Перейти до вмісту

Cільська праця

Повідомлень в темі: 234

#181 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.09.2009 – 17:34

Перегляд дописувеснянка (5.09.2009 17:22) писав:

по-друге, в інтонації сказаного
Про інтонацію відомі лише натяки "з відповідною", які я не дуже розумію.

по-третє, у відсутності можливості того, кого це стосувалося, пояснити, що є думки інакші ,ну дівиці гіпотетично було важко уявити, чого це раком стоять на городі, причому абсолютно без вульгарних асоціяцій
Тут намагалися пояснити інакші думки, й зрештою нічого кращого за "А я так хочу!"© не надумали.

по-четверте: пане Заве, ніхто вас не змушує поважати ту працю, але дайте собі спокій із вишукуванням якихось пояснень власному нерозумінню тих, хто цю працю поважає.,передовсім тому, що це таки викликає повагу.
Скоро поважатимете шльондр, бо це теж тяжко й "передовсім тому, що це таки викликає повагу", гиги.

Це таки набагато важче, ніж сидіти в кріслі за компом і розводити вумну демагогію про свою теорію механізації. купіть собі на грядку в 1 сотик трахтора а?;)І як вам буде так працюватися?))Безґлуздо.
Це називається мотоблок. Його батькам теж радив, угу.
  • 0

#182 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.09.2009 – 17:45

Перегляд дописуzav (5.09.2009 18:34) писав:

Про інтонацію відомі лише натяки "з відповідною", які я не дуже розумію.

Тут намагалися пояснити інакші думки, й зрештою нічого кращого за "А я так хочу!"© не надумали.
Думки можна ще й просто висловлювати, а не пояснювати. А щодо вашої думки , то таки не зрозуміло - ви не вбачаєте нічого такого образливого у тому, що дівчина так своєрідно висловила своє ставлення до сільської праці, при чому не кажучи цього Амілі прямо в очі, але так, щоб вона це почула? типу, по вашому - це ок..отаке висловлювання?))

Скоро поважатимете шльондр, бо це теж тяжко й "передовсім тому, що це таки викликає повагу", гиги.
Дивні у вас паралелі, пане Заве, завважте,це ви сказали, а не я. Про роботу шльондр видно, краще знаєте..., але не робіть припущень щодо людей,яких не знаєте.

Це називається мотоблок. Його батькам теж радив, угу.
Є й таке. Бачили.
п.с. Усе, що могла пояснити щодо свого ставлення до сільської праці , пояснила.Дякую за увагу.

Повідомлення відредагував веснянка: 05.09.2009 – 17:46

• 0

#183 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 17:54

Попереджаю пана Зава і панну веснянку - не переходьте до особистих образ.

Перегляд дописуjakobz (5.09.2009 01:03) писав:

Зара ж ми купуємо фрукти-овочі-зернові хто зна де і хто зна якої якості за набагато вищою ціною, ніж могли б платити за власні.
Хотілося б посміятися з думок на рахунок цього вищекричущих грубопрацененависних

Хороше питання - і чого ж нам не вистачає, щоб зробити виробництво овочів-фруктів на прогресивному рівні, автоматизовано-механізовано-інноваційно, словом, як у Європі? Щоб сільська праця викликала не тільки повагу, а ще й заздрість (нехитра дохідна робота на свіжому повітрі).
  • 0

#184 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.09.2009 – 19:44

Перегляд дописуБлискавиця (5.09.2009 17:54) писав:

Хороше питання - і чого ж нам не вистачає, щоб зробити виробництво овочів-фруктів на прогресивному рівні, автоматизовано-механізовано-інноваційно, словом, як у Європі? Щоб сільська праця викликала не тільки повагу, а ще й заздрість (нехитра дохідна робота на свіжому повітрі).
Хи. За оце Вам пані Блискаице величезний плюс.

Тут і маємо корінь проблеми - сільську працю не поважає цинічна молодь, яка розуміє зміст життя тільки в "округлості" цифр на рахунку в банку.

Відтак в ніяке порівняння не йде наш селянин, що горбатиться роками зариваючись плугом в землю, і західний фермер, що їздить в тракторі "Джон Дір" з кондішеном, слухаючи музику в форматі мр3 і нажимаючи відповідні кнопки на клавіатурі, яка мало відрізняється від нашого з вами набирання беззмістовних дописів на форумі.

Для порівняння:

Робочий день західного селянина проходить в такій обстанівці (кондішн, вай-фай, шлюхи і пиво, ги-ги):

Зображення

І тойво, наші реалії:
Зображення

Повідомлення відредагував yushchenko: 05.09.2009 – 20:12

• 0

#185 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 20:59

Перегляд дописувеснянка (5.09.2009 18:45) писав:

Думки можна ще й просто висловлювати, а не пояснювати.
Ну, ви ж саме про пояснювати написали, от і...

по-третє, у відсутності можливості того, кого це стосувалося, пояснити, що є думки інакші ,ну дівиці гіпотетично було важко уявити, чого це раком стоять на городі, причому абсолютно без вульгарних асоціяцій

Перегляд дописувеснянка (5.09.2009 18:45) писав:

А щодо вашої думки , то таки не зрозуміло - ви не вбачаєте нічого такого образливого у тому, що дівчина так своєрідно висловила своє ставлення до сільської праці, при чому не кажучи цього Амілі прямо в очі, але так, щоб вона це почула? типу, по вашому - це ок..отаке висловлювання?))
Я не бачу нічого образливого, ібо я бачу правдиву й доречну думку щодо праці на городі.
І щодо "щоб вона почула" - це ваші здогади, бо у першому дописі є лише "сказала досить таки голосно".
p.s.

Перегляд дописуБлискавиця (5.09.2009 18:54) писав:

Панно Блискавице, ну, де ж образи, ну, шови? Ги.
Блискавиця: усне попередження за пунктом правил 2.14.
  • 0

#186 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 06.09.2009 – 02:13

Перегляд дописуБлискавиця (5.09.2009 18:33) писав:

Між моїм і вашим світоглядом лише одна різниця - вас так учили, а я спостерігаю, думаю і роблю висновки самостійно, відповідно до реалій, які щодня змінюються)).
Щодо розбещеності - це ваші фантазії, я ж бо не писала - для чого прилаштуються ззаду, але ви, вочевидь, собі уявили жахливі картинки ґґґ. Кожен мислить в міру своєї розбещеності ;).

Так отож. Мислю подібно ;)

Та будь-ласка. Майте собі на здоров"я власний світогляд. Хто ж проти ? Хіба я висловлював претензії щодо Вашого світогляду? Ясновельможна пані, спостерігаючи за реаліями мала б знати, що слово "розбещенність" має більш широкий зміст. Навіть для тих моїх односельчан, які мають всього 8 класів шкільної освіти. Наприклад, слово "розбещенність" - цілком підходить до дівчинки, від якої почалась ця тема. Зверніться, врешті, до словника. З іншого боку, термін "мазохізм" має дуже вузьке поняття, і як алегорія, для працюючого в городі чи на полі, зовсім не годиться і є образливим. (Більш змістовним, було б - "садизм"). Тому саме в сенсі ТОГО терміну написана фраза ; "сексуальна орієнтація". Так що "жахливі картинки" - то ваші фантазії, але аж ніяк не мої. Навіть якщо хто зневажає працю на селі, мав би підбирати слова обережніше... Дискутуйте собі далі. Обмінюйтесь фотками ; як воно там у Європі. А ще, для внутрішнього відчуття власної самоповаги, продовжуйте вважати, що тупі і недолугі українські селяни ніби то "кличуть" вас усіх до села (?) гнути спину в городах та розвивати сільське господарство дідівськими методами, з відчуттям злорадної насолоди спостерігаючи за тим, як же вам бідним тяжко ходити за конем з плугом. Викладайте одне одному порівняльні таблиці комунальних послуг, рахуйте яблука на польських яблунях, пшикайте на картоплю ; "раз, і всьо", і таке інше. Яка різниця ? Що це змінить ? Насолоджуйтесь. Дай вам Боже здоров"я.
  • 0

#187 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.09.2009 – 23:26

Копати картоплю руками дійсно малоефективне і беззмістовне заняття.
Таке ж марнування часу як манікюр чи комп’ютерні ігри.

Тепер що до зневаги до такої праці.
По-перше не всі мають можливість вибору, нажаль, багатьом доводиться поратися на городі, щоб прожити. Висловлення неповаги у таких випадках недоречне і несправедливе.

Також це може бути гобі, яке приносить задоволення. І якщо ним не зловживати, то не бачу за що його засуджувати.

В инших випадках - читайте перший абзац.
  • 0

#188 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 19:05

Перегляд дописуzav (5.09.2009 17:10) писав:

Так, а в чому, власне, полягає невихованість вислову "Какой прикол в том, чтоб стоять раком целый день на огороде, тоже мне занятие, село..."©, тим більше чимала?

А в тому пане Заве, що це зневага. До батьків, до мене. А мабуть найбільше бажання тої дівчини "виставитися" перед хлопцем, що йшов поряд. Показати свою далекість від таких "нераціональних, невигідних речей як копання на городі". Та й усе.

Колись, ще за мого дитинства, ми засаджували 35 сотих городу картоплі і буряків. Питання чому? Бо були свині (треба було їх чимось годувати) А часи були такі, що не те, що м"яса не було за що купити, а й олії і круп. Батьки, які в селі (такі ж непопулярні зараз професії в селі як медсестра та вчитель музики) мали за щось жити і годувати дітей, - працювали. Добре, що хоч паї людям роздали. Була можливість прожити на своїх харчах.
Тепер ми садимо стільки, скільки можемо обробити без особливого "напрягу". Говорити про екстенсивність такої праці смішно. Бо на десяти-дванадцяти сотиках власного городу біля хати не те, що не вигідно, а просто недоцільно щось автоматизовувати, тощо. Щодо загального стану с\г - погоджуюся повністю.
Щодо особисто мене. Працювати на городі люблю, але до певної межі. Коли вже забагато, то мені теж набридає. Але мушу, оскільки батьки вже пенсійного віку, відповідно - проблеми зі здоров"ям. Кинути їх і сказати, що я не буду, бо це для людини з освітою не гідно, ніколи собі не дозволю. Якщо маю можливість (а зазвичай знаходжу час) - допомагаю.
Та й з іншої сторони це хоббі. Людина, яка не любить землі, цього не зрозуміє. Тому суперечок тут не має бути ніяких.

Єдине, що хотіла сказати темою і про що говорили тут деякі форумляни : кожний має різні нахили і здібності, в кожного є свої вподобання, хтось не любить спеки, хтось не переносить морозу, комусь подобається інтелектуальна праця, хтось любить фізичну, а детальніше - хтось любить обрізати дерева, але не переносить косити траву, хтось любить "порпатися" в землі, але не любить збирати картоплю. Всі ми різні. Відмінність людей не дає права насмішок над кимось, хто не є таким як я. То за СРСР була зрівняйлівка. Тепер час індивідуалістів. Ну як хочеться мені покопати картоплю, то я буду це робити незважаючи на слова та думки інших. А різні здібності в людей мають вилитися в співпрацю і допомогу одне одному.

Тут бачу такі проблеми: війна зі всіх фронтів проти села, яке здавна було фундаментом всього українського; роз"єднаність людей, зневага одне до одного, бажання "з"їсти" когось в боротьбі за власне виживання. Можливо згущую фарби, але так мені все бачиться, в загальному.
  • 0

#189 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 21:38

Перегляд дописуAmili (7.09.2009 20:05) писав:

А в тому пане Заве, що це зневага. До батьків, до мене. А мабуть найбільше бажання тої дівчини "виставитися" перед хлопцем, що йшов поряд. Показати свою далекість від таких "нераціональних, невигідних речей як копання на городі". Та й усе.
Складається враження, що ви бачите себе зразком вихованості, обговорюючи дії тої дівчини втут.
  • 0

#190 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 21:40

Перегляд дописуzav (7.09.2009 22:38) писав:

Складається враження, що ви бачите себе зразком вихованості, обговорюючи дії тої дівчини втут.
Складається враження, шо вас у лісі виховували, а не в соціумі;)
  • 0

#191 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 21:59

Тепер ми садимо стільки, скільки можемо обробити без особливого "напрягу". Говорити про екстенсивність такої праці смішно. Бо на десяти-дванадцяти сотиках власного городу біля хати не те, що не вигідно, а просто недоцільно щось автоматизовувати, тощо.
Якщо ви на городі займалися гоббі, то як вас могли образити? Це все-одно, що мене хтось ображатиме, коли я лісапєдом їхатиму, чи бігтиму, наприклкад. Тобто мене не зможуть образити, ібо то є нерозуміння з боку образника.

Кинути їх і сказати, що я не буду, бо це для людини з освітою не гідно, ніколи собі не дозволю.
От через вашу недозволеність ви й сприймаєте вислів дівчини як образу - ваша думка впереджена бо, залежна від батьків. Фактично, дівча навіть не вас образило, а батьків, і саме це вас обурює.

Та й з іншої сторони це хоббі. Людина, яка не любить землі, цього не зрозуміє. Тому суперечок тут не має бути ніяких.
От тільки не треба підступно перекручувати любов до землі на повагу до сільської праці - нічьо спільного, насправді.
  • 0

#192 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 22:01

Пане Бежбожнику, мені здалося, чи ви щось хочете сказати від імені всіх селян? ;)

Перегляд дописуБезбожник (6.09.2009 03:13) писав:

Ясновельможна пані, спостерігаючи за реаліями мала б знати, що слово "розбещенність" має більш широкий зміст. Навіть для тих моїх односельчан, які мають всього 8 класів шкільної освіти. Наприклад, слово "розбещенність" - цілком підходить до дівчинки, від якої почалась ця тема. Зверніться, врешті, до словника.
ги, дякую за просвіту, але це ви першим вжили це слово, і, не сперечватимусь - схоже, ви більше знайомі із ним, ніж я;) Тож я ту дівчинку розбещеною не вважаю, ібо для мене це не доведений факт.

Відмінність людей не дає права насмішок над кимось, хто не є таким як я. То за СРСР була зрівняйлівка. Тепер час індивідуалістів. Ну як хочеться мені покопати картоплю, то я буду це робити незважаючи на слова та думки інших.
Амілі, ти правильно пишеш про різні нахили і здібності. Але погодься, що люди не зобов*язані в когось просити дозволу і права, щоб насміхатися або не насміхатися. Кожен може робити те, що вважає за потрібне. Ти могла у відповідь кинути картоплиною, але вибрала змовчати і тепер скаржитися тут.

Цитата

А різні здібності в людей мають вилитися в співпрацю і допомогу одне одному.
А я вважаю, що не мають. Повальна співпраця та допомога - це утопія радянської пропаганди. Цікаво, як буде співпрацювати бізнесмен, який конкурує з іншим бізнесменом? Як людина, що охороняє тварин, допоможе мисливцеві? Яким чином ти на своєму городі співпрацюватимеш і допоможеш тій дівчині, що з тебе насміхалася? Не існує ніякої загальної спіпраці та допомоги, тим паче, ти правильно написала - зараз час індивідуалістів.

Цитата

Тут бачу такі проблеми: війна зі всіх фронтів проти села, яке здавна було фундаментом всього українського; роз"єднаність людей, зневага одне до одного, бажання "з"їсти" когось в боротьбі за власне виживання. Можливо згущую фарби, але так мені все бачиться, в загальному
Немає війни проти села. Його просто не підтримують, як підтримували за рахунок великих підприємств та інших платників податків, за часів срср. Дійсно зараз кожен сам за себе. Але не треба приплітати сюди національні риси та узагальнювати за всіх українців. Бажання з*їсти одне одного у кожної людини в крові - є, було і буде, незалежно від національності. Така природа людини. За радянських часів природу людини заперечували. Зараз ми постали перед неприкрашеною реальністю.
  • 0

#193 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 22:02

p.s.

Перегляд дописувеснянка (7.09.2009 22:40) писав:

Складається враження, шо вас у лісі виховували, а не в соціумі;)
О, це ви гарну тему зачепили, ґґ.
По-перше, соціюм страшніший за ліс.
По-друге, не мене виховували, а я виховався.
По-третє, щира невимушена посмішка без ніяких підморгувань, ги.
  • 0

#194 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 07.09.2009 – 23:58

[quote name='Блискавиця' date='7.09.2009 23:01' post='497277']
Пане Бежбожнику, мені здалося, чи ви щось хочете сказати від імені всіх селян? ;)

ги, дякую за просвіту, але це ви першим вжили це слово, і, не сперечватимусь - схоже, ви більше знайомі із ним, ніж я;) Тож я ту дівчинку розбещеною не вважаю, ібо для мене це не доведений факт.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Порадив би шановній пані тицьнути пальчиком на відповідну кнопочку і повернутись в допис 115, аби ЩЕ РАЗ пересвідчитись хто і що написав першим в цьому сенсі. А ще, підключити трішечки логіку щоб зрозуміти простеньку думку мого попереднього коментаря 186.

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.09.2009 – 00:03

• 0

#195 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 08:25

Перегляд дописуzav (7.09.2009 23:02) писав:

p.s.

О, це ви гарну тему зачепили, ґґ.
По-перше, соціюм страшніший за ліс.
По-друге, не мене виховували, а я виховався.
По-третє, щира невимушена посмішка без ніяких підморгувань, ги.
Заве, у кожного своя правда. Були б ви на місці тієї надзвичайно щирої дівчини, я б жбурнула у вас картоплиною*Щира УСМІШКА
  • 0

#196 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 08:29

Перегляд дописуБлискавиця (5.09.2009 18:54) писав:

Хороше питання - і чого ж нам не вистачає, щоб зробити виробництво овочів-фруктів на прогресивному рівні, автоматизовано-механізовано-інноваційно, словом, як у Європі? Щоб сільська праця викликала не тільки повагу
я вас прошу яка нафік повага ? Сілька праця ( с/г господарство) всюди дотується.. У поляків на 1 кг свинини дотація 1 євро. Без пільг йому не прожити, саму тому для всілякого там збирання і годування скотини залучають азіатів і тих що побідніше живуть в Європі.

Цитата

, а ще й заздрість (нехитра дохідна робота на свіжому повітрі).
одразу видно, що ви недостатньо працювали на свіжому повітрі "легко" з лопатою або сапою)
  • 0

#197 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 08.09.2009 – 09:20

Хотіла тут купу аргументів навести... Але поки думала, як би максимум думок вмістити в мінімум слів, згадала дещо.
Угу, городяни не поважають селян. Бо ті тупі відсталі віслюки. Але ж як селяни поважають безруких нездар з міста :happy1:
Я, мабуть, років п’ять уже не була на селі взагалі. Але мене досі плющить, коли хтось розказує, як воно натомилося за вихідні на дачі і скільки там роботи... це на чьотирьох-то сотках... :ggggg:

Зрештою, неповага (байдуже до чого) - це лише ще одна ознака нашої недосконалості.
  • 0

#198 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 10:39

Перегляд дописуMarcos (8.09.2009 09:29) писав:

я вас прошу яка нафік повага ? Сілька праця ( с/г господарство) всюди дотується.. У поляків на 1 кг свинини дотація 1 євро. Без пільг йому не прожити, саму тому для всілякого там збирання і годування скотини залучають азіатів і тих що побідніше живуть в Європі.

одразу видно, що ви недостатньо працювали на свіжому повітрі "легко" з лопатою або сапою)
Погоджуюся з першою частиною допису. А щодо останньої фрази, пане Маркосе, то видно, що ви не читали моїх попередніх дописів :happy1: І не бачили фотки з моєї сільської роботи. У тій своїй фразі про легку прибуткову працю на свіжому повітрі я трохи помріяла, щоб сільська праця була в нас така ж приваблива, як і у розвинених країнах.

Перегляд дописуbulbashka_aero (8.09.2009 10:20) писав:

Зрештою, неповага (байдуже до чого) - це лише ще одна ознака нашої недосконалості.
Я думаю, що повага - це маркер, який показує нам речі, варті уваги і зусиль. В цьому моменті ми повертаємося до перших дописів пана Зава. Де він казав, що наразі сільська праця не варта часу і зусиль, які на неї витрачаються. Щодо ставлення селян до городян, то в Україні тут швидше присутня заздрість, ніж зневага. Бо селянину стати городянином у нас значно важче, ніж в Європі, скажімо.
  • 0

#199 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 08.09.2009 – 11:34

Перегляд дописуБлискавиця (8.09.2009 10:39) писав:

Я думаю, що повага - це маркер, який показує нам речі, варті уваги і зусиль. В цьому моменті ми повертаємося до перших дописів пана Зава. Де він казав, що наразі сільська праця не варта часу і зусиль, які на неї витрачаються. Щодо ставлення селян до городян, то в Україні тут швидше присутня заздрість, ніж зневага. Бо селянину стати городянином у нас значно важче, ніж в Європі, скажімо.
:ggggg: Спірне твердження. Скажімо, робота прибиральника, офіціантки чи продавця не належать до тих посад, які викликають повагу. Проте уявіть собі наше життя без цих "невельмиповажних" громадян. Особисто мені самообслуговування в ресторанах не дороге ажніяк :happy1:
Хоча було б збіса чудово, якби все було так, як і повинно бути - оптимізовано, доцільно, вигідно. Але цього не було і не буде. Але оскільки за рахунок фотосинтезу ми ще харчуватися не навчилися...

Перегляд дописуБлискавиця (8.09.2009 10:39) писав:

Щодо ставлення селян до городян, то в Україні тут швидше присутня заздрість, ніж зневага. Бо селянину стати городянином у нас значно важче, ніж в Європі, скажімо.
Ну Європа тут зльоту ні до чого))
Щодо заздрості... Мабуть, це значною мірою індивідуально.
Я живу в місті. Мені тут явно простіше, зручніше і вигідніше. Думаєш, я хоч трішки поважаю тих пігмейчиків, котрі напихаються в маршрутку, щоб дві зупинки до роботи проїхати? де переважна більшість з них тупо протиратиме штани? Вони витрачають на роботу менше зусиль, ніж дурні селюки. А толку? В тому є якийсь сенс? Покажіть мені те кляте місце в структурі макрокосму, яке ми з вами займаємо!
Та я більше поважаю першого-ліпшого сільського пьяничку, який не тримається на ногах, але лізе додому - бо пам’ятає, що там "хазяйство треба порати". Найсмішніше, що і пив-то він переважно для того, щоб хоч на годину забути про те, що він "повинен", що це нескінченно і не має змісту... Але ж він в цьому колесі хоча б білка...

Іншими словами, це складне філософське питання, обговорювати яке нема сенсу.
  • 0

#200 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 12:49

тема робить дуже серйозну попабіль для більшості учасників теми. якщо робота зроблена якісно, тоді вона заслуговує на повагу. А стояти раком на шістьох сотках малоефективно. tunerelated. арбайт махт фрай!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних