Перейти до вмісту

40% батьків по Україні відмовляють у вакцинації

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Ваше ставлення до щеплення? (30 користувачів проголосувало)

Коли потрібно його робити дітям і чи варто взагалі його робити?

1. згідно з календарем щеплень або частіше (6 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. рідше, ніж зазначено у календарі щеплень (1 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

3. лише при народженні (2 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

4. не щеплювати (15 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

5. не маю дітей (6 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 23.03.2010 – 08:53

Перегляд дописуzav (23.03.2010 00:12) писав:

Цікаво, ви особисто з цієї епідемію стикалися?
Питання дуже туманне. Я не хворий на туберкульоз, якщо ви про це. Але знайомий зі статистикою, якій вірю, а також - з випадками, шо какбе падтвірждають останню. Більше того, чув і знову ж вірю, шо в нас великий процент резистентних форм туберкульозу серед захворілих. І страшна летальність серед лікарів фтізіатрів. Чого б це, да? Тобто "саме час" гратися в лєкарів-революціонерів проти вакцинацій, на власних дітях...
А в вас, бачу, новий улюбленець, - Коток. Вопшім, так, я стикався, і не вірю шо це жидомасонський фармацевтичний заговор.

Повідомлення відредагував IA32: 23.03.2010 – 08:53

• 0

#82 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.03.2010 – 08:57

Перегляд дописуIA32 (23.03.2010 08:53) писав:

А в вас, бачу, новий улюбленець, - Коток. Вопшім, так, я стикався, і не вірю шо це жидомасонський фармацевтичний заговор.
"Епідемія (гр., від поширений в народі) - масове поширення інфекційної хвороби в певній місцевості."© http://www.pcdigest.net/cgi-bin/u/book/sis...%E4%E5%EC%B3%FF
Чому я не стикався? Чому я, котрий стояв на обліку в тубдиспансері в дитинстві, котрий зараз перебуває під наглядом пульмонолога - не стикався?
Ну, я не заперечую: як ви стикалися - значить стикалися. Вам відніше.
p.s. Що ж до Котка, то я ж навмисно наводив саме історичні факти найменшої суб'єктивності без особистих уражень творця - але деяким усе одно прізвище його муляє.
Ну, нехай, не я ж від того втрачаю або набуваю.
  • 0

#83 кокоджамбо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Sh{i}t

Відправлено 24.03.2010 – 13:06

Взагалі категорично проти всілякої вакцинації - в школі колись останній раз "зловили" а так ніколи не роблю щеплень і вам не раджу. от я живий і здоровий як бачите і нічього не хворів всякими тоберкульозами, грипами і тд. А вколять тобі якусь гидоту. так потім ще й не ясно чи здоровим залишишся, он скільки новин про всялякі не якісні вакцини - і діти помирають і інвалідами стають... жах. Я не боюсь, але не дурак :)
  • 0

#84 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 08:36

Я проти щеплень. Зробив цей вибір свідомо, проаналізувавши багато матеріалу і фактів, дійшов висновку, що в нашій країні не можливо отримати якісне щеплення. Та й календар прививок не обгрунтований. Хотів би поговорити про закони.
М.О.З. Стаття 12. Профілактичні щеплення
Профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюка, кору, поліомієліту, правця, туберкульозу є обов’язковими і включаються до календаря щеплень.
Працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов’язковим профілактичним щепленням також проти інших відповідних інфекційних хвороб. У разі відмови або ухилення від обов’язкових профілактичних щеплень у порядку, встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт. Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням проти інших відповідних інфекційних хвороб, встановлюється Кабінетом Міністрів України.
У разі загрози виникнення особливо небезпечної інфекційної хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби на відповідних територіях та об’єктах можуть проводитися обов’язкові профілактичні щеплення проти цієї інфекційної хвороби за епідемічними показаннями.
Рішення про проведення обов’язкових профілактичних щеплень за епідемічними показаннями на відповідних територіях та об’єктах приймають головний державний санітарний лікар України, головний державний санітарний лікар Автономної Республіки Крим, головні державні санітарні лікарі областей, міст Києва та Севастополя, головні державні санітарні лікарі спеціально уповноважених центральних органів виконавчої влади з питань оборони, внутрішніх справ, охорони державного кордону, Служби безпеки України.
Медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення, повинні мати відповідну підготовку з питань їх проведення та зобов’язані надати об’єктивну інформацію особам, яким проводиться щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень та про можливі поствакцинальні ускладнення.
Профілактичні щеплення проводяться після медичного огляду особи в разі відсутності у неї відповідних медичних протипоказань. Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою після надання об’єктивної інформації про щеплення, наслідки відмови від них та можливі поствакцинальні ускладнення. Особам, які не досягли п’ятнадцятирічного віку чи визнані у встановленому законом порядку недієздатними, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об’єктивно інформованих батьків або інших законних представників. Особам віком від п’ятнадцяти до вісімнадцяти років чи визнаним судом обмежено дієздатними профілактичні щеплення проводяться за їх згодою після надання об’єктивної інформації та за згодою об’єктивно інформованих батьків або інших законних представників цих осіб. Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов’язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження — засвідчити це актом у присутності свідків.
Відомості про профілактичні щеплення, поствакцинальні ускладнення та про відмову від обов’язкових профілактичних щеплень підлягають статистичному обліку і вносяться до відповідних медичних документів. Медичні протипоказання, порядок проведення профілактичних щеплень та реєстрації поствакцинальних ускладнень встановлюються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров’я.

М.О.З. Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах
Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.
Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв’язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.
Порядок проведення медичних оглядів дітей і форма довідки для прийому їх до дитячих закладів установлюються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров’я.
Працівники дитячих закладів підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам з метою виявлення хворих на інфекційні хвороби та бактеріоносіїв у порядку, встановленому законодавством.
Працівники дитячих закладів зобов’язані:
вести постійне спостереження за станом здоров’я дітей, а в разі виявлення хворого на інфекційну хворобу — вжити заходів для його ізоляції від здорових дітей та негайно повідомити про цей випадок відповідний заклад охорони здоров’я;
систематично проводити гігієнічне навчання та виховання дітей.

Розділ 1 Стаття 8.Конституції України. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

Розділ 2 Стаття 53 Конституції України. Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою.
Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам.
(Офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 див. в Рішенні Конституційного Суду N 5-рп/2004 (v005p710-04) від 04.03.2004)
Громадяни мають право безоплатно здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі. Громадянам, які належать до національних меншин, відповідно до закону гарантується право на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних навчальних закладах або через національні культурні товариства.
Не дивлячись на ті закони, знаю випадки, коли закони М.О.З. ставлять вище законів конституції.
Поділіться досвідом, що робити, і ще які закони є?
  • 0

#85 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 22:13

Коток Александр сказав:

В проведении прививочной кампании против кори (да и вообще против всех детских инфекционных болезней) имеется еще одно серьезное противоречие, которое только сейчас становится очевидным. Для «управления» инфекцией требуется, как заявляют вакцинаторы, прививать не менее 95% восприимчивых к ней субъектов114. Однако прививки, особенно живыми вакцинами, противопоказаны лицам, имеющим иммунодефицит. С увеличением числа прививочных «ударов» по иммунной системе увеличивается и число имеющих такой иммунодефицит и, соответственно, противопоказания к дальнейшему прививанию115. Помимо этого, во многих странах увеличивается и число ВИЧ-инфицированных. Когда число таких лиц перевалит в совокупности за 6-8% от числа тех, кого нужно прививать, придется решать, что же с ними делать. В опубликованной несколько лет назад статье авторы отмечают, что, с одной стороны, корь может быть смертельно опасна для ВИЧ-инфицированных. С другой стороны, столь же смертельно опасным для них может быть и прививочный вирус кори. Оставить в покое несчастных тоже нельзя, потому что они могут свести на нет все героические усилия по ликвидации кори в мировом масштабе. Решения пока никакого нет: только наблюдать и изучать116.

• 0

#86 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.04.2010 – 13:49

Ойпля, почалося...
"Законодавством передбачено, що батьки несуть відповідальність за здоров’я своїх дітей, але якогось покарання за можливі наслідки у разі відмови від щеплення не передбачено. Якщо дитина важко захворіла, а батьки не зробили їй необхідного щеплення від цього захворювання, то їх слід штрафувати, переконана Людмила Чернишова."© http://ua.proua.com/.../06/081315.html

Тобто, якщо дитина тяжко захворіла через відчутність щеплення - штрафувати батьків, а якщо дитина тяжко захворіла з причини щеплення - напевно, теж батьків штрафувавти. Це ж вони несуть відповідальність за здоров'я дітей.

Зараз жодної потреби у щепленнях не бачу: до хвороб, які жахають найбільше, пожиттєвий імунітет все одно не виробляється, а до решти хвороб по-перше, щеплення дають лише тимчасовий імунітет, що збільшує ризики щеплення, ібо воно неодноразове, по-друге, решта хвороб не такі вже й страшні. Ще й сама суть щеплення, як активатора виробітку антитіл, не завжди відповідає протидії хворобі імунної системи людини в частині, не пов'язаній з антитілами. Та й уведення збудника прямо у кров порушує природній шлях хвороби /а там, де не порушує - наприклад, гепатит В - діти не належать до групи ризику, й ніколи не належали/ через ніс-горло, наприклад.
p.s. Найнезрозумілішим є щеплення саме БЦЖ, ібо туберкульоз і так завжди з лидною, але вимагає зниження імунітету для подальшого розвитку /а щепелення саме й знижують імунітет до решти хвороб, крім тієї, від якої щеплюють, на час, потрібний для формування імунітету внаслідок щеплення/, крім того, проба Манту згодом свідчить про що завгодно, а не лише про туберкульоз.
  • 0

#87 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 09:09

Перегляд дописуzav (6.04.2010 14:49) писав:

Ойпля, почалося...
"Законодавством передбачено, що батьки несуть відповідальність за здоров’я своїх дітей, але якогось покарання за можливі наслідки у разі відмови від щеплення не передбачено. Якщо дитина важко захворіла, а батьки не зробили їй необхідного щеплення від цього захворювання, то їх слід штрафувати, переконана Людмила Чернишова."© http://ua.proua.com/.../06/081315.html
Порятунок прийшов неочікувано, ги.

Цитата

Новый глава Минздрава объявил об отказе от принудительных прививок

Принудительное прививание является неэффективной и недейственной мерой, ущемляющей права человека.
Об этом сегодня на пресс-конференции заявил министр здравоохранения Украины Зиновий Мытник, передает УНИАН.
По его словам, опыт других стран (в частности, европейских), где в свое время применяли штрафы за отказ от иммунизации, показал, что такие методы себя не оправдывают.
”Все государства, которые внедряли эту практику, отказались от нее. Насильственным методом мил не будешь”, - подчеркнул министр.
По мнению Мытника, в Украине должна быть абсолютно убедительная агитация, пропаганда иммунопрофилактики.
”Качество иммунопрофилактики зависит от врача, его убедительности, от качества вакцины. Иммунопрофилактика необходима, это надежное предупреждение многих инфекционных болезней. Это доказано в мировом масштабе ”, - заявил Мытник.
Напомним, главный детский иммунолог Минздрава Украины Людмила Чернышева считает, что родителей надо штрафовать за отказ вакцинировать детей.
© http://www.rupor.info/news-obshhestvo/2010...aze-ot-prinudi/
  • 0

#88 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 21.04.2010 – 21:11

якщо хочете, щоб ваші діти ризикували захворіти на:

- поліомієліт ( http://likar.org.ua/...29/163/lang,uk/, http://www.who.int/mediacentre/factsheets/...4/ru/index.html, http://www.vz.kiev.ua/pop/748/4.shtml)

- дифтерію (http://likar.org.ua/...48/316/lang,uk/, http://meduniver.com...ology/401.html)

- чи правець (http://www.wz.lviv.u...arch&atid=74059, http://likar.org.ua/...6/163/lang,uk/)

... тощо - ЖОДНИХ ЩЕПЛЕНЬ!!!

Повідомлення відредагував Аничка: 21.04.2010 – 21:12

• 0

#89 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.04.2010 – 21:18

Перегляд дописуАничка (21.04.2010 21:11) писав:

якщо хочете, щоб ваші діти ризикували захворіти на:

... тощо - ЖОДНИХ ЩЕПЛЕНЬ!!!
І клієнтури в лікарнях прибавиться.
  • 0

#90 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.04.2010 – 21:22

Перегляд допису---- (21.04.2010 22:18) писав:

І клієнтури в лікарнях прибавиться.
Взагалі варто прислухатись до фахівця своєї справи.) Я про Аничку.)
  • 0

#91 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.04.2010 – 21:29

Перегляд дописуОлеська (21.04.2010 21:22) писав:

Взагалі то я вже висловив свою думку. Двома руками "за". Вакцинація - один з основних методів профілактики в медицині, тобто її частина. Сьогодні відмовляємось від щеплень, завтра - від пігулок. З таким підходом недалеко до спартанського викидання слабих дітей у прірву.
  • 0

#92 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.04.2010 – 21:33

Перегляд допису---- (21.04.2010 22:29) писав:

Взагалі то я вже висловив свою думку. Двома руками "за". Вакцинація - один з основних методів профілактики в медицині, тобто її частина. Сьогодні відмовляємось від щеплень, завтра - від пігулок. З таким підходом недалеко до спартанського викидання слабих дітей у прірву.
Як казав один священик місцевої московської церкви (в нього чи то п"ятеро, чи шестеро дітей): Бог дав, Бог взяв. Це у випадку, коли його чотирирічна дитинка заблукала десь в місцевій околиці. Шукали всі місцеві, а йому було пофіг. Думаю, що і про лікуванням діток теж не переймається.
  • 0

#93 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 21.04.2010 – 21:36

Якщо хтось більше вірить в літаючі тарілки, говорящу воду, чудотворні китайські гриби ніж в офіційну науку, то тут нічого не вдієш.

Хом’ячок не вірить, що щеплення захищає від захворювань, а попуас не вірить, що повітряна куля може відірватися від землі. Для цивілізованої людини навпаки було б дивом, якби куля з гарячим повітрям не злетіла, а від щеплень не вироблявся б імунітет. Для людини розумної ці закони настільки ж звичні, наскільки сила земного тяжіння. Але чому для хом’ячка це не очевидно? Тому що і той і инший тумано уявляють собі як працює механізм.
Як тільки ти розумієш закони природи, то перестаєш вірити в літаюче по волі шамана каміння. Бо розумієш, що каміння падає на землю не від чиєїсь волі, а від законів всесвіту.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 21.04.2010 – 21:40

• 0

#94 miss T

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Virginia is for lovers <3

Відправлено 22.04.2010 – 01:54

Ya vvazhaju sho shcheplennja potribni i treba robutu ce kolu dutuna narodzhyjet'sja, ale dlja kozhnoji dutunu kalendar shcheplen' povunen bytu personal'nuj, bo v kozhnogo riznuj imynitet i te sho posulut' odna dutuna, insha ne fakt sho zmozhe. Bagato ditej cherez nejakisni vakcunu zalushulus' invalidamu.. a za ditej-aytustiv ja vzagali movchy.
jakisni vakcunu i bil'she yvagu na meducuny- os' sho potribne nashij krajini...
  • 0

#95 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 08:19

Перегляд дописуОлеська (21.04.2010 22:22) писав:

А я не буду.
Патамуша мені ніяких таких щеплень не робили, але я цілком здоровий - цьою напастю не хворів. А бабця дружини - дитячий лікар - узагалі була категорично проти щеплень власній онуці - і теж дитина здорова.

Перегляд дописуАничка (21.04.2010 22:11) писав:

- поліомієліт
- дифтерію
- чи правець
Щеплення від дифтерії містить анатоксином, яка є лише наслідком життєдіяльності власне дифтерійної палички. © http://ru.wikipedia.org/wiki/Дифтерия
Імунітет після правецю не залишається, чому ж ви очікуєте наявність імунітету після щеплень. Ви дивні. © http://ru.wikipedia.org/wiki/Столбняк
А полівірусна вакцина небезпечна сама по собі, ібо містить не лише поліомієліт, але й інші полівірису штибу маппячого SV-40.
  • 0

#96 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 09:43

Перегляд дописуОлеська (21.04.2010 22:22) писав:

Може тоді фахівець своєї справи Аничка поверне мені слух, який я наполовину втратив завдяки "самому безпечному радянському щепленню" ще дитиною?
Бо щось я не знайомий з жодною людиною, яка б хворіла не перелічені хвороби, зате наслідки вакцини відчуватиму все життя до смерті.

Перегляд дописуzav (22.04.2010 09:19) писав:

Патамуша мені ніяких таких щеплень не робили, але я цілком здоровий - цьою напастю не хворів.

Зате мені в дитинстві штампували усі передбачені щеплення - і я з лікарень не вилазив. Тільки закінчив школу і закінчились щеплення - одразу забув, де ті лікарні знаходяться. Який дивний збіг.
  • 0

#97 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 11:52

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (21.04.2010 22:36) писав:

Тому що і той і инший тумано уявляють собі як працює механізм.
А ви самі добре тямите на механізмі роботи імунної системи людини? Розкажіть, будь ласка.
  • 0

#98 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 15:16

Перегляд допису-=VJ=- (22.04.2010 10:43) писав:

Може тоді фахівець своєї справи Аничка поверне мені слух, який я наполовину втратив завдяки "самому безпечному радянському щепленню" ще дитиною?
Бо щось я не знайомий з жодною людиною, яка б хворіла не перелічені хвороби, зате наслідки вакцини відчуватиму все життя до смерті.
От мого співробітника вкусив бродячий пес. Ясно, що - лікарня та сорок уколів в живіт від сказу - це обов"язково. Але ті уколи добряче вплинули на його нервову систему та очі. Знаю й інші випадки, коли уколи проти сказу впливали негативно на людину. Значить не будемо давати людині у випадку укусу уколи проти сказу - авось пронєсьот і тваринка виявиться не скаженою.
  • 0

#99 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 15:43

Перегляд дописуОлеська (22.04.2010 16:16) писав:

От мого співробітника вкусив бродячий пес. Ясно, що - лікарня та сорок уколів в живіт від сказу - це обов"язково. Але ті уколи добряче вплинули на його нервову систему та очі. Знаю й інші випадки, коли уколи проти сказу впливали негативно на людину. Значить не будемо давати людині у випадку укусу уколи проти сказу - авось пронєсьот і тваринка виявиться не скаженою.
Навпаки! Даватимемо людям наперед вакцину проти сказу!!1
Тим більше, її вже розробили і вже давали! Щоправда, наслідки були жахливі, але вас це най не зупиняє!
  • 0

#100 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 18:15

Перегляд дописуzav (22.04.2010 16:43) писав:

Навпаки! Даватимемо людям наперед вакцину проти сказу!!1
Тим більше, її вже розробили і вже давали! Щоправда, наслідки були жахливі, але вас це най не зупиняє!
А що, всі вакцини, які дають дітям, мали виключно негативну дію?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних