Перейти до вмісту

Хрещення немовлят

Повідомлень в темі: 174

#141 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 07.09.2009 – 23:05

Перегляд дописуОгiрок (7.09.2009 22:02) писав:

Приклад як в деяких странах борються з агресивними намірами попів хрестити немовлят прямо в пологовому будинку.

Почитайте, колись і ваших пращурів так лізли хрестити. Нічого не змінилося.

Зображення

Як повідомили активісти Татарського Суспільного Центру, 16 січня 2008 року у Набережних Човнах у пологовому будинку N1 попи РПЦ провели насильницьке хрещення дітей татар-мусульман.

Активісти ТОЦ на знак протесту провели пікет перед будівлею пологового будинку в селищі ГЕС. Адміністрація міста спробувала завадити проведенню акції, заявивши, що, цитата: «Проведення публічного заходу біля будівлі пологового будинку створить загрозу зриву своєчасного і якісного надання медичної допомоги і є порушенням лікувально-охоронного режиму» (лист № 8, 22. 01. 2008 р.)

Активісти ТОЦ заявили у відповідь, що «порушенням лікувально-охоронного режиму», якраз займався піп, коли ходив по палатах в своєму чорному нестерильному одязі, бризкав водою невідомої якості і «хрестив» мусульманських немовлят, вводячи в шок їхніх батьків.

Татарські активісти впевнені, що обряд хрещення мусульманських дітей є цілеспрямованою і наперед запланованою акцією російської влади, яка відкрито пропагує ідеологію побудови православно-тоталітарної держави.

Загальновідомо, що кремлівський режим в союзі з РПЦ запроваджує в школах насильницьке вивчення християнської релігії, вводить інститут православних священиків в армії, проводить політику християнізації державних інститутів влади.

Москвою прийнятий до виконання негласний проект церковизації службовців, засобів масової інформації, шкіл і вузів, армії. Розробниками проекту є РПЦ і ФСБ.

Активісти ТОЦ нагадують, що християнізація татар завжди була одним з найпріоритетніших завдань при будь-яких режимах в Кремлі.

Відоме в історії насильницьке хрещення мусульман Казанського ханства (татар, башкир, чувашів, марі, мордви, удмуртів, комі), супроводжувалося масовими вбивствами і насильством.

Примусове хрещення мусульман, насильницька асиміляція є основою політики Москви в колоніальних регіонах Поволжжя та Сибіру, вказують татарські активісти.

У заяві, поширеній ТОЦ, вказується — «Всі бачили попів, які освячують солдатів, зброю, танки, літаки, ракети і взагалі все що під руку попадеться. А слідом за цим — масове вбивство мусульман на Кавказі. Це і є хрестовий похід проти мусульман».

Татарські мусульмани також виступили з протестом проти регулярного «освячення» джерел, артезіанських колодязів і водоймищ, які проводять попи РПЦ.

Активісти ТОЦ виступили з вимогою відкрити окремі пологові будинки для мусульман, щоб уникнути насильницького хрещення немовлят.
і при чому тут християнство? росія це взагалі унікальна держава, а російський патріархат це якась унікальна окрема церква, варто лиш згадати як вона отримала автокефалію. хрестити насильно не можна і тим паче не всіх підряд в погоговому. мабуть це було освячення будинку, а проти мусульман ще й провокація, яка з канонами християнства немає нічого спільного. ви це чудово знаєте, але всеодно наводите приклади, які до теми не відносяться.

Перегляд допису-=VJ=- (7.09.2009 22:38) писав:

Ісус був обрізаний. Ви знову хочте бути святішим за свого бога?
таке враження що зі стіною говорю. втретє повторюю Христос був єврей і освячений як усі тогочасні євреї обрізанням - за Старим Заповітом, бо Нового просто не було, він щойно його приніс.

Цитата

Звісно. А хтось не згоден?
Нагадаю, що в деяких країнах обрізанням не обмежуються - а виключно в межах своєї релігії ріжуть клітори. Це, на Вашу думку, не злочин проти людини?
незнаю таких релігій, може це рідновіри таке роблять? ви ж так і не розказали як у них відбувається посвячення.
  • 0

#142 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 08.09.2009 – 00:42

Перегляд дописуKatod (7.09.2009 08:31) писав:

я б закаментив словосполучення "істинно віруючими", це компроментує інших не-Манфредів
А тим більше таких Легендарних релігійних Гігантів як Лмакс!
Хто застав епоху Лмакса мене зрозуміє! Здрібніли істино віруючі! Тоді був фосфор, який створив бог яхве, і поява лику діви Марії від якого дівчата бігали зігнувши шию під кутом 90 градусів.

Перегляд дописуKatod (7.09.2009 08:31) писав:

тим більше, що віра це невід"ємний елемент будьякого процесу пізнання
Оце виділене і є невід’ємним елементом.

Перегляд дописуzav (7.09.2009 22:50) писав:

Ви знаєте, ми спробуємо.
http://www.krotov.in...k/lk_02_21.html
Не радив би захоплюватися хірургічними втручаннями без медичної рекомендації.
З негативного досвіду одного знайомого можу сказати,що природа краще знає що їй потрібно.

Перегляд дописуБогуслав (8.09.2009 00:05) писав:

і при чому тут християнство?
а яка різниця між цими немовлятами і тими, яких по-твоєму хрестять инші юдохристияни?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 08.09.2009 – 00:44

• 0

#143 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 08.09.2009 – 00:46

Перегляд дописуВласюк (3.09.2009 11:37) писав:

Що думаєте з цього приводу?

Проти. Завжди була і завжди буду ПРОТИ.
  • 0

#144 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 08.09.2009 – 00:47

До речі христос дісно не пропогував обрізання, лише підтверджував його необхідність. А от пропаганда кастрації це його особисте доповнення.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 08.09.2009 – 00:49

• 0

#145 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.09.2009 – 01:52

Перегляд дописуБогуслав (7.09.2009 18:06) писав:

після "якби" можна фантазувати скільки влізе, істину це не прояснить, я це хотів сказати.
якщо так наполягаєте, то я був би не проти, адже це була б релігія і традиція моїх предків. християнство основується на Новий Завіт і обрізання не є традицією.
доречі обрізання роблять, якщо не помиляюсь у віці 7 років, дитина тоді ще не свідома у виборі релігії і тим не менше це роблять, бо така традиція. це також злочин проти людини?

пан явно уникає відповіді на питання.

Щодо обрізання, яке у християн замінили хрещенням.
Пан зовсім не знає ні Старого Заповіту. (Буття 17. 9-12) де чорним по білому написано : НА 8-Й ДЕНЬ після народження.
Ані Нового заповіту, де Христос обрізаний був також 8-го дня.

Для шановного пана додам, що згідно з настановою Павла, який ВЛАСНОЮ ПЕРСОНОЮ відміняє постанову Бога, церква прийняла рішення, що ХРЕЩЕННЯ є альтернативою ОБРІЗАННЯ.
Але зверну увагу шановного пана на те, що Павло, говорячи про непотрібність обрізання, зовсім не каже про те, що вік (8 днів від народження) теж відміняється.
А ще, додам для шановного пана таке : обрізання було установлене Богом як заповіт між людиною і ним.
Даючи цю настанову Аврааму, він (Бог) не давав це як пораду чи щось добровільне, а як ЗАКОН. Повчіть Біблію, шановний, щоб знати ; ЦЕ - НАЙГОЛОВНІШИЙ ЗАКОН БІБЛІЇ ТОМУ ЩО ТІЛЬКИ ТУТ БОГ СТАВИТЬ ГАРАНТОМ ЗІ СВОГО БОКУ - САМОГО СЕБЕ.
Таким чином, перейнявши ЦЕЙ ЗАКОН і замінивши процес обрізання на хрещення, церква ВИЗНАЄ ЦЕ ЗАКОНОМ БОЖИМ ДЛЯ ХРИСТИЯН.
Це я Вам (і іншим) фантазерам заодно відповів щодо ВИГАДАНОЇ ТУТ ДЕКИМ добровільності хрещення християнином.
Інша справа, що Ви НЕ ЗНАЄТЕ Закони Божі, і трактуєте як кому заманеться, або ж, ЯК ВАМ КАЖЕ СВЯЩЕННИК.
А він вам, шановні християни каже так, щоб вам було зручно, аби ви почували себе такими собі "демократами" від церкви. Цей спосіб церкви не є новим і давно уже відомий. А от коли християнська церква тільки спиналась на ноги у нас, то за відмову хрещення немовляти можна було не те, що під анафему, а і під сокиру. Поцікавтесь. А нині коли вас уже повна Україна, то можна і в демократію погратись. Ви все рівно Закон Божий знаєте поверхньо (це видно) і розбиратись у тонкощах не станете. Священникам ця психологія давно відома.
Як підсумок : Хрещення, в тому числі і немовлят, Є ЗАКОН християнської церкви.
  • 0

#146 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.09.2009 – 06:06

таке враження що зі стіною говорю. втретє повторюю Христос був єврей і освячений як усі тогочасні євреї обрізанням - за Старим Заповітом, бо Нового просто не було, він щойно його приніс.

Цікаво, чому ж він тоді робив обрізання своїм прихильникам?

незнаю таких релігій

Не дивно - християни, як я бачу, взагалі мало що знають про оточуючий світ.

Це іслам - ще одна "авраамічна" релігія.

Зображення

Для "посвячення" проводиться потрійна операція - проколювання вух, обрізання статевих губ ножницями і "вискоблювання" ножем клітора.
Місце поширення - Індонезія.

То що, є це насильством над людиною, чи це теж "просто традиція"?
  • 0

#147 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 07:11

і при чому тут християнство? росія це взагалі унікальна держава, а російський патріархат це якась унікальна окрема церква, варто лиш згадати як вона отримала автокефалію. хрестити насильно не можна і тим паче не всіх підряд в погоговому. мабуть це було освячення будинку, а проти мусульман ще й провокація, яка з канонами християнства немає нічого спільного. ви це чудово знаєте, але всеодно наводите приклади, які до теми не відносяться.

незнаю таких релігій, може це рідновіри таке роблять? ви ж так і не розказали як у них відбувається посвячення.

Якщо Ви, шановний, так уже хочете вплутати в цю тему Росію, то знайдіть її "руку" ось тут :

Вступ до історії України”, виданому у 2005 році і рекомендованому Міністерством Освіти і Науки України зазначено: „У 988 році князь приймає хрещення. Він велів охрестити 12-х своїх синів. За синами були похрещені бояри. Після того, як повідомляє в „Повісті минулих літ” Нестор Літописець, послав князь гінців по місту і наказав, щоб уранці всі кияни прийшли до Дніпра. Хто не з`явиться – буде ворогом князя. Вранці Володимир із священиками підійшли до річки. Народу зібралося сила-силенна. Усім було наказано зайти у воду. Одні стояли у воді по шию, інші – по груди. Діти – біля берега. Немовлят тримали на руках дорослі. Священики стояли при березі на дошках і читали молитви, необхідні при хрещенні. Вони давали нові імена людям і веліли тричі занурюватися у воду. Після завершення церемонії всім новохрещеним одягли хрести. Потім звелів Володимир поскидати із Святилищ зображення всіх слов`янських богів. Перуна наказав прив`язати до кінського хвоста, волочити до Дніпра і бити палицями, а потім кинути у річку. Люди плакали за старими богами, але корилися княжій волі, оскільки кожен із них пам`ятав слова володаря перед хрещенням. Поступово і важко приживалася на Русі нова віра”.

Ну, то це для діток воно так м"якенько написано. Бо було так жорстоко, (вогнем і мечем) що як не "причісуй", але навіть у шкільному варіанті, виглядає жахливо.
А принагідно, шановний, може Ви здатні дати самому собі відповідь на питання : по якій такій причині в Україні, де християнська церква (ЯК І ІНШІ ЦЕРКВИ) відділена від держави, в школах введено таке собі психологічне хрещення дітей під назвою "Християнська етика ?". А може введемо ще "іудейську ?", "мусульманську?". Адже ці церкви теж існують в Україні. І чи не нагадує це Вам описане в шкільному підручнику ? НАКАЗ.
А ще, шановний, може Ви здатні відповісти на питання : ЧОМУ іудеї підкинули нам хрещення як складову віри християнської, а самі залишились ВІРНИМИ своєму ДРЕВНЬОМУ Богу Саваофу, не визнаючи таким Ісуса ?

А до цього, я додам думку щодо Вашого коментаря де Ви кажете, що Ісус обрізався як еврей, бо ще не було Нового заповіту...
В такому випадку, шановний, тицьніть мене носом в Евангеліе у ті місця, де Ісус забрав свої слова назад щодо власних же фраз : "не думайте що Я прийшов порушити Закон чи Пророків... а виконати". (Мат 5. 17). А далі додає : "Хто вірує в мене , не в мене вірує, а в ТОГО ХТО ПОСЛАВ МЕНЕ". (Іоана. 12.44.) Нагадаю Вам, що ці фрази написані В НОВОМУ ЗАПОВІТІ, котрий Він приніс - ДЛЯ ВАС. А той, хто ПОСЛАВ його, шановний, знаходиться там, де обрізання є ЗАКОНОМ без альтернативи :- пірнати у водичку.
"Інтєрєсні" ви люди, християни, коли хочете придумати відмазку для хрещення, то далі Евангеліє нічого не бачите. Та ще й набираєтесь цинізму стверджувати що Старий Заповіт - не для Вас. А як родовід Христа, чи гріх Адама - то не соромитесь туди лізти. От воно і виходить, що Христос обрізаний, а його паства тільки у воді намочена. А шановний пан Богуслав, взагалі дійшов до того, що Ісус обрізався, бо Він виявляється...еврей ! То я Вам нагадаю, шановний, що Ісус був НЕПОРОЧНО зачатий не від ЄВРЕЯ, а від ДУХА святого. Чи воно для Вас одне і те ж ? Якщо так, то я Вам осмілюсь пояснити, шановний, що обрізання Ісуса в дитинстві відбулось заради підтвердження його ж слів, які Він скаже у дорослому віці. Оте саме ; "не порушити", як приклад виконання закону для тих, хто в Ісуса увірував. Чого і вам, християнам, бажаю.

П.С. З цим хрещенням і обрізанням - ситуація досить кумедна. Здається Вергилій казав ; "люди самі вибирають собі Бога". То добре, коли люди, а не одна людина як це сталось у нас. Адже Бог - приклад для наслідування. Це при умові, що вибраний людьми, а отже - уява про Бога узгоджена усіма і по усіх "параметрах". А коли ось так, кимось одним...то через 1000 років маємо наслідки :
"чому не обрізаєтесь як ваш Бог, а тільки хрещення ?
Бо обрізання для евреїв.
А хіба він бог евреїв ?
Ні, він наш.
То чого ж не обрізаєтесь як Він ?
Бо наш Бог був єврей, та й обрізався...
А як він еврей, то чого ж віра християнська а не єврейська ?".

Ось до чого, шановний пане Богуслав, призводить вільне трактування Писання для пояснення обряду хрещення. Написано ж : нічого не додавати і нічого не віднімати.
Скажу Вам, що в Евангеліє ніде і натяком не вказано : Ісус - єврей. Більше того - його навіть важко іудеєм назвати, бо Богородиця не з коліна Іудиного. З коліна Іудиного - Йосип. Але він, згідно Писання не є біологічний батько Ісуса. Ну то вже таке. "Дрібничка."
  • 0

#148 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.09.2009 – 07:33

-=VJ=- а яке відношення має ост. ваш допис до хрещення немовлят у нас (Україна)?
Оскільки ніхто з сперечающихся панів не розповів про обряди у них в сектах, громадах, общинах, родах, родинах...ніхто не розповів на реальних прикладах, тому роблю висновок, що у них взагалі ніяких обрядів не має, вони між собою не збираються, не спілкуються і ніяких традицій їхніх пращурів вони не підтримують, а все вищесказане в цій і в іншій темі - аби поговорити. Але кожна розмова мала б підтверджуватись ділом. Не словом, а ділом (с). Решта, що я думаю з цього приводу ось тут
  • 0

#149 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 08:22

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (8.09.2009 01:42) писав:

Не радив би захоплюватися хірургічними втручаннями без медичної рекомендації.
З негативного досвіду одного знайомого можу сказати,що природа краще знає що їй потрібно.
А хто ж ними захоплюється?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (8.09.2009 01:47) писав:

До речі христос дісно не пропогував обрізання, лише підтверджував його необхідність. А от пропаганда кастрації це його особисте доповнення.
Що ви курите?!

Перегляд дописуБезбожник (8.09.2009 08:11) писав:

В такому випадку, шановний, тицьніть мене носом в Евангеліе у ті місця, де Ісус забрав свої слова назад щодо власних же фраз : "не думайте що Я прийшов порушити Закон чи Пророків... а виконати". (Мат 5. 17). А далі додає : "Хто вірує в мене , не в мене вірує, а в ТОГО ХТО ПОСЛАВ МЕНЕ". (Іоана. 12.44.)
p.s. Наприклад: "Слова "скопцы, которые сделали сами себя скопцами для Царства Небесного" означают людей, которые добровольно отказались от сексуальной жизни и тем самым обрекли себя на каждодневный подвиг воздержания. А кастрату воздерживаться незачем, потому и подвига нет."© http://www.evangelie...rum/t51866.html
  • 0

#150 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.09.2009 – 08:40

Безбожнику, Ваша відповідь чудова і переконлива. Хрещення - це поклоніння єврейському Богу. Ганьба таким русичам, що добровільно хрестять своїх дітей чи й самі пхають голову в ярмо жидівське. Бо це вже не русичі, онуки Даждьбожі, а Христові (жидівські) раби!

Повідомлення відредагував Власюк: 08.09.2009 – 08:41

• 0

#151 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 08:57

Перегляд дописуzav (8.09.2009 09:22) писав:

А хто ж ними захоплюється?

Що ви курите?!

Які ж ви темні... навіть не дивно, зважаючи на прізвисько.
p.s. Наприклад: "Слова "скопцы, которые сделали сами себя скопцами для Царства Небесного" означают людей, которые добровольно отказались от сексуальной жизни и тем самым обрекли себя на каждодневный подвиг воздержания. А кастрату воздерживаться незачем, потому и подвига нет."© http://www.evangelie...rum/t51866.html

Було б дивно, аби світлим для декого залишились рідні традиції. А "Слова" шановний, залиште християнам. Адже це християнська "програма лякачок" для непокірних і "темних" пращурів наших. От тільки сумніваюсь, що і Ваших пращурів.
До того ж, "Слова" - це не Євангеліє. Якщо Ви хотіли тицьнути мене носом - то мимо. Шукайте відповідь щодо традицій для дітей слов"янських - у Писанні. Якщо знайдете.
  • 0

#152 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 09:00

Перегляд дописуВласюк (8.09.2009 09:40) писав:

Безбожнику, Ваша відповідь чудова і переконлива. Хрещення - це поклоніння єврейському Богу. Ганьба таким русичам, що добровільно хрестять своїх дітей чи й самі пхають голову в ярмо жидівське. Бо це вже не русичі, онуки Даждьбожі, а Христові (жидівські) раби!
Доведення від супротивного завжди дає чудовий реклямопродукт. Пане Власюк, ще скажіть, що ви сумнівалися у тму висновку,який щойно зробили, коли створювали тему?)))
  • 0

#153 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 09:08

Пане рідновірський прапавєдніку, не могли би ви відповісти на поставлене Ластівочкою в дописі 149 питання, дуже цікаво.
  • 0

#154 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 09:14

Перегляд дописуБезбожник (8.09.2009 02:52) писав:

Щодо обрізання, яке у християн замінили хрещенням.
Пан зовсім не знає ні Старого Заповіту. (Буття 17. 9-12) де чорним по білому написано : НА 8-Й ДЕНЬ після народження.
Ані Нового заповіту, де Христос обрізаний був також 8-го дня.
це у юдеїв, у більшості інших народів, що практикують обрізання це відбувається на 7-14 роки і навіть пізніше.

Цитата

Для шановного пана додам, що згідно з настановою Павла, який ВЛАСНОЮ ПЕРСОНОЮ відміняє постанову Бога, церква прийняла рішення, що ХРЕЩЕННЯ є альтернативою ОБРІЗАННЯ.
Але зверну увагу шановного пана на те, що Павло, говорячи про непотрібність обрізання, зовсім не каже про те, що вік (8 днів від народження) теж відміняється.
А ще, додам для шановного пана таке : обрізання було установлене Богом як заповіт між людиною і ним.
Даючи цю настанову Аврааму, він (Бог) не давав це як пораду чи щось добровільне, а як ЗАКОН. Повчіть Біблію, шановний, щоб знати ; ЦЕ - НАЙГОЛОВНІШИЙ ЗАКОН БІБЛІЇ ТОМУ ЩО ТІЛЬКИ ТУТ БОГ СТАВИТЬ ГАРАНТОМ ЗІ СВОГО БОКУ - САМОГО СЕБЕ.
Таким чином, перейнявши ЦЕЙ ЗАКОН і замінивши процес обрізання на хрещення, церква ВИЗНАЄ ЦЕ ЗАКОНОМ БОЖИМ ДЛЯ ХРИСТИЯН.
Це я Вам (і іншим) фантазерам заодно відповів щодо ВИГАДАНОЇ ТУТ ДЕКИМ добровільності хрещення християнином.
Інша справа, що Ви НЕ ЗНАЄТЕ Закони Божі, і трактуєте як кому заманеться, або ж, ЯК ВАМ КАЖЕ СВЯЩЕННИК.
А він вам, шановні християни каже так, щоб вам було зручно, аби ви почували себе такими собі "демократами" від церкви. Цей спосіб церкви не є новим і давно уже відомий. А от коли християнська церква тільки спиналась на ноги у нас, то за відмову хрещення немовляти можна було не те, що під анафему, а і під сокиру. Поцікавтесь. А нині коли вас уже повна Україна, то можна і в демократію погратись. Ви все рівно Закон Божий знаєте поверхньо (це видно) і розбиратись у тонкощах не станете. Священникам ця психологія давно відома.
Як підсумок : Хрещення, в тому числі і немовлят, Є ЗАКОН християнської церкви.
обрізання це заповіт між Богом і єврейським народом, як обраним у Старому Заповіті, а не людством в цілому. у християнській церкві обрізання було відмінене, натомісь чиниться хрещення водою, адже і Христос хрестився.
але це уже відхід від теми, чи це має якесь відношення до хрещення немовлят?
  • 0

#155 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 09:59

Перегляд дописуzav (8.09.2009 10:08) писав:

Пане рідновірський прапавєдніку, не могли би ви відповісти на поставлене Ластівочкою в дописі 149 питання, дуже цікаво.

Пане zav, з усього видно, що Ви, крім темників ющенківського інформштабу, нічого уважно не читаєте. На допис 149 Ластівочки є уже відповідав - і Ви, і Ластівочка має право створити відповідну тему. У Рідновірів хрещення нема, бо вони не є жидівською сектою.

Повідомлення відредагував Власюк: 08.09.2009 – 10:00

• 0

#156 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 10:09

Перегляд дописуБезбожник (8.09.2009 08:11) писав:

Якщо Ви, шановний, так уже хочете вплутати в цю тему Росію, то знайдіть її "руку" ось тут :

Вступ до історії України”, виданому у 2005 році і рекомендованому Міністерством Освіти і Науки України зазначено: „У 988 році князь приймає хрещення. Він велів охрестити 12-х своїх синів. За синами були похрещені бояри. Після того, як повідомляє в „Повісті минулих літ” Нестор Літописець, послав князь гінців по місту і наказав, щоб уранці всі кияни прийшли до Дніпра. Хто не з`явиться – буде ворогом князя. Вранці Володимир із священиками підійшли до річки. Народу зібралося сила-силенна. Усім було наказано зайти у воду. Одні стояли у воді по шию, інші – по груди. Діти – біля берега. Немовлят тримали на руках дорослі. Священики стояли при березі на дошках і читали молитви, необхідні при хрещенні. Вони давали нові імена людям і веліли тричі занурюватися у воду. Після завершення церемонії всім новохрещеним одягли хрести. Потім звелів Володимир поскидати із Святилищ зображення всіх слов`янських богів. Перуна наказав прив`язати до кінського хвоста, волочити до Дніпра і бити палицями, а потім кинути у річку. Люди плакали за старими богами, але корилися княжій волі, оскільки кожен із них пам`ятав слова володаря перед хрещенням. Поступово і важко приживалася на Русі нова віра”.

Ну, то це для діток воно так м"якенько написано. Бо було так жорстоко, (вогнем і мечем) що як не "причісуй", але навіть у шкільному варіанті, виглядає жахливо.
А принагідно, шановний, може Ви здатні дати самому собі відповідь на питання : по якій такій причині в Україні, де християнська церква (ЯК І ІНШІ ЦЕРКВИ) відділена від держави, в школах введено таке собі психологічне хрещення дітей під назвою "Християнська етика ?". А може введемо ще "іудейську ?", "мусульманську?". Адже ці церкви теж існують в Україні. І чи не нагадує це Вам описане в шкільному підручнику ? НАКАЗ.
запровадження християнства на русі було радикальною реформою, проте необхідною. в хрещенні киян в дніпрі я вбачаю швидше символ, яким князь і духовенство освятили державу і народ, а не таїнство. в християнській етиці небачу нічого поганого, я тільки за.

Цитата

А до цього, я додам думку щодо Вашого коментаря де Ви кажете, що Ісус обрізався як еврей, бо ще не було Нового заповіту...
В такому випадку, шановний, тицьніть мене носом в Евангеліе у ті місця, де Ісус забрав свої слова назад щодо власних же фраз : "не думайте що Я прийшов порушити Закон чи Пророків... а виконати". (Мат 5. 17). А далі додає : "Хто вірує в мене , не в мене вірує, а в ТОГО ХТО ПОСЛАВ МЕНЕ". (Іоана. 12.44.) Нагадаю Вам, що ці фрази написані В НОВОМУ ЗАПОВІТІ, котрий Він приніс - ДЛЯ ВАС. А той, хто ПОСЛАВ його, шановний, знаходиться там, де обрізання є ЗАКОНОМ без альтернативи :- пірнати у водичку.
"Інтєрєсні" ви люди, християни, коли хочете придумати відмазку для хрещення, то далі Евангеліє нічого не бачите. Та ще й набираєтесь цинізму стверджувати що Старий Заповіт - не для Вас. А як родовід Христа, чи гріх Адама - то не соромитесь туди лізти. От воно і виходить, що Христос обрізаний, а його паства тільки у воді намочена. А шановний пан Богуслав, взагалі дійшов до того, що Ісус обрізався, бо Він виявляється...еврей ! То я Вам нагадаю, шановний, що Ісус був НЕПОРОЧНО зачатий не від ЄВРЕЯ, а від ДУХА святого. Чи воно для Вас одне і те ж ? Якщо так, то я Вам осмілюсь пояснити, шановний, що обрізання Ісуса в дитинстві відбулось заради підтвердження його ж слів, які Він скаже у дорослому віці. Оте саме ; "не порушити", як приклад виконання закону для тих, хто в Ісуса увірував. Чого і вам, християнам, бажаю.
П.С. З цим хрещенням і обрізанням - ситуація досить кумедна. Здається Вергилій казав ; "люди самі вибирають собі Бога". То добре, коли люди, а не одна людина як це сталось у нас. Адже Бог - приклад для наслідування. Це при умові, що вибраний людьми, а отже - уява про Бога узгоджена усіма і по усіх "параметрах". А коли ось так, кимось одним...то через 1000 років маємо наслідки :
"чому не обрізаєтесь як ваш Бог, а тільки хрещення ?
Бо обрізання для евреїв.
А хіба він бог евреїв ?
Ні, він наш.
То чого ж не обрізаєтесь як Він ?
Бо наш Бог був єврей, та й обрізався...
А як він еврей, то чого ж віра християнська а не єврейська ?".

багато тексту і всьо позатематика.
Христос не відмінив Закони, він їх доповнив: "Якщо будете виконувати Заповіді Мої, то будете перебувати влюбові Моїй, як і Я виконую Заповіді Отця Мого і перебуваю в любові Його". то хіба християнська церква не сповідує 10 Страрозавітніх Заповідей? шановний, ваш метод це підміна понять. нагадуєте мені тих людей, про яких Христос сказав: "Кажу вам: якщо праведність ваша не перевищить праведності книжників і фарисеїв, то не ввійдете в Царство небесне." вони теж були книжковими хробаками і зубрили книги напам’ять, але мудрості в їх словах було трохи менше нуля :happy1:.
шануйтесь

значно патріотичніше бігати голяка по лісі, молитись до сосни і ворожити на козячих какашках. точно.
  • 0

#157 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 10:12

Перегляд дописуЛастiвочка (8.09.2009 08:33) писав:

-=VJ=- а яке відношення має ост. ваш допис до хрещення немовлят у нас (Україна)?
Оскільки ніхто з сперечающихся панів не розповів про обряди у них в сектах, громадах, общинах, родах, родинах...ніхто не розповів на реальних прикладах, тому роблю висновок, що у них взагалі ніяких обрядів не має, вони між собою не збираються, не спілкуються і ніяких традицій їхніх пращурів вони не підтримують, а все вищесказане в цій і в іншій темі - аби поговорити. Але кожна розмова мала б підтверджуватись ділом. Не словом, а ділом (с). Решта, що я думаю з цього приводу ось тут

Пані Ластівочко, а що не дозволяє Вам створити відповідну тему?

Бо Ваш допис 149 - явний відхід від теми (!), а це вже ознака тролінгу. У темі ставиться питання: чи варто хрестити немовля, а Ви у стилі троллінгу пишете: "дивіться, вони між собою не спілкуються, ніяких обрядів не мають, моляться до сосни, а не до зображення трупа..." - і у Вас ще вистачає нахабства комусь натякати на Ваш власний троллінг? я в шоці
П.С. до речі, яке діло Ви хочете бачити в Теревенях... аби нехрещені хрещеним пику набили? чи навпаки? чи спекулювати курсом долара, як очільник нашої держави, котрий прийшов до влади під гаслом "не словом, а ділом"?..

Повідомлення відредагував Власюк: 08.09.2009 – 10:17

• 0

#158 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 10:23

Перегляд дописуВласюк (8.09.2009 10:59) писав:

Пане zav, з усього видно, що Ви, крім темників ющенківського інформштабу, нічого уважно не читаєте. На допис 149 Ластівочки є уже відповідав - і Ви, і Ластівочка має право створити відповідну тему. У Рідновірів хрещення нема, бо вони не є жидівською сектою.
Не від міну від вас, неука, я особисто знайомий із видатним рідновіром Анатолієм із форуму domivka.net: http://domivka.net/f...mber.php?u=4959, тож не вникайте відповіді на питання Ластівочки, бо викличу дух Анатолія й він вас... грм... згвалтує, ґґґ.
Блискавиця: усне попередження за пунктом правил 2.2.1. (останнє, далі будуть відсотки)
  • 0

#159 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 10:29

Звертаюся до УСІХ учасників дискусії - знизьте тон, не переходьте на флейм.
  • 0

#160 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 10:36

Перегляд дописуБогуслав (8.09.2009 11:09) писав:

значно патріотичніше бігати голяка по лісі, молитись до сосни і ворожити на козячих какашках. точно.

Як все спустошене... В своєму рабському лайні навіть не розуміють, що язичники ні в кого нічого не вимолювали і нічому не вклонялися. Почніть хочаб з того, що язичництво це не релігія взагалі.

Щоб жити по-людськи і в гармонії, лобизати мертві соснові крести з мерцнями нормальним людям не те що непотрібно, а в край шкідливо. І лякати немовлят (і татарских теж) своїми злочинними обрядами теж нормальним людям в голову ніколи не прийде.
Блискавиця: +10 % за пунктом правил 2.2.1.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних