Перейти до вмісту

Хрещення немовлят

Повідомлень в темі: 174

#121 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 07.09.2009 – 08:43

Перегляд дописуБезбожник (6.09.2009 23:36) писав:

Пані Ластівко, вибачте, пропустив щодо Вашого питання про моє хрещення.
Хрестили. Але не мене, як свідому людину, а немовля.
Проти чого вже давно бунтує все моє ество, бо познайомившись з історією своїх пращурів, відчуваю себе згвалтованим чимось чужим і смердючо-огидним.
То ж маєте живий приклад. Це Вам не натяк. Я просто відповідаю Вам по честі і свідомо, про стан розтоптаного єства свого, яке згвалтував огидними руками християнський священник серед білого дня, користуючись слабкістю немовляти. Таких як я - безліч. Просто одні про це кажуть відкрито, а інші мовчать, бо їм соромно за згвалтування у такому віці. Соромно і мені. Перш за все - перед пращурами свого ж народу. А огида, що живе в мені...краще промовчу.
Ви мама, то вже краще робіть так, щоб Ваші діти ніколи не знали історії і традицій власного народу. Обдуріть їх. Бо ніхто ні від чого в цьому житті - не застрахований. Хіба тільки -дурні. Нехай Вас обмине.
от з цього і починаються такі теми. вам для початку до психолога треба, розібратись зі своїми комплексами і страхами і проблема зникне сама-собою. і ще зрозумійте що ніхто вас не гвалтував (якщо це не відбулось фізично) бо морально це відбулось лише у вашій голові із вашої подачі.
  • 0

#122 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.09.2009 – 10:55

Перегляд дописуБогуслав (7.09.2009 09:43) писав:

от з цього і починаються такі теми. вам для початку до психолога треба, розібратись зі своїми комплексами і страхами і проблема зникне сама-собою.

Цікаво, якби християнство точно відповідало своїм догматам, не відкидаючи "незручні", і до обрядовості християнства входило не лише поливання водою, а ще й обрізання - ця тема була б такою ж... Чи може тут трохи інші думки розповідали...
  • 0

#123 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.09.2009 – 11:03

Перегляд дописуБогуслав (4.09.2009 23:04) писав:

для мене це не принципово, головне чиста совість)
порівняли машину і людину. бха! ;)
тобто те, що Ваших предків насильно чи по-шахрайськи "охрестили", - є для Вас, Богуславе, не принципово? А от для мене це ПРИНЦИПОВО... і, слава Роду, багатьом форумчанам!..

Повідомлення відредагував Власюк: 07.09.2009 – 11:04

• 0

#124 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 11:15

Перегляд допису-=VJ=- (7.09.2009 11:55) писав:

Цікаво, якби християнство точно відповідало своїм догматам, не відкидаючи "незручні", і до обрядовості християнства входило не лише поливання водою, а ще й обрізання - ця тема була б такою ж... Чи може тут трохи інші думки розповідали...
якби. якби в роті росли гриби...
  • 0

#125 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 11:25

Перегляд дописуMisercord (5.09.2009 13:57) писав:

А чим ще можна налякати дитину, крім вищої сили? якщо в школі їй пояснюють, що вона не несе відповідальності за свої вчинки? ні, у нас немає дефініцій для понять добра і зла. Діти не здатні розрізнити зла - по його природі. І дуже добре, якщо дитина боїться хоча б вищої кари... Та й одне діло відрізняти, а інше чинити згідно з добром - для цього потрібен примус.

Я, напр., лякаю своїх дітей вихователькою, міліціонером, осудом чужих тьоть чи - як виключна міра - шкіряним паском, знятим із власних штанів... працює, скажу Вам, набагато, ефективніше, ніж залякування карами божими, які є, звичайно, туманними, повільними, випадковими, нелогічними...
до речі, а як Вам "купа охрещених по тюрмах", котрих хрестили немовлятами? Хіба так може бути з охрещеними у свідомому віці? Бо якщо порівняти статистику тих і інших, напр. по православних та греко-католиках, з одної сторони, і свідках єгови, євангелістах, суботниках (навіть якщо три останні церкви взяти разом) - з іншої? На чию користь вийде порівняння? Гадаю, на користь охрещених у свідомому віці - і зрозуміло чому.

Повідомлення відредагував Власюк: 07.09.2009 – 11:27

• 0

#126 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.09.2009 – 11:29

щось ніхто з протилежного табору не написав як у їхніх рідних релігіях проходить цей процес - залучення до громади, омивання, долучення чи як правильно сказати? наскільки я зрозуміла серед диску4туючих є рідновіри...як у вас проходить обряд? саме у вас? хто з панів може розповісти на власному прикладі як у вас цей процес відбувався? не вичитуючи історію коли за плугом ходили нікому невідомі люде..мене цікавить реальний стан зараз. можете поділитись чи то секрет? чи у вас обрядів немає узагалі окрім як до сосни молитись?
  • 0

#127 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 11:56

Перегляд дописуВласюк (7.09.2009 12:03) писав:

тобто те, що Ваших предків насильно чи по-шахрайськи "охрестили", - є для Вас, Богуславе, не принципово? А от для мене це ПРИНЦИПОВО... і, слава Роду, багатьом форумчанам!..
об’єднання слов’янських племен в Русь теж без крові не обійшлось, але ми шануємо князів, які творили Русь, бо це було на благо. Володимир змусив русичів хреститись, але християнство принесло Русі велику користь. уніатство теж було насильним, але я греко-католик, як мої батьки і діди і відмовлятись від своєї конфесії не збираюсь. а якщо вам це аж так принципово то це особисто ваше ставлення, маєте на то право).

Перегляд дописуВласюк (7.09.2009 12:25) писав:

Я, напр., лякаю своїх дітей вихователькою, міліціонером, осудом чужих тьоть чи - як виключна міра - шкіряним паском, знятим із власних штанів... працює, скажу Вам, набагато, ефективніше, ніж залякування карами божими, які є, звичайно, туманними, повільними, випадковими, нелогічними...
особисто я свого сина взагалі не лякаю, нічим і ніколи, він знає що бабая нема, а дракони добрі і веселі. що і вам раджу.
а лякати дитину (чи будь-кого іншого) "Божими карами" це абсурд і глупота крайньої степені. мені шкода таких батьків, а ще більше їх дітей. через таку недалекість в розумінні християнства і виникає відповідне негативне ставлення.
  • 0

#128 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 13:54

Перегляд дописуБогуслав (7.09.2009 12:56) писав:

особисто я свого сина взагалі не лякаю, нічим і ніколи, він знає що бабая нема, а дракони добрі і веселі. що і вам раджу.
І мої дочки (молодшій три рочки) знають, що бабая нема. Їм це смішно. А от лякати їх треба. Бо не варто їм перевіряти на собі дію напруги 220 В чи падіння з четвертого поверху. Не варто залишати без покарання глум зі старенької жінки-каліки. І т.д.

А от у церкву їх ходити я не заставляю. І небесними карами не лякаю. А тільки не лінуюсь вказувати - ось ця людина хрещена, а таке чи сяке чинить. Багатьом те ваше хрещення допомогло, як мертвому припарки.
  • 0

#129 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 15:07

Перегляд дописуManfred (7.09.2009 14:55) писав:

Я думаю з цього приводу, що Ви маєте рацію, дійсно вельми "недемократично". Але це ж все півзаходи, я пропоную піти далі, як можна давати ІМ'Я дитині не спитавшись на те у неї дозволу, га? А як вона виросте, і скаже, що ж Ви за ім'я мені оце таке дали? Тому вважаю за необхідне немовлят ніяк не називати і чекати на їх повноліття, а там вони вже самі пройдуть "демократичну" процедуру обирання собі імени та релігії ;)
Поміняти ім'я можна теж у дорослому віці. Але ж не ім'я прикрашає людину! називайте хоч горшком, але в піч не кладіть... тобто вибір імені не настільки серйозна річ, як вибір релігії. (От я хочу змінити своє теперішнє ім'я -Микола- і прізвище на Ростислав Власюк). Тоді ж як хрещення для тих, хто вірить у Бога, - серйозна річ.

Можна було, Манфреде, вашим батькам зарватися і в іншу сторону - історія знає такі численні випадки, які є наслідком релігійних традицій - і вибрати Вам, малолітньому, таку ж наречену... з немовлят... gggg

Повідомлення відредагував Власюк: 07.09.2009 – 15:33

• 0

#130 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 07.09.2009 – 15:18

Нещодавно мої знайомі хрестили дитину. І що саме цікаве вони не вінчані і живуть тільки в цивільному шлюбі. І що саме цікаве, були проблеми з хрещенням немовля. Багато церков відмовили в обряді хрещення. Як прокоментуєте?
  • 0

#131 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 15:36

Перегляд дописуЛастiвочка (7.09.2009 12:29) писав:

щось ніхто з протилежного табору не написав як у їхніх рідних релігіях проходить цей процес -

Я пропущу форму подання посту, однак яким чином це стосується теми? Пані модератор підбиває користувачів на оффтоп, щоб потім десятки пороздавати?

Перегляд дописуБогуслав (7.09.2009 12:15) писав:

якби. якби в роті росли гриби...

Якби - не якби, а на питання Ви не відповіли. То що? Що б Ви зараз писали, якби Вас немовлям обрізали?
  • 0

#132 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 15:47

Перегляд допису-=VJ=- (7.09.2009 16:36) писав:

Я пропущу форму подання посту, однак яким чином це стосується теми? Пані модератор підбиває користувачів на оффтоп, щоб потім десятки пороздавати?
Та цур Вам з такими думками;) ;) ніякого відступу від теми. Хрещення немовлят - у інших релігіях, віруваннях як проходить процес прийняття в общину? В ті ж самі РОДи? чи немовлятами, чи у свідомому віці чи у вас взагалі такого немає? От що мене цікавить. є у вас якісь посвяти, хрещення і так далі..маю на увазі Ваші обряди тепер. які вони? чи їх нема як таких?
  • 0

#133 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 16:07

Перегляд дописуЛастiвочка (7.09.2009 16:47) писав:

Та цур Вам з такими думками;) ;) ніякого відступу від теми. Хрещення немовлят - у інших релігіях

В інших релігіях просто нема хрещення - от Вам вже і відступ. Якби тема називалась "прийняття немовлят в релігійну общину" - тоді можна було б обговорювати різні релігії. Тема ж чітко християнська, це акцентовано і її автором - тому до чого тут інші релігії?
  • 0

#134 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 16:10

Перегляд дописуЛастiвочка (7.09.2009 16:47) писав:

Та цур Вам з такими думками;) ;) ніякого відступу від теми. Хрещення немовлят - у інших релігіях, віруваннях як проходить процес прийняття в общину? В ті ж самі РОДи? чи немовлятами, чи у свідомому віці чи у вас взагалі такого немає? От що мене цікавить. є у вас якісь посвяти, хрещення і так далі..маю на увазі Ваші обряди тепер. які вони? чи їх нема як таких?

Ага, знаємо ми Вас. У мене он-о й так уже мінус двадцять! :ggggg:

А чому б Вам нову тему не створити замість того, щоб нас тутайво провокувати. Даруйте, але ми вже стріляні горобці. :)

Повідомлення відредагував Власюк: 07.09.2009 – 16:12

• 0

#135 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 17:06

Перегляд допису-=VJ=- (7.09.2009 16:36) писав:

Якби - не якби, а на питання Ви не відповіли. То що? Що б Ви зараз писали, якби Вас немовлям обрізали?
після "якби" можна фантазувати скільки влізе, істину це не прояснить, я це хотів сказати.
якщо так наполягаєте, то я був би не проти, адже це була б релігія і традиція моїх предків. християнство основується на Новий Завіт і обрізання не є традицією.
доречі обрізання роблять, якщо не помиляюсь у віці 7 років, дитина тоді ще не свідома у виборі релігії і тим не менше це роблять, бо така традиція. це також злочин проти людини?

Перегляд допису-=VJ=- (7.09.2009 17:07) писав:

В інших релігіях просто нема хрещення - от Вам вже і відступ. Якби тема називалась "прийняття немовлят в релігійну общину" - тоді можна було б обговорювати різні релігії. Тема ж чітко християнська, це акцентовано і її автором - тому до чого тут інші релігії?
пан явно уникає відповіді на питання.
  • 0

#136 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 17:21

Перегляд допису-=VJ=- (7.09.2009 17:07) писав:

Хмм..а що написано хрещення християнських немовлят? написано хрещення немовлят, тому й питаю як у Вас це відбувається...відступу немає..але це вже ми офтопимо. Тому якщо маєте що розповісти як у вас з немовлятами чинять - прошу. Дуже цікаво, бо ми не відкидаємо своєї історії, ми лише не пропагуємо її. Гадаю, ми не прийшли сюди мірятись піпіськами, а прийшли поспілкуватись. Мені, наприклад, цікаво чи взагалі є якийсь обряд з новонародженими малюками у інших релігіях...Не колишні, а ті, що зараз практикують...Чому поспіль пару сторінок не можу отримати відповіді? Якщо у рідновірів чи інших релігій такого нема то так і скажіть ;)
  • 0

#137 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 20:19

офтоп видалила
  • 0

#138 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 21:02

Приклад як в деяких странах борються з агресивними намірами попів хрестити немовлят прямо в пологовому будинку.

Почитайте, колись і ваших пращурів так лізли хрестити. Нічого не змінилося.

Зображення

Як повідомили активісти Татарського Суспільного Центру, 16 січня 2008 року у Набережних Човнах у пологовому будинку N1 попи РПЦ провели насильницьке хрещення дітей татар-мусульман.

Активісти ТОЦ на знак протесту провели пікет перед будівлею пологового будинку в селищі ГЕС. Адміністрація міста спробувала завадити проведенню акції, заявивши, що, цитата: «Проведення публічного заходу біля будівлі пологового будинку створить загрозу зриву своєчасного і якісного надання медичної допомоги і є порушенням лікувально-охоронного режиму» (лист № 8, 22. 01. 2008 р.)

Активісти ТОЦ заявили у відповідь, що «порушенням лікувально-охоронного режиму», якраз займався піп, коли ходив по палатах в своєму чорному нестерильному одязі, бризкав водою невідомої якості і «хрестив» мусульманських немовлят, вводячи в шок їхніх батьків.

Татарські активісти впевнені, що обряд хрещення мусульманських дітей є цілеспрямованою і наперед запланованою акцією російської влади, яка відкрито пропагує ідеологію побудови православно-тоталітарної держави.

Загальновідомо, що кремлівський режим в союзі з РПЦ запроваджує в школах насильницьке вивчення християнської релігії, вводить інститут православних священиків в армії, проводить політику християнізації державних інститутів влади.

Москвою прийнятий до виконання негласний проект церковизації службовців, засобів масової інформації, шкіл і вузів, армії. Розробниками проекту є РПЦ і ФСБ.

Активісти ТОЦ нагадують, що християнізація татар завжди була одним з найпріоритетніших завдань при будь-яких режимах в Кремлі.

Відоме в історії насильницьке хрещення мусульман Казанського ханства (татар, башкир, чувашів, марі, мордви, удмуртів, комі), супроводжувалося масовими вбивствами і насильством.

Примусове хрещення мусульман, насильницька асиміляція є основою політики Москви в колоніальних регіонах Поволжжя та Сибіру, вказують татарські активісти.

У заяві, поширеній ТОЦ, вказується — «Всі бачили попів, які освячують солдатів, зброю, танки, літаки, ракети і взагалі все що під руку попадеться. А слідом за цим — масове вбивство мусульман на Кавказі. Це і є хрестовий похід проти мусульман».

Татарські мусульмани також виступили з протестом проти регулярного «освячення» джерел, артезіанських колодязів і водоймищ, які проводять попи РПЦ.

Активісти ТОЦ виступили з вимогою відкрити окремі пологові будинки для мусульман, щоб уникнути насильницького хрещення немовлят.

• 0

#139 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 21:38

Перегляд дописуБогуслав (7.09.2009 18:06) писав:

християнство основується на Новий Завіт і обрізання не є традицією.

Ісус був обрізаний. Ви знову хочте бути святішим за свого бога?

доречі обрізання роблять, якщо не помиляюсь у віці 7 років, дитина тоді ще не свідома у виборі релігії і тим не менше це роблять, бо така традиція. це також злочин проти людини?

Звісно. А хтось не згоден?
Нагадаю, що в деяких країнах обрізанням не обмежуються - а виключно в межах своєї релігії ріжуть клітори. Це, на Вашу думку, не злочин проти людини?

пан явно уникає відповіді на питання.

Пан дивується чому те, що поняття "хрещення" стосується виключно християнства, є таємницею виключно для християн.
  • 0

#140 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 21:50

Перегляд дописуОгiрок (7.09.2009 22:02) писав:

Активісти ТОЦ заявили у відповідь, що «порушенням лікувально-охоронного режиму», якраз займався піп, коли ходив по палатах в своєму чорному нестерильному одязі, бризкав водою невідомої якості і «хрестив» мусульманських немовлят, вводячи в шок їхніх батьків.
Е... я, звісно, перепрошую, але, здається, це не хрещення, а освячення, і не дітей, а плогового будинку. То є трохи різні речі, всеж.

Перегляд допису-=VJ=- (7.09.2009 22:38) писав:

Ісус був обрізаний. Ви знову хочте бути святішим за свого бога?
Ви знаєте, ми спробуємо.
http://www.krotov.in...k/lk_02_21.html
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних