Перейти до вмісту

Наскільки важливий секс у стосунках?

Повідомлень в темі: 93

Опитування: Чи готові ви кинути хлопця (дівчину), якщо він (вона) ніякий(а) в ліжку? (42 користувачів проголосувало)

Чи готові ви кинути хлопця, якщо він ніякий в ліжку?

1. Так (5 голосів [12.50%])

Процент голосів: 12.50%

2. Ні, секс не є найважливіше у стосунках (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

3. Ні, згодом я його навчу, як мені треба (10 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

4. Ні (інші варіанти) (1 голосів [2.50%])

Процент голосів: 2.50%

5. Я - хлопець (24 голосів [60.00%])

Процент голосів: 60.00%

Чи готові ви кинути дівчину, якщо вона ніякиа в ліжку?

1. Так (7 голосів [17.50%])

Процент голосів: 17.50%

2. Ні, секс не є найважливіше у стосунках (2 голосів [5.00%])

Процент голосів: 5.00%

3. Ні, згодом я її навчу, як мені треба (16 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

4. Ні (інші варіанти) (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

5. Я - дівчина (15 голосів [37.50%])

Процент голосів: 37.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.09.2009 – 17:08

Перегляд дописуzav (11.09.2009 00:07) писав:

Ну, да, ну, да...
Хочу бачити те "найсильніше задоволення в житті взагалі" здобуте на порожній шлунок та в срачі, бґґ.
p.s. І так щодня, гагагага!
Тоді від протилежного. Дружина каже:

- Ти своїм невимитим посудом зіпсував увесь секс!
  • 0

#62 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 11.09.2009 – 17:09

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.09.2009 17:56) писав:

Розкажіть будь ласка чому ви навчилися? Бо я у дитинстві перечитав купу літератури, з друзями те все обговорювали, тренувалися на груйтфрутах і пирогах, і так би мовити готували потужну теоретичну базу, а зараз я гадаю, що з часів свого першого разу до сьогодні нічому новому не навчився.
Те, чого я навчилася, то занадто інтимні речі, щоб на форумі таке писати. Але ви самі читали літерутуру, тренувалися, також вчилися по-своєму. Тобото головне щоб було бажання удосконалюватися, чи для себе чи заради коханої людини.
  • 0

#63 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 17:17

Перегляд допису-=VJ=- (11.09.2009 07:56) писав:

Ні.
Стосовно подальшого розвитку теми - дивуюся з дописів. Таке враження, що ніхто не живе подружнім життям, хоча наче тут були одружені люди.
Ніякий секс буває в житті кожної пари.
Тому - секс не важливий настільки, щоб бути приводом для розлучення.
Ви кажете про той випадок, коли вже пізно кидати і доводиться терпіти й пристосовуватися.
Дописувачі ж уявляють иншу ситуацію, ситуацію, коли ніяке розлучення не загрожує. Почали зустрічатися, а виявилося, що не підходять - спокійно і розійшлися.

Перегляд допису-=VJ=- (11.09.2009 07:56) писав:

усі проходили початковий етап, який спочатку здавався "супер", а після набуття досвіду було соромно згадувати про ті "зелені перші кроки".
Люди різні бувають. У вас так було. Я навпаки, згадуючи свої "зелені кроки" думаю, що був розкутішим і дерева були вищі.

Перегляд дописуHalka (11.09.2009 18:09) писав:

Те, чого я навчилася, то занадто інтимні речі, щоб на форумі таке писати. Але ви самі читали літерутуру, тренувалися, також вчилися по-своєму. Тобото головне щоб було бажання удосконалюватися, чи для себе чи заради коханої людини.
Якщо вас знають в житті по за форумом, то розумію. Якщо - ні то чого соромитися? Шкода, було б дуже цікаво.

Те, що я там вичитав це елементарні речі. ;)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.09.2009 – 17:20

• 0

#64 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.09.2009 – 17:22

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.09.2009 18:17) писав:

Я читав, але нічого корисного там не вичитав. ;)
Ну, читати - то таке. теорія. І не все з камасутри зробиш, хо як би хтів.

Якщо з книжки не вичитав, то звідки ж знаєте що і як? Прааавильно, намацальний спосіб.. Тобто, практика..
  • 0

#65 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 17:23

Перегляд дописуВакуОлька (11.09.2009 11:44) писав:

Флуд почистила. Прошу не переходити на особистості і флейм.
Щось нудно без флуду! ;)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.09.2009 – 17:23

• 0

#66 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 17:23

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.09.2009 17:17) писав:

Якщо вас знають в житті по за форумом, то розумію. Якщо - ні то чого соромитися? Шкода, було б дуже цікаво.

Те, що я там вичитав це елементарні речі. ;)
так мене дехто знає і поза форумом, тому не писатиму.

Ну, якщо ви то читали, значить того не знали. До того ж ви експерименти проводили на грейпфрутах - теж практика як не як....
  • 0

#67 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 17:26

Перегляд дописуМалюсінька (11.09.2009 14:05) писав:

Згідна на 100%. Але варто працювати над проблемою. Під лежачий камінь вода не потече.
Ото ж. Якщо "камінь лежачий", то що не роби - не потече.
  • 0

#68 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 17:28

Якщо відкинути патології - фригідність і т. ін., то виникає питання виникнення поняття саме щодо жінки, що "лісом пахне", а не чоловіка... Знач треба знайти підхід.. Значить, може партнер щось не так робить..

Для мене взагалі поняття "не підходять", це або в розмірах 9а це викликає серйозні проблеми) або в темпераменті (він/вона хоче щодня по 3 рази, а їй/йому достатньо і раз в тиждень)...

Більше "не підходить" - не розумію.. Всьому можна навчити.. До речі, є яскраві приклади випадків, коли зрілі чоловіки одружуються з молоденькими дівчатами. Як то кажуть "яку виховаю. таку буду мати". При чому - у всьому..
  • 0

#69 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 17:34

Перегляд дописуВакуОлька (11.09.2009 18:22) писав:

Ну, читати - то таке. теорія. І не все з камасутри зробиш, хо як би хтів.

Якщо з книжки не вичитав, то звідки ж знаєте що і як? Прааавильно, намацальний спосіб.. Тобто, практика..
Ну хто ж нарешті скаже, чому такому можна навчитися?

Перегляд дописуВакуОлька (11.09.2009 18:28) писав:

Для мене взагалі поняття "не підходять", це або в розмірах 9а це викликає серйозні проблеми) або в темпераменті (він/вона хоче щодня по 3 рази, а їй/йому достатньо і раз в тиждень)...

Більше "не підходить" - не розумію.. Всьому можна навчити.. До речі, є яскраві приклади випадків, коли зрілі чоловіки одружуються з молоденькими дівчатами. Як то кажуть "яку виховаю. таку буду мати". При чому - у всьому..
Ото ж і я про це. Кажу, що техніка, то дрібниці. А темперамент змінити можна тільки якимись таблетками.
  • 0

#70 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 17:44

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.09.2009 17:34) писав:

Ну хто ж нарешті скаже, чому такому можна навчитися?
От блін, провокатор. Ви народились з знанням що й до чого? Чи все, що вам розказали друзі в підлітковому віці виявилось дієвим? Для когось - місіонерська поза є звичною, а, наприклад, поза "наїздниці" є відкриттям всього життя. Хтось спеціяліст у придумуванні поз і їх втіленні у життя, а оральний секс для нього/неї є відкриттям... Тим більше що відкриття відкриттям, але ще треба навчитись то все робити... І не як небуть, а щоб приносило обидвом задоволення... Отут і йдеться про "навчитись"..
  • 0

#71 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 17:51

Перегляд дописуВакуОлька (11.09.2009 18:44) писав:

Для когось - місіонерська поза є звичною, а, наприклад, поза "наїздниці" є відкриттям всього життя. Хтось спеціяліст у придумуванні поз і їх втіленні у життя, а оральний секс для нього/неї є відкриттям... Тим більше що відкриття відкриттям, але ще треба навчитись то все робити... І не як небуть, а щоб приносило обидвом задоволення... Отут і йдеться про "навчитись"..
Таке враження, що ви говорите про розумово відсталих, які спочатку навчаться сексу, потім підуть на комп’ютерні курси для Microsoft Word, а потім на курси для Інтернету.
А я так хотів навчитися сексу!
  • 0

#72 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 17:56

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.09.2009 18:51) писав:

Таке враження, що ви говорите про розумово відсталих, які спочатку навчаться сексу, потім підуть на комп’ютерні курси для Microsoft Word, а потім на курси для Інтернету.
А я так хотів навчитися сексу!
;) Тю... Дивні у вас порівняння.
  • 0

#73 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 18:54

Секс важливий у стосунках.якщо хтось кимось не задоволений, то ходить роздратований, починаються сварки і стосункам кінець. Дуже важливо щоб між партнерами була відвертість, що кому подобається, кому як приємніше буде, можливо хтось чогось не хоче. Компроміс можна завжди знайти, а от розходитиьс через таке не варто.
  • 0

#74 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 11.09.2009 – 19:05

Перегляд дописуЛілу (11.09.2009 18:54) писав:

Секс важливий у стосунках.якщо хтось кимось не задоволений, то ходить роздратований, починаються сварки і стосункам кінець. Дуже важливо щоб між партнерами була відвертість, що кому подобається, кому як приємніше буде, можливо хтось чогось не хоче. Компроміс можна завжди знайти, а от розходитиьс через таке не варто.
Добре сказано, але розтрактуй мені, компроміс щодо того що з сексом не все в порядку, як тут можна домовитися, а щодо того що розходитися не треба шведити, треба все зважити, чи не так?!!! Що головне іншого... Але стосунки і секс це одне ціле, вони завжди ходять разом, кажу за себе!
  • 0

#75 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 19:30

Перегляд дописуSHAHIST (11.09.2009 20:05) писав:

Добре сказано, але розтрактуй мені, компроміс щодо того що з сексом не все в порядку, як тут можна домовитися, а щодо того що розходитися не треба шведити, треба все зважити, чи не так?!!! Що головне іншого... Але стосунки і секс це одне ціле, вони завжди ходять разом, кажу за себе!
Компроміс - будь-ласка: от наприклад, ти хочеш щоб партнер тобі щось зробив (а він цього не робить), то скажи йому про це прямо, і тоді він або погодиться, або скаже в чому причина того що він не робить для тебе, те що ти хочеш. Або навпаки - партнер робить тобі неприємно, можливо боляче, то скажи йому щоб трохи акуртнцше, ніжніше з тобою поводився - ну якось так.
  • 0

#76 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 11.09.2009 – 19:33

Перегляд дописуЛілу (11.09.2009 20:30) писав:

Компроміс - будь-ласка: от наприклад, ти хочеш щоб партнер тобі щось зробив (а він цього не робить), то скажи йому про це прямо, і тоді він або погодиться, або скаже в чому причина того що він не робить для тебе, те що ти хочеш. Або навпаки - партнер робить тобі неприємно, можливо боляче, то скажи йому щоб трохи акуртнцше, ніжніше з тобою поводився - ну якось так.
я теж думаю що так саме правильніше. сам роблю так само, вже звикли говорити про ВСЕ
  • 0

#77 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.09.2009 – 19:40

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.09.2009 18:08) писав:

Тоді від протилежного. Дружина каже:

- Ти своїм невимитим посудом зіпсував увесь секс!
Між іншим, не бачу нічого дивного.
Може ще з душем щоденним порівнювати, наприклад, гигиги.
  • 0

#78 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 20:37

важливо наскільки гармонійно може поєднатися неуцтво одного і і досвід іншого..Важливо у сім"ї відсотків на 60 у віці до 50, і на нуль - після.
П.С. Навіть неуцтво обох може бути гармонійним, навіть досвідченість обх такою ж.

Повідомлення відредагував веснянка: 11.09.2009 – 20:38

• 0

#79 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 11.09.2009 – 20:41

важко взагалі однозначно сказати. От наприклад знаєш що людина дуже хороша, що все правильно робить, не конфліктуємо, не сваримось, про все говоримо... з такою людиною хочеться прожити життя, але в ліжко може не все виходити, не все співпадати, а може бути навпаки - з ліжка не вилазити днями і ночами але потім як одружитись - постійно суперечки... непорозуміння. От що краще? перше чи друге? Я обираю перше.
  • 0

#80 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.09.2009 – 21:35

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.09.2009 17:56) писав:

Так що технічною стороною все не обмежується. Техніка - це лише певний %, тут природа все і так зробила. Не менш важлива ерогенна зона - мозок. І тут вже в кожного свої таргани.
Свята правда). Пролізти до когось у мозок складніше, ніж пролізти у ліжко ґґ А через мозок - до ліжка, то взагалі вищий пілотаж))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних