Перейти до вмісту

Cільська праця

Повідомлень в темі: 234

#161 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.09.2009 – 01:14

модерувала я
дописи не по темі - видалено. нагадую тему розмови: Cільська праця, звідки зневага?

далі підуть покарання за позатематику
  • 0

#162 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.09.2009 – 01:24

Перегляд дописуБезбожник (5.09.2009 01:17) писав:

Шановний пане, може заодно Ви поясните мені про рівень екологічної забрудненості картоплі жуками, якщо я для їх знищення ВЗАГАЛІ не використовую ядохімікатів.
Тільки після того, як Ви вкажете собівартість такої картоплі включно з чоловіко/годинами.

Перегляд дописуjakobz (5.09.2009 01:22) писав:

Горбатого могила справить. Хоча пан правий, цього року, я знайшов таки плуга і власноруч ,без коней, його тягав.Бо мені так добре і я хочу фізично попрацювати)а ви тут поплескайте язиком(потріпочіть пальцями), вранці зробіть рухавку і підіть знову засмагати під монітором
Тю і я тягав. І поважаю сільську працю не менше Вас, тому що тягав, просто безтолкова часто така праця. І людей шкода.
  • 0

#163 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 03:08

Поважаю людей які вміють і працюють на землі, але не поважаю сучасних українських методів ведення господарства.

Типово. Люди працюють для корови, яка дає молоко, яке потім виливають свиням, свиня існує для м'яса. А ту землю обробити...цілий рік...комбайнерам заплатити, з мізерної пенсії. Не бачу змісту, на ті гроші можна в селі жити нічого не роблячи. Але спрацьовує стадне почуття "я на полі, бо всі так роблять"

Приклад:
Поле овсу, мусить приїхати комбайн, позбирати...назбиралось 5 мішків. По всім підрахункам дешевше купити.

І не треба тут розповідати про ніби дуже велику користь для людини таких фізичних навантажень щодня. Працювати, як кінь - шкідливо для здоров'я. Тому мужики масово зпиваються на селах, горілкою легше подолати біль в суглобах після копання чи сапання, інакше не заснеш.

При розкопках Помпеїв соціальний статус визначали по зносу кісток, тяжко працювати - вредно. Хоча вимушені. Взагалі не розумію поняття "трудолюбивий". Я, наприклад, трудолюбивий в очах інших, але це брехня, я не люблю працювати, просто мушу і в мене це получається. Мене ніколи не звільняли з ніякої роботи, завжди сам йшов, інших виганяли. На селі кажуть "спочинь", а я "ні", пашу. Але мені праця страшно не подобається. Навіщо брехати самому собі?

Повідомлення відредагував yushchenko: 05.09.2009 – 03:14

• 0

#164 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 03:39

Перегляд дописуБезбожник (5.09.2009 00:45) писав:

Про смак, краще не кажіть нічого.
А чого? Пиво смачніше за яблука, якщо Ви про смак.

Такими кустарними методами фрукти-овочі дійсно виходять смачнішими. Але яка країна в Світі може собі дозволити харчувати народ екологічно чистими продуктами? Для прикладу, в Франції два екологічно чистих перця коштують 3 євро. Ось ми й живемо так хріново, зате харчуємось дорого. Світ вже давно відмовився від сапання вручну. Пшикнув раз на поле гербіциду - сорняків нема, другий раз - нема жуків. Тому й дешево виходить. Так, не смачно, фабричному яйцю далеко до смакоти сільського, але....далеко не кожний може собі дозволити таке дороге екохарчування. Ось і виходить в нас село середньовічного розвитку, бо ми ото найрозумніші. Кругом всі дурні виявляється - гербіцидами, пестицидами пшикають. Голандські технології значить фуфло, зате українські ну просто ноу-хау. Всі сапають ті сорняки , жуків збирають вручну, в результаті урожаю тільки для себе, а по простим підрахункам то він золотий.

Хи-хи. Зате ми здоровші по типу будемо. Угу. Постій раком 10 років - станеш загадкою для фізіотерапевта.

Повідомлення відредагував yushchenko: 05.09.2009 – 03:58

• 0

#165 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.09.2009 – 05:31

моя відповідь - відсутність заздрості.
так як ніхто не бажає такої праці, а всі бажають халяви, і заздрять тим хто отримує халяву, чи близько того. То всі і прагнуть досяти якоїсь халяви. А хто не досяг халяви - значить невдаха.
Невдаха той, хто працює, не тільки в сільському господарстві. І якщо людина не здобула собі якоїсь халяви, якщо їй доводиться працювати, аби вижити і прокормити всіх тих дармоїдів-халявщиків, то відповідно її й нема за що поважати.
  • 0

#166 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.09.2009 – 11:59

Перегляд дописуjakobz (5.09.2009 01:19) писав:

Здивую вас, але і воду в нас за гроші подають і відводять.
А про більшу ціну(відносно) - згадаєм і про вищу зарплатню, нє?
О, то питання непоганого заробітку сільського вчителя вирішено!

Перегляд дописуjakobz (5.09.2009 01:24) писав:

Ги, вас також запрошую в гості порівняти ціни. Повірте, за перцем їду в Чернівці, бо в нас дорожчий;) Думаю така ж ситуація і з картоплею;)
Як? А чому ж не "день раком" або плугом? Гиги.

Перегляд дописуjakobz (5.09.2009 01:28) писав:

Пане, знову ж таки закликаю вас не писати заради суперечки.перець в нас росте пречудово, але площі і терпіння за ним доглядати не вистачє, того купляєм
От бачите, які ви вумні, але решту чомусь закликаєте "раком день" або з плугом, гигиги.
  • 0

#167 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 14:26

Перегляд дописуzav (5.09.2009 00:15) писав:

А навіщо жертвувати? Держава вчить лікарів та вчителів не для того, щоби вони лише в столиці осідали! Най відробляють!
хмм...не для того, але чому Я маю їхати в село? Яке для мене чуже? я поняття зеленого не маю як тримати худобу і так далі...
я також знаю людей, що мають пара метрів городу коло міста і вони отримують задоволення від споглядання на плоди своєї праці, але мова йде не про них...колись у селі роздавали землю...моя бабця брала скільки могла і не могла, от тільки гарувати на ній хто мав? усі в місті...і заробляють набагато більше ніж може дати та земля...ще одне. бабця все життя прожила в місті а коли на пенсію пішла - перебралась у село...ніби й намагається господарювати, але до корінних мешканок села їй далеко...
  • 0

#168 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 05.09.2009 – 14:35

Перегляд дописуЛастiвочка (5.09.2009 15:26) писав:

хмм...не для того, але чому Я маю їхати в село? Яке для мене чуже? я поняття зеленого не маю як тримати худобу і так далі...
я також знаю людей, що мають пара метрів городу коло міста і вони отримують задоволення від споглядання на плоди своєї праці, але мова йде не про них...колись у селі роздавали землю...моя бабця брала скільки могла і не могла, от тільки гарувати на ній хто мав? усі в місті...і заробляють набагато більше ніж може дати та земля...ще одне. бабця все життя прожила в місті а коли на пенсію пішла - перебралась у село...ніби й намагається господарювати, але до корінних мешканок села їй далеко...

Та все ж - це її вибір. Раз зробила так - значить, щось її до цього спонукало.
  • 0

#169 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 14:38

Перегляд дописуTwinkle (5.09.2009 15:35) писав:

Та все ж - це її вибір. Раз зробила так - значить, щось її до цього спонукало.
спонукало то спонукало, але ж толку з того нема...
  • 0

#170 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 14:41

Перегляд дописуЛастiвочка (5.09.2009 15:38) писав:

спонукало то спонукало, але ж толку з того нема...

Толк не завжди вимірюється матеріальним величинами. Якщо отримує задоволення (а інакше чого б туди переїхала?) - значить, вже є толк.
  • 0

#171 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 14:42

та не отримує, бо старенька і здоровля нема...а мусить...
  • 0

#172 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 14:44

Перегляд дописуЛастiвочка (5.09.2009 15:42) писав:

та не отримує, бо старенька і здоровля нема...а мусить...

То чому ж мусить? Нехай повертається тоді в місто, до вас!
  • 0

#173 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 14:52

Перегляд дописуTwinkle (5.09.2009 15:44) писав:

То чому ж мусить? Нехай повертається тоді в місто, до вас!
то вже офтоп і особисте.
тут напевно якраз та ситуація, що таке гарування нікому не потрібне....городів повно - робити нема кому, зорати - тре кликати місцевих пияків за пляшку, викопати - кликати поміч...одного року так бараболі вродили, що не влазили в льох...частину лишили на полі, розбирали сусіди свиням, частину за безцінь виміняли на смердячу олію і кавуни...поясніть, навіщо так працювати, стояти раком цілий день, щоб потім так закінчити? не знаю..може я чогось не розумію...
  • 0

#174 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 05.09.2009 – 15:00

Перегляд дописуAmili (2.09.2009 20:25) писав:

Ото ж питання до загалу: звідки така зневага до праці? до села? і відповідно сільськогосподарської праці? Можливо хтось зможе мені пояснити?
Бентежить те, що це досить поширене явище і в основному серед молоді.
пояснювати нічого - ледаче бидло......

свого часу я особисто відмовів батьків "тримати город" - для Києва то було економічно не вигідно..... доїхти (кожен раз), поорати, обробити, посадити, посапати (не один раз), покропити, викопати, привкзти - якщо город не під боком, а за 70 - 100 км. то все в копійку випливає......
але особисто нічого поганого в тому не бачу - що копати, що рахувати, що гівно колупати - аби я сам в тому сенс бачив......
  • 0

#175 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 15:14

Перегляд дописуЛастiвочка (5.09.2009 15:26) писав:

А вам і не треба господарювати - ви, як фаховий лікар, матимете пристойну /як для села/ зряплату й повагу суспільства! Ги.
Та й не про вас особисто мова, а взагалі про молодих фахівців лікарів та вчителів.

Перегляд дописуTwinkle (5.09.2009 15:41) писав:

Толк не завжди вимірюється матеріальним величинами. Якщо отримує задоволення (а інакше чого б туди переїхала?) - значить, вже є толк.
Тільки не треба це задоволення іншим тулити, ок?
  • 0

#176 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 15:18

Перегляд дописуzav (5.09.2009 16:14) писав:

Тільки не треба це задоволення іншим тулити, ок?

Людоньки, та ніхто Вам особисто того не тулить! Хіба я десь колись писала, що не відчуваю поваги до Вас, оскільки Ви не на землі працюєте? Кожен робить свій вибір. Я за те, щоб людей поважали за їхню працю і за їхній вибір, а не за те, щоб всіх ткнути носом в землю.
  • 0

#177 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 15:43

Ця тема що далі, то більше нагадує зіпсований телефон..а починалося все з дівчини,яка мала чимало невихованості постібатися з праці на городі..а тепер ми тут про сільські зарплати..і ціни на зерно в Європі..і механізацію..
Люди - не подобається вам працювати на землі - не працюйте, хтось так само презирливо дивиться на худорляву манірність містян, які не знають, яка на дотик родюча земля..Навіть у вазонку.Діло вибору. А село є і буде, хай поки і неперспективне, але та праця сприяла тому,що ми зараз називаємося розумними людьми, маємо гарні руки і мозги.
  • 0

#178 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 16:10

Перегляд дописувеснянка (5.09.2009 16:43) писав:

а починалося все з дівчини,яка мала чимало невихованості постібатися з праці на городі..
Так, а в чому, власне, полягає невихованість вислову "Какой прикол в том, чтоб стоять раком целый день на огороде, тоже мне занятие, село..."©, тим більше чимала?
  • 0

#179 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 16:22

Перегляд дописуzav (5.09.2009 17:10) писав:

Так, а в чому, власне, полягає невихованість вислову "Какой прикол в том, чтоб стоять раком целый день на огороде, тоже мне занятие, село..."©, тим більше чимала?
я вам скажу, річ по-перше у людяності, хоч ситий голодного не розуміє, але є така річ як тактовність.
по-друге, в інтонації сказаного
по-третє, у відсутності можливості того, кого це стосувалося, пояснити, що є думки інакші ,ну дівиці гіпотетично було важко уявити, чого це раком стоять на городі, причому абсолютно без вульгарних асоціяцій
по-четверте: пане Заве, ніхто вас не змушує поважати ту працю, але дайте собі спокій із вишукуванням якихось пояснень власному нерозумінню тих, хто цю працю поважає.,передовсім тому, що це таки викликає повагу.Це таки набагато важче, ніж сидіти в кріслі за компом і розводити вумну демагогію про свою теорію механізації. купіть собі на грядку в 1 сотик трахтора а?;)І як вам буде так працюватися?))Безґлуздо. а щодо більших агараних господарств - так, погоджуюся, навіть кожному приватному фермерові - трахтор..і комбайн..і сівалку..

Повідомлення відредагував веснянка: 05.09.2009 – 16:29

• 0

#180 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 17:33

Перегляд дописуБезбожник (5.09.2009 00:09) писав:

Повірте на слово, я маю почуття гумору і вміння розсмішити. Однак, навряд чи написане Вами - дотепно. Скоріше, це розбещенність. Які б гидкі асоціації, щодо зігнутої спини працюючої на землі людини хто не приводив, земля все рівно змусить зігнутись кожного. В свій час. Без гидких аналогій. У неї немає рабів і не рабів. У неї - ВСІ раби. Вона не звертає уваги на нашу робочу позу. Незалежно від сексуальної орієнтації, шановна.
Щодо "ваших" рабів, то Ваш приклад - не на адресу. Це не до землі відноситься. Це відноситься до : ХАЗЯЇН І НАЙМИТ. Якщо Ви відчуваєте для себе потребу докорити ТАКИМ міліонам українців-наймитів по всьому світу, то це Ваша проблема.
Я ж, називаю землю не хазяїном, а годувальницею людства. Мене так учили. І правильно зробили.
Між моїм і вашим світоглядом лише одна різниця - вас так учили, а я спостерігаю, думаю і роблю висновки самостійно, відповідно до реалій, які щодня змінюються)).
Щодо розбещеності - це ваші фантазії, я ж бо не писала - для чого прилаштуються ззаду, але ви, вочевидь, собі уявили жахливі картинки ґґґ. Кожен мислить в міру своєї розбещеності ;).

Перегляд дописуЛастiвочка (5.09.2009 15:52) писав:

то вже офтоп і особисте.
тут напевно якраз та ситуація, що таке гарування нікому не потрібне....городів повно - робити нема кому, зорати - тре кликати місцевих пияків за пляшку, викопати - кликати поміч...одного року так бараболі вродили, що не влазили в льох...частину лишили на полі, розбирали сусіди свиням, частину за безцінь виміняли на смердячу олію і кавуни...поясніть, навіщо так працювати, стояти раком цілий день, щоб потім так закінчити? не знаю..може я чогось не розумію...

Перегляд дописуbendera.UA (5.09.2009 16:00) писав:

свого часу я особисто відмовів батьків "тримати город" - для Києва то було економічно не вигідно..... доїхти (кожен раз), поорати, обробити, посадити, посапати (не один раз), покропити, викопати, привкзти - якщо город не під боком, а за 70 - 100 км. то все в копійку випливає......
але особисто нічого поганого в тому не бачу - що копати, що рахувати, що гівно колупати - аби я сам в тому сенс бачив......
Так отож. Мислю подібно ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних