Перейти до вмісту

Улюблені серіали

Повідомлень в темі: 472

#461 partizanVovan

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 14.11.2016 – 16:55

the big bang theory передивлявся уже декілька раз
  • 0

#462 Witmarkclabe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.02.2017 – 15:17

моїй бабульці серіали зїдають мозги - вона все кидає навіть дуже важливі питання тільки щоб не пропустити чергову серію того лайна
  • 0

#463 Johnny

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 19.04.2017 – 18:43

13 причин чому (13 Reasons Why) від Netflix
  • 0

#464 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1944 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.07.2018 – 20:55

Порадьте якийсь серіал. Давно не дивилась нічого, подумую, може підсісти на якийсь)
  • 0

#465 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1744 повідомлень
  • Місто:Село

Відправлено 09.07.2018 – 05:59

Перегляд дописусерпинка (08.07.2018 – 20:55) писав:

Порадьте якийсь серіал. Давно не дивилась нічого, подумую, може підсісти на якийсь)
Зона Сутінок (The Twilight Zone)
  • 0

#466 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 10.07.2018 – 16:19

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (09.07.2018 – 05:59) писав:

Зона Сутінок (The Twilight Zone)
Дякую звичайно, не бачила, але я б хотіла щось новіше.
  • 0

#467 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1744 повідомлень

Відправлено 10.07.2018 – 17:36

Перегляд дописусерпинка (10.07.2018 – 16:19) писав:

Дякую звичайно, не бачила, але я б хотіла щось новіше.
Пфф... Як це такий класний серіал і не бачити, це ж капець, чим тоді цікавиться сучасна молодь!? Мабуть мну занадто старомодний... :unsure:
  • 0

#468 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 10.07.2018 – 17:40

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.07.2018 – 17:36) писав:

Пфф... Як це такий класний серіал і не бачити, це ж капець, чим тоді цікавиться сучасна молодь!? Мабуть мну занадто старомодний... :unsure:
О, я багато чого не бачила) А сучасна молодь цікавиться сучасністю) Ти не старомодний, от пан kalamar ще старіші фільми любить, але він себе так не називає, максимум консерватором.
  • 0

#469 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1744 повідомлень

Відправлено 10.07.2018 – 18:43

Перегляд дописусерпинка (10.07.2018 – 17:40) писав:

О, я багато чого не бачила) А сучасна молодь цікавиться сучасністю) Ти не старомодний, от пан kalamar ще старіші фільми любить, але він себе так не називає, максимум консерватором.
Еге, у "Зоні" є і нові серії, воно вже мабуть півстоліття знімається. Я нову бачив про техніку безпеки польотів цивільних авіаперевізників, із крутою графікою :). Може то був рімейк.
Не думаю що сучасна молодь цікавиться сучасністю, скоріше сучасність сприймається "у багнети", ну принаймні вона (молодь) так не думає :). Чому? Нуу... А чому от популярні фентезі про таке зрозуміле та близьке кожному молодому середньовіччя?
І шо там пан Каламар? Консерватором та марксистом, хм..., мабуть це буде важко поєднувати.

Ех, у мене сьогодні якийсь романтизмотичний, печально-тягучкий настрій... Не звертайте уваги.

П. С. "Зона" продовжувалася із 1985-го наприклад, але це таке кіно, про яке краще не читати у Вікіпедії а просто дивитися. У мене передчуття що "Зону" будуть знімати ще дуже довго...

Зображення

‘Twilight Zone’ Series Reboot In Works At CBS All Access

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 10.07.2018 – 18:50

• 0

#470 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 10.07.2018 – 22:00

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.07.2018 – 18:43) писав:

Еге, у "Зоні" є і нові серії, воно вже мабуть півстоліття знімається. Я нову бачив про техніку безпеки польотів цивільних авіаперевізників, із крутою графікою :). Може то був рімейк.
Не думаю що сучасна молодь цікавиться сучасністю, скоріше сучасність сприймається "у багнети", ну принаймні вона (молодь) так не думає :). Чому? Нуу... А чому от популярні фентезі про таке зрозуміле та близьке кожному молодому середньовіччя?
І шо там пан Каламар? Консерватором та марксистом, хм..., мабуть це буде важко поєднувати.

Ех, у мене сьогодні якийсь романтизмотичний, печально-тягучкий настрій... Не звертайте уваги.

П. С. "Зона" продовжувалася із 1985-го наприклад, але це таке кіно, про яке краще не читати у Вікіпедії а просто дивитися. У мене передчуття що "Зону" будуть знімати ще дуже довго...
Є просто Twilight, фільм. Оцей вся молодь знає, не обсуждав його хіба ледачий. Але йому вже теж 10 років. Тому сучасна молодь 16-18 років може його і не знати. І щось мені здається, що молодь, якій до 20-ти, серіалів взагалі не дивиться. А отакі затягнуті з 1985-го по сьогодні - це просто жах. Що ж там такого крутого, що його не втомлюються знімати?

Каламар такий марксист, як я математик - багато вивчав, а куди притулити не знає. Які марксистські ідеї він просуває?

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.07.2018 – 18:43) писав:

А чому от популярні фентезі про таке зрозуміле та близьке кожному молодому середньовіччя?
А що в кінотеатрах зараз ходять дивитися? Не про середньовіччя, а про сучасне і майбутнє. Марвел, про сучасних супергероїв, які живуть в сучасному світі. Шерлока теж перезняли в сучасності. Фільми про минуле зараз не дуже популярні. Від ігор престолів вже всі втомились.

Навіть про динозаврів знімають у сучасності. Світ юрського періоду. Але це не стосується теми, бо це не серіал.

Взагалі, я вже щось передумала серіал дивитися)

Повідомлення відредагував серпинка: 10.07.2018 – 21:48

• 0

#471 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1744 повідомлень

Відправлено 11.07.2018 – 00:10

Перегляд дописусерпинка (10.07.2018 – 22:00) писав:

Є просто Twilight, фільм. Оцей вся молодь знає, не обсуждав його хіба ледачий. Але йому вже теж 10 років. Тому сучасна молодь 16-18 років може його і не знати. І щось мені здається, що молодь, якій до 20-ти, серіалів взагалі не дивиться. А отакі затягнуті з 1985-го по сьогодні - це просто жах. Що ж там такого крутого, що його не втомлюються знімати?
Твілайт це про вомпирів — пфф... Щось чув таке колись, дурня як на мене.
З 1959-го, від Різдва Христового, і по сьогодення... Не втомлюються, Ви вірно підмітили. Мабуть таки цікавий телесеріал. Ні не дивиться сучасна молодь "Зони", Ви і тут праві (маю на увазі середньостатистична), видно не цікавий молоді такий серіал :). Можливо занадто сутінковий та мутний. Людям (знову ж таки, повторюсь, середньостатистичним...), подобається щось просте, що викликає у них впевненість, та якісь вивірені почуття. Маю на увазі не технічно просте, а скоріше ідейно. "Зона" у цьому плані абсолютно в прольоті, там немає і натяку на "твердий ґрунт", на якому можна будувати розгалужені, фундаментальні конструкції уявлень, типу як на, Я не знаю, "Володарю Перснів".

Зображення

На те воно і "Зона Сутінок", нічо не видно, навіть якщо щось видно, ніху-ху не зрозуміло :angry1:.

Зображення

Непогано корелює із моїм, дитячим уявленням про світ :).

Каламар такий марксист, як я математик - багато вивчав, а куди притулити не знає. Які марксистські ідеї він просуває?
Хм, дивно що питаєте, Ви ж із ним купу сторінок запечатали на рахунок капіталів, боротьби класів, і тому подібного. Та мені лінь шукати і копі-пастити той пост, там ваш покірний слуга написав за тих клоунів в ІР, а користувач Каламар відповів чимось із талмуда Бородатого та додав що клоуни там при владі бо так звані "ліві" уже не такі сурові як раніше. От Я грішним ділом і відніс цього користувача до групи шанувальників творчості Бородатого (тобто марксистів того чи іншого розливу, у моєму розумінні). В принципі, якщо взяти мої здогади та інтуїцію, то людина що стоїть за ім’ям "kalamar", має здатність сумніватися (вроджену більш усього), і хоче він/вона цього чи ні, а це буде виробляти імунітет проти поширених на сьогодні ідеологій та субкультур на них побудованих. Звичайно із марксистською складніше ніж, наприклад із нео-націоналізмами, із релігійними віруваннями то взагалі просто. Це тому що сама, скажімо так, марксистське уявлення про оточуючий світ є складне і досить адаптивне до зміни ситуації. Але там також є одна (одна із), дуже серйозна вада, яка буде "гризти" будь-яку людину із аналітичним мисленням — теорія, м’яко кажучи виявлялася зовсім іншим на практиці, і не допоможуть ніякі виправдання, занадто диференційовані експерименти були (випадки), і занадто схожий результат та наслідки.

А що в кінотеатрах зараз ходять дивитися? Не про середньовіччя, а про сучасне і майбутнє. Марвел, про сучасних супергероїв, які живуть в сучасному світі. Шерлока теж перезняли в сучасності. Фільми про минуле зараз не дуже популярні. Від ігор престолів вже всі втомились.
Не все так просто. По вищезгаданим причинам, вищезгаданий контент є сьогодні мейнстрім, не тільки у кінематографії а й в наприклад книгах, відео-іграх, тощо. Такий собі парадокс більш-менш матеріально-свободо забезпеченого життя, а ладно...

Марвела не дивлюся, це коміксова кінокомпанія із Штатів? Бачив їхніх "мстителів" разок, мені вистачило. То вже явно не мене, не подобається зовсім, мабуть мну занадто старий...

Навіть про динозаврів знімають у сучасності. Світ юрського періоду. Але це не стосується теми, бо це не серіал.
Ммм? Які динозаври? Там де клерки будуть перетворюватися на примодальних мисливців-збиральників зелених ящурів? :/

Взагалі, я вже щось передумала серіал дивитися)
Тю, ну і грець із ним :kvitu:. Видно поганий із мене рекламатор. У тому серіалі, все одно, одна печаль. Просто поділився тим, що сам інколи переглядаю, і що справило на мене незабутнє враження.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 11.07.2018 – 00:25

• 0

#472 mihel60

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Минск

Відправлено 22.07.2018 – 10:43

Не знаю як кому но менi нравиться американський фантастичний сериал Колонія в вже онлайні з'явился 3-й сезон (2018), думаю хто чув про це кіно або не бачив продовження будуть зацікавлені в перегляді.
  • 0

#473 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 377 повідомлень

Відправлено 22.07.2018 – 12:00

"Мир дикого запада" дуже рекомендую ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних