Перейти до вмісту

Cільська праця

Повідомлень в темі: 234

#61 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 03.09.2009 – 21:21

Перегляд дописуNеmesis (3.09.2009 22:03) писав:

Вибачте, але бажаю Вам бути голодною кілька днів. Голод завжди вчить пошани до їжі, а ТИМ ПАЧЕ свідомі українці мали б відчувати пошану до неї, якщо знають історію та знають, скільки людей з голоду померло колись, а ця свиня чи курка були цінніші за людське життя. Дивно, що я як іноземка мушу Вам це нагадувати.
Не тобі вчити мене пошани до їжі. Мої пращури помирали від голоду в Голодомор. Притримай ці свої міркування для себе і твоїх нащадків.
  • 0

#62 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 03.09.2009 – 21:21

Перегляд дописувеснянка (3.09.2009 21:51) писав:

а я колись допомогала веприка каструвати..Звичайно ,не жіноча справа, зате яка пізнавальна :)
я з братом колись тоже пацєтко кастрував... візгу було на все село...
  • 0

#63 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.09.2009 – 21:25

Перегляд дописуЛастiвочка (3.09.2009 21:46) писав:

Канєшно слабо..чо я маю ходити в гумаках, коли в мене інший фах? їхати в село, бо це престижно? Нє, я не буду брехати...я б не їхала і я така брезглива, шо капець...
Я починаю хвилюватися за ваших пацієнтів, гиги.

Ні се, ні інше. Просто спосіб змінити рід діяльності,коли від новта болять очі, від сидіння - гм.., і коли мозок прагне відпочити.І картопля росте відмінна.:)
А, даўншіфтор.

без коментарів
І даремно!
Адже я про цю хитріть:

Перегляд дописувеснянка (3.09.2009 14:16) писав:

а як же спортивний інтерес, хто швидше полуниць назриває чи дозбирає кошика картоплі?))Ловимо двох зайців - і допомагаємо, і розвиваємося.

• 0

#64 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 03.09.2009 – 21:25

Перегляд дописуБлискавиця (3.09.2009 21:21) писав:

Не тобі вчити мене пошани до їжі. Мої пращури помирали від голоду в Голодомор. Притримай ці свої міркування для себе і твоїх нащадків.
Ну так, помирали, щоб Ви сьогодні не шанували їжі. Геніально.
П.С. Таки вважаю мій пост потрібним, вочевидь це пані щось усвідомило, навіть якщо цьому супроводить обурення.
П.П.С. Так, постараюсь виховати своїх дітей, щоб знали вартість їжі. Моїм нащадкам ця істина теж знадобиться.
  • 0

#65 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.09.2009 – 21:29

Перегляд дописуNеmesis (3.09.2009 22:03) писав:

Вибачте, але бажаю Вам бути голодною кілька днів. Голод завжди вчить пошани до їжі, а ТИМ ПАЧЕ свідомі українці мали б відчувати пошану до неї, якщо знають історію та знають, скільки людей з голоду померло колись, а ця свиня чи курка були цінніші за людське життя. Дивно, що я як іноземка мушу Вам це нагадувати.
Нічьо дивного, адже фетіш та забуття "не хлібом єдиним"©, гиги.

Перегляд дописувеснянка (3.09.2009 22:03) писав:

соціалістичні змагання із капіталізму засвоїли одну дуже важливу компоненту - конкурентна боротьба і стимуляція праці...Та й не жила я за колгоспів, тому не знаю достеменно, як це.
Розвиток - у розвиткові сідничних м"язів і спритності рук))
Стимулювання праці - це завжди винагорода! Але ж який сенс у винагороді, якщо або вона мала для робітника, або напряжна для роботодавця? От вам і конкуренція.

Перегляд дописуAmili (3.09.2009 22:08) писав:

Але відмова від цієї роботи (та й не тільки це) не дає ніякого права зневажати працю, працю в будь-якому прояві, сільську працю.
У мене є безперечне право зневажати працю, якщо вона дурна /у сенсу "дурна робота"/.
  • 0

#66 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.09.2009 – 21:30

Перегляд дописуNеmesis (3.09.2009 22:25) писав:

П.С. Таки вважаю мій пост потрібним, вочевидь це пані щось усвідомило, навіть якщо цьому супроводить обурення.
П.П.С. Так, постараюсь виховати своїх дітей, щоб знали вартість їжі. Моїм нащадкам ця істина теж знадобиться.
Це абсолютно не твоє діло, як я ставлюся до їжі. Не лізь в чужий монастир зі своїм уставом.
До того ж немає ніякого зв*язку між пошаною до їжі і пошаною до сільської праці. Їжу зараз виготовляють не тільки аграрним методом або тваринництвом, і не тільки на селі :)
По суті твої дописи про їжу є офтопом. Хочеш поговорити про їжу - відкрий відповідну тему.
  • 0

#67 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 03.09.2009 – 21:32

БугогА, починається ZOMG TEH DRAMA :)
Блискавиця: усне попередження за офтоп.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 03.09.2009 – 21:35

• 0

#68 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.09.2009 – 21:33

Перегляд дописуNеmesis (3.09.2009 22:25) писав:

Тупізмъ невимовний шанувати замість працювати! Якщо чогось нестача, то треба докладати зусиль для діставання, замість шанувати залишки.
Я не шаную їжі, патамушо я шаную приказку "не Бога сподівайся, та сам не хиб"©.

Перегляд дописуГетьман (3.09.2009 22:32) писав:

БугогА, починається ZOMG TEH DRAMA :)
Ануцить!
  • 0

#69 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 03.09.2009 – 21:35

Перегляд дописуБлискавиця (3.09.2009 21:30) писав:

Це абсолютно не твоє діло, як я ставлюся до їжі. Не лізь в чужий монастир зі своїм уставом.
До того ж немає ніякого зв*язку між пошаною до їжі і пошаною до сільської праці. Їжу зараз виготовляють не тільки аграрним методом або тваринництвом, і не тільки на селі :)
По суті твої дописи про їжу є офтопом. Хочеш поговорити про їжу - відкрий відповідну тему.
Ні, це не офтоп, результатом сільської праці (посереднім або безпосереднім) була, є та буде їжа. Пошана до сільської праці = пошана до їжі, тому моє питання про ставлення до їжі цілковито доречне та виправдане. А Ви принизили їжу до "курки та свині".
  • 0

#70 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.09.2009 – 21:38

Перегляд дописушпіц (3.09.2009 22:19) писав:

попрацювати годинку-другу корисно для здоров'я. також це хороший спосіб зняти стрес.
за перепрошенням - то тільки в селі працювати тре щоб зняти стрес? в місті мона наприклад піти і повибивати каври, але то офтоп получається...а з приводу села - та нема зневаги до сільських мешканців чи їх праці...навпаки...мені дуже жаль, що бабця так тяжко працює, рано встає, все життя пропрацювала на важкій роботі і на схилі літ не менше працює..
О, я знаю що робила у задоволення в селі - ягоди!!!!Я б обривала ягоди і ябка з грушками
  • 0

#71 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.09.2009 – 21:42

Перегляд дописуNеmesis (3.09.2009 22:35) писав:

А Ви принизили їжу до "курки та свині".
Я взагалі потроху гублю зв'язок між селом та курями й свинями, ібо останніх ефективно вирощують промвиробництвом, а не малими господарствами. Я навіть якщо їх вирощують малими господарствами, все-одно є певні промстандарти, непритаманні "селу".
  • 0

#72 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.09.2009 – 21:43

Перегляд дописуNеmesis (3.09.2009 22:35) писав:

Ні, це не офтоп, результатом сільської праці (посереднім або безпосереднім) була, є та буде їжа. Пошана до сільської праці = пошана до їжі, тому моє питання про ставлення до їжі цілковито доречне та виправдане. А Ви принизили їжу до "курки та свині".
ґґґ....назва теми "пошана до сільської праці", а не пошана до результатів сільської праці. Остання фраза про приниження мені взагалі не зрозуміла. Але говорю востаннє офіційно : Блискавиця: хочеш продовжити дискусію - відкрий відповідну тему.
  • 0

#73 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 03.09.2009 – 21:43

Перегляд дописуЛастiвочка (3.09.2009 22:38) писав:

за перепрошенням - то тільки в селі працювати тре щоб зняти стрес? в місті мона наприклад піти і повибивати каври, але то офтоп получається...а з приводу села - та нема зневаги до сільських мешканців чи їх праці...навпаки...мені дуже жаль, що бабця так тяжко працює, рано встає, все життя пропрацювала на важкій роботі і на схилі літ не менше працює..
О, я знаю що робила у задоволення в селі - ягоди!!!!Я б обривала ягоди і ябка з грушками
моїй бабці 77 - і робота така , на землі, є смислом її життя..Я не буду такою бабцьою точно, але я поважаю таких людей.Взагалі тема зайшла в глухий кут.Амілі гарно своїм постом розставила крапки над і над ї.
  • 0

#74 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.09.2009 – 21:47

припиняйте флейм і офтоп
  • 0

#75 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.09.2009 – 22:10

Перегляд дописувеснянка (3.09.2009 22:43) писав:

моїй бабці 77 - і робота така , на землі, є смислом її життя..Я не буду такою бабцьою точно, але я поважаю таких людей.Взагалі тема зайшла в глухий кут.Амілі гарно своїм постом розставила крапки над і над ї.
Нє, ну, це ви взагалі, знаєте!
Нащо ж підмінювати вимагати пошану до сільської праці шляхом шантажу на віку людей, що зазвичай длубаються в землі, бо їм лінь робити щось складніше?
  • 0

#76 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.09.2009 – 22:38

Тепер стосовно сільської праці і гидливості)). Я - людина зовсім не гидлива;) В дитинстві ходила по колгоспній фермі в гумовиках, але все одно по коліно у лайні - зріст-бо замалий був.
А тягла мене туди пристрасть до коней. :)
Тепер же в селі ні коней, ні корів на фермі немає. Та й у селян їх теж майже не залишилося.
Конюшні зараз із селом уже не пов*язані. Це окремі господарства, як на території Києва, так і у приміській зоні.
Але тепер вони гарно обладнані і чисті. Запах же конячого поту і лайна, змішаного із сіном, для мене краще за будь-які парфуми...ґґґ ;)

ПС. А вось у Європі різниці між селом і містом взагалі не помітно. Тож...робимо висновки ;)
  • 0

#77 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.09.2009 – 22:40

Звісно, що повага є.

По-перше, кожен робить те, що вміє. Я не можу не поважати сільську працю тому, що в малих господарствах вона є малоефективною - якщо вже ми про те говоримо, то багато міських лише папірчики з місця на місце перекладає: добре, якщо за це ще й непогано платять, та поваги це не викличе. А ті, хто працює на землі, однозначно плоди своєї праці мають.

По-друге, той, хто коли-небудь їв екологічно чисті продукти, знає, наскільки вони відрізняються від купленого в супермаркеті чи на тому ж ринку, коли воно вирощене в "високоефективних, автоматизованих" господарствах.

По-третє, люди, які працюють на землі, не роблять себе свідомо рабами "тієї важкої злощасної" праці. Це їхній стиль життя. Як отут кажуть, "вирватися" звідти можливість є, але якщо людина хоче бути ближчою до природи, то чому хтось має її за це зневажати? За що - за вільний вибір? Оті дописувачі, які пишуть про нелюбов до такого виду роботи, здається, не мають страшного примусу до того - в них є інші варіанти.

Я народилася в місті і сама не люблю тієї фізичної праці. Але це не тому, що я вважаю, що це нижче моєї гідності, а тому, що просто лінива. У моєї мами є город неподалік від нашого дому - 4 сотки. Вона працює, а вечорами туди бігає. Треба бачити, яку радість їй це приносить і яка щаслива вона звідти приходить, хоч і втомлена. Звісно, що економічно вигідним це не є. Але для неї це - задоволення, спосіб проведення часу, навіть, якщо хочете, відпочинок - бо ж зміна виду діяльності сама в собі є відпочинком.

Мені, як розумієте, теж доводиться туди ходити. І не змушує мене мама там гарувати - роблю посильну роботу і... відпочиваю. Від міста. Від шуму. Від смороду. Від комп'ютера. Як спосіб фізичної розрядки.

Люблю своє село. Люблю туди їздити, на жаль, обставини складаються так, що тепер не зможу цього робити. Але ніколи не зневажатиму людей, які працюють на землі - нехай це малоефективно, нехай сама я цього робити не люблю - вони мають такий зв'язок з природою, якого нам, міським жителям, які максимум на озерце на сонечку поніжитися виїжджають, ніколи не зрозуміти.
  • 0

#78 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.09.2009 – 23:05

Перегляд дописуTwinkle (3.09.2009 23:40) писав:

По-перше, кожен робить те, що вміє. Я не можу не поважати сільську працю тому, що в малих господарствах вона є малоефективною - якщо вже ми про те говоримо, то багато міських лише папірчики з місця на місце перекладає: добре, якщо за це ще й непогано платять, та поваги це не викличе. А ті, хто працює на землі, однозначно плоди своєї праці мають.
Мені подобаються ці мрії про "міські перекладають папірчики". Ви хоч із цікавості замислилися над кількістю тих, хто "перекладає папірчики", і тими, які їх обслуговуються. Так, для початку. А потім підемо в регіони, угу... через Держкомстат, до речі.

По-друге, той, хто коли-небудь їв екологічно чисті продукти, знає, наскільки вони відрізняються від купленого в супермаркеті чи на тому ж ринку, коли воно вирощене в "високоефективних, автоматизованих" господарствах.
Як на ринку, то нічим. Ібо теж натепер ще екологічні. Але й ви зважайте, що без ГМО та АЕС фіґ людство виживе в наявній кількості!

По-третє, люди, які працюють на землі, не роблять себе свідомо рабами "тієї важкої злощасної" праці. Це їхній стиль життя. Як отут кажуть, "вирватися" звідти можливість є, але якщо людина хоче бути ближчою до природи, то чому хтось має її за це зневажати? За що - за вільний вибір? Оті дописувачі, які пишуть про нелюбов до такого виду роботи, здається, не мають страшного примусу до того - в них є інші варіанти.
Даўншифтери недоросблені, бґґ.

Я народилася в місті і сама не люблю тієї фізичної праці.
Не варто оманливо плутати сільстку працю зокрема й фізично тяжку працю взагалі.

Люблю своє село. Люблю туди їздити, на жаль, обставини складаються так, що тепер не зможу цього робити. Але ніколи не зневажатиму людей, які працюють на землі - нехай це малоефективно, нехай сама я цього робити не люблю - вони мають такий зв'язок з природою, якого нам, міським жителям, які максимум на озерце на сонечку поніжитися виїжджають, ніколи не зрозуміти.
Вам варто всвідомлювати, що натепер місто - це і є природа, а село - це, радше, заповідник, ґґ.
  • 0

#79 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.09.2009 – 23:19

Перегляд дописуzav (4.09.2009 00:05) писав:

Як на ринку, то нічим. Ібо теж натепер ще екологічні. Але й ви зважайте, що без ГМО та АЕС фіґ людство виживе в наявній кількості!

Так от власне, що ще наразі де-не-де можна натрапити на натурпродукт... поки що. Але вже доволі скоро не можна буде.

Та я-то розумію, що "за цим майбутнє". Але тішити мене це аж ніяк не тішить. Саме тому й ціную працю тих, хто ще продукує природнє.

Не варто оманливо плутати сільстку працю зокрема й фізично тяжку працю взагалі.

Я й написала: "ТІЄЇ фізичної праці", маючи на увазі саме працю на землі, а не будь-яку фізичну працю.

Вам варто всвідомлювати, що натепер місто - це і є природа, а село - це, радше, заповідник, ґґ.

Сподіваюся, що заповідники захищатимуть, як і належить це робити.

Повідомлення відредагував Twinkle: 03.09.2009 – 23:23

• 0

#80 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 04.09.2009 – 01:12

Перегляд дописуБлискавиця (3.09.2009 17:37) писав:

Цікаво дізнатися, пане Безбожнику, чи ви прочитали мій наступний (після процитованого вами) допис, після якого навряд чи можна мене назвати дилетантом у сільській праці :).
Також моя думка є прямопротилежною до вашої - я вважаю, що цінують сільську працю одиниці (не зрозумілі також їхні мотиви). Це видно і по тому, яку мізерну ціну плодам сільської праці складають перекупники. Спростуйте мене, якщо я помиляюся.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Так, шановна пані, прочитав. Якщо я приводжу Вам приклади ваших цитат (щодо ідентифікації українців) навіть з іншої теми, то як я можу не помітити те, що Ви написали тут ? Тепер, відповіді на Ваші питання : 1. Так. Можна. 2. Протилежність Вашої думки не говорить про те, що я кращий а Ви навпаки. Це просто ВАША думка, на яку Ви маєте право. 3. Спростувати Вас досить легко. Спростовую: Ви помиляєтесь. По-перше в тому, що звузили поняття сільської праці на землі до маштабу городу. Тому у Вас і "випливли" перекупники. Відповідно цьому - мотиви стали для Вас незрозумілі. Сподіваюсь, що задовольнив Вашу цікавість. Якщо ж ні, то трішечки допоможу Вам зрозуміти МОЇ мотиви. Отже : якщо в Україні буде якомога менше людей з таким поглядом на сільську працю як у Вас, то ми здатні будемо засипати усю, Вами згадану нижче Європу, найсмачнішою, найзапашнішою, найзолотішою (і ще безліч най) пшеницею, найсмачнішим у світі цукром, по самі вуха і ще трошки зверху. Ми здатні будемо залити її олією, притрусити товстющим шаром гречки та інших культур а на додаток, покладемо міліони тон м"яса. Знову таки, найкращого і найнатуральнішого. І буде вам усім багатство. Велике таке і пухнате, як отой котик на аватарці. І не тільки вам, а і майбутнім поколінням. Інших варіантів для збагачення, Україна немає. Не кожному Бог, чи природа, дарує найбільше у світі орних площ. Вашу слушну думку, шановна, про ідентифікацію українця, саме сюди я і відношу. Принаймі для себе. Це, по-друге. А по - третє...то найстрашніше. Як маєте уявлення про землю та працю на ній - додумаєтесь самі.
Про Європу я Вам відповів. Америка мене не цікавить. Пограбуймо скільки пограбували у світі вони, додаймо 200-300 років для розвитку, може ті городи і непотрібні будуть. Щодо Росії, то я бачу протилежну картину. Принаймі на Кубані, де буваю щороку. Ледь не забув... як і усі люди я себе поважаю. Як наслідок цього, поважаю свою сільську працю. Вбачаю у ній безкрайні можливості для творчості і радісного задоволення. Так само вважає і моя сусідка зліва. Стосовно правої нічого сказати не можу. Вона глухоніма, а мови жестів я не розумію.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Не бачу у вашому дописі слів "я поважаю і ціную сільську працю, бо..." Також не пригадую випадків, щоб мешканці Європи чи Америки масово заводили у себе на старості років городи. Не спостерігається це і в Росії (ну певно через несприятливість земельних ресурсів і клімату у більшій частині Росії).

Це не спортивний інтерес, а пережитки радянських соціалістичних змагань...ґґґ Це коли задля стимуляції інтелігенції в роботі на сільських ланах задурно застосовували методи збоченої конкуренції : хто зробить більше, хто зробить швидше - тому вручать грамоту або медальку...ґґґ
Який розвиток у повторенні одноманітних дій на швидкість?

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.09.2009 – 01:28

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних