Перейти до вмісту

Підготовка до здачі ЗНО без репетиторів

Повідомлень в темі: 29

#21 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 04.12.2009 – 19:03

Перегляд дописуMisterija (4.12.2009 14:41) писав:

наприклад моя думка така, що репетитори це звичайно добре, але якщо самому узятись то можно осилити і вивчити все досконало.
Так, вірно, саме так. Мене б цікавило інше - чи можна успішно здати ЗНО без репетитора? А от це вже хз. А підготуватися мона, якщо самодисципліна і всьо такоє.
  • 0

#22 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 05.12.2009 – 20:43

Кілька уроків уроків з важливих тем, яких Ви не зовсім розумієте (англійська чи інша іноземна, математика, фізика... ) все ж таки, нмсд, взяти варто. Вони скоригують вимову, дадуть відповіді на непідйомні для Вас (до того часу) питання, поділяться досвідом. Це буде корисне спілкування, по собі знаю. Інша справа, чи дозволять нам це фінанси батьків. :happy1:

Підготовка до ЗНО без репетиторів - то доля особливих обдарувань. Щасти Вам.

Повідомлення відредагував Родослава09: 05.12.2009 – 20:44

• 0

#23 Яринка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:файне місто Тернопіль

Відправлено 05.12.2009 – 20:58

хм...залежить від людини. Наприклад мені( яка займається з репетиторами)) не завжди вистачає часу щось підівчити до додаткових,повторити,але мене стимулює те,що репетитор побачить мою тупість(якшо не підготуюся),шо я маю підівчити завдання,бо за це мої батьки платять гроші,бо я хочу поступити...і т.д. Набагато важче людині,яка не займається з репетиторами-змусити себе перш за все готуватися,знайти час для підготовки,матеріали,підручники...мені моя історичка каже:"якшо в тебе є логіка,ти відчуваєш хронологію подій і маєш хоча б краплю везіння,-усе ти здасиш")))
Правильно хтось сказав,що завдання репетитора не навчити,а узагальнити і я знаю дуже багато прикладів таких людей,які здали тести на хороші бали без репетиторів(аде вони доклали дууууже багато зусиль)
  • 0

#24 sergiusz

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.12.2009 – 23:46

втопку репетиторів. Двічі здавав тестування (2007 і 2009), в обох випадках був цілком задоволений результатом. Купляєш для себе по одному великому талмуду а-ля "Новий довідник з історії України" сторінок десь на 700+ з тих предметів, які хочеш здавати (в мене таких 3 було цього року)), елементарно все це перечитуєш і вуаля, ти готовий до здачі зно на відмінні оцінки. Це особисто мій випадок, бо я здавав історію, мову та гегорафію; з математикою і природничими науками доведеться ще й задачі вирішувати, кожному своє. Знаєте, коли ти навчаєшся в університеті, то часу на підготовку особливо немає, в мене пішло десь 2,5 місяці, укр.мову проглядав поверхнево. І, звичайно, ставка на логіку та загальну ерудицію. Замість репетитора більш дієвим виявився б поліцай з нагайкою))
ЗІ З досвіду скажу, що завдання тестів-2009 на порядок легші від тестів-2007, можливо в 2010 буде ще легше. Возрадуйтесь смертные!)
  • 0

#25 borodaty2009

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 12:49

Перегляд дописуMisterija (4.12.2009 15:41) писав:

borodaty2009, так саме тестування...
наприклад моя думка така, що репетитори це звичайно добре, але якщо самому узятись то можно осилити і вивчити все досконало. не у всіх є кошти наймати тих самих репетиторів...

абсолютно с вами согласен, Misterija, в том, что сложно деньги на репетитора найти, когда от зарплаты до зарплаты живешь, а тут еще и выпускник школы в этом году. тогда конечно, выход один - готовиться к тестированию самому. и начинать уже сейчас, чтоб в последние дни не сидеть до утра с красными от чтения и зубрения материала глазами...

ВакуОлька:+10 за систематичне порушення вимог форуму (1.2. Мовою спілкування на форумі є українська мова (вживання сленґу та діалектизмів в розумних межах не забороняється); Ще раз - і підете в бан.
  • 0

#26 Misterija

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 12:52

це не так і складно. дещо згадати, дещо підчитати, дещо наново вивчити. але результат буде. пройдіть пробне тестування і будете знати де треба підтягнути
  • 0

#27 farad8

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.03.2010 – 17:30

Я здавав географію у 2008 році. Здав на 196 без особливих зусиль. також здавав укр. мову (192). Весь секрет у тому що нічого не заучувати а поверхнево пройти та вивчити декілька дрібниць. От і все!!!! якщо у вас ще і дуже хороша память то все у вас буде ОК!
  • 0

#28 Євшанзілля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 09:59

Перегляд дописуNatali93 (8.09.2009 18:30) писав:

Чи реально самотужки підготуватись до зно без допомоги репетиторів?

можна, але треба готуватись хоч трохи

Перегляд допису:-) (4.12.2009 20:03) писав:

Так, вірно, саме так. Мене б цікавило інше - чи можна успішно здати ЗНО без репетитора? А от це вже хз. А підготуватися мона, якщо самодисципліна і всьо такоє.
можна успішно здати, якщо в школі нормально вчився і трохи додатково читав + перед зно повторити головне :)
  • 0

#29 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.07.2010 – 13:58

ну во готувалася сама ,....зно вже позаду....укр мова і л-ра -193,5,біологія -180,історія-187,англійська 174,..............я довольна,,......але во в чім питання чи на бюдет в мед того вистачить...........,,
  • 0

#30 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.07.2010 – 14:04

Перегляд дописуРодослава09 (5.12.2009 21:43) писав:

Вони скоригують вимову

Навіщо? Усної частини з іноземної мови немає (як і з інших предметів, наскільки мені відомо)

Перегляд дописуNatali93 (23.07.2010 14:58) писав:

ну во готувалася сама ,....зно вже позаду....укр мова і л-ра -193,5,біологія -180,історія-187,англійська 174,..............я довольна,,......але во в чім питання чи на бюдет в мед того вистачить...........,,

Нічого такі результати для людини, яка готувалася самотужки. Успіху при вступі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua