Перейти до вмісту

Підтримайте петицію про домашнє навчання в Україні!

Повідомлень в темі: 91

#21 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 10.09.2009 – 22:32

Перегляд дописуbulbashka_aero (10.09.2009 12:10) писав:

Домашнє навчання? Чудова штука. Всі баптисти, євангелісти і інші -істи зможуть тримати дітей вдома і навчати чого заманеться... Ага-ага, я за ;)
Якщо подумати за загал - Ви праві. А якщо думати за виключно свою дитину - ну, немає сенсу дурити: рівень у класі завжди буде посередині - талановиті діти не вийдуть поза можливості своїх колег, а діти з проблемами не встигнуть за рештою. Але якщо чесно - мені пофіг, кого як навчають інші, дивитимусь за собою. Річ у тому, що рано чи пізно батьків не вистачатиме, чи скоріше - їхніх знань, бо ніхто не є альфою та омегою в кожній галузі науки. Тобто слід буде покласти руку на гаманець. І, звичайно, як Ви сказали - пізніше невміння жити в соціумі. Але якщо дитина дуже талановита та умна або навпаки - з великими проблемами - за, за і ще раз ЗА.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 10.09.2009 – 22:33

• 0

#22 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.09.2009 – 22:35

Ні в якому разі не варто навчати дитину окремо від інших дітей, буде тільки гірше. Вона буде не підготовлена до цього жорстокого світу гагага а
  • 0

#23 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.09.2009 – 22:42

Для дітей із великими проблемами вже існують спеціалізовані заклади. А для талановитих треба відповідних вчителів. Ця проблема легко не вирішується, тому що набрати цілу групу талановитих (причому "однаково" талановитих одного віку) практично неможливо. Тому для талановитих найкраще присвячувати позашкільний час - додатковими заняттями або гуртками.
Для "звичайно" здібних дітей уже зараз існують спеціалізовані гімназії.
  • 0

#24 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.09.2009 – 23:26

Перегляд дописуБлискавиця (10.09.2009 23:15) писав:

Ну ти порівняв. Армія в Україні - це місце, куди зганяють насильно, а зараз то й взагалі невідомо навіщо. Ібо не відповідає ніяким критеріям справжньої армії.
Ішо, школа сильно відрязняється? Туди не гонють насильно? Вона відповідає хоч якимось критеріям?..

А тут люди хочуть своїх дітей взагалі від світу відмежувати змалечку. Не забуваймо, що саме в дитинстві формуються усі найважливіші психічні характеристики людини. Її вміння жити в цьому світі і контактувати з ним. Такі обмежені закриті заклади будуть вирощувати тепличних дітей "не від світу цього". Наслідки не складно передбачити - купа несоціалізованих ідеалістів, не пристосованих до реалій справжнього життя.
Тю... а раніше якось виживали. Коли шкіл не було, а? Це по-перше.
По-друге, ви, як багато хто, свілдомо перекручуєте тему задля залякування: питання не про відмежування дитини, а про пошуки якісної для неї освіти без марнування часу.
По-третє, школа - не єдине місце зустрічі юнаків, ой, не єдине. Й особисто я не вважаю його найголовнішим. Особисто я терпляче чекаю на час, коли мої діти підуть до школи мститися за мене вчителям, бугога! А я ж їх навчу, ой, навчу, гигигиги.

Перегляд дописуFT232BM (10.09.2009 23:35) писав:

Ні в якому разі не варто навчати дитину окремо від інших дітей, буде тільки гірше. Вона буде не підготовлена до цього жорстокого світу гагага а
А мова не про навчання окремо, мова про навчання не в державній середньоосвітній школі, ги.

Перегляд дописуБлискавиця (10.09.2009 23:42) писав:

Для дітей із великими проблемами вже існують спеціалізовані заклади. А для талановитих треба відповідних вчителів. Ця проблема легко не вирішується, тому що набрати цілу групу талановитих (причому "однаково" талановитих одного віку) практично неможливо. Тому для талановитих найкраще присвячувати позашкільний час - додатковими заняттями або гуртками.
Для "звичайно" здібних дітей уже зараз існують спеціалізовані гімназії.
Якщо мене не задовольнить професійний рівень учителя моєї дитини, то що я муситиму робити? Марнувати час власної дини в школі, а тоді довчати дитину за рахунок її ж відпочинку? Йа власній дитині не кат, знаєте.
  • 0

#25 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.09.2009 – 23:44

Перегляд дописуzav (11.09.2009 00:26) писав:

А мова не про навчання окремо, мова про навчання не в державній середньоосвітній школі, ги.
Ну судячи з заголовку теми, це про навчання вдома. Хоч в любому випадку відбір груп обдарованих дітей та навчання їх разом теж не дуже добре. Уявіть собі що окремо вчать тупих людей, окремо розумних. В тупих зразу готують до робіт силових, розумних до розумових. Наступним кроком є заборона зустрічатись з людьми іншої касти, щоб вивести чисте потомство, в той же час це починає жорстко контролювати держава... а пізніше все роботизується, а непотрібних людей розстріляють))) Подобається? Мені особисто так))), але ви ж такі анархісти-гуманісти, що не переживете цього
  • 0

#26 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 11.09.2009 – 07:54

Перегляд дописуzav (10.09.2009 15:39) писав:

А може армію теж не варто скасовувати, а? Там же люди, дуже навіть різні, угу. Нє, ачьо?
А де я пропонувала армію скасувати? Навпаки, це єдине, що може хлопчиків від мамусі відклеїти. Бо такі вже деякі делікатні...

Перегляд дописугелена (10.09.2009 19:28) писав:

В 45 країнах дозволене ДН, це нормальна альтернатива школі
Ви ж самі казали - ми в Україні живемо. Наразі у нас це не буде нормальною альтернативою, а ще одним способом бардак розвести. А у нас його хіба мало?

Перегляд дописуzav (10.09.2009 15:39) писав:

От як вибір релігії, то вільний, а як вибір традицій, то лише рідні. Кумедно вельми, хоч і поза темою.
;) Та я про це думала. Але не маю жодного уявлення, як дитину можна виховати поза традиціями і суспільством. Бо у мауглі теж вибір не дуже багатий...

Перегляд дописугелена (10.09.2009 20:59) писав:

а хто ображається? ;) мене просто дивує вішання ярликів, типу "будуть баптисти і євангелісти вчити дітей вдома що захочуть"
Це "вішання ярликів" базується на реальних даних. Хоча, звісно, десяток посилань не наведу - я їх не колекціоную.

Крім того, якщо вас не влаштовує шкільна програма - працюйте додатково вдома.
Мої батьки проблему "мені в школі нецікаво" вирішували досить просто - домовлялися з викладачами, щоб мені давали додаткових завдань. І вдома я завжди мала чим мізки заняти. І нічьо - вижила. І хоч ненавиджу школу досі, вважаю правильним, що батьки не зважали на моє "я туди більше не піду". Бо навіть якщо я не отримала там потрібних мені знань, я все-таки навчилася дечого важливого. Хоча б контролювати свої емоції і "збиратися з думками" коли це потрібно, а "не коли натхнення прийшло".

Перегляд дописуNеmesis (10.09.2009 22:32) писав:

Якщо подумати за загал - Ви праві. А якщо думати за виключно свою дитину - ну, немає сенсу дурити: рівень у класі завжди буде посередині - талановиті діти не вийдуть поза можливості своїх колег, а діти з проблемами не встигнуть за рештою. Але якщо чесно - мені пофіг, кого як навчають інші, дивитимусь за собою. Річ у тому, що рано чи пізно батьків не вистачатиме, чи скоріше - їхніх знань, бо ніхто не є альфою та омегою в кожній галузі науки. Тобто слід буде покласти руку на гаманець. І, звичайно, як Ви сказали - пізніше невміння жити в соціумі. Але якщо дитина дуже талановита та умна або навпаки - з великими проблемами - за, за і ще раз ЗА.
Я згодна, що все це складно. І згодна, що повинні бути винятки. Але домашнє навчання - це крайній випадок. Потрібні проміжні варіанти. І (боже, яка банальність) реформа освіти.
  • 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 08:45

Перегляд дописуFT232BM (11.09.2009 00:44) писав:

Ну судячи з заголовку теми, це про навчання вдома. Хоч в любому випадку відбір груп обдарованих дітей та навчання їх разом теж не дуже добре. Уявіть собі що окремо вчать тупих людей, окремо розумних.
В'явив - дуже подобається!
Патамуша спільне навчання геніїв із дебілами бачу наочно, і це мені нефіґа не подобається.

Перегляд дописуbulbashka_aero (11.09.2009 08:54) писав:

А де я пропонувала армію скасувати? Навпаки, це єдине, що може хлопчиків від мамусі відклеїти. Бо такі вже деякі делікатні...
Ну, так я ж і кажу! Треба більше армію, більше! Гигиги.

А я не хочу додатково! Я не хочу спершу дурити дитину, а потім виправляти!

Бо навіть якщо я не отримала там потрібних мені знань, я все-таки навчилася дечого важливого.
А про мене, то завелика ціна.
p.s.

;) Та я про це думала. Але не маю жодного уявлення, як дитину можна виховати поза традиціями і суспільством.
А рідновіри знають як...
  • 0

#28 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:львів

Відправлено 11.09.2009 – 08:49

Ну ти порівняв. Армія в Україні - це місце, куди зганяють насильно, а зараз то й взагалі невідомо навіщо.
для мене садок-школа-армія-тюрма в одному рядку:
дисципліна, строгий режим, їєрархія, нав*язаний колектив, ізоляція від світу в певних стінах, навчання-дресура тощо
знайдіть 10 відмінностей ;)))

в школу теж зганяють насильно, хто дає дитині право вибору?
я своїй дитині дам право вибрати: хочеш вчися в школі, хочеш без школи
не бачу в тому проблеми
не варто так драматизувати про соціалізацію чи знання

А тут люди хочуть своїх дітей взагалі від світу відмежувати змалечку.

з чого ви це взяли? не весь світ що в вікні.
школа це не життя, школа це ізоляція від життя.
поки дитина в школі, вона має сидіти на уроках, це один і той же колектив на 12 років, один і той же заклад
на інше часу мало, бо ще є купа домашнього завдання
якщо додати ще гуртки чи спорт то вже життя - це суцільне навчання
в школі за 12 років діти також лишають своє здоро*я

моя думка про соціалізацію і дисципліну тут: http://community.liv..._dity/6590.html

в сша є 2 млн хоумскулерів і 55 млн школярів
щорічно хоумскулерів більшає на 10-15%, бо батьки бачать, що школа дає мало знань, забирає занадто багато часу і здоров*я і т.п.
тупішого проведення найкращих років життя годі уявити

Такі обмежені закриті заклади будуть вирощувати тепличних дітей "не від світу цього". Наслідки не складно передбачити - купа несоціалізованих ідеалістів, не пристосованих до реалій справжнього життя.
а після школи не виходять ідеалісти? несоціалізовані? що ви взагалі маєте на увазі під соціалізацією, якщо вважаєте що її може забезпечити лише школа?

імхо, обмежений заклад - це школа, а поза школою широкий світ
от є цікава рецензія на книгу Івана Ілліча "Избавление от школ": http://www.polit.ru/.../04/illich.html
правда він не писав про закриття шкіл як можна подумати, а про інший підхід до навчання

люди з різних міркувань обирають ДН для дітей: з фінансових, релігійних, з міркувань безпеки, з бажання дати дитині свободу і право вибору тощо

я хочу дати дитині більше свободи, більше знань, більше спілкування, зберегти здоров*я, а ще ДН дасть можливість більше часу проводити з дитиною, бо зараз відчуження в сім*ях через роботу і навчання цілими днями стало нормою, а це не є правильно
ну і плюс - з міркувань безпеки.
  • 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 08:54

Перегляд дописугелена (11.09.2009 09:49) писав:

а після школи не виходять ідеалісти? несоціалізовані? що ви взагалі маєте на увазі під соціалізацією, якщо вважаєте що її може забезпечити лише школа?
Тут пригадується жарт "99% маніяків учились у школі, тому школа - злочинний заклад!", ги.
  • 0

#30 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 11.09.2009 – 08:55

підтримую. домашня освіта це хороша альтернатива для тих хто може собі це дозволити.
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 09:06

Перегляд дописугелена (10.09.2009 12:09) писав:

Підтримайте, будь-ласка, цю петицію. Після підпису не забувайте його активувати! Наперед дякую!

Я б підтримав - якби чув хоч про якусь дію таких петицій окрім того, що в інтернеті тепер світиться десяток раз моє прізвище з контактами.

Перегляд дописуbulbashka_aero (10.09.2009 13:10) писав:

Мовчу вже про таку неважливу річ, як вміння жити в соціумі. Цьому можна навчитися, ходячи до школи/дитсадка

Може хочете "на зону"? Тем ще швидше вчать "жити в соціумі".

Перегляд допису=MAVKA= (10.09.2009 13:18) писав:

Я проти. Така тенденція може призвести до того, що всі школи і дитсадки стануть приватними.

Мені повилазило, чи я там жодного слова про приватизацію шкіл не бачу?

Перегляд дописуБлискавиця (10.09.2009 14:09) писав:

Крім того, це дасть можливість мусульманам "навчати жінок" вдома, це означає, що нас чекає ситуація, як у Франції. Я також проти.

Ті, хто хочуть навчати вдома - і так їх навчають.
  • 0

#32 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 09:07

Це "вішання ярликів" базується на реальних даних. Хоча, звісно, десяток посилань не наведу - я їх не колекціоную.
ну знаєте, часи змінилися
це почалося з того в сша, що вчили вдома захотіли люди релігійні,а далі переваги ДН оцінили інші батьки
і зараз не можна казати що ДН лише для віруючих, бо це далеко не так

ну і ДН - це не лише домашнє навчання, зовсім ні
просто нема більш підходящого терміну
це швидше ПОЗАшкільна освіта за шкільною програмою

круто ;)
весь дитина в школі, вчить одне, а я їй ще іншу програму придумаю - хай загнеться
а ЖИТИ коли якщо всі дні сидіти в школі, а по вечерах готувати домашнє і вчити ще щось інше?

це не життя, це каторга
всі дорослі люблять ходити на роботу? а школа для дитини - це тяжка і неоплачувана робота протягом 12 років

при тому, що вона забирає більше, ніж дає, бо класно-урочна система є неефективна в плані навчання, а спілкування 10-20 хв на перерві не дає розуміння життя чи вміння вижити на вулиці, там де все інакше
так що дає школа? багато випускників не вміють грамотно писати, не люблять читати, про дисципліну забувають миттю за порогом школи, не вміють спілкуватися, не можуть подбати про себе,не є самостійними чи відповідальними тощо
все вищеперелічене залежить від характеру, темпераменту, від оточення, сім’ї в першу чергу, а зовсім не від того чи ходила дитина до школи
бо наразі ходять всі, але з різним результатом
  • 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 09:09

Перегляд дописуbulbashka_aero (10.09.2009 15:04) писав:

Швидше треба писати петицію, яка б зобов’язала вчителів більш індивідуально підходити до дітей.

Уявляю це собі - над кожним вчителем стоїть з батогом співробітник спецслужби і за кожний "неіндивідуалізм" - по спині, по спині.

Перегляд дописуЛастiвочка (10.09.2009 20:12) писав:

я знаю(думаю що знаю) хлопця, який пішов до школи у 5 років.

Вже двох.

Перегляд дописуzav (10.09.2009 20:53) писав:

Як раз нічого не вийде

Ні, ну я завжди знав, що пан про мене невисокої думки - але щоб настільки...

Ну ти порівняв. Армія в Україні - це місце, куди зганяють насильно, а зараз то й взагалі невідомо навіщо. Ібо не відповідає ніяким критеріям справжньої армії.

пані хоче сказати, що наразі в школи не заганяють насильно?
Чи може наші школи "відповідають критеріям справжньої школи"?
;)
  • 0

#34 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 09:22

Перегляд дописуzav (11.09.2009 09:54) писав:

Тут пригадується жарт "99% маніяків учились у школі, тому школа - злочинний заклад!", ги.

100% ;)))

хто вчиняє в школі стрілянину? учні!
"тому що соціалізовані" (с)

Перегляд дописуБогуслав (11.09.2009 09:55) писав:

підтримую. домашня освіта це хороша альтернатива для тих хто може собі це дозволити.
мені мама з Австралії казала, що вони вибрали ДН, бо їм воно обійдеться дешевше
з двома дітьми їй вигідніше бути вдома, ніж працювати і працювати і оплачувати садок+школу

я думаю що і нас ДН обійдеться дешевше, ніж 12 ркоів школи

якщо можна вірити статистиці даній в книзі Стіва Біддалфа, то в Велькобританії 60% батьків не віддають дітей в садки, а догялдають за ними вдома до 5-річного віку, поки не починається підготовка до школи
по школі статистики нема, але садок це теж показаво
переказ книжки і лінк на скачування тут: <a href="http://community.livejournal.com/zdorovi_dity/5666.html" target="_blank">http://community.livejournal.com/zdorovi_dity/5666.html</a>
там є дуже цікава класифікація батьків по їх ставленню до виховання дітей ;)

Перегляд допису-=VJ=- (11.09.2009 10:06) писав:

Я б підтримав - якби чув хоч про якусь дію таких петицій окрім того, що в інтернеті тепер світиться десяток раз моє прізвище з контактами.

ну я думаю, що крім петиції будуть вживатися ще інші заходи, але спочатку було би добре отримати на неї офіційну відповідь
для цього потрібно хоча би 1000 голосів

та й річ в іншому - влада має знати про настрої батьків і чим викликане бажання мати право в будь-який момент почати вчити дитину вдома:
"Найбільше батьків хвилюють: недостатній рівень безпеки дітей в школах, різке погіршення стану здоров’я школярів вже після першого року навчання (падає зір, проблеми з хребтом від постійного сидіння, від носіння заважких шкільних ранців, через неякісне харчування, неякісний матеріал підручників), а також низький рівень знань через брак навчальних матеріалів, переповненість класів, некомпетентність вчителів тощо.
С‎тистика свідчить про те, що здоров’я українських школярів погіршується, рівень знань і безпеки дітей знижується, натомість рівень дитячої злочинності і насильства щодо дітей росте. Але не у кожному населеному пункті є можливість обрати кращу і безпечнішу школу з кількох."

Повідомлення відредагував гелена: 11.09.2009 – 09:15

• 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 09:24

Хоч в любому випадку відбір груп обдарованих дітей та навчання їх разом теж не дуже добре.

Ага, правильно - хай краще усі будуть однаково тупі.

В тупих зразу готують до робіт силових, розумних до розумових.

Це - плід Ваших особистих збочень, нема чого його приплітати до розмови.

Рекомендую самій відправитись туди.
Після повернення - поговоримо.

Але не маю жодного уявлення, як дитину можна виховати поза традиціями і суспільством. Бо у мауглі теж вибір не дуже багатий...

Не маєте - вивчайте досвід інших, а не пишіть, що це неможливо.
  • 0

#36 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.09.2009 – 11:18

гадаю, недалеко вже той час, коли завдяки жебрацьким "подачкам" держави зі школи повтікають геть усі нормальні вчителі, і там "кістяком" стане (ба, вже й стала) така братія: корупціонери, котрі вчитимуть чи просто ставитимуть оцінки тільки за "подарунки" і гроші, молоді випускники, котрі завдяки хабарям закінчили вуз і прийняті на роботу в школу - не батьки же їх наймають ( знаю немало таких "молодих" вчителів, котрі хоч трошки складнішу задачу не розв'яжуть без шпаргалки), і ще залишаться різні інваліди інтелектуальної праці, маразматичні пенсіонери, алкаші і збоченці-педофіли...

От у такий "калєктів" доведеться віддавати діток "соціалізуватися"... от там наші дітки дійсно побачать нутрощі життя...
може, варто дати дітям шанс на кращі умови навчання, кращу освіту, кращих фахівців? коли вчитель працюватиме з п'ятьма-сімома учнями, то це краще, ніж з двадцятьма сімома...

особисто я за розширення можливостей для навчання. Під петицією підписався. Голосую "за" обома руками. (До речі, в США, Канаді, Росії не дурніші люди живуть, як у нас).

Повідомлення відредагував Власюк: 11.09.2009 – 11:25

• 0

#37 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 12:35

Ви ж самі казали - ми в Україні живемо. Наразі у нас це не буде нормальною альтернативою, а ще одним способом бардак розвести. А у нас його хіба мало?
Цілком погоджуюся. Сучасна українська школа - це зразок українського суспільства в цілому. Що у школі - те і в суспільстві. Якщо навчати дітей вдома - ви їх привчите жити у штучному суспільстві, якого не існує наразі в Україні. Це призведе лише до нервових зривів і депресій, коли дитині доведеться шукати роботу і своє місце у цьому грьобаному суспільстві.
Розумію, що для своєї дитини хочеться всього найкращого, але домашнім навчанням цього не досягти.
  • 0

#38 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 13:33

Перегляд дописуБлискавиця (11.09.2009 13:35) писав:

Цілком погоджуюся. Сучасна українська школа - це зразок українського суспільства в цілому. Що у школі - те і в суспільстві. Якщо навчати дітей вдома - ви їх привчите жити у штучному суспільстві, якого не існує наразі в Україні. Це призведе лише до нервових зривів і депресій, коли дитині доведеться шукати роботу і своє місце у цьому грьобаному суспільстві.
Розумію, що для своєї дитини хочеться всього найкращого, але домашнім навчанням цього не досягти.
По-перше, може саме завдяки домашньому навчання це суспільство нарешті з'явиться?
По-друге, раджу вам прислухатися до порад пана VJ про виправні заклади, наприклад. Вони надзвичайно соціялізовані!
По-третє, а може це ви, як батьки, слабкі? Може це особисто ви не можете виховати дитину, й пхаєте її то в садочок, то в школу, то в армію? А може я таки можу самотужки впоратися, ще й краще за садочок-школу-армію? Обміркуйте.
  • 0

#39 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 11.09.2009 – 15:05

А пани не помітили цю цікаву тенденцію? Бажання навчати дітей вдома виникає через недосконалість навчальних закладів. Тож замість того, щоб тиснути на державу і вимагати усунути недоліки - пани просто воліють від них втекти. Від того, що ви в підвалі пересидите, реальний світ ніде не дінеться. Тож чого ви хочете вдома навчити дітей? ховатися від проблем? В принципі, теж вихід - а я закрию очі і бабай десь дінеться.
Пам’ятаєте оту комедію, де сім’я від ядерної війни в підземному бункері ховалася? ;)

Перегляд дописуzav (11.09.2009 14:33) писав:

По-третє, а може це ви, як батьки, слабкі? Може це особисто ви не можете виховати дитину, й пхаєте її то в садочок, то в школу, то в армію? А може я таки можу самотужки впоратися, ще й краще за садочок-школу-армію? Обміркуйте.
Зрештою, ваше право.
Потім поділитесь досвідом.
  • 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 16:15

Якщо навчати дітей вдома - ви їх привчите жити у штучному суспільстві, якого не існує наразі в Україні.

Пані живе в якихось своїх мріях.
Суспільство шкільне не має жодного стосунку до суспільства реального дорослого. Тільки дівчатам це менше видно, бо вони рідше по зубам в школі отримують від сильніших за них, тож на Вашому прикладі ми можемо спостерігати результат. Хоча останнім часом бачу повернення ситуації на краще - відеоролики, як дівчата одна одній в школі пики товчуть, починають на ютубі брати гору над "хлопчачими" - значит скоро і це зміниться.

Це на досвіді скількох вихованих дітей зроблено такі висновки?

Перегляд дописуbulbashka_aero (11.09.2009 16:05) писав:

А пани не помітили цю цікаву тенденцію? Бажання навчати дітей вдома виникає через недосконалість навчальних закладів.

Не зовсім - через недосконалість системи і суспільства в цілому. І виправленню це не підлягає.

замість того, щоб тиснути на державу і вимагати усунути недоліки

Коли панну затисне в кутку гвалтівник, якщо не секрет - пані буде кричати "міліція", тиснути на державу і вимагати його покарати, чи спробує дати йому по зубам і втікти?

Тож чого ви хочете вдома навчити дітей? ховатися від проблем?

Боротися з проблемами.
А не намагатися вижити.

Зрештою, ваше право.

Взагалі-то гілка народилась через те, що ми цього права позбавлені.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних