Перейти до вмісту

справедливість.

Повідомлень в темі: 133

#101 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 10.07.2007 – 09:54

Перегляд дописуЛастівочка (10.07.2007 10:23) писав:

Завжди - коли зачіпають мене чи близьких людей, коли до інших - залежно від різних речей...Але коли мене чи близьких, то спочатку намагаюсь достукатись до того тумана вісімнадцятого, як не помагає, то беру макогона і лупашу, що мало не покажеться
...Так цей спосіб історично перевірений :) Діє!!!!!
  • 0

#102 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.07.2007 – 11:37

Звичайно, це любо побороти несправедливість - аж сили з"явл"яються як у Дункана Маклауда
Але, чи завжи ми маємо необхідну силу для цього?
  • 0

#103 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:біля Львова

Відправлено 10.07.2007 – 12:16

Перегляд дописуЛастівочка (10.07.2007 10:23) писав:

Завжди - коли зачіпають мене чи близьких людей, коли до інших - залежно від різних речей...Але коли мене чи близьких, то спочатку намагаюсь достукатись до того тумана вісімнадцятого, як не помагає, то беру макогона і лупашу, що мало не покажеться

Пацифіст? :)
  • 0

#104 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.07.2007 – 20:17

я пацифіст? а дідько його зна, але здачу дам, мож не сумніватись
  • 0

#105 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.07.2007 – 10:01

Одне точно - явно не нам вирішувати, що справедливо, а що ні :blink:

Цитата

Як на мене існує й третій, самий важчий, варіант - не допускати несправедливості...

Ну якщо варіант вже третій, то можна було б не допускати і справедливість і несправедливість.І що ж тоді допускати? :)
  • 0

#106 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 13.07.2007 – 09:13

Перегляд дописуLem-n (11.07.2007 11:01) писав:

Одне точно - явно не нам вирішувати, що справедливо, а що ні :)
Від чого ми міряємо справедливість? Те, що для однієї людини несказанне добро для іншої витвір мистецтва зла у стилі пекельного цинізму :gryzin:
  • 0

#107 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 13.07.2007 – 11:05

"з несправедливістю або боряться або співпрацюють"...

Ну хтось робить саме так і це мудро сказано, але я несправедливість ігнорую... ні те, ні те - найдієвіший метод :)

Перегляд дописуBassOneB (10.07.2007 08:44) писав:

Як на мене існує й третій, самий важчий, варіант - не допускати несправедливості...
не існує... справедливість та несправедливість - штуки суб"єктивні... нема одного без іншого, якщо є чиясь провина...
  • 0

#108 Blueeyes

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:^ ^;

Відправлено 13.07.2007 – 11:06

боротьба це рух, а рух це життя. Тому за законом Еволюції ми не маємо права сидіти склавши руки і дивитися як коїться несправедливість. Вирішувати що є справедливим а що ні може кожна людина, бо цей елемент безпосередньо закладений у ній, треба тільки бути чистим душею. Несправедливість - це є зло, Справедливість це є - добро. "Все що робиться із власної волі то є - добро, все що робиться із чужої волі то є - зло"
Не деградуйте! Боріться з несправедливістю усіма засобами :)
  • 0

#109 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 13.07.2007 – 11:12

Перегляд дописуBlueeyes (13.07.2007 12:06) писав:

боротьба це рух, а рух це життя. Тому за законом Еволюції ми не маємо права сидіти склавши руки і дивитися як коїться несправедливість. Вирішувати що є справедливим а що ні може кожна людина, бо цей елемент безпосередньо закладений у ній, треба тільки бути чистим душею. Несправедливість - це є зло, Справедливість це є - добро. "Все що робиться із власної волі то є - добро, все що робиться із чужої волі то є - зло"
Не деградуйте! Боріться з несправедливістю усіма засобами :)
Кожна дія породжує протидію. З точки зору психології та метафізики - боротьба безглузде заняття. В боротьбі ви по любе віддаєте енергію егрегорові, з яким боретесь, а егрегори є скрізь, де є люди... несправедливість може включати в себе різні обставини, зав"язані на групі/парі/колективі однодумців або заінтересованих... боротися - безглуздо... ви ще дужче загрузнете в нерозумінні, а інколи - протидія може дати вам копняка у зв"язку із законом збереження енергії.
  • 0

#110 Blueeyes

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 13.07.2007 – 11:18

Перегляд допису4esterfielter (13.07.2007 12:12) писав:

Кожна дія породжує протидію. З точки зору психології та метафізики - боротьба безглузде заняття. В боротьбі ви по любе віддаєте енергію егрегорові, з яким боретесь, а егрегори є скрізь, де є люди... несправедливість може включати в себе різні обставини, зав"язані на групі/парі/колективі однодумців або заінтересованих... боротися - безглуздо... ви ще дужче загрузнете в нерозумінні, а інколи - протидія може дати вам копняка у зв"язку із законом збереження енергії.
у цій боротьбі закони фізики і метафізики та інші фундаментальні закони не діють )) Існують високі правила Буття, котрі знов ж таки прописані у кожній людині. Якщо ви вже завели про егрегорів то ви повинні також знати, що егрегор негативу, похоті, ін. чорноти ніяким чином не може впливати на людину світлу і чисту у своєму серці, так і тут розділивши зло і добро ми все ж таки можемо боротися. Пам'ятаєте хоч хто сказав ці слова? "Боріться! Поборите!" А хто не бориться той гниє і вмирає.
  • 0

#111 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 13.07.2007 – 11:27

Перегляд дописуBlueeyes (13.07.2007 12:18) писав:

у цій боротьбі закони фізики і метафізики та інші фундаментальні закони не діють )) Існують високі правила Буття, котрі знов ж таки прописані у кожній людині. Якщо ви вже завели про егрегорів то ви повинні також знати, що егрегор негативу, похоті, ін. чорноти ніяким чином не може впливати на людину світлу і чисту у своєму серці, так і тут розділивши зло і добро ми все ж таки можемо боротися.
це називається ігнор, а "боротьба" по суті означає спрямовану силу, агресію...

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 13.07.2007 – 11:28

• 0

#112 Blueeyes

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 13.07.2007 – 11:38

Перегляд допису4esterfielter (13.07.2007 12:27) писав:

це називається ігнор, а "боротьба" по суті означає спрямовану силу, агресію...
ладно я зрозумів. Скажу дуже просто щоби і Ви панич мене зрозуміли )) Чого Ви хочете(думаєте, бажаєте) досягти - не борячись?
  • 0

#113 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 13.07.2007 – 11:55

Перегляд дописуBlueeyes (13.07.2007 12:38) писав:

ладно я зрозумів. Скажу дуже просто щоби і Ви панич мене зрозуміли )) Чого Ви хочете(думаєте, бажаєте) досягти - не борячись?

вічності
  • 0

#114 Blueeyes

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 13.07.2007 – 12:03

Перегляд допису4esterfielter (13.07.2007 12:55) писав:

вічності
читайте мій підпис.
І взагалі хто чого бажає досягти це справа його особиста, але я хочу лише сказати, що це таке ваше право істино - справедливе, бо кожна людина окремий індивідуум, частка людства, і кожна людина у праві вибирати для себе мету і цілі, та йти по обраній дорозі, і лише несправедливість може стати на шляху бар'єром. Цей бар'єр може бути лише двох видів, такий котрий ми бачемо і намагаємося його зруйнувати, чи бар'єр невидимий, людина б'ється о нього і не розуміє що їй заважає йти далі. Прикро, але в більшості, так і є. нажаль.
  • 0

#115 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 13.07.2007 – 12:07

Перегляд допису4esterfielter (13.07.2007 12:55) писав:

вічності
я знаю, що я вічний... я знаю про бар"єри-перевірки... а прагну вічності значить - злитися з нею сповна, позбутися фізичного тіла, правильним шляхом, без всяких суїцидів і злитися з всесвітом...
  • 0

#116 Blueeyes

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 13.07.2007 – 12:14

Перегляд допису4esterfielter (13.07.2007 13:07) писав:

я знаю, що я вічний... я знаю про бар"єри-перевірки... а прагну вічності значить - злитися з нею сповна, позбутися фізичного тіла, правильним шляхом, без всяких суїцидів і злитися з всесвітом...
Тоді це прагнення досягти абсолютизму :gryzin: дуже висока мета, завжди приємно бачити таких людей :)
  • 0

#117 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 13.07.2007 – 12:46

Перегляд дописуBlueeyes (13.07.2007 13:14) писав:

Тоді це прагнення досягти абсолютизму :) дуже висока мета, завжди приємно бачити таких людей :gryzin:
Та прошу... мені теж приємно :) , уклінно роблю реверанс... порозумілися... та не абсолютизму, а абсолюту!!! абсолютизм - то форма правління така:)

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 13.07.2007 – 12:56

• 0

#118 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 20.09.2007 – 21:43

вона то існує але рідко коли направлена в нашу сторону.... <_<
  • 0

#119 SLASH

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 07.10.2007 – 20:19

Справедливость сама не приходить ! Якщо сам нічого не зробиш, щоб її здобути - то ніколи не дізнаешся , що воно таке :D Далеко не завжди "є" справедливість, особливо, якщо хтось має багатого татка, чи нареченого, якому 90 років і 200 млн. баксів у спадок :)
  • 0

#120 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 07.10.2007 – 21:33

"Справедливість є і за неї варто боротись" ;) :( :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних