Перейти до вмісту

Підтримайте петицію про домашнє навчання в Україні!

Повідомлень в темі: 91

#41 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.09.2009 – 19:37

Перегляд дописуbulbashka_aero (11.09.2009 16:05) писав:

А пани не помітили цю цікаву тенденцію? Бажання навчати дітей вдома виникає через недосконалість навчальних закладів. Тож замість того, щоб тиснути на державу і вимагати усунути недоліки - пани просто воліють від них втекти.
Цього я й учитиму дитину вдома, бо школа цього не вчить ніразу.
  • 0

#42 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.09.2009 – 21:19

Це дитячий протест проти школи). Точніше по-дитячому. Ну понавчаєте ви своїх дітей вдома, а університет ви теж свій домашній відкриєте? І потім вдома ж своїх дітей і працевлаштуєте? Думаєте на університет або на роботодавців справить враження, що дитина навчалася вдома? А на їхніх колег по роботі?
  • 0

#43 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 21:30

Перегляд дописуБлискавиця (11.09.2009 22:19) писав:

Це дитячий протест проти школи). Точніше по-дитячому. Ну понавчаєте ви своїх дітей вдома, а університет ви теж свій домашній відкриєте? І потім вдома ж своїх дітей і працевлаштуєте? Думаєте на університет або на роботодавців справить враження, що дитина навчалася вдома? А на їхніх колег по роботі?
Ви так кажете, наче астетат спрвить враження.
Є ЗНО, є резюмє, є ще баоато чого й аж ніяк не із СеШу чи ВиШу.
Хоча родинна приватна справа теж має право на життя, ги.
p.s. До речі, так, після 18 років людина вільна сама обирати шлях, ги.
  • 0

#44 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 11.09.2009 – 21:44

во бліна понакуповують за взятки дипломи у вишах - і вже нев*бенні специ. Та простий робітник шо сам вдома вчився в сто раз лучче такого грьобаного віипускника дєржавного вишу.
Блискавиця: +10 % за пунктом правил 2.2.2.
  • 0

#45 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:львів

Відправлено 11.09.2009 – 22:23

я так розумію, у вас залишилися лише дитячі аргументи ;)))

1. незалежно від того чи дитина вчилася вдома чи в школі вона повинна здати іспити і отримати атестат про освіту
2. вуз? будь-який за бажанням. а в чому проблема? кожен має право здати іспити і вступити до вузу
3. для хорошого спеціаліста завжди робота знайдеться, з дипломом чи без
4. людину поважають за якості. а шеф і колеги до речі, можуть навіть не знати, що людина вчилася вдома. не на лобі ж пише? ;)
5. я взагалі вважаю, що найкраще людини працювати на себе, а не на чужого дядю. і так будемо вчити ;)

Повідомлення відредагував гелена: 11.09.2009 – 22:24

• 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 09:18

Це дитячий протест проти школи). Точніше по-дитячому.

Лише одне питання - пані колись били в школі?

ПІсля відповіді я тоді відповім і на інші питання типу "домашній університет".

Бо ці, вибачайте вже на слові, пости про "соціалізацію" і "правильне навчання" вже задовбали. Тим паче, коли люди чомусь усвідомлюють, що в армію дитину краще не посилати, а от про школу такого чомусь не думають. Виходить "Пастернака не читав, але підтримую".
  • 0

#47 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 12:43

вдома люди теж можуть навчитися і комп\ютерній грамотности, і електрики, і будувати, і читати, і штукатурити, сварщиком можна від батька навчитися. А в школах ніхрєна не вчать мудрого. ну поможуть мені інтіграли, косінуси-шмакосінуси фундамент заливати, стіну зводити чи на мерсі їздити? хрєна с два. а домашня школа ПОМОЖЕ.

Повідомлення відредагував Шмарко: 12.09.2009 – 12:45

• 0

#48 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 17:48

Перегляд дописуШмарко (12.09.2009 13:43) писав:

ну поможуть мені інтіграли, косінуси-шмакосінуси фундамент заливати, стіну зводити чи на мерсі їздити? хрєна с два.
Поможуть, якщо не йолоп, і байдуже, де навчать - у школі чи вдома.
  • 0

#49 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 19:40

Перегляд дописуzav (12.09.2009 18:48) писав:

Поможуть, якщо не йолоп, і байдуже, де навчать - у школі чи вдома.
не перебільшуй, бо ці інтіграли - то твої дешеві понти
Блискавиця: +10 % за пунктом правил 2.2.
  • 0

#50 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.09.2009 – 07:59

Перегляд дописугелена (10.09.2009 12:09) писав:

Думаю батькам це має бути цікаво - збираються підписи під петицією про надання права українським батькам на домашнє навчання дітей і законодавчу стимуляцію розвитку домашніх міні-садків.

Давно потрібно зробити можливість закінчувати школу заочно. Звичайно з контролєм два раза на рік програми. Хто захоче нехай вчиться де хоче і як хоче. А здавати контрольні/екзамени вперед екстерном, то нема проблем.

В мене від школи залишились спогади марно витраченого часу тупого сидження за партою і вислуховуння того, чого я знав, всякі розборки і воплі педагогів і дебільні мекання-бекання двоєчників.
Іншими словами вважаю, що в мене школа вкрала багато часу, вкрала частку дитинства та молодісті.

Повідомлення відредагував Огiрок: 13.09.2009 – 08:02

• 0

#51 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 13.09.2009 – 08:38

Петицію підписав. Обома руками за можливість домашнього навчання!
  • 0

#52 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 13.09.2009 – 09:49

в школі різні йолопи не дають вчитися нормальним пацикам, обзивають заУчками. Пів уроку вчителька свариться з тими хто не виконує ДЗ і ще ХЗ що. ККД шкільної освіти 3. 22 відсотка, образно кажучи. І потрібен нам цей паровоз?

Повідомлення відредагував Шмарко: 13.09.2009 – 09:49

• 0

#53 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 13.09.2009 – 13:05

Про ефективність навчання в школі : )))

Опитування, яке було проведено автором бестселера "Навчіть себе думати" Т.Бюзеном, дало 95 % однакових відповідей на такі питання:

1. Чи розказували вам в школі що-небудь про людський мозок і про те, як розуміння механізмів його функціонування допоможе вам вчитися, запам’ятовувати і т.п.?
Ні

2. Чи вивчали ви як працює пам’ять?
Ні

3. Чи викладали вам що-небудь про спеціальні методи запам’ятовування?
Ні

4.Що-небудь про рухи очей під час навчання і і про те як їх можна використовувати з перевагами для себе?
Ні

5. Що-небудь про різні методи навчання і про те як їх використовувати при вивченні різних дисциплін?
Ні

6. Що-небудь про природу концентрації розумових процесів і про те як їх активізувати при необхідності?
Ні

7. Що-небудь про мотивацію, її вплив на здібності і як її використовувати з вигодою для себе?
Ні

8. Що-небудь про природу ключових слів і ключових понять і їх відношення до конспектування, уяви і т.п.?
Ні

9. Що-небудь про мислення?
Ні

10. Що-небудь про творчу активність?
Ні

Повідомлення відредагував гелена: 13.09.2009 – 13:06

• 0

#54 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.09.2009 – 09:40

Скільки можна жити в совку? Коли забезпечена людина хоче вчитися вдома, коли не хоче іти в ту здеградовану школу, де ефективно вчать тільки пиячити, палити й матюкатися - то чому їй ВІДМОВЛЯЮТЬ в такому ПРИРОДНОМУ праві?

А дехто в совку так і залишається. Для всіх - обов'язкова школа, далі логічно - обов'язково в армію (почётная обязанность).

Я би синів тих, хто ратує за школу (саме це єврейське слово мені теж не подобається), обов'язково відсилав в армію, афганістани були б найефективнішими ліками, дівчат-студенток - помідори в херсон збирати півтора місяці замість навчання. Нехай уже СОЦІАЛІЗУТЬСЯ по повній програмі (совка).

Повідомлення відредагував Власюк: 14.09.2009 – 09:43

• 0

#55 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 14.09.2009 – 20:51

Перегляд дописугелена (13.09.2009 13:05) писав:

Про ефективність навчання в школі : )))

Опитування, яке було проведено автором бестселера "Навчіть себе думати" Т.Бюзеном, дало 95 % однакових відповідей на такі питання:
:gryzin: Нє, ну я не можу стриматися...
Що то за такий автор чудо-бестселера (бога ради, ви ж не збираєтеся вважати авторитетом кожного автора бестселера?) і де він проводив свої опитування? Бо я училася в п’ятьох різних школах, чотири з яких були сільські і, м’яко кажучи, посередні, але про все це саме у школі дізналася... Загадка, чи не так?

Перегляд допису-=VJ=- (12.09.2009 09:18) писав:

Лише одне питання - пані колись били в школі?
А пан вважає, що проти домашньої освіти можуть бути тільки ті, кому в школі добре було?
  • 0

#56 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 23:27

Перегляд дописуbulbashka_aero (14.09.2009 21:51) писав:

:gryzin: Нє, ну я не можу стриматися...
Що то за такий автор чудо-бестселера (бога ради, ви ж не збираєтеся вважати авторитетом кожного автора бестселера?) і де він проводив свої опитування? Бо я училася в п’ятьох різних школах, чотири з яких були сільські і, м’яко кажучи, посередні, але про все це саме у школі дізналася... Загадка, чи не так?

ну бачите, ви не зрозуміли про що йшлося в опитуванні, а кажете що вас цьому вчили :gryzin:
та й про автора ви навіть не чули, не те що про його досліди і книги :)

я вже давала відповідь на це питання, то зроблю крос-пост:

в опитуванні йшлося про те, чи вчили людей в школі (зокрема в школі), ефективно (мінімум зусиль, максимум результат) вчитися і засвоювати інформацію
ну бо для чого дитина ходить до школи? зокрема для того, щоб засвоїти певну кількість інформації, навчитися мислити тощо
так, перед школою стоїть більше завдань, які я тут не буду зачіпати

отже по пунктах:
п.1,2,3 - про найкращі і найлегші способи запам’ятовування інформації

п.4 - про швидкочитання, яке економить сам час на читанні і сприяє збереженню зору

п. 5,6,7 - думаю зрозуміло про що :)

п. 8 - власне про конспектування і методи про запам’ятовування

п. 9, 10 тут ширше скажу. ліва півкуля відповідає за логіку, аргументацію, словесні дії, операції з цифрами, лінійні побудови, послідовність, аналіз тощо (т.з. "академічну діяльність")

а права півкуля - за ритм, просторове орієнтування, образи (цілісні картини), уяву, кольори, мрії, виміри

найвидатніші люди, мали однаково добре розвинені обидві півкулі - да Вінчі, Ейнштейн, Пікассо, Сезан тощо
в Японії на 100 осіб 57 чи 67 винахідники (десь я таке читала). це заслуга дійсно всебічного розвитку. а не однобокого

в наших школах, сяк-так розвивають лише ліву півкулю мозку, а от права півкуля як бідний родич - ну типу то ж мрії-фантазії-хвора уява :wub:))

а якраз розвиток образного мислення має бути в першу чергу, бо від нього залежить найефективніший спосіб мислення і найлегший спосіб запам’ятовування тощо
а логічне мислення - це вже після образного B)

ну то грубо кажучи. йдеться про те, що можливості у всіх людей дуже великі
а власне школа зовсім не сприяє всебічному розвитку людини (як декларується) а якраз навпаки
тому і закинула результати опитування, яке свідчить про те, що навчання в школі є дуже неефективним

порівняйте час/зусилля/здоров’я і результати

не знаю як вас, а мене в школі не вчили ні техніки запам’ятовування, ні швидкочитання, ні конспектування, ні не розказували нічого іншого подібного
було "повторєніє мать ученія" і переписування слова в слово
  • 0

#57 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 14.09.2009 – 23:43

Сенсу в такому опитуванні(трьома постами вище) не бачу, воно нічого не каже. Можна також своє опитування придумати:
1. Чи розказували вам щось в школі про патентознавство?
Ні
2. Про інформаційні системи літальних апаратів?
Ні
3. Про конструювання побутової апаратури?
Ні
4. Про марки сталі?
Ні

Я це до того, що методи запам'ятовування— спецкурс якогось там медичного чи педагогічного універиситету і нічого тут такого поганого нема, що не розповідали. Тим більше завжди можна відкрити книгу та почитати, у школярів достатньо вільного часу.
  • 0

#58 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 23:57

Перегляд дописуFT232BM (15.09.2009 00:43) писав:

Сенсу в такому опитуванні(трьома постами вище) не бачу, воно нічого не каже. Можна також своє опитування придумати:
1. Чи розказували вам щось в школі про патентознавство?
Ні
2. Про інформаційні системи літальних апаратів?
Ні
3. Про конструювання побутової апаратури?
Ні
4. Про марки сталі?
Ні

Я це до того, що методи запам'ятовування— спецкурс якогось там медичного чи педагогічного універиситету і нічого тут такого поганого нема, що не розповідали. Тим більше завжди можна відкрити книгу та почитати, у школярів достатньо вільного часу.

справа не в тому, що про це не сказали
справа в тому ЩО НЕ НАВЧИЛИ ТЕХНІК запам’ятовування, швидкочитання, конспектування, не привили вміння працювати зі інформацією тощо
не всі навіть в курсі що це можливо - пам’ятати всю шкільну програму, читати в 5 раз швидше приміром тощо
чи всі занють? а скільки людей має такі навики?
як думаєте їх варто мати в інформаційному столітті чи ні? от в чому річ

що з того що на уроках десь що казали про те як працює пам’ять якщо мало хто пам’ятає шкільну програму? :gryzin:
могли би вчити ефективними способами, а в нас один спосіб - визубрити
а визубрене за порогом забувається

Повідомлення відредагував гелена: 15.09.2009 – 00:00

• 0

#59 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.09.2009 – 06:41

Я це до того, що методи запам'ятовування— спецкурс якогось там медичного чи педагогічного універиситету

Нічого подібного.

Тим більше завжди можна відкрити книгу та почитати, у школярів достатньо вільного часу.

Пан давно в школі не був і не знає, як роздули програму порівняно з нашими часами.
  • 0

#60 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 15.09.2009 – 11:49

Перегляд дописугелена (14.09.2009 23:27) писав:

ну бачите, ви не зрозуміли про що йшлося в опитуванні, а кажете що вас цьому вчили :)
Та про що - то я наче зрозуміла :)
Тож повторювати сенсу не було.
А під "де" я країну мала на увазі. Для різних країн результати повинні відрізнятися...

та й про автора ви навіть не чули, не те що про його досліди і книги :)
І показником чого це є? Як на мене - того, що ми з вами різні книги читаємо) І це нормально.

не знаю як вас, а мене в школі не вчили ні техніки запам’ятовування, ні швидкочитання, ні конспектування, ні не розказували нічого іншого подібного
було "повторєніє мать ученія" і переписування слова в слово
А ви не стикалися з ситуацією, коли в одному класі частина дітей каже: "Так, ми це вивчали", а інша: "Ні, ви нам цього не говорили"? досить поширене явище, між іншим...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних