Перейти до вмісту

Вільні стосунки

Повідомлень в темі: 124

#41 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.05.2008 – 15:19

А що тут необхідно вкладати в поняття "вільні стосунки"? Ще раз повторюю: ми нікому нічого не зобов"язані, так як ніхто не зобов"язаний нам. В стосунках все має бути добровільно. Коханого необхідно обдаровувати всім: почуттями, увагою, ласкою і турботою, але за умови, якщо ви відчуваєте, це необхідним.
З більшості попередніх дописів виходить, що закохані - власність один одного.Хіба це - кохання???Це власницький інстинкт!
У шлюбі теж мають бути вільні стосунки. Ми звикли думати, от все тепер він\вона мій\моя чоловік\жінка і вже нікуди від мене не дінеться. Він зобов"язаний мене забезпечувати. А вона - годувати, прибирати, доглядати дітей. Отут і виникають всі конфлікти, незалежно від того чи це сімейна пара, чи вони тільки зустрічаються.
Розглянем таку ситуацію: закохані проживають разом (неважливо чи вони перебувають в шлюбі) і от чоловік прийшов додому з роботи, а вдома - не прибрано, їсти нема, жінка спить чи читає книгу. Що б ви зробили на його місці??? З позиції серйозних стосунків це виглядало б так: скандал ! А з позиції вільних стосунків - чоловік хоче їсти, йому це потрібно - будь ласка роби собі сам, можливо жінка сьогодні захворіла чи сильно стомилася після роботи.
І взагалі, якщо люди ви з своїм партнером домовляєтеся про те, що у вас будуть вільні відносини і дві сторони погоджуються на це - нічого страшного в цьому немає...

Повідомлення відредагував Amili: 25.05.2008 – 15:22

• 0

#42 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 25.05.2008 – 17:17

Перегляд дописуAmili (25.05.2008 15:19) писав:

А що тут необхідно вкладати в поняття "вільні стосунки"? Ще раз повторюю: ми нікому нічого не зобов"язані, так як ніхто не зобов"язаний нам. В стосунках все має бути добровільно. Коханого необхідно обдаровувати всім: почуттями, увагою, ласкою і турботою, але за умови, якщо ви відчуваєте, це необхідним.
З більшості попередніх дописів виходить, що закохані - власність один одного.Хіба це - кохання???Це власницький інстинкт!
У шлюбі теж мають бути вільні стосунки. Ми звикли думати, от все тепер він\вона мій\моя чоловік\жінка і вже нікуди від мене не дінеться. Він зобов"язаний мене забезпечувати. А вона - годувати, прибирати, доглядати дітей. Отут і виникають всі конфлікти, незалежно від того чи це сімейна пара, чи вони тільки зустрічаються.
Розглянем таку ситуацію: закохані проживають разом (неважливо чи вони перебувають в шлюбі) і от чоловік прийшов додому з роботи, а вдома - не прибрано, їсти нема, жінка спить чи читає книгу. Що б ви зробили на його місці??? З позиції серйозних стосунків це виглядало б так: скандал ! А з позиції вільних стосунків - чоловік хоче їсти, йому це потрібно - будь ласка роби собі сам, можливо жінка сьогодні захворіла чи сильно стомилася після роботи.
І взагалі, якщо люди ви з своїм партнером домовляєтеся про те, що у вас будуть вільні відносини і дві сторони погоджуються на це - нічого страшного в цьому немає...
Liydu, riatyjte !!!!!!!!! :( Ja ne ho4y takogo majbytniogo i takoi *inku - ce jakujs kowmar tak nasmihatusia z podry**ia. Zvisno ne mo*na ves tiagar domawnih obov"jazkiv skudatu na dry*uny, ale mo*na sistu i pro ce pogovorutu :8: :cool1: A cej obraz stosynkiv nagadyje sypermarket: ho4 beru, a ho4 nie.... Dyrnia jakas........... :ggggg: (bez obraz) A jakwo jakis sysid zajde v gosti i jomy spodobajetsia moja dry*una, to wo meni pitu progyliatus poku vonu pogovoriat ??? No bo mu * vilni y svoih vuborah.........
Podry**ia pokladaje na nawi golovu obov:jazku i tomy mu jogo boimosia..... Ale kolu tu dijsno z kohanojy liydunojy, to obovjazku peretvoriyjytsia v normalne podry*nie *uttia........... :ggggg:
  • 0

#43 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 25.05.2008 – 17:51

Перегляд дописуEqilibrium (25.05.2008 18:17) писав:

Liydu, riatyjte !!!!!!!!! :( Ja ne ho4y takogo majbytniogo i takoi *inku - ce jakujs kowmar tak nasmihatusia z podry**ia. Zvisno ne mo*na ves tiagar domawnih obov"jazkiv skudatu na dry*uny, ale mo*na sistu i pro ce pogovorutu :8: :cool1: A cej obraz stosynkiv nagadyje sypermarket: ho4 beru, a ho4 nie.... Dyrnia jakas........... :ggggg: (bez obraz) A jakwo jakis sysid zajde v gosti i jomy spodobajetsia moja dry*una, to wo meni pitu progyliatus poku vonu pogovoriat ??? No bo mu * vilni y svoih vuborah.........
Podry**ia pokladaje na nawi golovu obov:jazku i tomy mu jogo boimosia..... Ale kolu tu dijsno z kohanojy liydunojy, to obovjazku peretvoriyjytsia v normalne podry*nie *uttia........... :ggggg:
Не переживай, твоєю жінкою не буду:D Взагалі краще не виходити заміж і не через обов"язки які виникають при цьому, а через ставлення чоловіків до жінок :) А от ти мене не так зрозумів. Ти пишеш про секс, а я писала про інші взаємовідносини в парі. Просто для мене вірність це аксіома. Приймаю її як невід"ємну частину стосунків. Тому про це і не згадую.
  • 0

#44 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень

Відправлено 25.05.2008 – 19:59

Перегляд дописуКсюшенька (14.04.2008 12:58) писав:

Як ви ставитесь до вільних стосунків..Типу зустрічаєтесь,але це ні до чого не зобовязує!

Neytral'no. Komu podobaetsya - bud' laska.

Meni take ne treba.
  • 0

#45 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 07.08.2008 – 16:08

Якщо цікавить тільки секс - на пару тижнів для різноманітності покатить. Але такий секс себе швидко вичерпує. Хіба що так і зустрічатися по два тижні...
Взагалі ж, коли ці стосунки тривають довго, то люди (принаймні один хтось) неодмінно починають щось відчувати, а при цьому і відсутність зобов,язань стає неприємною, бо перетворюється на банальне нехтування людиною, і енергія стосунків розпорошується...
  • 0

#46 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.09.2008 – 19:33

дуже погано до такого ставлюсь! :)
  • 0

#47 Kvito4ka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.10.2008 – 17:32

Дуже погано!
Я б тільки страждала від таких стосунків!
Куди подіти свої ревнощі?
Стосунки - це маленький світ двох!
  • 0

#48 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 19:07

звичайно, що катигоричне НІ!!! Просто мій брат недавно одружився.. а до уього деякий час він зустрічався з однією дівчиною, про яку він тепер взагалі згадувати не хоче... Просто сталося так, що якось вона йому просто сказала "вибач але ти мені не потрібен, я просто розважалася... приїжджала на відпочинок до знайомих" Можете уявити що творилося у нього на душі... Тож я думаю, стосунки формуються на обов"язках - обов"язках вірності, взаємопідтрики та кохання а не так ... "просто" :prapor3:
  • 0

#49 -=Негідник®=-

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 20:22

Все залежить від характеру людини і від людини з якою в тебе ці вільні відносини!
Навіть якщо стосунки без обовязків, то , наприклад, мені було б не приємно бачити, хай не мою дівчину, а просто подругу, з кимсь іншим в ситуації "шури-мури" - це якщо людина симпатична,не тільки в плані зовнішності! А якщо просто мішень на кожен вечір, то може було б і по-барабану. Короче, тяжко так розмишляти! :prapor3:
  • 0

#50 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 21:09

Чим вільніші відносини, тим сильніша пара. Якщо в відносинах хтось когось примушує щось робити - то це вже насилля, хоч і маленьке. Як можна насилувати кохану людину ? Якщо хтось з пари ревнує - то це вже недовіра, а без довіри пари довго не існують. Відносини мають бути вільними, ці відносини перерває тільки одна межа - ЗРАДА. Оце на мою думку ідеальний тип відносин.
  • 0

#51 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 15.10.2008 – 20:02

Тоже непоганий варіант. Але не зобов"язує в смислі-зустрічались,зустрічались а тут виявилось що один зраджує і каже-а я маю право,у нас "вільні стосунки".Ну ні,таке вже дякую. Мабуть,такі стосунки можна підтримувати тільки з людиною що відповідає за свої дії і розуміє шо творить
  • 0

#52 Гість_Rayon_*

• Гості

Відправлено 02.09.2009 – 19:30

останнім часом спілкуючись з хлопцями і дівчатами все частіше чую вислів : "У нас з ним (нею) вільні стосунки"
одні аргументують це тим, що просто не хочуть обмежувати свободу одне одного, інші - тим, що не схильні до постійних і тривалих стосунків...
от мені цікаве ваше ставлення до подібного явища і чи траплялось подібне з вами ?

Теми з`єднала.Kassandra
  • 0

#53 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 02.09.2009 – 19:43

Ги, правда, фак-фрєнди в моді останнім часом)
Не ставлюсь, мені все одно, що роблять люди, мені вистачає, що ніхто не нав'язує мені нічого.
П.С. Не було такої теми?

Так і думала, що була...
http://www.tereveni....showtopic=10015
  • 0

#54 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 02.09.2009 – 20:03

Останнім часом часто стали вживати різноманітні новомодні фрази кшталту "вільні стосунки", "право вибору" і т. д.
От каже одна подружка іншій "Це твій вибір", замість сказати, що подружка тупа коза і нічого в цьому житті не тямить.
Яко консерватор, вважаю доцільнішим вживати слова "лярва" та "блядун".
  • 0

#55 sot-de-mix

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 02.09.2009 – 20:11

я 50% на 50%
  • 0

#56 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 02.09.2009 – 20:12

Перегляд дописуsot-de-mix (2.09.2009 20:11) писав:

я 50% на 50%
І що це ніби значить?
  • 0

#57 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 02.09.2009 – 20:21

а в мене завжди всі стосунки вільні... от тільки більшість воліє про це кричати на весь світ "я тебе люблю, але можеш котитися на всі чотири сторони..." :D
...набагато важче дійсно зосередитись на почуттях і тихо радіти життю та коханій людині, котрій ви крім любові даруєте свободу і право на помилки :)
  • 0

#58 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.09.2009 – 02:38

Хмм...як не дивно, у нас з дружиною абсолютно вільні стосунки. Тобто, я не маю права їй заборонити щось робити чи ні, так само вона мені. Ми повністю самостійні, дорослі люди. Просто хочемо бути разом, тому не дозволяємо собі зради, оскільки це призведе до розпаду сім'ї.

Доречі, кохаємось до сих пір.

Перегляд дописуГетьман (2.09.2009 20:03) писав:

Останнім часом часто стали вживати різноманітні новомодні фрази кшталту "вільні стосунки", "право вибору" і т. д.
От каже одна подружка іншій "Це твій вибір", замість сказати, що подружка тупа коза і нічого в цьому житті не тямить.
Ага, а та, що називає іншу козою, нарешті, за тисячоліття, перевершивши усіх філософів збагнула зміст життя. На Нобеля її !!!
  • 0

#59 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.09.2009 – 12:22

ґґґ....плюсик за відповідь на цитату (наразі не можу поставити в рєпу - ще не час :))

Щодо першої частини - то звідки ти знаєш, що "зрада" призведе до розпаду сім*ї?
  • 0

#60 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 03.09.2009 – 15:23

Цитата

хочу щоб моя кохана була вільною від усього, навідь від мене

в мене вільні стосунки, але це не означає що потрібно свою половинку виставля дурепою - тоді й ніякої розпаду сімї не буде. Здається що наше суспільство ще не готове таке прийняти, хоча фундамент інтитуту сімі підмило а про інститут роду взагалі вже й ніхто не згадує.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних