Перейти до вмісту

Домашній улюбленець

Повідомлень в темі: 200

#41 LoneLee

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень
  • Місто:Тернополя

Відправлено 08.06.2007 – 10:48

Ну коти може і є. А от собак нема. Всі вони погані
  • 0

#42 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.06.2007 – 10:58

звісно... :yes: краще собак бувають тільки алігатори.
  • 0

#43 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 08.06.2007 – 12:56

Собака ліниться, а в кота і шерсть лізе і в туалет може ходити куди хочеться. Ніхто в мене не живе.
Але дуже хотіла би маленьку собачку, лису )))
  • 0

#44 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 08.06.2007 – 13:19

Нікого в мене нема! Одинока я! Дуже хочу собачку! Маленьку, слухняну, розумну, щоб не пахла, щоб в туалет ходила виключно надвір, щоб зранку не треба було вигулювати її, щоб не гризла нічого, їла мало...Або кішку...кошенятко, яке б завжди було малесеньким і пухнастим, щоб постійно бавилось і нявчало(+ пункти про норми поведінки собаки)... Судились мені рибки... :yes:
  • 0

#45 LoneLee

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень
  • Місто:Тернополя

Відправлено 08.06.2007 – 13:23

чайка
Та нашо тобі когось. Навпаки радуйся шо нікого нема. То так завжди: всі дуже хочуть мати якусь тваринку, а тіки-но вона появиться, як вже перехотілось. І думай тоді шо з нею робити...
  • 0

#46 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 15:41

тваринка,особливо цуценя-велика відповідальність...і щеплення треба робити,і хворіє часто,і гуляти,..............
  • 0

#47 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 09.06.2007 – 23:38

Знаєте, шановне панство, раніше по MTV серіальчик такий скандальний ішов, «Сімейка Озборнів» називається. У них же так собак (за котів не пам’ятаю) хоч пруд пруди. Ви тут спілкуєтеся про те, як собаки в туалет ходять, а я вам розкажу… В одній серії Оззі Озборн, ходячи по численних кімнатах і збираючи собачі … (ви зрозуміли що), нарешті не витерпів: «Трясця їм, цим псам… Коли вже розумне людство виведе таку породу собак, які б зовсім в туалет не ходили?»

А тепер пару слів про моїх улюбленців)))) В мене вже їх було, цих котів… Годі й рахувати, просто собак не люблю, боюсь їх.
Був пес, але я його обливала водою із пляшки з-під кетчупу, забавляючись, а він ненавидів мене все своє життя. І постійно гарчав на мене, можливо думав, що я заберу в нього його миску з кашою! Та чи потрібна була мені його засохла каша, цього він вже не розумів і розуміти не хотів.

А ще колись приблудилася до нашого двору кицька, Мурка… А в неї вже було тих кошенят, я ще щоденник їхній вела, щоб нікого не забути. Машка, Ліо, Васька (цей чорний-чорнісінький був, вуха в нього од морозу пооблазили), Олівер, Делматін, Кузя, Білл, Дашка і т.д. і т.п. А сама Мурка така гуляща була, постійно десь лазить, робить, що непотрібно, то у сусіда буряки витопче, то десь у когось картоплю перериє (чесне слово, один сусід так і сказав), то в якийсь капкан попаде, а потім ходить, хромаючи. А ще з сусідським рудим котом шури-мури такі були, ми вже рудих кошенят чекали. Та де там! Так їх ніколи і не було… А колись родилося в неї двоє кошенят, Томас і Дезідерія (ім’я з фільму «Перстень дракона», дуже мені він тоді подобався!). Я вже їх виховала добре, вони все вміли. Згодом залишилася у нас одна Дезя, всіх оддали, навіть Мурку з черговим потомством, четверо кошенят. Далі вже кошенята були у Дезідерії, спочатку одна чорна киця з білими плямами (я назвала Фантагаро), потім ще… Багато було, кожного в обличчя пам’ятаю, а от імена…

Зараз там у мене дома, куди я їжджу на вихідні, живе собака Шері (німецька вівчарка), коти Лахматий (бо справді патлатий, синок Дезідерії, яка кинулася під машину, а до цього зовсім ніде не ходила, то в неї на старості щось в голову стукнуло) і Хитра (подружка Лахматого, щоб продовжувати кошачий рід).

Ось така династія котів… )))) :yes:
  • 0

#48 arisag

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 10.06.2007 – 11:16

Королівский папуга-правда не співає.
  • 0

#49 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 10.06.2007 – 18:59

А в мене живуть пес,киця і її виплодок у вигляді 6 кошенят!Ойпс,сорі.Вже 4,бо двох віддали.Такі файнюні мацюпуськи!Взагалі,домашніх улюбленців було купа(тих же собак і котів),навіть колись мала черепаху,але та нахабно від мене втекла :yes:
  • 0

#50 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Теребовля

Відправлено 10.06.2007 – 23:37

Під вікном жила ластівка
  • 0

#51 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 10.06.2007 – 23:50

А у мене живе хомяк, сестра дуже хотіла якусь тваринку дома мати. Ніхто не підтримав мою ідею про акваріум з рибками, які мовчать і нікому не заважають. От і завели хомяка, який теж поки нікому не заважає.
  • 0

#52 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 09:37

а у мене колись були дві криси-біла і сіра=) а потім в них з*явилося багато дитинчат...ото був жах... :angry12: як вони вночі пищали...як сирени....
  • 0

#53 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.06.2007 – 11:32

У мене за все моє життя вкупі було 7 котів...Остання напів перс напів ангор...Звати Хушка... Хто читав таку художню книжечку "Нечиста сила" зразу зрозуміє що вона пухнаста і смішна... Відрізняється істинно жіночим характером і інколи буває вередлива... :angry12:
  • 0

#54 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 13.06.2007 – 13:30

Перегляд дописуМорріс (11.06.2007 10:37) писав:

а у мене колись були дві криси-біла і сіра=) а потім в них з*явилося багато дитинчат...ото був жах... :ggggg: як вони вночі пищали...як сирени....
а гості коли приходили, не пищали? :wub: :yes:
  • 0

#55 Jarik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Коломия

Відправлено 13.06.2007 – 15:08

Саме краще рибки!За ними прибирати не потрібно,гудуєш 2 рази на день!
  • 0

#56 Shoni

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 251 повідомлень
  • Місто:Жидачів, Львівська обл.

Відправлено 13.06.2007 – 15:51

Зображення
Зображення

Моя Блайза
  • 0

#57 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 10:20

Перегляд дописуСчастливая (13.06.2007 14:30) писав:

а гості коли приходили, не пищали? :wub: :yes:
навпаки,тоді вони починали волати.... :ggggg:
  • 0

#58 moonskin

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 20:50

Наймолодший у моїй котячій династії - Сміт (вгадайте, на честь якого персонажа його назвали :ggggg: )
  • 0

#59 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 21:03

джона сміта? :ggggg:
  • 0

#60 Зірочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 21:07

А в мене є кіт-придурок... Гад той ще... От був колись папужка, так то був реальний чувак))) пиво пив) і вино інколи, не будь-яке (мабуть цінитель) :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних