писав:

в мене була з першого. спеціалізація — іноземні мови. всього мов три, вводились поступово.

Перегляд дописуБлискавиця (15.09.2009 21:39) писав:

Я теж навчалася у спеціалізованій школі, з поглибленим вивченням іноземної мови. Зараз це теж гімназія чи ліцей (тра сходити подивитися)).
Пальці в нас не ламали, і побиттів теж особливих не було. Бійки - так, але рідко і без травмувань. Але моральне знущання буває нічим не краще за фізичне.
Але не так все погано, адже я теж закінчив гімназію, проте цілком ЗА, ги!
p.s.

Перегляд допису-=VJ=- (15.09.2009 22:49) писав:

Ги, пане, може тому у нас і не було жодних проблем "з першою роботою"? :)
Просто я завів удале знайомство з "гіком" у школі, й мене взяли по знайомству, гиги.
  • 0

#69 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 22:27

Ми нікого не змушуємо до домашнього навчання.
Натомість нам в цьому праві відмовлено.
Є якісь обгрунтовані аргументи забороняти нам це право?
наскільки мені відомо навчання екстерном існує і не заборонене. вчитесь вдома, здаєте іспити раз на рік і буде вам щастя.

Перегляд дописуzav (15.09.2009 22:56) писав:

А про мене, то проти "домашнього навчання" лише випускники спеціялізовних шкіл:
не лише випускники, а і викладачі, попрошу))))

Перегляд дописуzav (15.09.2009 22:56) писав:

Просто я завів удале знайомство з "гіком" у школі, й мене взяли по знайомству, гиги.
от бачите))))))ґґґґґ
  • 0

#70 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 22:43

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.09.2009 23:27) писав:

от бачите))))))ґґґґґ
Я б упорався і без школи, ги.
  • 0

#71 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 22:44

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.09.2009 23:27) писав:

наскільки мені відомо навчання екстерном існує і не заборонене. вчитесь вдома, здаєте іспити раз на рік і буде вам щастя.

1.3. Можливість пройти річне оцінювання за відповідний клас та атестацію за освітній рівень відповідно початкової, базової і повної загальної середньої освіти мають особи, які:

- з будь-яких поважних причин не мають змоги відвідувати навчальні заняття в загальноосвітньому навчальному закладі;

Бажання батьків - то не поважна причина.
Відповідно для більшості бажаючих таке навчання або закрите, або треба щось вигадувати чи "підмазувати".
  • 0

#72 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 22:53

Перегляд допису-=VJ=- (15.09.2009 23:44) писав:

1.3. Можливість пройти річне оцінювання за відповідний клас та атестацію за освітній рівень відповідно початкової, базової і повної загальної середньої освіти мають особи, які:

- з будь-яких поважних причин не мають змоги відвідувати навчальні заняття в загальноосвітньому навчальному закладі;

Бажання батьків - то не поважна причина.
Відповідно для більшості бажаючих таке навчання або закрите, або треба щось вигадувати чи "підмазувати".
бажання дитини — поважна причина. зараз дітей приймають до школи лише, якщо психолог дозволить.
  • 0

#73 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.09.2009 – 16:10

Бажання дитини не ходити до школи - це хіба поважна причина в очах психологів та правоохоронних органів? Заставляють ходити до школи, заставляють і ще раз вимагають.
  • 0

#74 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.09.2009 – 20:47

Існує багато родин де батьки не приділяють достатньої уваги дітям і не забезпечують їх нормлаьним вихованням. Це різноманітні алкоголіки, попрошайки і просто байдужі батьки. Під приводом домашньої освіти у такій родини дитина може взагалі залишитися без освіти. Це сильно вдарить по рівню освічености українців.

Правильно. Тому варто дитину на кілька місяців відправити в колонію, і ще на місяць - в тюрму. Хай ще там навчиться зв"язки налаштовувати. А раптом в житті знадобиться...
Явища характеризуються ще й мірою, якщо ви не знали.
Усвідомте різницю між погладжуванням і здиранням шкіри.
  • 0

#75 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 16.09.2009 – 20:50

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.09.2009 21:47) писав:

Існує багато родин де батьки не приділяють достатньої уваги дітям і не забезпечують їх нормлаьним вихованням. Це різноманітні алкоголіки, попрошайки і просто байдужі батьки. Під приводом домашньої освіти у такій родини дитина може взагалі залишитися без освіти. Це сильно вдарить по рівню освічености українців.

підозрюю що в таких "батьків" діти й так не ходитимуть до школи. Вони просто можуть її й не віддати в школу.
  • 0

#76 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 12:57

домашнє навчання .. який жах !! звісно всі з нас ненавиділи школу, у кложного на те були свої причини, але всеж це була можливість відпочити від батьків і познайомитись з людьми , в школі ми дізнаємося більше від різних людей, ніж від декількох людей вдома,
дитина буде наче домашня рослина.....
  • 0

#77 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.09.2009 – 19:25

а от я з радістю отримувала б освіту вдома. бо все рівно сама собі все пояснювала,а дійти до навчального закладу мені часто було не просто важко,а неможливо(через здоров"я).але в школі здоров"я було ше не настільки погане,шоб потягнути на екстернат.
  • 0

#78 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 19:36

Перегляд дописуЗа межею (18.09.2009 13:57) писав:

домашнє навчання .. який жах !! звісно всі з нас ненавиділи школу, у кложного на те були свої причини, але всеж це була можливість відпочити від батьків і познайомитись з людьми , в школі ми дізнаємося більше від різних людей, ніж від декількох людей вдома,
дитина буде наче домашня рослина.....

а чому пані думає що дитина всі 100% свого часу проводитиме вдома?
  • 0

#79 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:львів

Відправлено 20.09.2009 – 17:25

Перегляд дописуKassandra (19.09.2009 20:36) писав:

а чому пані думає що дитина всі 100% свого часу проводитиме вдома?
мабуть тому, що ця пані не читала попередні дописи :happy1:
  • 0

#80 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:львів

Відправлено 20.09.2009 – 21:08

цікаво, чи багато уроків в школі відбуваються так:

• 0