Перейти до вмісту

Хрещення немовлят

Повідомлень в темі: 174

#161 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.09.2009 – 11:21

Перегляд дописуzav (8.09.2009 11:23) писав:

Не від міну від вас, неука, я особисто знайомий із видатним рідновіром Анатолієм із форуму domivka.net: http://domivka.net/f...mber.php?u=4959, тож не вникайте відповіді на питання Ластівочки, бо викличу дух Анатолія й він вас... грм... згвалтує, ґґґ.

Прикольно виглядає.
Це б як кардиналу католицької церкви сказали - заціпся зі своїми проповідями, бо я особисто знайомий з патріархом Кирилом, зараз покличу його і він тобі пояснить суть християнства.

Перегляд дописуБогуслав (8.09.2009 10:14) писав:

у християнській церкві обрізання було відмінене, натомісь чиниться хрещення водою, адже і Христос хрестився.

Христос і обрізався - то чому воно було відмінене? В чому різниця?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 08.09.2009 – 11:22

• 0

#162 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 08.09.2009 – 11:30

Перегляд допису-=VJ=- (8.09.2009 12:21) писав:

Христос і обрізався - то чому воно було відмінене? В чому різниця?
я про це написав вище, читайте.
  • 0

#163 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 11:44

Перегляд дописуБогуслав (8.09.2009 12:30) писав:

я про це написав вище, читайте.

Нічого Ви не написали конкретного.
Хочете відповісти - відповідайте, де в Біблії є відміна обрізання і заміна її на хрещення, при тому, що сам Христос не лише хрестив послідовників, а ще й сам обрізав, і його учні обрізали (зокрема Петро (Діян . 16, 1-3).
  • 0

#164 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.09.2009 – 11:51

пану zav_у інтелігентно нагадаю, що якби це була тема "посвята немовлят в різних релігіях", то я б на це постарався відповісти, а так не хочу флудити в темі "хрещення немовлят". Напишу ще раз те, що вже писав, special for zav: "Рідновіри немовлят НЕ ХРЕСТЯТЬ". А з подачі Ластівочки ми вже знаємо, що оті свідчення на кшталт "от я особисто знаю рідновіра Данила" є формою тролінгу, за що Блискавиця цілком справедливо вліпила zav_у попередження, цим самим довівши, що даний форум є пристойною компанією і що в пристойній компанії пану zav_у треба Maul halten (або фільтрувати словесний потік), бо це Вам, пане zav_e, не нарада пропагандистів Ющенка.
за порушення правил 2.2.1 і не реагування на зауваги модераторів - 10% ластівочка

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 08.09.2009 – 17:11

• 0

#165 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 11:53

Перегляд допису-=VJ=- (8.09.2009 12:44) писав:

Нічого Ви не написали конкретного.
Хочете відповісти - відповідайте, де в Біблії є відміна обрізання і заміна її на хрещення, при тому, що сам Христос не лише хрестив послідовників, а ще й сам обрізав, і його учні обрізали (зокрема Петро (Діян . 16, 1-3).
Христос і учні - євреї. обрізання - традиція євреїв, шо не ясно?
  • 0

#166 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 14:39

Перегляд допису-=VJ=- (8.09.2009 14:21) писав:

Павло обрізав Тимофія - не єврея, а елліна
Тому аргумент - фгрубу.
Ще аргументи є?
Може би наші славні співрозмовники похрестилися нарешті - це допомогло б їм бути більш "у темі" розмови, гигиги.
p.s. І про хрещення Русі я що хотів сказати рідновірам: вам треба було бути такими вумними тоді перед Володимиром, а не тепер перед нами.
  • 0

#167 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 14:51

Перегляд дописуzav (8.09.2009 15:39) писав:

Може би наші славні співрозмовники похрестилися нарешті - це допомогло б їм бути більш "у темі" розмови, гигиги.
p.s. І про хрещення Русі я що хотів сказати рідновірам: вам треба було бути такими вумними тоді перед Володимиром, а не тепер перед нами.
біда в тому що мого співрозмовника відносить в такі далі де уже неможливо пояснити чому хрестити дітей то не зло)
  • 0

#168 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.09.2009 – 15:12

Перегляд дописуManfred (8.09.2009 15:54) писав:

Знаєте, ніяк не збагну Вашої логіки. Ви — невіруюча людина, Вашу віру у Динамоса, не рахуємо. Але тоді чому ж Вам так залежить на хрещенні? Адже, для Вас невіруючого цей обряд не має означати ніц? Тоді звідки протест? Проти "нічого" не протестують.
Може й не означає хрещення ніц, крім додаткових грошових витрат, часу та нервів. Але інші задумаються ще й так - а чи це патріотично, чи це в традиціях русів?
  • 0

#169 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.09.2009 – 17:20

офтоп видалила. є побажання - в приват
  • 0

#170 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.09.2009 – 19:28

Перегляд дописуzav (8.09.2009 10:08) писав:

Пане рідновірський прапавєдніку, не могли би ви відповісти на поставлене Ластівочкою в дописі 149 питання, дуже цікаво.

Шановний пане zav ! Щодо "рідновірського прапавєдніка", то вперше дуже жалкую що таким не є. ІБо я мав би тоді моральне право відповісти ось так :
Якщо я РІДНОВІРСЬКИЙ священник, то яким священником є Ви, шановний ? ЧУЖОВІРСЬКИМ ?
Щодо відповіді на допис пані Ластівочки про традиції до немовлят рідної, але чомусь поганської релігії. Така відповідь буде. Її просто треба сформувати так, щоб не порушила тему ХРЕЩЕННЯ. Але не в цьому головна проблема. Справа в тому, шановний, що Ви мали б звернути увагу на те, що у запитах (і не тільки пані Ластівочки) щодо традицій наших пращурів до немовлят, разом зі словами " які обряди , традиції і т.п.) чомусь звучить таке : "яким було ХРЕЩЕННЯ немовлят вашими предками ?" Верніться у дописи і перевірте.
  • 0

#171 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 20:38

Перегляд дописуБогуслав (8.09.2009 10:14) писав:

це у юдеїв, у більшості інших народів, що практикують обрізання це відбувається на 7-14 роки і навіть пізніше.

обрізання це заповіт між Богом і єврейським народом, як обраним у Старому Заповіті, а не людством в цілому. у християнській церкві обрізання було відмінене, натомісь чиниться хрещення водою, адже і Христос хрестився.
але це уже відхід від теми, чи це має якесь відношення до хрещення немовлят?

Шановний пане Богуслав. Намагатимусь не відходити від теми, хоч це і нелегко. Тому відповідь буде дещо "розмазана". Про обрізання як традицію ІНШИХ народів, яке практикувалось навіть до виникнення іудаїзму мені відомо. Але це не тема. Я Вам написав про вік немовляти у Писанні, а не літопису шумерів. Ми говоримо про заміну обрізання хрещенням. Тим більше, що обрізання робиться немовляті віком 8 днів, яке перекликається з хрещенням немовлят в сенсі теми форуму. Виходячи з цього, (вже вкотре Вам кажу) читайте Писання, шановний. Ось тут : Буття: 14. 13, де написано : "і прийшов один із уцілівших і сповістив Аврама ЄВРЕЯ..." Де Ви тут бачите тільки іудея ? Далі. Ви кажете, що обрізання було ОБРАНИМ. У Буття 17. 10. щодо обрізання, Господь каже : " ви повинні ..." А найцікавіше, в сенсі "то - іудеям" і заміни обрізання хрещенням, Господь каже ось тут : (Буття. 17. 5.) "І не будеш ти більше називатись Аврамом, але буде тобі ім"я Авраам : бо я зроблю тебе БАТЬКОМ БАГАТЬОХ НАРОДІВ". Це - щодо "людства в цілому". То може Ви поясните, шановний, чому християни приймають хрещення, але відвернули обрізання "батька багатьох народів" якому Господь сказав : "ви - ПОВИННІ". Ви кажете, що хреститесь водою, "адже і Христос хрестився". То я Вам відповім, шановний - і обрізався також. Тільки не доводьте мені знову, що Він - єврей. То, Авраам - єврей.
  • 0

#172 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 20:49

Перегляд дописуБезбожник (8.09.2009 21:38) писав:

Ви кажете, що хреститесь водою, "адже і Христос хрестився". То я Вам відповім, шановний - і обрізався також. Тільки не доводьте мені знову, що Він - єврей.
Так і я вам відповім: Іісус не лише хрестився, але й хрестив, проте нікого не обрізав.

Перегляд дописуБезбожник (8.09.2009 20:28) писав:

Шановний пане zav ! Щодо "рідновірського прапавєдніка", то вперше дуже жалкую що таким не є. ІБо я мав би тоді моральне право відповісти ось так
Так, як ви пропагуєте рідновір'ято, то ви саме ним і є.
  • 0

#173 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 21:36

Перегляд дописуzav (8.09.2009 15:39) писав:

Шановний пане ! Я, наприклад, не рідновір у тому розумінні, що Ви кажете. І не належу до якихось там організацій. Я навіть поняття немаю про такі організації, в чому присягаюся своєю честю. І перестаньте будь-ласка навішувати ярлики людям. Я пишу СВОЮ думку, яка в мені живе. І не принижую Вашу віру. З цього приводу, щодо хрещення, я написав вище: "я не намагаюсь опорочити релігію і традиції чужих народів. Це було б аморально. Нехай вони займають своє місце в історії народів." Додам до цього шановний, що у своїх СУМНІВАХ (а не приниженні) хрещення я опираюсь на Писання, яке не радить Вам так вести себе по відношенню до певних учасників форуму.
Щодо Володимира : так намагались же. От тільки...почервонів Дніпро від крові людської". Виходить, буває і така "любов до ближнього".

Перегляд дописуzav (8.09.2009 21:49) писав:

Так і я вам відповім: Іісус не лише хрестився, але й хрестив, проте нікого не обрізав.

1. Шановний пане, а кого він мав обрізати, хрестячи УЖЕ ОБРІЗАНИХ ?
А як Ви приводите в приклад Ісуса, то нагадаю Вам, що перш ніж хрестити - ВІН ОБРІЗАВСЯ.

2. Я не пропагую. Я - тільки дискутую.

Перегляд дописуzav (8.09.2009 21:49) писав:

1. Шановний пане, а кого він мав обрізати, хрестячи УЖЕ ОБРІЗАНИХ ? Може вкажете ? До того ж, шановний, де це Ви бачили у Писанні приклади, що цією операцією займався Господь ? Тицьніть мене туди носом. Не намагайтесь, шановний, відповідати ЗАМІСТЬ ГОСПОДА. Він так ВИРІШИВ : обрізання - ОСЬ ТАК, а хрещення водою - ОСЬ ТАК. Для відповідей, шановний, Він Вам залишив Писання.
А як Ви приводите в приклад Ісуса, то нагадаю Вам, що перш ніж хрестити водою - ВІН ОБРІЗАВСЯ.

2. Ні, не є. Це всього-навсього стан мого єства. І говорю я про віру рідних пращурів, якщо Ви помітили, не у форумі держави Ізраїль.
3. Я не пропагую. Я - тільки дискутую.
  • 0

#174 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 21:47

Перегляд дописуБезбожник (8.09.2009 22:36) писав:

1. Шановний пане, а кого він мав обрізати, хрестячи УЖЕ ОБРІЗАНИХ ?
А Він хрестив не лише обрізаних.

А як Ви приводите в приклад Ісуса, то нагадаю Вам, що перш ніж хрестити - ВІН ОБРІЗАВСЯ.
Не Він, а Його.
p.s.

2. Я не пропагую. Я - тільки дискутую.
У дискусії нема потреби писати сторінкові відповіді.
  • 0

#175 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.09.2009 – 21:59

Враховуючи агресивність висловлювань учасників дискусії, та постійний перехід на флейм, незважаючи на попередження модераторів, тему закриваю.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних