Перейти до вмісту

Наскільки важливий секс у стосунках?

Повідомлень в темі: 93

Опитування: Чи готові ви кинути хлопця (дівчину), якщо він (вона) ніякий(а) в ліжку? (42 користувачів проголосувало)

Чи готові ви кинути хлопця, якщо він ніякий в ліжку?

1. Так (5 голосів [12.50%])

Процент голосів: 12.50%

2. Ні, секс не є найважливіше у стосунках (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

3. Ні, згодом я його навчу, як мені треба (10 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

4. Ні (інші варіанти) (1 голосів [2.50%])

Процент голосів: 2.50%

5. Я - хлопець (24 голосів [60.00%])

Процент голосів: 60.00%

Чи готові ви кинути дівчину, якщо вона ніякиа в ліжку?

1. Так (7 голосів [17.50%])

Процент голосів: 17.50%

2. Ні, секс не є найважливіше у стосунках (2 голосів [5.00%])

Процент голосів: 5.00%

3. Ні, згодом я її навчу, як мені треба (16 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

4. Ні (інші варіанти) (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

5. Я - дівчина (15 голосів [37.50%])

Процент голосів: 37.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.09.2009 – 22:54

та хто себе трезво оцінить? а досліди проводити ми не будем...огонь огньом..просто хтось нам підходить-хтось ні, і навпаки..як не прикро)))
  • 0

#42 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 10.09.2009 – 22:57

Перегляд дописуNomad (10.09.2009 22:49) писав:

Шото блін нема нікого хто б написав шо він(вона, воно) брєвно в ліжку.
Прям всі такі як агонь, торба
За себе нічого не скажу... але мій друзяка нализавшись горілки до не можу, захотілося йому жінки, я б сказав би по іншому але не можу, ну і знайшов таку як сам, ну і вони, потім розповідав, він на ній скакав скакав і безтолку, вона як хропіла так і хропіла, ну а його на довго не вистачило, і наробив ділов,і на тверезу так само було, вона звикла ноги роздвигати автоматом, їй вже до лампочки хто на ній, все таки є такі дівахи... Легко ддоступні...
  • 0

#43 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.09.2009 – 22:59

Перегляд дописуCarrion (10.09.2009 23:54) писав:

та хто себе трезво оцінить? а досліди проводити ми не будем...огонь огньом..просто хтось нам підходить-хтось ні, і навпаки..як не прикро)))

Ну да, нема ж на хфорумі теми- Люді я брєвно, здєлайтє шонібудь.
А жаль,ги

Перегляд дописуSHAHIST (10.09.2009 23:57) писав:

За себе нічого не скажу... але мій друзяка нализавшись горілки до не можу, захотілося йому жінки, я б сказав би по іншому але не можу, ну і знайшов таку як сам, ну і вони, потім розповідав, він на ній скакав скакав і безтолку, вона як хропіла так і хропіла, ну а його на довго не вистачило, і наробив ділов,і на тверезу так само було, вона звикла ноги роздвигати автоматом, їй вже до лампочки хто на ній, все таки є такі дівахи... Легко ддоступні...

Перша заповідь гусара - пяна дівка своїй подружці не хазяйка ;)
  • 0

#44 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.09.2009 – 23:02

Перегляд дописуNomad (10.09.2009 22:57) писав:

Ну да, нема ж на хфорумі теми- Люді я брєвно, здєлайтє шонібудь.
А жаль,ги

та дивлячись на розкутість сучасної молоді)))..не здивуюсь, якшо така тема таки з"явиться..були ж теми про порваний презерватив..такшо не зарікайтесь...тут люди добрі - порадять)))

Перегляд дописуВареник (10.09.2009 22:55) писав:

та чо, дослідження то мисля...
ая...ну поділитесь враженнями потім...
  • 0

#45 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 10.09.2009 – 23:04

Перша заповідь гусара - пяна дівка своїй подружці не хазяйка ;)
[/quote]
Ха, і то правда...
  • 0

#46 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.09.2009 – 23:07

Перегляд дописуБлискавиця (10.09.2009 23:04) писав:

Я так само ставлюся до сексу, як ти написав у своєму дописі. Від себе лиш додам, що можна користуватися хоч десятьма виделками, і мати повний шлунок, але замість задоволення відчувати нудоту ;)

Пане Заве, я б тут висловила своє застереження ;). Якщо по важливості прирівнювати секс до домашніх обов*язків, то це якось знецінює факт задоволення від сексу. Адже секс є не тільки важливим для підтримання сім*ї, але і є одним із найсильніших задоволень в житті взагалі.
А то складається враження, що згодом це може ввійти в автоматику і буде так само різноманітне та приємне, як і миття посуду чи прибирання)). Тобто в одному місці, в один час, в одній позі, охи та фрікції строго по регламенту ;).
Ну, да, ну, да...
Хочу бачити те "найсильніше задоволення в житті взагалі" здобуте на порожній шлунок та в срачі, бґґ.
p.s. І так щодня, гагагага!
  • 0

#47 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 06:56

Перегляд дописуСаляма (10.09.2009 10:57) писав:

Чи готові ви кинути дівчину, якщо він (вона) ніякий(а) в ліжку?

Ні.
Стосовно подальшого розвитку теми - дивуюся з дописів. Таке враження, що ніхто не живе подружнім життям, хоча наче тут були одружені люди.
Ніякий секс буває в житті кожної пари. Небажання сексу буває в житті кожної пари. Неможливість сексу буває в житті кожної пари. І вже тим паче невміння сексу буває в житті кожної людини - ніхто не народжується "маленьким гігантом великого сексу", усі проходили початковий етап, який спочатку здавався "супер", а після набуття досвіду було соромно згадувати про ті "зелені перші кроки".
Тому - секс не важливий настільки, щоб бути приводом для розлучення. Хоча й не можна сказати, що він настільки неважливий, що можна жити роками без нього - на це навряд чи теж хтось здатен. Отже силу його впливу на спільне життя визначає кожен сам, хоча люди, які справді кохають одне одного і готові до компромісу, мають бути готові до різних ситуацій, не забуваючи, що перше правило подружнього життя - "головне - інтереси партнера". Тільки так це подружнє життя може тривати роками, не змінюючись в почуттях.
  • 0

#48 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 08:15

Перегляд дописуNomad (10.09.2009 23:49) писав:

ну так візьми і напиши який ти в ліжку зі своїми недоліками та перевагами. Чи тільки мужності вистачає інших підколювати і тіпа "правдорубом" бути ?
  • 0

#49 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 08:27

Перегляд дописуMarcos (11.09.2009 09:15) писав:

ну так візьми і напиши який ти в ліжку зі своїми недоліками та перевагами. Чи тільки мужності вистачає інших підколювати і тіпа "правдорубом" бути ?

тіки після вас,мадмуазель
  • 0

#50 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 11.09.2009 – 08:29

Дозволяю шось написати хароше про мене гг
Але в прєдєлах дозволеного, коханий) ;)

Повідомлення відредагував =MAVKA=: 11.09.2009 – 08:30

• 0

#51 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 08:38

Перегляд дописуБлискавиця (10.09.2009 23:04) писав:

Буває і дуже часто буває. Неспівпадіння сексуального темпераменту є основною проблемою негараздів у сексі (усілякі відхилення брати до уваги не будемо)).

Неспівпадіння по першому разу в більшості випадків прикриваєтья іншими чинниками і тому такі розбіжності можуть буди навіть непомітними.
Потім йде сближення до співпадіння. Але коли сближення не відбувається, то як правило і інші позитивні чинники починають дратувати і розходитись з уявленням позитиву.

Що не кажи, а стосунки повинні якщо не іти с прагненням гармонії, то точно розвиватися, а не морозитись.
  • 0

#52 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.09.2009 – 10:44

Флуд почистила. Прошу не переходити на особистості і флейм.
  • 0

#53 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 11.09.2009 – 12:48

Наскільки важливий секс у стосунках? Дуже важливий. Якщо немає сексу, як такого взагалі, то немає і стосунків. Правда я не маю на увазі фазу "зустрічання", коли пара тільки йде до фізичного зближення. Секс потрібний для того, щоб зміцнити стосунки закоханих, навчитися довіряти одне одному, перестати соромитися одне одного.
А на рахунок запитання: "Кидати, чи не кидати?", то це взагалі нонсенс. Як може бути дівчина, чи хлопець бути секс-гігантом, якщо у кожного з них це вперше. Може пройти багато часу і "тренувань", поки вони дійдуть таки до того задоволення і до того, що вони будуть підходити одне одному в сексі.
  • 0

#54 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 13:01

Останні дописувачі в основному писали про "перші кроки". Але навряд чи Саляма питала про спробу "один раз" і одразу кинути. Йдеться швидше про неспівпадіння, в якому людина вже остаточно переконалася.
Сподобався допис Віджея про подружнє життя. Так, буває по-всякому. І буває й такий момент, коли треба визначитися : або жити з людиною, секс з якою зовсім не задовільняє, або пошукати когось іншого.
  • 0

#55 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 13:04

Перегляд дописуБлискавиця (11.09.2009 13:01) писав:

Останні дописувачі в основному писали про "перші кроки". Але навряд чи Саляма питала про спробу "один раз" і одразу кинути. Йдеться швидше про неспівпадіння, в якому людина вже остаточно переконалася.
А що розуміти під неспівпадінням? Не отримання задоволення? Так не все зразу... Потрібно над цим працювати!
  • 0

#56 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 13:04

ґґґ Це тому, що бути "ніяким" і бути "невмілим" - це різні речі ;) "Колода" в ліжку - це буває лише якщо є проблеми чутливості, фізіології (фригідність, імпотенція, аноргазмія тощо), або ви дійсно не підходите одне одному.
  • 0

#57 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 13:05

Перегляд допису-=VJ=- (11.09.2009 06:56) писав:

Тому - секс не важливий настільки, щоб бути приводом для розлучення. Хоча й не можна сказати, що він настільки неважливий, що можна жити роками без нього - на це навряд чи теж хтось здатен. Отже силу його впливу на спільне життя визначає кожен сам, хоча люди, які справді кохають одне одного і готові до компромісу, мають бути готові до різних ситуацій, не забуваючи, що перше правило подружнього життя - "головне - інтереси партнера". Тільки так це подружнє життя може тривати роками, не змінюючись в почуттях.
Згідна на 100%. Але варто працювати над проблемою. Під лежачий камінь вода не потече.
  • 0

#58 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 13:10

ПС. неумілість в сексі теж деяких заводить і задовільняє, якщо присутній темперамент ;)

Перегляд дописуМалюсінька (11.09.2009 14:04) писав:

А що розуміти під неспівпадінням? Не отримання задоволення? Так не все зразу... Потрібно над цим працювати!
Неспівпадіння - це не тільки відсутність оргазму (хоча я б це назвала головним, бо без оргазму взагалі пропадає сенс). Це багато дрібних і, навпаки, важливих нюансів, які можуть одному подобатися, а іншому - ні.

Перегляд дописуОгiрок (11.09.2009 09:38) писав:

Неспівпадіння по першому разу в більшості випадків прикриваєтья іншими чинниками і тому такі розбіжності можуть буди навіть непомітними.
Потім йде сближення до співпадіння. Але коли сближення не відбувається, то як правило і інші позитивні чинники починають дратувати і розходитись з уявленням позитиву.

Що не кажи, а стосунки повинні якщо не іти с прагненням гармонії, то точно розвиватися, а не морозитись.
згода) А буває таке, що з першого разу феєрверки, тоді ніяких сумнівів про співпадіння не виникає))
  • 0

#59 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.09.2009 – 16:56

Перегляд дописуСаляма (10.09.2009 21:47) писав:

уважно читайте питання
Уважніше читай відповіді ;) Що до гано/погано в ліжку в кожного свої уявлення. Хтось у ліжко "бере" й инші якості партнера, які в ліжку не проявляються. Комусь буде приємно займатися сексом, якщо він усвідомлює, що партнер має високий інтелект, хтось собі навіяв поняття "споріднена душа" й вимірює тепер по цьому критерію. Це як столик, якщо дивишся на нього зверху, то ніжок не видно, але ти знаєш, що вони є, бо він на чомусь тримається. Це несвідомо.
Уявімо мін’єт в темряві. Хоч і нічого не видно, але буде приємніше, якщо усвідомлюєш, що з тобою гарна партнерка, а якщо ти знаєш, що це якийсь волохатий грузин чи бородата бабуля, то це буде огидно. Хоча техніка в них може бути навіть краща.

Так що технічною стороною все не обмежується. Техніка - це лише певний %, тут природа все і так зробила. Не менш важлива ерогенна зона - мозок. І тут вже в кожного свої таргани.

Знаю хлопця який не займається сексом через те, що дівчата яких зустрічає здаються йому малоросками і бидлом. В кожного свої таргани, коловне не переборщити.

Перегляд дописуHalka (10.09.2009 23:40) писав:

Всі ми колись були "ніякі" в ліжку, але кожен по своєму навчився... Я не думаю що поганий секс причина розходитись, всього можна навчитись, тим більше якщо вчитиме тебе людина яку кохаєш.
Розкажіть будь ласка чому ви навчилися? Бо я у дитинстві перечитав купу літератури, з друзями те все обговорювали, тренувалися на груйтфрутах і пирогах, і так би мовити готували потужну теоретичну базу, а зараз я гадаю, що з часів свого першого разу до сьогодні нічому новому не навчився.

Знаєш як бревна гарно палають! ;)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.09.2009 – 16:54

• 0

#60 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 17:03

Перегляд дописуБлискавиця (11.09.2009 14:10) писав:

згода) А буває таке, що з першого разу феєрверки, тоді ніяких сумнівів про співпадіння не виникає))

Опс, а я вже і забув, як ходив роззявивши рота після першої близкозті з моею майбутньою дружиною...
А забув тому, що далі було ще краще да і я теж в гіганти ріс ого-го!
Зараз правда так, як би звичайне чудо і все, але незвичайним теж іноді буває....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних