Перейти до вмісту

Cільська праця

Повідомлень в темі: 234

#101 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.09.2009 – 11:46

Перегляд дописуbulbashka_aero (4.09.2009 12:27) писав:

Вони-то мають застосовувати... Тільки спершу вони повинні мати гроші на освіту і придбання всього того, що пов’язане з прогресивними технологіями. Але ж у нас ситуація така пречудова, що знання від покоління до покоління досі в якості усних переказів передається...
От невже так важко написати хоча би мемуари, закріпивши ті зання? Невже це такі надзвичайні витрати?
І таки треба шукати найкращі шляхи для досягнення мети: якщо поточний шлях марнотратний, то слід його змінити на кращий, а не плякатися.

Нам це не загрожує - селяни не матимуть хороших прибутків :)
Доки не порозумнішають.

А ще я не їм екологічно-чисті продукти, бо селяни (не маючи достатніх доходів) застосовують фіг-знає-які хімікати радянського виробництва...
До купи вони застосовують власне насіння, чим також знижують урожайність, не враховуючи вигоди від застосування дорожчого, але й якіснішого насіння.

Перегляд дописуbulbashka_aero (4.09.2009 12:33) писав:

1. Рахувала. Тому на дачі у нас зара тільки газонна трава росте. І плодові дерева - бо спиляти шкода.
Правильно!
Я батькам уже 5 рік доводжу, що від города треба лишити самі грядки, а решту - всад! Ібо воно краще з усіх боків!

Перегляд дописуbulbashka_aero (4.09.2009 12:33) писав:

2. А от зневажати... Пан в курсі про можливості, які мають діти, котрі ростуть в селі? скільки часу їм з самого дитинства дозволено витратити на навчання? Більшість з них навіть не має можливості усвідомити, скільки вони втратили і що б могли. І це не їхня провина.
Я в курсі злочинного використання дитячої праці в селі, в курсі. І доки так буде, доти село буде там, де є зараз. І це цілком справделиво, я вважаю. І хоч утрачене не вина дітей, та наслідування виховання власних дійте у батьківський спосіб - їхня безперечна вина!
  • 0

#102 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.09.2009 – 11:47

Перегляд дописуzav (4.09.2009 11:46) писав:

Не може мати повагу людина, що витрачає час і сили марно... Це просто - вони мають застосувувати прогресивні методи праці, технології тощо.
Цілком погоджуюся.

Щодо "здорової їжі" - то це міф. Зараз такі кислотні дощі, та пестициди, що ніякої здорової їжі давно не існує. Та й селяни і дачники, знищуючи шкідників отрутою, удобрюючи добривами, мають ті ж самі хімікати у їжі, що й фермери.
  • 0

#103 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 04.09.2009 – 11:59

Перегляд дописуzav (4.09.2009 12:46) писав:

Доки не порозумнішають.
Та да. Шкода тільки, що розумні у нас лише теоретики :)

До купи вони застосовують власне насіння, чим також знижують урожайність, не враховуючи вигоди від застосування дорожчого, але й якіснішого насіння.
Це теж можна пояснити. В доступних більшості людей місцях продають або насіння "мейд ін підвал в кобиляках", або голандське "добро", яке може і чудове для голандії, але ж дідька лисого в наших умовах росте...
Хоча і сама завжди обожнювала, коли насіння з Ф1 збирають...

Я в курсі злочинного використання дитячої праці в селі, в курсі. І доки так буде, доти село буде там, де є зараз. І це цілком справделиво, я вважаю. І хоч утрачене не вина дітей, та наслідування виховання власних дійте у батьківський спосіб - їхня безперечна вина!
Ця штука називається замкнуте коло. І самотужки звідти важко вирватися. І батькам, і дітям.
  • 0

#104 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.09.2009 – 12:07

Перегляд дописуbulbashka_aero (4.09.2009 12:59) писав:

Ця штука називається замкнуте коло. І самотужки звідти важко вирватися. І батькам, і дітям.
Теж так думаю, але це викликає почуття співчуття і жалості. Але не поваги.
  • 0

#105 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 04.09.2009 – 12:07

А ще я не їм екологічно-чисті продукти, бо селяни (не маючи достатніх доходів) застосовують фіг-знає-які хімікати радянського виробництва...
нє, сучасні, китайські і польські :)
  • 0

#106 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.09.2009 – 12:15

Та да. Шкода тільки, що розумні у нас лише теоретики :)
А ще винні, сука, лікарі й вчителі, які не їдуть працювати в село! Якщо налагодити ці дві фіґні, то можна пробувати зрушити це:

То тепер вони мають сидіти й ридати, а ми тут гуртом їх поважати?

Це теж можна пояснити. В доступних більшості людей місцях продають або насіння "мейд ін підвал в кобиляках", або голандське "добро", яке може і чудове для голандії, але ж дідька лисого в наших умовах росте...
Ну, не знаю, у мого начальника імпортне насіння ростей гаразд.
  • 0

#107 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 04.09.2009 – 13:25

От невже так важко написати хоча би мемуари, закріпивши ті зання? Невже це такі надзвичайні витрати?
І таки треба шукати найкращі шляхи для досягнення мети: якщо поточний шлях марнотратний, то слід його змінити на кращий, а не плякатися.
гИ, у мене на селі тонни читва на тему оптимального господарювання у сільському хазяйстві. Оскільки я несамовито у дитинстві прагнув читати, а запихали мене літом на село, то читати того, що хотів не виходило. В результаті перечитував те, що було, а було наступне: старі мамині підручники, казки народів світу, а найбільше - це літератури по сільському господарству. Пригадую, була там офігезна книжка, видана ще в радянські, здається, часи (чеська, яку переклав Володимир Малик) про вирощування різноманітної худоби на селі. Тонни практичних порад, статистичні таблиці по багатьох породах (скільки дають яєць, мнєса і т. д.), поради, як найкраще годувати тварин для отримання певного результату (наприклад, курей на яйця та на м'ясо). Також купа літератури по вирощенню рослин, садівництву і т. д. Я перечитав її усю, пробував дещо застосувати, що напорювалося на шалений опір (це ти тут такий мудрий, усіх вчити, а нічого не робиш). Тепер ще й видається періодика із купою порад по господарству, до речі, її виписують. Знову ж таки, читаю її лише я, коли приїжджаю на село, бо не хочу нічого там робити (а так, вона просто валяється, а потім використовується на розпал або загортання "із такою гідною пошани працею вирощених продуктів"). Відповідно, проблема не у відсутності знань чи досвіду, а у твердолобості та дурості.
З. І. Екстенсивні методи ведення господарства в сраку руйнують землю. Вгадайте, де були житниці Римської імперії? Відповідаю: у Алжирі та Тунісі. Зараз там пустеля Сахара. Яка насувається і на низ Африки, варто тамтешнім неграм почати господарювати.
  • 0

#108 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 04.09.2009 – 16:23

Перегляд дописуzav (3.09.2009 23:10) писав:

Нє, ну, це ви взагалі, знаєте!
Нащо ж підмінювати вимагати пошану до сільської праці шляхом шантажу на віку людей, що зазвичай длубаються в землі, бо їм лінь робити щось складніше?

Дурниця, шановний. Це не підміна у вигляді шантажу. Це є одна із СКЛАДОВИХ праці на землі. Вона відома ще з давен кожній малосвіченій бабці у самому затурканому селі. На ряду з іншими мотиваціями тієї праці, це є ефективний спосіб продовження фізичного життя. Виглядає ця складова ось так ; "якщо я сяду або ляжу (в тому числі лікарня), то більше не встану". Нині про це кажуть, як "вести здоровий спосіб життя".

Перегляд дописуЛастiвочка (4.09.2009 08:19) писав:

шось нагородили в останнії дописах таке...мова про повагу до сільської праці, до праці у селі, а не сільгоспроботи в цілому...але то таке...мрійники, які ще й досі хочуть завалити європу цукром і залити олією...таки мрійники не дивлячись ні на що...в нашій області було найбільше в Україні цукрових потужних заводів, тепер не знати чи й один працює...чим засипати Європу будемо? Нам би себе більш-менш забезпечити...
Не всі можуть перебратись до міста, та й чи хочуть (чи треба їм це?), але те, що селяни залишені напризволяще - факт...залишені на виживання...от за це і поважаю свій народ! Бо вміє працювати, вміє святкувати, вміє співати і жартувати, знаходити вихід з любих ситуацій і не тільки бараболиною може влупити, а й поміж роги дати коли тре :)

Це не мрії. Мрії, це коли дещо інше. Або ж, якщо про це говорити проживаючи у пустелі. Та ми, на щастя, живемо в Україні. І маємо ЖИВІ приклади в недалекому минулому. Виробнитство, його культура, маштаби, інфрастуктура, автоматизація, та інше що було навіть у моєму селі, для багатьох фермерських господарств нині можуть здаватись фантастикою. Біда в другому, що є люди ось так думаючі. Як Ви, шановна. Якби ж то тільки тут. Але їх і в керівнитстві країни повно. А чого ж, чи не легше розпродати землі, покласти в карман міліон та й жити в своє задоволення ? А прикривати таке, умнічанням про неефективність якоїсь там праці. Останні речення не про Вас.

Перегляд дописуБлискавиця (4.09.2009 13:07) писав:

Теж так думаю, але це викликає почуття співчуття і жалості. Але не поваги.

У нас, селян, немає потреби у Вашому співчутті і жалості. Як немає такої потреби від будь кого іншого. Ми чудово розуміємо що чекає на нас і наші землі. Те ж саме, що горожани "мають" зі своїх сертифікатів на промислові об"єкти. І ми з цим уже зіштовхнулись. Я живу з пів держави від Карпат. Але добре знаю, що багато земель проданих "найкрикливішими патріотами України" в тому ж Прикарпатті, куплено зовсім не громадянами України. Про яку повагу до нашої праці на рідний землі можна говорити ? З ким ?
  • 0

#109 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.09.2009 – 19:30

Перегляд дописуБлискавиця (4.09.2009 10:25) писав:

Угу, тепер можу погодитися - був такий проміжок часу :) І був він саме тоді, коли можна було розвиватися, працюючи на землі - ставати заможнішим, жити краще, присвячувати час ремеслу задля власного задоволення (мій прадід сам вмів робити будь-які інструменти із дерева і металу) чи своїм захопленням (прабабка традиційно любила вишивати, ткати і крутити ляльок із сіна - ну тоді великого розмаїття захоплень не було, був інший час).

Те, що Ви назвали :"був такий проміжок часу" з неба не падає. Такі речі не з"являються самі по собі. Їх -створюють. Не розгинаючи спину. Буває - десятиліттями. А дехто і століттями. Забувши про термін :- боляче. І найголовніше те, що чим швидше суспільство зрозуміє змістовність ТАКОГО підходу, тим швидше настане отой "проміжок часу". В першу чергу для селянина, а як наслідок, для решти народу. Бо якби ми тут не крутили носом, майбутнє України - сільськогосподарська держава. Інших варіантів ми не маємо. І ніколи не мали. Хіба що стати торбешниками у організацій на кшалт МВФ. А я не хочу бути нікому нічого винним. А починати наш "проміжок часу" потрібно з розуміння і поваги до тих, хто "длубається" в землі. Навіть якщо та праця СЬОГОДНІ комусь здається нерентабельною. Однак у неї є значна перевага. Імення їй ; переданий досвід і рідні традиції землеробства. Чи може з нуля хтось хоче починати ? Без спеціалістів і уміючих людей які ЛЮБЛЯТЬ ту святу справу ? За допомогою зарубіжних указівок ЯК нам треба обробляти землю і що вирощувати ? Дурниця.
Не може жінка-українка милуватись вишивкою предків і не розуміти, що такого ж захвату (а не співчуття) має викликати мистецтво "длубання" у землі. До того ж, мистецтво вишивання було майстерним не тільки у заможних, але і в кріпачки, що длубалась у землі.
  • 0

#110 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 04.09.2009 – 20:25

Перегляд дописуAmili (2.09.2009 20:25) писав:

До створення теми спонукав такий випадок. Живу в селищі, в центрі, відповідно попри город ходить багато людей. Власне я провела на цьому городі цілий день, копаючи, а потім, збираючи картоплю. В той же ж час біля нас по тротуарі прогулювалася якась дівиця (не місцева) з хлопчиною. І от ввечері, коли ми вже завершували роботу, дівчина проходячи повз хлопця сказала досить таки голосно і з відповідною інтонацією (цитую мовою оригіналу) :" Какой прикол в том, чтоб стоять раком целый день на огороде, тоже мне занятие, село..." :) Має вона щастя, що вмію себе стримувати, а то б метнула в неї картоплею.
Ото ж питання до загалу: звідки така зневага до праці? до села? і відповідно сільськогосподарської праці? Можливо хтось зможе мені пояснити?
Бентежить те, що це досить поширене явище і в основному серед молоді.
Здохла вона б з голоду, якби не ті люди в селі, що горбляться на тих городах. Життя в місті має свої переваги, але ж це не є причиною зневаги до сільської праці. Звичайно, сільські діти замість того, щоб ходить на уроки бальних танців, уроки карате, в художню школу чи на художню гімнастику, замість того, щоб дивитися телевізор змушені допомагати батькам ще й на городі і не тільки. Мені здається таке, б мало викликати в міських однолітків хоча б якесь співчуття, не говорячи вже про мінімальну повагу. І змусити їх задумуватися, що їм ще пощастило, мабуть...
Не звертай уваги на глямурних пані - ці дошки навіть оргазму незнають ;) ;)
  • 0

#111 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.09.2009 – 20:34

Перегляд дописуБезбожник (4.09.2009 17:23) писав:

Це не мрії. Мрії, це коли дещо інше. Або ж, якщо про це говорити проживаючи у пустелі. Та ми, на щастя, живемо в Україні. І маємо ЖИВІ приклади в недалекому минулому. Виробнитство, його культура, маштаби, інфрастуктура, автоматизація, та інше що було навіть у моєму селі, для багатьох фермерських господарств нині можуть здаватись фантастикою. Біда в другому, що є люди ось так думаючі. Як Ви, шановна. Якби ж то тільки тут. Але їх і в керівнитстві країни повно. А чого ж, чи не легше розпродати землі, покласти в карман міліон та й жити в своє задоволення ? А прикривати таке, умнічанням про неефективність якоїсь там праці. Останні речення не про Вас.

Пане Безбожнику, цікавий Ви співрозмовник :). Якби не знала Вашого віку, то навіть не відповідала б, думаючи, що спілкуюсь з хлопчаком - даруйте, коли образила. Я не живу у пустелі, уявляєте?

Цитата

Виробнитство, його культура, маштаби, інфрастуктура, автоматизація, та інше що було навіть у моєму селі, для багатьох фермерських господарств нині можуть здаватись фантастикою.
Ви звинувачуєте мене у розвалі і руїні в країні? Я Вас прошу, я ніц собі з того не взяла, окрім двох цукрових заводів;) Навіть якщо узяти увесь наш форум, то й то не знайшли б жодної людини, що винна у тому бардаку, що твориться у сільському господарстві.

Цитата

Але їх і в керівнитстві країни повно. А чого ж, чи не легше розпродати землі, покласти в карман міліон та й жити в своє задоволення ?
З керівництва нікого не знаю, хіба що маю асю Нестора Шуфрича ;). До продажу земель також не маю відношення.А те, що моя сільськогосподарська область ледво животіє - факт. Землі стоять облугом, ніхто нічого не робить вже багато років....Мені також прикро і боляче на це дивитись, але при всьому бажанні, при всій повазі до сільського трудівника я ті землі не заорю і не засію...є така приказка: слєсарю - слєсарєве....Допоки не буде змін на вищому рівні - доти село вимиратиме...Але все ж таки моя і Ваша вина у цьому є! Бо саме ми з Вами обирали тих коритників, що зараз є при владі у всіх її ланках - від найменшої до найбільшої! І саме наша з Вами вина у тому, що сидимо тут на форумі і дописуємо - ах, як все погано...то як відповідь, даруйте, що сумбурна, але маю надію Ви зрозумієте..
Тепер про сільську роботу. Я знаю людей, які просто ранньою весною виходять на город і беруть у жменю грудку землі...прислухаються і знають коли тре садити чи сіяти...отак щось прислухуючись...думаючи а потім кажучи: - ще рано...ще днів зо два...для мене це завжди було дивиною
  • 0

#112 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.09.2009 – 21:36

Перегляд дописуzav (4.09.2009 11:46) писав:

Не може мати повагу людина, що витрачає час і сили марно.

Чому ж марно? Якщо людина здатна таким чином прогодувати себе та дітей, це вже не намарне.
  • 0

#113 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.09.2009 – 21:44

Перегляд дописуЛастiвочка (4.09.2009 21:34) писав:

Пане Безбожнику, цікавий Ви співрозмовник :). Якби не знала Вашого віку, то навіть не відповідала б, думаючи, що спілкуюсь з хлопчаком - даруйте, коли образила. Я не живу у пустелі, уявляєте? Ви звинувачуєте мене у розвалі і руїні в країні? Я Вас прошу, я ніц собі з того не взяла, окрім двох цукрових заводів;) Навіть якщо узяти увесь наш форум, то й то не знайшли б жодної людини, що винна у тому бардаку, що твориться у сільському господарстві.

З керівництва нікого не знаю, хіба що маю асю Нестора Шуфрича ;). До продажу земель також не маю відношення.А те, що моя сільськогосподарська область ледво животіє - факт. Землі стоять облугом, ніхто нічого не робить вже багато років....Мені також прикро і боляче на це дивитись, але при всьому бажанні, при всій повазі до сільського трудівника я ті землі не заорю і не засію...є така приказка: слєсарю - слєсарєве....Допоки не буде змін на вищому рівні - доти село вимиратиме...Але все ж таки моя і Ваша вина у цьому є! Бо саме ми з Вами обирали тих коритників, що зараз є при владі у всіх її ланках - від найменшої до найбільшої! І саме наша з Вами вина у тому, що сидимо тут на форумі і дописуємо - ах, як все погано...то як відповідь, даруйте, що сумбурна, але маю надію Ви зрозумієте..
Тепер про сільську роботу. Я знаю людей, які просто ранньою весною виходять на город і беруть у жменю грудку землі...прислухаються і знають коли тре садити чи сіяти...отак щось прислухуючись...думаючи а потім кажучи: - ще рано...ще днів зо два...для мене це завжди було дивиною

Ви намагаєтесь відповісти на питання які я нікому, і Вам в тому числі, не задавав. З цього приводу я написав "останні речення не про Вас". Мається на увазі Ваше "відношення" до керівнитства, "розпродажу" і таке інше. Таким чином, питання про звинувачення Вас у якомусь там розвалі, я змушений проігнорувати.
Стосовно вини за сьогоднішні наслідки, то даремно Ви мене переконуєте. Ну звичайно ж, я цю вину прийняв би свідомо, навіть якби ні в чому не був винен. З цього приводу я вже давно сказав собі : живеш і народився тут - значить винен за наслідки перед молодшими. Принаймі, так правильніше, ніж бути в усьому "правим" і шукати в кожному співрозмовнику якийсь такий недолік, починаючи з його віку.
Радив би Вам трішечки звернутись до певних історичних фактів щодо мрійників, скептиків і кінцевих результатів.
Поясню це на прикладі більш "теплішому" для Вас ; за наявність на Землі світової релігії - християнство, Ви, шановна Ластівочко, маєте завдячувати перш за все мрійникам, а не прагматикам.
  • 0

#114 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 04.09.2009 – 21:45

Перегляд дописуБлискавиця (4.09.2009 12:47) писав:

Щодо "здорової їжі" - то це міф. Зараз такі кислотні дощі, та пестициди, що ніякої здорової їжі давно не існує. Та й селяни і дачники, знищуючи шкідників отрутою, удобрюючи добривами, мають ті ж самі хімікати у їжі, що й фермери.

Це Ви зараз так думаєте, тому що довготривалих ефектів тієї їжі не знаєте і, можливо, й не дізнаєтеся, бо виявиться те аж через декілька поколінь. Та тоді, на жаль, думати буде пізно. Хоча... Нас вже тут не буде, правда ж?

Перегляд дописуzav (4.09.2009 13:15) писав:

А ще винні, сука, лікарі й вчителі, які не їдуть працювати в село!

Справді? Пане Зав, Ви їдете туди перший, а я за Вами)))
  • 0

#115 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.09.2009 – 21:47

Перегляд дописуБезбожник (4.09.2009 20:30) писав:

Такі речі не з"являються самі по собі. Їх -створюють. Не розгинаючи спину. Буває - десятиліттями. А дехто і століттями. Забувши про термін :- боляче.
ґґ...пане Безбожнику, ви описали шлях мазохіста. Якщо не розгинати спину, то явно хтось прилаштується ззаду :). Майте на увазі, що спину не розгинають лиш раби.
  • 0

#116 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.09.2009 – 22:30

Дурниця, шановний. Це не підміна у вигляді шантажу. Це є одна із СКЛАДОВИХ праці на землі. Вона відома ще з давен кожній малосвіченій бабці у самому затурканому селі. На ряду з іншими мотиваціями тієї праці, це є ефективний спосіб продовження фізичного життя. Виглядає ця складова ось так ; "якщо я сяду або ляжу (в тому числі лікарня), то більше не встану". Нині про це кажуть, як "вести здоровий спосіб життя".
Дурень як раз ви, не жаль.
Бо ж написав я: "вимагати пошану до сільської праці шляхом шантажу на віку людей"©, наголошуючи, що пошані там нема місця, а ви невтямили й відповили про свої мрячні мрії.

І маємо ЖИВІ приклади в недалекому минулому. Виробнитство, його культура, маштаби, інфрастуктура, автоматизація, та інше що було навіть у моєму селі, для багатьох фермерських господарств нині можуть здаватись фантастикою.
Ну, да, поки ви ті ЖИВІ приклади не постріляли й не заморили голодом.
А виробництвом зразка радянських часів власних онуків лякайте!

Про яку повагу до нашої праці на рідний землі можна говорити ? З ким ?
Ви шота зовсім звернули з лінії партії теми. Мова про працю, а не про землю.

Перегляд дописуTwinkle (4.09.2009 22:36) писав:

Чому ж марно? Якщо людина здатна таким чином прогодувати себе та дітей, це вже не намарне.
Такі люди є? Люди, які "радом день"© і "можуть прогодувати"©? Ви особито знаєте бодай одну?

Перегляд дописуTwinkle (4.09.2009 22:45) писав:

Справді? Пане Зав, Ви їдете туди перший, а я за Вами)))
Я не лікар і не вчитель, а зв'язок уже зробив Києвстар, тож щасливого шляху! Ги.

Перегляд дописуБлискавиця (4.09.2009 22:47) писав:

Майте на увазі, що спину не розгинають лиш раби.
Так він і є раб, хіба ж не видно?
  • 0

#117 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 04.09.2009 – 22:38

Перегляд дописуzav (4.09.2009 23:30) писав:

Такі люди є? Люди, які "радом день"© і "можуть прогодувати"©? Ви особито знаєте бодай одну?

Знаю. Навіть в моєму селі таких досить багато. Хоча останнім часом багато розвелося бізнесменів - власників магазинів...

Перегляд дописуzav (4.09.2009 23:30) писав:

Я не лікар і не вчитель, а зв'язок уже зробив Києвстар, тож щасливого шляху! Ги.

Я теж ні не лікар, ні не вчитель, але якщо покажете гарний приклад з праці на благо підйому українського села - то можу й допомогти.

Трохи офтопу: угу, знаємо, який там зв'язок Київстар зробив, так-так.
  • 0

#118 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.09.2009 – 22:42

Перегляд дописуБезбожник (4.09.2009 22:44) писав:

..... шукати в кожному співрозмовнику якийсь такий недолік, починаючи з його віку.
Радив би Вам трішечки звернутись до певних історичних фактів щодо мрійників, скептиків і кінцевих результатів.
Поясню це на прикладі більш "теплішому" для Вас ; за наявність на Землі світової релігії - християнство, Ви, шановна Ластівочко, маєте завдячувати перш за все мрійникам, а не прагматикам.
Пане Безбожнику, якщо ви хочете поговорити про різницю у віці, то прошу у приват, інакше це - флейм, якщо хочете поговорити про християнство - то це офтоп і за ці речі будуть покарання. Наразі тема про сільську працю. Саме Ви говорили про те, що заллєте Європу олією і засипете зерном!!!Це ж не я вигадала. А я відповіла, що ви мрійник, ібо зараз, найближчим часом нам нема чим засипати-заливати, нам би самим з голоду не здохнути!!! А високі слова, яка почесна праця селянина певно не дуже доречні, бо ми дорослі люди і можемо все оцінювати як є насправді

Перегляд дописуTwinkle (4.09.2009 23:38) писав:

Я теж ні не лікар, ні не вчитель, але якщо покажете гарний приклад з праці на благо підйому українського села - то можу й допомогти.
Я в село не поїду, вибачте. Може нехай повернуться ті, що вийшли з села, вивчились на лікарів і лишились у місті?
  • 0

#119 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 04.09.2009 – 22:45

Перегляд дописуЛастiвочка (4.09.2009 23:42) писав:

Я в село не поїду, вибачте. Може нехай повернуться ті, що вийшли з села, вивчились на лікарів і лишились у місті?

Ластівочко, то це ж не до тебе, а до пана Зава, який запропонував лікарів і вчителів масово в село скерувати.
  • 0

#120 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.09.2009 – 22:53

Перегляд дописуTwinkle (4.09.2009 23:45) писав:

Ластівочко, то це ж не до тебе, а до пана Зава, який запропонував лікарів і вчителів масово в село скерувати.
Та я зрозуміла:), то я так...в тему...всі поважають сільську працю, але от дійсно...чомусь ті, що вийшли з села не дуже хочуть повертатись, здобувши хорошу освіту(лікарі, юристи, ті ж вчителі...)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних