Перейти до вмісту

Вільні стосунки

Повідомлень в темі: 124

#81 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 11.09.2009 – 21:29

Перегляд дописуNomad (11.09.2009 21:20) писав:

Саме цікаве шо хлопи більш схильні до вільних стосунків.
Тіпа корм для феміністок
То у вас інкстинт самця - побільше "здобичі", все рівно рано чи пізно захочеться чогось стабільного і надовго.
  • 0

#82 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 22:19

Від вільних стосунків чогось діти тільки плачуть.
А коли діти плачуть, то це стає звичкою. Діти дітей теж будуть плакати.

А мені важко, бо тягне на вільні стосунки весь час. Від того і плачу...Та аби діти... ;)
  • 0

#83 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.09.2009 – 23:12

Перегляд дописуNomad (11.09.2009 22:20) писав:

Саме цікаве шо хлопи більш схильні до вільних стосунків.
Тіпа корм для феміністок
Хлопцям татусі правду кажуть) А мамці доцям розказують, що стосунки - це неволя))
  • 0

#84 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 30.09.2009 – 18:26

Іноді це буває корисно,але скажу по собі,в мене ніколи так не виходило! Якщо вже з кимось маю стосунки-то це серйозно)
  • 0

#85 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.10.2009 – 17:52

віват вільним стосункам! мене вже тіпає,коли мені зустрічатися пропонують. пфе! :)
  • 0

#86 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 02.10.2009 – 20:33

Перегляд дописуSensssorika (2.10.2009 18:52) писав:

віват вільним стосункам! мене вже тіпає,коли мені зустрічатися пропонують. пфе! :)

То думка така до пори до часу. А колись це набридне, захочеться чогось іншого, тобто - стабільного.
  • 0

#87 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 02.10.2009 – 23:24

У мене багато хто зі знайомих, які підсіли на вільні стосунки зараз стурбовані тим, що не можуть зав’язати серйозних. Уже б і хотіли навіть одружитися, але не можуть.

Перегляд дописуSensssorika (2.10.2009 17:52) писав:

А коли швидкий пєрєпіхон?
  • 0

#88 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.10.2009 – 12:26

Перегляд дописуTwinkle (2.10.2009 21:33) писав:

То думка така до пори до часу. А колись це набридне, захочеться чогось іншого, тобто - стабільного.
а мені подобається така стабільність як зараз. Нікому і в голову не прийде, шо я не хочу зустрічатися з людиною,якій просто посміхаюся і не хамлю? якшо я з 3-ма хлопцями одночасно нормально спілкуюся,то мені шо з усіма трьома зустрічатися? може я не хочу,шоб про мене казали "вона моя дівчина" ? :) може в мене вже є людина, яка мені подобається,але її просто нема поряд? то шо мені кожному,хто дивиться в мою сторону розказувати,шо в мене десь там є чоловік,який мені подобається більше,ніж навіть бегемотові подобається його болото,і всі інші в порівнянні з ним повні нікчеми ..і саме тому я не хочу ні з ким зустрічатися,не хочу ні з ким стосунків, бо "стосунки" - то вже серйозно,а мені не хочеться нічо такого? а може я взагалі лесбіянка,просто не кричу на кожному кроці про це,але ж це не заважає мені просто нормально спілкуватися з чоловіками? а їм подавай "зустрічатися" .. :ura:
а може я просто не хочу "зустрічатися" з ОДНІЄЮ людиною?

пішла з хлопцем в нічний клуб, ну дозволила йому себе обійняти пару раз. і шо? третій тиждень очей з мене не спускає. вирішив,шо він мені подобається. ну і шо? може і подобається. шо мені тепер з ним "зустрічатися"? з якої радості? а всі спільні знайомі, які нас бачили,думають шо в нас -йопотить!- якісь близькі стосунки :ura: фу,мля

Перегляд дописуTake-Mau (3.10.2009 00:24) писав:

А коли швидкий пєрєпіхон?
а шо, якшо з кимось зустрічаєшся,то обо"язково треба з ним тра..атись? а шо без цього ніяк ніззя?
  • 0

#89 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 03.10.2009 – 13:11

Перегляд дописуSensssorika (3.10.2009 13:26) писав:

а мені подобається така стабільність як зараз. Нікому і в голову не прийде, шо я не хочу зустрічатися з людиною,якій просто посміхаюся і не хамлю? якшо я з 3-ма хлопцями одночасно нормально спілкуюся,то мені шо з усіма трьома зустрічатися? може я не хочу,шоб про мене казали "вона моя дівчина" ? :) може в мене вже є людина, яка мені подобається,але її просто нема поряд? то шо мені кожному,хто дивиться в мою сторону розказувати,шо в мене десь там є чоловік,який мені подобається більше,ніж навіть бегемотові подобається його болото,і всі інші в порівнянні з ним повні нікчеми ..і саме тому я не хочу ні з ким зустрічатися,не хочу ні з ким стосунків, бо "стосунки" - то вже серйозно,а мені не хочеться нічо такого? а може я взагалі лесбіянка,просто не кричу на кожному кроці про це,але ж це не заважає мені просто нормально спілкуватися з чоловіками? а їм подавай "зустрічатися" .. :ura:
а може я просто не хочу "зустрічатися" з ОДНІЄЮ людиною?

пішла з хлопцем в нічний клуб, ну дозволила йому себе обійняти пару раз. і шо? третій тиждень очей з мене не спускає. вирішив,шо він мені подобається. ну і шо? може і подобається. шо мені тепер з ним "зустрічатися"? з якої радості? а всі спільні знайомі, які нас бачили,думають шо в нас -йопотить!- якісь близькі стосунки :ura: фу,мля

Як на мене, то не є проблемою, просто якщо ти до якоїсь людини серйозно ставишся, то сама рано чи пізно захочеш з тією людиною зустрічатися. Це як індикатор серйозності того, що між вами відбувається. А якщо хлопець після перших же обіймів вирішує, що ти його навіки, то, мабуть, треба йому пояснити свої правила гри, а тоді хай сам собі вирішує.

Суспільство у нас традиційне, і збоку будь-які такі речі виглядатимуть як ознака того, що люди "зустрічаються". Цього не зміниш. І виходів з цієї ситуації два: або пояснювати всім і кожному, що це так або не так, або просто забити на оточення і жити в своє задоволення.
  • 0

#90 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.10.2009 – 21:17

Цитата

То у вас інкстинт самця - побільше "здобичі", все рівно рано чи пізно захочеться чогось стабільного і надовго.

Так і буде, але поки що моєму тілу і розуму хочеться. Нема чого соромитися. Кожен в житті находить те, що хоче. Обовязково.

Цитата

Від вільних стосунків чогось діти тільки плачуть.
А коли діти плачуть, то це стає звичкою. Діти дітей теж будуть плакати.

А мені важко, бо тягне на вільні стосунки весь час. Від того і плачу...Та аби діти...
Треба думати про наслідки., а не просто.... через халатне відношення ще й батьки можуть за компанію поплакати.

Цитата

віват вільним стосункам! мене вже тіпає,коли мені зустрічатися пропонують. пфе!
Чогось стає дивно, коли з ким та щось маєш, то зразу, а давай зустрінемося. Хоча тут можна подумати.

Хлопець( далі Х ): Давай повеселимося! ( О, прикольна мала можна з нею покуражитися )
Дівчина ( далі Д ): Давай!
Переспали.
Х: Пака! ( Блін, на роботу запізнився...знов...Біля дверей..як її хоч звали. Да ладно, пох...)
Д: Скотина!

Тепер те саме, але з точки зору дівчини.
Хлопець( далі Х ): Давай повеселимося!
Дівчина ( далі Д ): Давай! ( Який красень. Сьогодні я покажу йому яка я в ліжку . (кожен сам собі це додумує).. напевно в нього до мене були одні лахудки і лохушки)
Переспали.
Х: Пака!
Д: Скотина! ( Чого він пішов ?)

Вільні стосунки, це супер...гормон завжди виробляється. А його надлишок призводить до поганих наслідків.
  • 0

#91 VONA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 01.01.2010 – 20:01

дивні вони якісь
зусртічатись але гуляти?
це коли один одного не люблять а так лдя прикраси
  • 0

#92 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.01.2010 – 14:53

Нєє,вільні стосунки не для мене.....Занадто легковажно,чи що? Навіть толком пояснити не можу. <_<
  • 0

#93 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 15:16

Перегляд дописуspanky (26.01.2010 14:53) писав:

Нєє,вільні стосунки не для мене..... легковажно,чи що? Навіть ... пояснити не можу. <_<

А я в цьому розібрався, думаю досконало. Це питання багатьом людям псує життя. Адже совість...панове і пані...
і панянки. Вона вам і спати не дасть...і спокій забере. Одним словом, на перший погляд комфорт і совість речі
не сумісні. Є один з дуже тяжких гріхів, він ніби стосується вільних стосунків - чужеложество.
А тепер увага - якщо пара, маю на увазі законних, невинних , тобто таких що до шлюбу не мали жодних стосунків
починає жити спільно, не зраджуючи один одного - ніби все ідеально і нереально. Але... обоє партнерів , або один
з них ігнорують душу іншого, використовуючи лише тіло. Думаю що саме така ситуація є істинним чужеложеством.
А коли ви вільноспілкуючись на духовному рівні, ставши близьким людині, душу якої ігнорує офіційна "половина"
"зігрієте" і тілесно... хіба підтримка іншого, коли його душу топчуть може бути гріхом. Можливо той чоловік,
отримавши такий урок схаменеться... зрозуміє, що ставити на перше місце тілесне, ігноруючи духовне і є дійсним гріхом.
  • 0

#94 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.01.2010 – 16:26

Перегляд дописуПастух (26.01.2010 15:16) писав:

А я в цьому розібрався, думаю досконало. Це питання багатьом людям псує життя. Адже совість...панове і пані...
і панянки. Вона вам і спати не дасть...і спокій забере. Одним словом, на перший погляд комфорт і совість речі
не сумісні. Є один з дуже тяжких гріхів, він ніби стосується вільних стосунків - чужеложество.
А тепер увага - якщо пара, маю на увазі законних, невинних , тобто таких що до шлюбу не мали жодних стосунків
починає жити спільно, не зраджуючи один одного - ніби все ідеально і нереально. Але... обоє партнерів , або один
з них ігнорують душу іншого, використовуючи лише тіло. Думаю що саме така ситуація є істинним чужеложеством.
А коли ви вільноспілкуючись на духовному рівні, ставши близьким людині, душу якої ігнорує офіційна "половина"
"зігрієте" і тілесно... хіба підтримка іншого, коли його душу топчуть може бути гріхом. Можливо той чоловік,
отримавши такий урок схаменеться... зрозуміє, що ставити на перше місце тілесне, ігноруючи духовне і є дійсним гріхом.

Ну,так і до подружньої зради недовго лишилось.Ви описали окремий випадок проблеми у сім"ї,а від проблем не тікати треба до того,хто "зігріє" тілесно і духовно,а вирішувати її разом зі своєю "половинкою",поговорити з нею про це.

Повідомлення відредагував spanky: 26.01.2010 – 16:30

• 0

#95 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 16:45

Перегляд дописуspanky (26.01.2010 16:26) писав:

Ну,так і до подружньої зради недовго лишилось.

Рекомендую прочитати вірш Ліни Костенко в якому зокрема сказано...."...ти скажи мені, хто твій товариш, я скажу чи його
продаси..."
  • 0

#96 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 18:43

Якщо хтось говорить, що в нього вільні стосунки, розумію, що то такий собі шалтай-болтай... і тута і тама... Фуй!
  • 0

#97 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 27.01.2010 – 01:30

Я якось теж не можу зрозуміти такі стосунки. Навіщо тоді взагалі називати <стосунками>. А для подібних потреб існують спеціальні заклади.
  • 0

#98 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 28.01.2010 – 12:44

Модерувала
  • 0

#99 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.02.2010 – 09:40

Анек про вільні стосунки, мачів і повій...
xxx: чому коли в хлопця багато дівчат то він мачо, а коли у дівчини багато хлопців то вона повія?
yyy: бо коли ключ підходить до багатьох замків то він крутий ключ, а коли до замка піходить купа ключів, то це фіговий замок
  • 0

#100 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Соломонові острови

Відправлено 04.02.2010 – 11:12

Вільні стосунки?? Відповідь дана давно це увесь букет венеричних захворювань. А тепер ще і СНіД.Природа завжди відбраковує і знищує те що неприродньо.

Згадав такий собі жарт в тему. Чи може існувати просто дружба між хлопцем та дівчиною. Відповідь. НІ. Друзів не є....ь.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних