Перейти до вмісту

40% батьків по Україні відмовляють у вакцинації

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Ваше ставлення до щеплення? (30 користувачів проголосувало)

Коли потрібно його робити дітям і чи варто взагалі його робити?

1. згідно з календарем щеплень або частіше (6 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. рідше, ніж зазначено у календарі щеплень (1 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

3. лише при народженні (2 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

4. не щеплювати (15 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

5. не маю дітей (6 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 12.06.2012 – 14:52

та Комаровський - продажна шкура. Хоча загалом його метод лікування діток вартий уваги.
Дуже подобається на цю тему робота Котока "Безжальна імунізація" - http://www.privivok.net.ua/node/166
Для себе ж вирішила - перші два роки точно не прививатиму, далі можливо будуть суто окремі від правцю і дезинтерії.
Я не хочу труїти свою дитину солями ртуті і формальдегідами, які є в вакцинах. Хай краще перехворіє ними в дитинстві легко і матиме довічний імунітет. Мене щепили і все рівно тим хворіла. Питається, нащо вони тоді здалися?
  • 1

#302 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 12.06.2012 – 15:53

Kassandra 100+

raIrakku, я протии вакцинації.
Вся ця статистика, яку Комаровський наводить, – блеф. Кажу Вам, як дружина фахівця, який робив статистику (намагався) для кількох медиків. На жаль, наші лікарі в галузі математики, статистичних методів – цілковиті профани. Вони не могли навіть репрезентативну вибірку зробити.
Подумайте ще над таким. Те, що він тут розповідає про "нормальність" 9 щеплень у перший рік життя. Так, діти дійсно стикаються щодня із безліччю мікробів. Але в людському організмі є певні природні бар'єри: шкіра, слиз у носових пазухах... А коли їм підшкірно чи внутрішньомязово впорскують оту гидотну та ще й із канцерогеном-консервантом – це вже зовсім не те.
У мене знайомих мам дуже багато. Щиро Вам кажу: моя статистика щеплених-не щеплених десь 60% на 40%. Причому не щеплять медичні працівники високого рівня (зав. Відділенням, обласний лікар), щеплять – солдати-"одобрямси", які колись засвоїли так-сяк просте гасло: "Щепити!" і діють без думок та сентиментів.
Про відповідальність батьків за щеплення – це він взагалі загнув. Як батьки можуть проконтролювати? Що, на ампулі є маркування? Як перевірити, де зберігали ту вакцину? Хтось із лікарів хоча б раз відповідав за наслідки? На моїх очах хлопчик у рік після АКДС став аутистом. І про кашлюк – все неправда. У мене кілька знайомих мам, в яких діти перехворіли на кашлюк одразу після щеплення (із кашлем до рвоти).
Дуже раджу почитати "Безжальну імунізацію" Олександра Котка (що б Вам про неї не говорили, просто почитайте хоча б один розділ) або хоча б статті Червонської. У мене її вже брала знайома медик, так відмовилася від щеплень після того. Я Вас не навертаю (принаймні, сподіваюся, що це так не виглядає) у свою віру, просто перед прийняттям такого відповідального рішення, вважаю, треба ознайомитися з усіма точками зору, а насамперед – із неофіційною (бо вона не має на меті ніяких матеріальних вигод).
  • 0

#303 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 12.06.2012 – 16:03

Перегляд дописуKassandra (12.06.2012 – 14:52) писав:

далі можливо будуть суто окремі від правцю і дезинтерії.
я тут помилилася.дифтерії мала на увазі. Хоча наскільки відомо, при загрозі правцю все рівно колять антидот. Щеплений, нещеплений - без різниці.
Сосовно дифтерії все-таки хвилює отой токсин. Але у випадку захворювання - наполягатиму на перевірці чи не дифтерія. Бо часто плутають лікарі з іншими хворобами.

Перегляд дописуtaraBooka (12.06.2012 – 15:53) писав:

Подумайте ще над таким. Те, що він тут розповідає про "нормальність" 9 щеплень у перший рік життя. Так, діти дійсно стикаються щодня із безліччю мікробів. Але в людському організмі є певні природні бар'єри: шкіра, слиз у носових пазухах... А коли їм підшкірно чи внутрішньомязово впорскують оту гидотну та ще й із канцерогеном-консервантом – це вже зовсім не те.
якщо перші роки правильно годувати грудьми, який захищає і розвиває дитячий імунітет - дитинка не хворітиме, або легше хворітиме. Хоча, звісно, то індивідуально

Цитата

Про відповідальність батьків за щеплення – це він взагалі загнув. Як батьки можуть проконтролювати? Що, на ампулі є маркування? Як перевірити, де зберігали ту вакцину? Хтось із лікарів хоча б раз відповідав за наслідки?
Було таке десь місяць тому в нас у Львові. Вимкнули світло в районі. В поліклініці світла теж не було....А вакцина має зберігати в спецхолодильниках...

Повідомлення відредагував Kassandra: 12.06.2012 – 16:04

• 1

#304 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 12.06.2012 – 16:11

Перегляд дописуKassandra (12.06.2012 – 16:03) писав:

при загрозі правцю все рівно колять антидот. Щеплений, нещеплений - без різниці.
Причому колють, бува і тим, хто не має жодного ризику. Скажімо, сусідка наша врізала палець ножем. Кров текла дуже сильно. Ясно, що все вимило. Ні - колоти треба. Вона відмовилася.
  • 0

#305 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 12.06.2012 – 19:03

дещо прочитала, книжка й справді цікава і дає новий відтінок,
коли я вперше зіткнулася з цією темою я була проти, але переглянувши "за" і "проти" - змінила свою думку на "за" і досі лишаюся при ній.

Перегляд дописуKassandra (12.06.2012 – 16:03) писав:

......
якщо перші роки правильно годувати грудьми, який захищає і розвиває дитячий імунітет - дитинка не хворітиме, або легше хворітиме. Хоча, звісно, то індивідуально
.....
я яскравий приклад "індивідуального"
з перших днів була на штучному вигодовуванні і всі вакцини перенесла добре. зараз же якість вакцин краща ніж 1991 році
так це все індивідуально, як і думки.
і я збираюся: "Взяти здорового, щоб зробити його непередбачено хворим, для того, щоб він у майбутньому став здоровішим"
  • 0

#306 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 12.06.2012 – 22:28

Перегляд дописуraIrakku (12.06.2012 – 19:03) писав:

дещо прочитала, книжка й справді цікава і дає новий відтінок,
коли я вперше зіткнулася з цією темою я була проти, але переглянувши "за" і "проти" - змінила свою думку на "за" і досі лишаюся при ній.

я яскравий приклад "індивідуального"
з перших днів була на штучному вигодовуванні і всі вакцини перенесла добре. зараз же якість вакцин краща ніж 1991 році
так це все індивідуально, як і думки.
і я збираюся: "Взяти здорового, щоб зробити його непередбачено хворим, для того, щоб він у майбутньому став здоровішим"
часто густо на штучне переводять, бо не знають як правильно годувати грудьми. то молоко якесь міфічно "синє", то нічого поживного в ньому його, то його чомусь "мало"...
до речі, російська вакцина, яка схожа на радянську, є менш реагентна, але чомусь колять данську...
вакцини - це рулетка...
я в рулетку бавитись здоров’ям дитини не бажаю
  • 0

#307 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 00:16

я друга дитина а тому провильно годувати грудьми моя неня вже вміла, ну а на штучному була просто через невдалі збіги.

Kassandra, я повністю погоджуюсь, я також в рулетку бавитись здоров’ям дитини не бажаю, тому то і ЗА.
майже в самому населеному пункті моїх батьків є обласна лікарня хворих на туберкульоз. ситуація по всій Україні дуже сумна а тому відмовлятися від вакцини БЦЖ це тупість.
хто хоче покричати що вона не захища від туберкульозу хочу відзначити: БСЖ - це не спосіб захисту від самої хвороби, це спосіб захисту від смертельних випадків туберкульозу

а хто з вас зна що таке кір?
приклад: 16-річний підліток, який проводив канікули на Кавказі. привіз з собою кір і заразив за одну добу 98 осіб. 75 з них – діти. Загалом, у 57 пацієнтів діагноз "кір" підтверджений лабораторно. http://amn.net.ua/uk...emіya_koru/1929
ви впевнені що ваша не привита дитине не зустрінется з подібним підлітком на Україні? тимпаче в минулому році в нас вже звучали тривожні дзвоники.
ось фото кору
Зображення

не хочите прививати - це тільки ваш вибір і тільки ваша впевненість що дитина сама впорається.
у кожного своя правда.
  • 0

#308 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.06.2012 – 00:39

Я взагалі "за" вакцинацію, але справжньою дорогою європейською якісною вакциною, якої у нас, нажаль, ви не знайдете.
Дешеві неякісні вакцини, містять солі ртуті та іншу важку хімію - це використовується в ній як консервант. Тому наразі я вирішив відмовитися від вакцинації.
  • 0

#309 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 13.06.2012 – 04:30

всіх хто проти вакцінації, в резервації! варіться там самі і плодіть інфекції. поробились всі такими вчоними, мльо. повбивавби. :angry:
  • 1

#310 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 07:56

Перегляд дописуraIrakku (13.06.2012 – 00:16) писав:

я друга дитина а тому провильно годувати грудьми моя неня вже вміла, ну а на штучному була просто через невдалі збіги.

Kassandra, я повністю погоджуюсь, я також в рулетку бавитись здоров’ям дитини не бажаю, тому то і ЗА.
майже в самому населеному пункті моїх батьків є обласна лікарня хворих на туберкульоз. ситуація по всій Україні дуже сумна а тому відмовлятися від вакцини БЦЖ це тупість.
хто хоче покричати що вона не захища від туберкульозу хочу відзначити: БСЖ - це не спосіб захисту від самої хвороби, це спосіб захисту від смертельних випадків туберкульозу

а хто з вас зна що таке кір?
приклад: 16-річний підліток, який проводив канікули на Кавказі. привіз з собою кір і заразив за одну добу 98 осіб. 75 з них – діти. Загалом, у 57 пацієнтів діагноз "кір" підтверджений лабораторно. http://amn.net.ua/uk...emіya_koru/1929
ви впевнені що ваша не привита дитине не зустрінется з подібним підлітком на Україні? тимпаче в минулому році в нас вже звучали тривожні дзвоники.
по-перше, не звучало інформації чи той підліток сам щеплений чи ні. Як я вже повторювала, можна мати щеплення і все рівно захворіти. Я була щеплена в дитинстві. І все рівно хворіла на краснуху, яка до речі, в дитячому віці переноситься знааачно легше ніж в дорослому(якщо вагітна захворіє краснухою, то це оооййй як погано. то коли краще хворіти - в дитинстві чи дорослою?). Вакцина має свій термін дії. То що, до кінця свого життя вакцинуватися?
і стосовно туберкузьозу теж маю свою думку.
Ще в роддомі, триденній дитині колять БЦЖ. А що є в тій вакцині? чахлі туберкульозні палички...І вже з третього для свого життя дитина має всю ту гадість в своїй крові. Плюс вакцинація БЦЖ робиться з 60х років, а епідемія досі не викорінена..цікаво..
До речі, в Європі і в США і в Канаді його не колять..Вакцину БЦЖ колять лише імігрантам з Африки.
Данська вакцина часта ускладненнями БЦЖиту.
Ще одне: все частіше вводиться в практику робити інфекційні вечірки: якщо якась дитина захворіла там на вітрянку, чи краснуху - до неї водять інших дітей, щоб і вони в відносно малому віці легко нею перехворіли.

Перегляд дописуКеп (13.06.2012 – 00:39) писав:

Я взагалі "за" вакцинацію, але справжньою дорогою європейською якісною вакциною, якої у нас, нажаль, ви не знайдете.
Дешеві неякісні вакцини, містять солі ртуті та іншу важку хімію - це використовується в ній як консервант. Тому наразі я вирішив відмовитися від вакцинації.
ну-ну...цікаво мені послухати про дорогі європейські вакцини...
Від туберкульозу, як я вже писала, колять з Данії.
КПК колять французьку, АКДП здається теж.

Повідомлення відредагував Kassandra: 13.06.2012 – 07:58

• 1

#311 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 08:40

raIrakku, все таки поміркуйте над статистикою. Де вони беруть дані про нещеплених та % захворювань серед них на керовані хвороби? Адже в Україні, Росії ніби то щеплять переважно. Значить, вони одну групу взяли з України, другу з якоїсь африканської країни, де діти просто від ненадання елементарної медичної допомоги мруть, та порівняли і зробили висновки на користь щеплень. Ще ось недавно прочитала, що у країнах третього світу в останні роки значно підвищився рівень онкозахворювань. Пояснюють це тим, що в цих країнах поширилася культура споживання фастфуду (трансгени), куріння тощо. Особисто я пов'язую це із тими ж самими вакцинами, якими їх так щедро "затарюють" наші всесвітні благодійники типу Юнісеф.

Перегляд допису_Ex (13.06.2012 – 04:30) писав:

всіх хто проти вакцінації, в резервації! варіться там самі і плодіть інфекції. поробились всі такими вчоними, мльо. повбивавби. :angry:
Я би залюбки в такій резервації жила, правда. Давайте створимо окремі дитсадки для нещеплених, школи. Думаю, чимало знайду спільників. Бо, наприклад, коли дитині дають ОКП (краплі від поліомієліту), то вона певний час, якщо не помиляюся, то 3 тижні, є загрозою для інших, не щеплених і не ОКП-шних дітей, виділяючи із мокротинням збудників хвороби.

Перегляд дописуKassandra (12.06.2012 – 22:28) писав:

вакцини - це рулетка...
я в рулетку бавитись здоров’ям дитини не бажаю
Підтримую. Коли не щепиш - граєш в одну рулетку, коли щепиш - одразу в дві. Тож одна - вже ліпше, хоча ризики теж є.
  • 0

#312 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 09:24

Перегляд дописуKassandra (13.06.2012 – 07:56) писав:

...
Ще в роддомі, триденній дитині колять БЦЖ. А що є в тій вакцині? чахлі туберкульозні палички...І вже з третього для свого життя дитина має всю ту гадість в своїй крові. Плюс вакцинація БЦЖ робиться з 60х років, а епідемія досі не викорінена..цікаво..
Не плутайте божий дар з яєчнею. епідемія не викорінена через те, що умови життя жахливі
"Гроші" 1+1: Епідемія туберкульозу в Україні страшніша за епідемію СНІДу

Хворих з відкритою формою туберкульозу, в яких вже гниють кістки, лікують тільки від сухот.................
Вхід і вихід з тубдиспансеру вільний для всіх бажаючих. Хворі з відкритою формою туберкульозу без перепон виходять в місто, зливаються з натовпом, скуповуються в магазині, їздять в громадському транспорті. І в будь-який момент можуть заразити кожного..................
Проте, наприклад, у німецький лікарні, яку теж відвідали журналісти, - чистенькі палати, багате харчування, великий вибір препаратів. і вони абсолютно ізольовані від суспільства, а ті хто порушує режим примусово ізолюють і це караєтся законом.
Відкриту форму туберкульозу тут виліковують за 5 тижднів. Повне зцілення від, по українським міркам, смертельної хвороби - за півроку.

Цікаво чому досі епідемія? вигляніть в вікно, дивно як ми взагалі тримаємося
я за своє життя не хворіла цим недугом, але знаю що моя дитина має всі шанси зустрітися з нею як тільки ми переступим поріг пологового будинку.

Цитата

До речі, в Європі і в США і в Канаді його не колять..Вакцину БЦЖ колять лише імігрантам з Африки.
помиляєтесь імігрантам з України її теж колять, ми входимо у групу ризику, а тому по Європейским міркам повинні бути привиті: Ірена Карпа під час своєї подорожі змушена була вакцинувати на БЦЖ свою дочку в Франції,

кому цікаво чим відрізняєтся епідемія від вакцинації - Туберкулез и вакцинация БЦЖ
Там докладно пояснюється, чому БЦЖ і епідемія туберкульозу не мають зв'язки один з одним. Аргументи оскаржити важко, їх просто треба почути.

я не сперечаюсь з вами, я погоджуюсь що вітрянку чи краснуху можна обійти дитині без вакцини без суттевої шкоди для її здоровя
я погоджуюсь що з вакцинами в нас біда, погоджуюсь що з закритими очима не варто кидатись в це болото
але я за вакцинацію
  • 0

#313 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 09:42

Перегляд дописуraIrakku (13.06.2012 – 09:24) писав:

Не плутайте божий дар з яєчнею. епідемія не викорінена через те, що умови життя жахливі
то з чого треба починати? з рівня життя, а не колоти всіх підряд.Будучи вакцинованою, є всі шанси захворіти на туберкульоз, як і невакцинованою.

Цитата

має всі шанси зустрітися з нею як тільки ми переступим поріг пологового будинку.
та вже в роддомі вона з нею стикається. знаєте скільки там бактерій та інфекцій стійких до антибіотиків?

Цитата

помиляєтесь імігрантам з України її теж колять, ми входимо у групу ризику, а тому по Європейским міркам повинні бути привиті: Ірена Карпа під час своєї подорожі змушена була вакцинувати на БЦЖ свою дочку в Франції
можливо не у всіх країнах Європи(їх ж там багато), але в Канаді, США і Голландії точно.

Цитата

кому цікаво чим відрізняєтся епідемія від вакцинації - Туберкулез и вакцинация БЦЖ
А можна щось не Комаровського? як я вже писала - продажна він шкура..
http://antivakcina.o...t-komarovskomu/

Повідомлення відредагував Kassandra: 13.06.2012 – 09:44

• 1

#314 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 09:46

Туберкульозна паличка дуже швидко гине під сонячними променями.
Але зверніть увагу: все, що стосується доказів "оцифрованих" Ви ігноруєте. А чому? Це ж не шаманство - медицина? Чи все-таки?..
  • 0

#315 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 09:48

Перегляд дописуtaraBooka (13.06.2012 – 09:46) писав:

Туберкульозна паличка дуже швидко гине під сонячними променями.
Але зверніть увагу: все, що стосується доказів "оцифрованих" Ви ігноруєте. А чому? Це ж не шаманство - медицина? Чи все-таки?..
яких оцифрованих доказів? яісь статті з газет? Я вам можу дати посилання на грунтовну працю медиа із медичного журналу, де він розписує чим погані консерванти з вакцин для мозку діток, чий організм ще толком не сформований.
А Комаровський чи якийсь ролик з ТСН - вибачте мені, але я потребую серйозніші праці, щоб мене переконати.
взагалі-то медицину я шаманством не вважаю. Не вся медицина - зло. Проте я шокована невіглаством наших медиків. І не забуваймо, фармакологія - офігенно прибутковий бізнес.

Повідомлення відредагував Kassandra: 13.06.2012 – 09:50

• 1

#316 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 09:59

Ці запитання до raIrakku

Я вважаю, що це не невігластво, а професійна халатність, що є злочинною. Фтизіатри не щеплять своїх дітей і онуків (відповідаю за ці слова, бо сама їх чула від цих людей, у приватній розмові). Але їм потрібне "охоплення", тому хапають наших дітей і щеплять. У подруги в пологовому навіть не спитавши вкололи це БЦЖ. Наслідок - жовтяниця, алергія змалечку. Могло, звичайно, і гірше бути.
  • 0

#317 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 13.06.2012 – 10:15

Перегляд дописуtaraBooka (13.06.2012 – 08:40) писав:

Я би залюбки в такій резервації жила, правда. Давайте створимо окремі дитсадки для нещеплених, школи. Думаю, чимало знайду спільників. Бо, наприклад, коли дитині дають ОКП (краплі від поліомієліту), то вона певний час, якщо не помиляюся, то 3 тижні, є загрозою для інших, не щеплених і не ОКП-шних дітей, виділяючи із мокротинням збудників хвороби.
Я не медик (хоч і шкодую шо не пішов на медика), але чисто по-людськи, - це помилка. Люди вже жили без вакцинації. Це було до того як їх винайшли. Не варто напвено розказувати, які і скіке тоді були інфекції в дітей, і до якої смертности це призводило. Це дуже небезпечна мода. Хочеться шоб в нашій країні не було хаосу, в тому числі і в медицині, хочеться шоб якість її була найвищою, і вакцинації робилися якнайправиьніше з у сіх на це оглядів. Інакше, це породжує купу страхів і переживань. Як і щодо всього. Але відмовлятися від вакцинації - це не вихід. Це просто необачно і небезпечно.
  • 0

#318 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 10:52

Перегляд допису_Ex (13.06.2012 – 10:15) писав:

Люди вже жили без вакцинації. Це було до того як їх винайшли. Не варто напвено розказувати, які і скіке тоді були інфекції в дітей, і до якої смертности це призводило.
Так, але це було тоді, коли ще й каналізації і елементарних гігієнічних норм не знали.
Є таке правило: "Дивись, кому вигідно". Я прочитала всю книгу Котка (567 стор.), ніде він не пише, що треба саме таку-то гомеопатію використовувати для запобігання керованим хворобам, такої-то фірми, і, не дай Боже, яку іншу. Що ж бачимо у наших медиків? Отож бо.
Ще раз звертаю увагу на таке. Ми живемо у 21 ст. Що заважає поставити маркування на ампулі, яке дозволило б однозначно ідентифікувати, хто, коли і як виробив дану вакцину тощо? Але ж ні, наносять штампики чорнилом, які медсестра пречудово спиртом змиває, коли її розбиває, та й інформації там - майже 0. Все шито-крито. Хто не заховався - я не винуватий. І якщо що - то це ви, батьки, винуваті, не перевірили все, як ото машину, коли купуєте. Як перевіряти? Де відповідальність медперсоналу? От коли людина хоче заробляти приготуванням дорогущих страв із риби фугу, вона має отримати відповідний сертифікат. Це підтверджує її фах і є своєрідною гарантією від отруєння відвідувачів ресторану. Якщо раптом нещасний випадок станеться, помре якийсь гурман, цю людину-таки засудять відповідно до законодавства. Чому нема аналогічних норм щодо вакцинації?
У нас є знайомі, щеплять свою малу. Все тьху-тьху-тьху. Але... є нюанс. Їм телефонують із приватної клініки, коли хтось із наших "небожителів" везе своїм діткам імпортну супер-пупер-перевірену вакцину чартером, заодно і цим знайомим везуть.
  • 1

#319 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 11:30

Ось посилання з PubMed - офіційний журнал Національного міністерства здоров"я Америки
http://www.ncbi.nlm....pubmed/22235057

Цитата

Immune challenges during early development, including those vaccine-induced, can lead to permanent detrimental alterations of the brain and immune function. Experimental evidence also shows that simultaneous administration of as little as two to three immune adjuvants can overcome genetic resistance to autoimmunity. In some developed countries, by the time children are 4 to 6 years old, they will have received a total of 126 antigenic compounds along with high amounts of aluminum (Al) adjuvants through routine vaccinations. According to the US Food and Drug Administration, safety assessments for vaccines have often not included appropriate toxicity studies because vaccines have not been viewed as inherently toxic. Taken together, these observations raise plausible concerns about the overall safety of current childhood vaccination programs. When assessing adjuvant toxicity in children, several key points ought to be considered: (i) infants and children should not be viewed as "small adults" with regard to toxicological risk as their unique physiology makes them much more vulnerable to toxic insults; (ii) in adult humans Al vaccine adjuvants have been linked to a variety of serious autoimmune and inflammatory conditions (i.e., "ASIA"), yet children are regularly exposed to much higher amounts of Al from vaccines than adults; (iii) it is often assumed that peripheral immune responses do not affect brain function. However, it is now clearly established that there is a bidirectional neuro-immune cross-talk that plays crucial roles in immunoregulation as well as brain function. In turn, perturbations of the neuro-immune axis have been demonstrated in many autoimmune diseases encompassed in "ASIA" and are thought to be driven by a hyperactive immune response; and (iv) the same components of the neuro-immune axis that play key roles in brain development and immune function are heavily targeted by Al adjuvants. In summary, research evidence shows that increasing concerns about current vaccination practices may indeed be warranted. Because children may be most at risk of vaccine-induced complications, a rigorous evaluation of the vaccine-related adverse health impacts in the pediatric population is urgently needed.
ось тут є повний переклад http://www.homeoint..../aluminium2.htm

Перегляд дописуtaraBooka (13.06.2012 – 08:40) писав:

raIrakku, все таки поміркуйте над статистикою. Де вони беруть дані про нещеплених та % захворювань серед них на керовані хвороби? Адже в Україні, Росії ніби то щеплять переважно.
до речі, про статистику. Дуже часто в групу нещеплених рахують не тільки здорових дітей, яких батьки за власним бажанням не щепили, а й дітей які мають протипокази, як от алергічність, хронічні хвороби, вроджені хвороби і т.д.
І тоід картина вже зовсім інша, в порівнянні із здоровими щепленими дітьми.
Якось нечесно, знаєте..

Повідомлення відредагував Kassandra: 13.06.2012 – 11:09

• 1

#320 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 15:02

Притомною статистикою там і не пахне. Чого вартує хоча б вакцина від гепатиту В, протестована аж щось на 200 особах та вставлена в календар щеплень. Медики не вивчають наслідки другого рівня, навіть опротестовують, коли дитина захворює, набуває інвалідності, чи й помирає через кілька годин-днів після вакцинації. Знаю, хтось скаже «після того – це ще не внаслідок того». Тут вони на боці логіки (бо ж вигідно). Але хто досліджує, внаслідок чого сталася смерть чи інвалідизація? «На манеже – те же».

Крім того, слід враховувати при обробці вихідних даних, що оскільки без довідки влаштувати дитину до навчального закладу проблематично, ці довідки щедро виписують тим ,у кого жодних щеплень немає, т.ч. покращуючи їм звітність по ефективності. Що ж, хай тішаться.

Згадала одну свою розмову із знайомою. Молода жінка, у отакенних лінзах в окулярах. Безплідна, через це мусили взяти дитинку із дитбудинку. І вона каже: «Ну то й що? Робили ці щеплення і мені, і чоловіку, і цілим поколінням – і нічого – всі живі-здорові». Отаке воно, здоров’я, виявляється. <_<
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних