Перейти до вмісту

Хрещення немовлят

Повідомлень в темі: 174

#81 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 20:24

Перегляд дописуБогуслав (5.09.2009 20:30) писав:

а спробуйте в цьому ж селі за гостиною відмовитись випити з господарем, впадете в туж саму немилість, це також християнство винне? я вже це казав, повторю: не переносьте недоліки окремих людей на християнство як релігію.

Ось і тролі вже полізли...

При чому тут випити з господарем? Може ви ще наведете содомськопидарський приклад який був покараний? ;)
  • 0

#82 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 05.09.2009 – 21:41

Перегляд дописуNеmesis (5.09.2009 20:36) писав:

Mea culpa, не дочитала "-ся" в попередньому пості, а це змінює значення.
Натомість щодо другої частини - Ви так здивовано питаєте, а я про те саме питаю - про якого християнина може йти мова у віці 0-0.5 року? За дві тисячі років ніщо не змінилося, віра має бути для дорослих.
До речі, Вас не дивує факт, що баптисти виховують таким чином своїх дітей, що в дорослому віці самі вибирають хрещення та одночасно ніхто не чіпляється до них?

а що поганого в тому що людина з народження входить в лоно церкви і стає християнином? батьки християни - діти християни, ось і повноцінна, цілісна християнська сім’я.
радий за баптистів, це їх справа коли хрестити дитину, я лиш хочу донести що хрещення дитини це не є порушення її права вибору зі сторони церкви.

Перегляд дописуОгiрок (5.09.2009 21:24) писав:

Ось і тролі вже полізли...

При чому тут випити з господарем? Може ви ще наведете содомськопидарський приклад який був покараний? ;)

мда...
при тому що не в хрещенні справа а в ставленні окремих людей до інакшості інших. ви сказали: спробуй не охрести дитину і тебе відгородять від спільноти, а я вам доказую що не в хрещенні справа. тепер понятно?
  • 0

#83 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 22:08

Перегляд дописуЛастiвочка (5.09.2009 02:24) писав:

тобто своїх дітей ви не будете хрестити?

Ні, не буду!

Перегляд дописуБогуслав (5.09.2009 03:36) писав:

Ісус - Бог ;)

Ну і???

Перегляд дописуNеmesis (5.09.2009 09:19) писав:

І єдина_правильна версія звучить так: через хрещення Ісус всіх хрестить аж до сьогодні. І купа інших версій, типу лютеранська та не тільки, опираючись на різних перекладах та різних підбірках Євангелій (бо все одно, прихильники єдиноправильності не всі Євангелії визнали Євангеліями) сприймають це буквально.

Мені подобається фраза "єдина правильна версія звучить так"!!! Ви, як мінімум, досконало знаєте грецьку і ви бакалавр богослів'я??? Інший переклад лише у мормонів і інколи у ієговістів!!!

Перегляд дописушпіц (5.09.2009 12:53) писав:

Гадаю, що хрещення започаткувала церква, передусім - з особисто-меркантильних інтересів. Чудовий спосіб поповнити свою скарбничку, обмотивувавши необхідність цього скептично-настроєним, як опікою Божою в подальшому. Згодом, це почали сприймати як належне. Чи є в хрещенні якесь таїнство, чи це лише релігійний ритал - важко сказати, як і про все що зв'язане з Богом.

Щоб не гадати почитайте Біблію!! (Євангеліє від Матвія 3:, чи від Марка 1:)

Повідомлення відредагував Лія: 05.09.2009 – 22:01

• 0

#84 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 05.09.2009 – 22:14

Перегляд дописуБогуслав (5.09.2009 21:41) писав:

а що поганого в тому що людина з народження входить в лоно церкви і стає християнином? батьки християни - діти християни, ось і повноцінна, цілісна християнська сім’я.
радий за баптистів, це їх справа коли хрестити дитину, я лиш хочу донести що хрещення дитини це не є порушення її права вибору зі сторони церкви.
Бо, мабуть, не захоче. Або навіть гірше - ставши a priori хритистиянином навіть не намагатиметься зрозуміти та щиро вірити у те, що вірить. Не в кожному випадку, але помітила, що віра деяких просто ніяка. Зустріла один приклад, скажімо, генія віри (аж заздріла, як атеїстка), якщо геній = людина, що здатна робити те, на що 95% людства у світі неспроможне робити. Але решта усильно намагається підійти загально прийнятим звичаям.
Щодо "стає християнином" - християнином стає той, хто починає вірити, чи не так? Знову повторюсь - говоримо про нічого несвідомих немовлят.
Відносно "хрещення дитини це не є порушення її права вибору зі сторони церкви" - я не звинувачую церкву або щось подібне, мабуть, Ви прочитали це від когось іншого та приписали мені ці слова. Порушенням є, але зі сторони батьків. Вони мали б змусити дитину задуматися над сенсом життя та віри, а не перейти легшим шляхом, хрестити спочатку, а потім "якось це буде". Не в тому роль батьків.

Перегляд дописуЛія (5.09.2009 22:08) писав:

Мені подобається фраза "єдина правильна версія звучить так"!!! Ви, як мінімум, досконало знаєте грецьку і ви бакалавр богослів'я??? Інший переклад лише у мормонів і інколи у ієговістів!!!
Окей, спешиль версія для Лія, бо деяким не дано читати між рядками:
[сарказм]єдина правильна версія звучить так[/сарказм]

П.С. Грецьку вчила. Латинську та церковну також - чесно, не здивуєте мене. Біблійним текстом також - мене стільки мучили ними в університеті, що маю вже досить. І до речі, мій нік теж грецький.
П.П.С. Оскільки у Вас з'явились сумніви щодо перекладу смію твердити, що Ви ніколи не бачили тексту в оригіналі. Про різноманітність версій, бо Євангеліє списувалися кількасот років після Христа, взагалі мовчу.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 05.09.2009 – 22:43

• 0

#85 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.09.2009 – 22:18

Перегляд дописуNеmesis (5.09.2009 22:10) писав:

Бо, мабуть, не захоче. Або навіть гірше - ставши a priori хритистиянином навіть не намагатиметься зрозуміти та щиро вірити у те, що вірить. Не в кожному випадку, але помітила, що віра деяких просто ніяка. Зустріла один приклад, скажімо, генія віри (аж заздріла, як атеїстка), якщо геній = людина, що здатна робити те, на що 95% людства у світі неспроможне робити. Але решта усильно намагається підійти загально прийнятим звичаям.
Щодо "стає християнином" - християнином стає той, хто починає вірити, чи не так? Знову повторюсь - говоримо про нічого несвідомих немовлят.
Відносно "хрещення дитини це не є порушення її права вибору зі сторони церкви" - я не звинувачую церкву або щось подібне, мабуть, Ви прочитали це від когось іншого та приписали мені ці слова. Порушенням є, але зі сторони батьків. Вони мали б змусити дитину задуматися над сенсом життя та віри, а не перейти легшим шляхом, хрестити спочатку, а потім "якось це буде". Не в тому роль батьків.
Я перепрошую, шановна Лія. Не дивлячись на атеїзм пані Немесіс, логіка її допису залізна, щодо усвідомлення віри перед хрещенням.

Ісус хрестився в 33 роки, і не можна його називати несправжнім християнином. А традиції то таке, вони часто міняються і встановлюються людьми, тобто простими смертними. В Біблії нема визначеного терміну, все інше - просто видумки церковної верхівки.

Категорично проти хрещення в несвідомому віці. Це виглядає на кшталт насильної християнізації, поки людина ніц не тямить. "Ото во, ми її похрестимо, а потім вже не відмажеться."

Повідомлення відредагував yushchenko: 05.09.2009 – 22:30

• 0

#86 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 22:24

Перегляд дописуБогуслав (5.09.2009 22:41) писав:

Виховувати дитину за християнськими принципами - одне! А стати християнином це зовсім інше!
  • 0

#87 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 22:25

Перегляд дописуБогуслав (5.09.2009 02:36) писав:

Ісус - Бог ;)
І людина також.
  • 0

#88 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 22:36

Перегляд дописуNеmesis (5.09.2009 23:14) писав:

Окей, спешиль версія для Лія, бо деяким не дано читати між рядками:
[сарказм]єдина правильна версія звучить так[/сарказм]
Дякую)))))

Пане Ющенко, "щодо усвідомлення віри перед хрещенням" ми чи пані Немезіс солідарні.

Перегляд дописуyushchenko (5.09.2009 23:18) писав:

Ісус хрестився в 33 роки, і не можна його називати несправжнім християнином. А традиції то таке, вони часто міняються і встановлюються людьми, тобто простими смертними.
Ісус охрестився в 30 років, в 33 Його розіп'яли.

Повідомлення відредагував Лія: 05.09.2009 – 22:38

• 0

#89 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 22:55

Перегляд дописуЛія (5.09.2009 22:36) писав:

Дякую)))))

Пане Ющенко, "щодо усвідомлення віри перед хрещенням" ми чи пані Немезіс солідарні.
Мда...а чого тоді суперечка? Помиріться, випийте кухель пива з чіпсами. Напій, доречі, видумали хрещені монахи.

Повідомлення відредагував yushchenko: 05.09.2009 – 22:59

• 0

#90 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 06.09.2009 – 00:27

Перегляд дописуNеmesis (5.09.2009 23:14) писав:

при хрещенні народжується християнин і він повинен пройти певний шлях, щоб досягнути чогось в своїй вірі. це так само як народжується людина, а не лікар чи водій, і людині треба пройти довгу школу життя, щоб досягнути чогось. не приймайте хрещення, як щось остаточне і не зворотнє. хрещення це початок християнського шляху. і немає вини батьків у тому що вони ввели свою дитину у християнське життя. дальша їх роль допомогти дитині на цьому шляху, але остаточний вибір всеодно за особою. ви правильно написали: "християнином стає той, хто починає вірити", саме починає. спочатку над дитиною моляться батьки, ходять до церкви, вчать хреститись тощо, це є шлях віри християнина і починається він з хрещення.
  • 0

#91 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 00:52

Перегляд дописуБогуслав (6.09.2009 01:27) писав:

спочатку над дитиною моляться батьки, ходять до церкви, вчать хреститись тощо, це є шлях віри християнина і починається він з хрещення.

В ідеалі, як на мою думку, шлях віри християнина починається з власного усвідомлення того, що Бог є, або з віри, або з усвідомлення себе, як грішника!! А вже аж потім, в знак прийняття християнства людина перед Богом і людьми "приймає" хрещення. І після хрещення водою, вважається, що люлина чиста, що вона відмовляється, чи очищується від свого минулого гріховного життя і стає християнином!!!
  • 0

#92 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 06:39

Перегляд дописуБогуслав (5.09.2009 22:41) писав:

мда...
при тому що не в хрещенні справа а в ставленні окремих людей до інакшості інших. ви сказали: спробуй не охрести дитину і тебе відгородять від спільноти, а я вам доказую що не в хрещенні справа. тепер понятно?

Зрозуміло.
Нічого нового, подібне я вже чув. Накшталт від істинно віруючих манфредів, що і церква з попами не має відношення до істинної віри і до Христа.
Тому виходить і хрещення немовлят не має відношення до істинної віри. А з цього виходить, що хрещення у лоні церкви не народжує християнина. Так навіщо все це робиться?
  • 0

#93 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.09.2009 – 08:41

церква хрестить немовлят за вірою їхніх рідних батьків. Хрещення є фундаментом, порогом, першою сходинкою всього християнського життя. хрещення дітей не є їх усвідомленим актом? Безумовно, це так. Але священним є обов‘язок батьків – виховання дітей у дусі християнства.. У даному випадку розвиток духовного життя починається разом із фізичним розвитком тіла і душі дитини. Церква допускає до хрещення немовляток, бо тільки через хрещення відкривається доступ до центрального таїнства церкви — Причастя. Христос сказав: «Хто не їстиме мого тіла і не питиме моєї крові, той не наслідуватиме життя вічне». Можливо, це і заїжджений приклад. Але ж ми даємо хворій дитині ліки, хоче вона чи ні, аби тільки видужала. Так і тут. А якщо у родині нема віри, а є лише данина моді, або так роблять інші, то як наслідок - виникають такі теми і сумніви в душах
  • 0

#94 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 09:18

Перегляд дописуЛастiвочка (6.09.2009 09:41) писав:

церква хрестить немовлят за вірою їхніх рідних батьків. Хрещення є фундаментом, порогом, першою сходинкою всього християнського життя. хрещення дітей не є їх усвідомленим актом? Безумовно, це так. Але священним є обов‘язок батьків – виховання дітей у дусі християнства..

Звичайно, що у дусі християньства. Якщо свого духу нема, то залишається громада і дух християнсьтва над власним немовляти. ;)
  • 0

#95 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 06.09.2009 – 09:21

Гиги)) таке враження, що тут ніхто нікого ні в чому не переконає... Прошу не сприймати це за офтоп, це лише висновок після п'ятьох сторінок дискусії))
  • 0

#96 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 09:39

Перегляд дописуОгiрок (6.09.2009 10:18) писав:

Звичайно, що у дусі християньства. Якщо свого духу нема, то залишається громада і дух християнсьтва над власним немовляти. ;)
Якщо родина християнська то і виховує відповідно ;)

Цитата

таке враження, що тут ніхто нікого ні в чому не переконає
а мали б? :)

писала вже десь, даруйте за повтор - мене у зворотьому(атеїзмиі, сектанстві і ти ди.) не переконає ніхто. Так само як і Богуслава чи Манфреда(як приклад, не ображатись)
Тема для обміну думок, а не для переконання, наскільки я розумію...Я - хреститиму свої діти, а Лія ні - ні...от і все...Дружина Огірочка ходить до церкви, а він - ні...кожен обирає свій шлях
  • 0

#97 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 10:59

Перегляд дописуЛастiвочка (6.09.2009 10:39) писав:

Якщо родина християнська то і виховує відповідно ;)

РОДина не може бути християнська. РОДина завжди РІДна, і таке має бути віховання і так воно є завжди і всюди.
Тільки дехто її принижує і гнобить, вводячи до свого інтиму чужеРІДний гріх.

Перегляд дописуЛастiвочка (6.09.2009 10:39) писав:

Дружина Огірочка ходить до церкви, а він - ні...кожен обирає свій шлях

І доня хрещена. Але шлях всеодно у нас разом і він мій.
  • 0

#98 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 11:42

Перегляд дописуОгiрок (6.09.2009 11:59) писав:

РОДина не може бути християнська. РОДина завжди РІДна, і таке має бути віховання і так воно є завжди і всюди.
Тільки дехто її принижує і гнобить, вводячи до свого інтиму чужеРІДний гріх.

Огрірочку, не збивайтеся на офтоп..І не туліть мені ваші РОДи, в мене є своя родина! Моя рідня з покон віків - християни! Я не кажу про пращурів, не кажу про історію України і так далі. Ми зараз говоримо про батьків, які хрестять немовлят і чому вони це роблять. Є два табори. Ті, хто за і хто проти. Ніхто нікого не переконує, бо марна справа;).

Цитата

Ви помиляєтесь...у неї свій власний шлях і вона його обирає сама, а який, то це вже від вас залежить який шлях обере вона...чи хреститиме своїх діток малими, чи то прийде пізніше..чи не прийде узагалі...

оскільки тема про хрещення немовлят то хотілось би сказати пара слів, для тих, хто буде хрестити своїх діток або буде йти хресними батьками:
Готуючи дитину до обряду, хрещені батьки несуть хрестик із будь-якого матеріалу, адже це видимий знак християнина. Але, щоб дитинка зберегла цей символ надовго, дарують золоті або ж срібні хрестики. Шкода, що більшість звертають увагу лише на масу та форму хрестика, не усвідомлюючи того, що кожен несе свій хрест.
Також на обряд приносять свічки як символ присутності Бога в житті та крижмо — біле одіяння як символ чистоти, відродження. Священик, беручи його, каже «одягни цю ризу і збережи її такою ж чистою впродовж усього свого життя».
Але найбільший дар хрещених батьків — то є добрий приклад свого життя, а також молитви за ту дитину. Повірте, що молитви не є втраченим часом.

• 0

#99 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 12:32

Перегляд дописуЛастiвочка (6.09.2009 12:42) писав:

Огрірочку, не збивайтеся на офтоп..І не туліть мені ваші РОДи, в мене є своя родина! Моя рідня з покон віків - християни! Я не кажу про пращурів, не кажу про історію України і так далі. Ми зараз говоримо про батьків, які хрестять немовлят і чому вони це роблять. Є два табори. Ті, хто за і хто проти. Ніхто нікого не переконує, бо марна справа;).

Бач, а без слова родина і рідня обійтися не можеш і зничтожити його не має можливості. Бо це слово РІД і є Бог. Але для когось цей Бог став вже чужим, а свій став християнський, який на РІД чхати хотів.
А люди так і живуть, що діти повинні бути краще за батьків. Якщо комусь батьки чогось не додали, то за для виживання нормально це РОДити і дати нащадкам, а не рабськи вимолювати милості у жидівських богів.

І ніхто нікого не переконує, а я тільки звертаю увагу на слова з якими Ви живете і якими творите, чи мордуєте Бога в собі.
Іноді здається, що кращеб ті християні спілкувалися на якійсь іншій мові, але не на слов"янської.

Перегляд дописуЛастiвочка (6.09.2009 12:42) писав:

Ви помиляєтесь...у неї свій власний шлях і вона його обирає сама, а який, то це вже від вас залежить який шлях обере вона...чи хреститиме своїх діток малими, чи то прийде пізніше..чи не прийде узагалі...

Да, у неї свій шлях, але він від Мене, а не від замордованого жида. І шлях моїх онуків буде від моєї доні, а не від жида.
Пробачте, якщо я був занадто відвертий, але так коротше.

Повідомлення відредагував Огiрок: 06.09.2009 – 12:42

• 0

#100 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 13:03

Огiрок ваші пояснення і ставлення до родів, родин і поглядів на релігію - в інших темах, будьте тактовними і не провокуйте на офтоп у вигляді заперечити ваші твердження. тема: хрещення немовлят!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних