Перейти до вмісту

40% батьків по Україні відмовляють у вакцинації

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Ваше ставлення до щеплення? (30 користувачів проголосувало)

Коли потрібно його робити дітям і чи варто взагалі його робити?

1. згідно з календарем щеплень або частіше (6 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. рідше, ніж зазначено у календарі щеплень (1 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

3. лише при народженні (2 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

4. не щеплювати (15 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

5. не маю дітей (6 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.04.2011 – 01:27

Перегляд дописуzav (23.04.2011 01:14) писав:

Ой-ой-ой, і чим же формуванню імунітету допоможе повне ігнорування захисних механізмів організму введенням хвороби безпосередньо у кров

Не переоцінюй ніс (для прикладу) як захисний мезанізм. :ggggg: Головний бар’єр д відбувається боротьба з захворюванням це кров і її лейкоцити. Саме він й імунізуєтсья. До того ж є багато хвороб проти яких роблять щеплення і які тільки там людину і вражають. Наприклад гепатит Б, без всяких там инших ьар’єрів у вигляді шкіри чи носа.
А друге "до того ж" наука не стоїть на місц (хоч хтось тут таке про щеплення нафантазувавз печери) і зараз існують щеплення які діять і на перший бар’єр. Наприклад спрейове щеплення від грипу, яке пирскають у ваш бар’єрний ніс.

Цитата

Ви, просто, не знаєте дітей, котрі перехворіли пнемонією у півторарічному віці, будучи щепленими згідно з календарем, дітей, що другий рік життя відвідували тубдиспансер тощо.
Ну так не робіть щеплення від туберкульозу!
Щеплення живими вакцинами може бути небезпечне.
Але заперчувати через одну невдалу вакцинацію всі щеплення неправильно.

Так, якщо колять ослаблену бактерію, то може бути ризик. Але ж тих видиів вакцинації зараз багато! Як можна все мішати в одну купу, це як всі гриби не їсти, бо є неїстівні.

Захворювання не може розвинутися від:

Інактивовані (убиті) вакцини
Анатоксинів
Хемічні вакцини
генно модифіковані (Біосинтетичні вакцини, рекомбинантні вакцини)
Рибосомальні вакцини

Цитата

Ви, звісно, можете дорікнути, наче це батьки тих дітей винні, але тоді постає питання: якщо щепленнями мають перейматися батьки, то навіщо закон про обов’язкові щеплення? А обов’язковість щеплень є по суті, бо ніде не написано, що хтось має право щепитися, натомість є запис про наявність права відмови від щеплення. Себто без відмови вас буде прищеплено, що негарно. Також постає питання, навіщо держава поспішає робити погані щеплення, якщо батьки самі впораються краще?
В ідеалі батьки не повинні перейматися аналізом вкцин. Але така в нас ситуація, недосконала, але це не привід заперечувати вакцинацію взагалі. Просто виходить ще гірше, на незнанні людей всякі псевдолікарі і газетярі які прагнуть миттєвої і скандальної слави дезінформують населення.

Замість того, щоб розібратися цікавіше кричати, що всі вакцини погані, що на "українцах ставят опьітьі!"

Перегляд дописуOlexandr (23.04.2011 01:25) писав:

Це парадокс типу "купа"? То він тут недоречний.
Сьогодні вечір офігєнних обґрунтувань від Олександра. :D
Ну що тут відповісти: Це парадокс типу "купа". Він тут доречний.

А тепер подумай, де в порівнянні криється хиба.
Боже, які потайливі ігри! А одразу сказати слабо? Дай вгадаю, мабуть, леопард починається на "л", а вакцинація на "в". Але я чогось передбачаю, що та "хиба", яка насправді "відмінність" не впливає на питання нашої дискусії. :)

Абсурдно пропонувати 40% українців їхати до племен в Африку.
Не так абсурдно, якщо зважити, що це не пропозиція, а один з багатьох варіянтів.
Пропозиція якраз в иншому - зробити щеплення, і вона не абсурдна, вона практикуєтсья у всьому світі. ;)

Ну, окрім деяких племен Африки. :)
Де досі діє природний добір і гра у щасливчика.

Цитата

Мова йде про відмову від щеплень і що вони не повинні бути обов’язковими. Твоя спроба розповісти, що щеплення в нас необов’язкові, з тріском провалилась уже.
Ключове слово У НАС.
Про те, що У НАС НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО я такого не казав. :)
Навпаки, казав, що для того щоб увійти в НАШЕ цивілізоване суспільство вам треба зробити щеплення.
А це не обов’язок, це одна з багатьох опцій. Як альтернативу запропонував африку, над иншими альтернативами можете поміркувати самі. Наприклад звернутися до суду, або якось инакше захистити своє святе право на невігластво і темноту.

Та й через колізію в законах я можу хоч десять разів на день сказати:
"У нас щеплення обов’язкові"
"У нас щеплення не обов’язкові"

І ви не зможете мене звинуватити у хибності. ;)

Перегляд дописуOlexandr (23.04.2011 01:29) писав:

От і давай статистику, яка дає нам порівняння двох груп людей протягом тривалого часу, коли одній робили щеплення, а иншій його не робили.
Я дам таку статистику, вона у мене зараз на иншій вкладці у вогнедисі. :happytwo:
Але який висновок з цього буде?

Ти сам собі зарахуєш злива? Чи це буде знову: як покажу тріщину на горщику ти скажеш, що я тобі його не давав і коли повертав тріщини не було? ;)

Перегляд дописуOlexandr (23.04.2011 01:34) писав:

Тоді чому?
Тому, що так хворий не заражатиме здорових, хіба не ясно.

Цитата

З твоїх слів инше не випливає, крім того, що всі мають бути щепленими, щоб щасливо і здорово жити. А це не причина.

А що ж причина? Вмерти в агонії? %)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 23.04.2011 – 01:17

• 0

#242 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 23.04.2011 – 08:56

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2011 02:27) писав:

В ідеалі батьки не повинні перейматися аналізом вкцин. Але така в нас ситуація, недосконала, але це не привід заперечувати вакцинацію взагалі.
І за цих обставин ти всеодно наполягаєш на обов’язковій вакцинації населення...

Сьогодні вечір офігєнних обґрунтувань від Олександра. :ggggg:
Ну що тут відповісти: Це парадокс типу "купа". Він тут доречний.
В ньому важлива відсутність межі, за якою починається купа.

Боже, які потайливі ігри! А одразу сказати слабо? Дай вгадаю, мабуть, леопард починається на "л", а вакцинація на "в". Але я чогось передбачаю, що та "хиба", яка насправді "відмінність" не впливає на питання нашої дискусії. :D
Ти помилився. Розповідаю. Тигрів не розводять, бо це жорстоке поводження з тваринами, яким ти не можеш надати умов для існування, але приватні зоопарки існують. Вибухівку в дослідницьких цілях виготовляють науковці, хочеш цим займатись — вчись і йди туди працювати. Ці речі не заборонені. А вакцинування уникнути не можна. Є різниця?

Не так абсурдно, якщо зважити, що це не пропозиція, а один з багатьох варіянтів.
Пропозиція якраз в иншому - зробити щеплення, і вона не абсурдна, вона практикуєтсья у всьому світі. ;)
Якщо мова йде про те, щоб не робити щеплення, то робити його — не пропозиція. Тобто пропозицій у тебе нема, і нічого реальнішого, крім міграції ти вигадати не зміг. Показово :)

Ключове слово У НАС.
Про те, що У НАС НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО я такого не казав. :)
Навпаки, казав, що для того щоб увійти в НАШЕ цивілізоване суспільство вам треба зробити щеплення.
Що в нашій країні є обов’язковим? Що є цивілізованим суспільством? Де проходить межа між цивілізованим і нецивілізованим суспільствами?

Та й через колізію в законах я можу хоч десять разів на день сказати:
"У нас щеплення обов’язкові"
"У нас щеплення не обов’язкові"
В чому полягає колізія? Ти читав уривок, який сам наводив? :)

Я дам таку статистику, вона у мене зараз на иншій вкладці у вогнедисі. :happytwo:
Але який висновок з цього буде?
Висновок: ти посилаєшся на важливість статистичних досліджень, хоча не бачив їхніх результатів щодо обговорюваної теми. Це злив.

Ти сам собі зарахуєш злива?
Одного вище зарахував, другого отримаєш, коли не зможеш довести необов’язковість щеплень в Україні.

Тому, що так хворий не заражатиме здорових, хіба не ясно.
На якій підставі враховується думка лише любителів обколотись щепленнями?

А що ж причина? Вмерти в агонії? %)
Причина — власне бажання.
  • 0

#243 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 15:32

Перегляд дописуOlexandr (23.04.2011 09:56) писав:

І за цих обставин ти всеодно наполягаєш на обов’язковій вакцинації населення...
Ти думаєш вголос?
Похвально, але це не заперечення. смайлик

В ньому важлива відсутність межі, за якою починається купа.
Знову офігєнні агрументи Олександра, роздуми вголос і втрата тези. смайлик А купа починається з "К". - Але як це стосуєтсья щеплень нікому неясно. :happytwo:

Ти помилився. Розповідаю. Тигрів не розводять, бо це жорстоке поводження з тваринами, яким ти не можеш надати умов для існування, але приватні зоопарки існують. Вибухівку в дослідницьких цілях виготовляють науковці, хочеш цим займатись — вчись і йди туди працювати. Ці речі не заборонені. А вакцинування уникнути не можна. Є різниця?
Різниця є завжди і в усьому, окрім тотожних речей. :) Але вона у твої прикладах не обґрунтовує необжідність дозволити неробити щеплення.
Ну наведемо приклад з речами яких законно теж неможна уникнути.
Покарання за вбивство, свідоме зараження снідом чи венеричним захорюванням, проживання небезпечних писихічно хворих за межами лікувальних закладів. Є купа речей, яких неможливо уникнути. Або з тим же леопардом, людина хоче його мати вдома, а не в зоопарку, і твоя пропозиція іти працювати в зоопарк в даному випадку рівносильна моїй пропозиції поїхати в Африку для тих хто не хоче робити щеплення.

Думати перш за все треба як та різниця у літері, яку ти з такою напругою вишукуєш і потім видаєш обґрунтовує основну твою тезу - необхідність щеплення. А на ділі виходить, що ніяк не обґрунтовує, оне сотрясання повітря. :ggggg: Це до речі тип дискусії баби з глечиком, заперечувати все підряд, а головна теза так і залишаєтсья поза увагою. Ги.

Якщо мова йде про те, щоб не робити щеплення, то робити його — не пропозиція. Тобто пропозицій у тебе нема, і нічого реальнішого, крім міграції ти вигадати не зміг. Показово :)
По перше я запропонував судовий захист, що показово стосовно твоєї неуважности.

По-друге показовим є ставлення суспільства до вжливих питань безпеки.
Так ніяких пропозицій для тих, хто хоче бігати з шизою за межами психушки, заражати всіх сифілісом, розводити вдома небезпечних тварин, або наражати на ризик епідемії країну в нас нема, вибачайте. В Африці там повна свобода, можеш завести собі хоч динозаврика і заразити його ганареєю.

До слова.
Я не записувався на конкурс краща пропозиція як не робити щеплення. Як ти міг уже помітити, я беру участь в иншому конкурсі. ;)

Але маю ще одну пропозицію: оскільки в нас демократія хай навіжені створять свою партію, або иншим чином доб’ються скасування обов’язкових щеплень. Оскільки цього ще не зроблено - то це вереск і писк переляканих газетярами легковірних ідіотів, а решту суспільства все влаштовує.

Цитата

Що в нашій країні є обов’язковим? Що є цивілізованим суспільством? Де проходить межа між цивілізованим і нецивілізованим суспільствами?
На ці офтопні питання Олександрові доведеться знайти відповідь у гуглі самому. :D

Цитата

В чому полягає колізія? Ти читав уривок, який сам наводив? ;)
Колізія з Конституцією і здаєтсья ще з якимись законами на які посилаютсья антищепленики, ліньки шукать, гугл в поміч.

Цитата

Висновок: ти посилаєшся на важливість статистичних досліджень, хоча не бачив їхніх результатів щодо обговорюваної теми. Це злив.
Ти там чим бавишся? ;) Я здається в цій же цитаті написав, що вони в мене на закладці вогнелиса, і щойно ти визнаєш, що їх оприлюднення буде мати хоч якийсь наслідок для нашої дискусії то я їх наведу. То звідки всновок, що я їх не читав? Абсурд. Визнати це ти боїшся, тобто хочеш затримати за собою право продовжувати ігнорувати аргументи, що не дивно, тому й такі волаючі невідповідности у тебе в дописах. смайлик

СВІТЛОНОСНИЙ сказав:

Ти сам собі зарахуєш злива?

Цитата

Одного вище зарахував, другого отримаєш, коли...
Дякую, ти бачу вже сам навчився. :)

Цитата

На якій підставі враховується думка лише любителів обколотись щепленнями?
На підставі наукових висновків.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 23.04.2011 – 15:37

• 0

#244 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.04.2011 – 16:21

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2011 01:23) писав:

Відповідь проста: по-перше правильний висновок доводиться робити самому, а на це не у всіх є вільний час. А хидний висновок уже готовий підсовуєтсья журналістами, яким аби щось нагнітати, щоб привернути увагу до своїх жалюгідних статейок.
Зразковий аргумент! Треба запам’ятати.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2011 01:23) писав:

Хиби мислення, коли особистий досвід через більшу емоційність має більшу силу ніж статистичний.
Статистичний досвід - це взагалі ять!

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2011 01:26) писав:

Значить у тебе хибні уявлення.
Це у вас в’явлення, у мене-то знання.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2011 01:26) писав:

Із щепленням якщо і захворіти, видуження настає швидше.
З якого дива? Молитва корисніша за щеплення, взагалі-то.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2011 01:33) писав:

Наприклад підготовлений імунітет людини подавляє вхоробу і в зовнішнє середовище виділяється менше збудників.
Подайте беззаперечні факти підготовки імунітету шляхом щеплення. /Давно фантастики не читав./

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2011 01:33) писав:

У щепленої людини хвороба може взагалі не мати гострої стадії. Той самий туберкульоз може капсулюватися у дегенях і взагалі не розповсюджуватися. І це завдяки імунітетові.
Щось мені щеплення не допомогло, бґґ. Допоміг фахівець тубінституту та антибіотики.
  • 0

#245 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 17:53

Одного вище зарахував, другого отримаєш, коли не зможеш довести необов’язковість щеплень в Україні.
Теж радо послухаю, як батькам убезпечити дитину від обов’язкових щеплень у дитсадку та початковій школі?

Наприклад гепатит Б, без всяких там инших ьар’єрів у вигляді шкіри чи носа.
Так! Коли вже винайдуть щеплення від СНІД?

Наприклад спрейове щеплення від грипу, яке пирскають у ваш бар’єрний ніс.
Наприклад, щеплення від грипу невимовна дурість.

Ну так не робіть щеплення від туберкульозу!
Щеплення живими вакцинами може бути небезпечне.
Але заперчувати через одну невдалу вакцинацію всі щеплення неправильно.
"Ти не повіриш!"(с)
Прикладів невдалої вакцинації має не один, і не два навіть.

Захворювання не може розвинутися від:
Далі можна не читати, адже очевидна брехня.

В ідеалі батьки не повинні перейматися аналізом вкцин. Але така в нас ситуація, недосконала, але це не привід заперечувати вакцинацію взагалі. Просто виходить ще гірше, на незнанні людей всякі псевдолікарі і газетярі які прагнуть миттєвої і скандальної слави дезінформують населення.
Я хіба взагалі заперечую? Я заперечую наявну, а вимріяну ВООЗ ідеяльну хто ж заперечить? Та й не зрозуміло, котрих це псевдолікарів устигли пореклямувати в цій темі? Хіба самих щеплеників - вони, як раз, файно заробляють на галасу "кір повернеться!!1"(с).

Замість того, щоб розібратися цікавіше кричати, що всі вакцини погані, що на "українцах ставят опьітьі!"
Та я розібрався - всі погані. Всюди у світі всі щеплення погані. Гарних, на жаль, іще не винайшли. Як винайдуть, то ми ж, як-то кажуть, завжди!
  • 0

#246 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 19:09

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2011 16:32) писав:

Я здається в цій же цитаті написав, що вони в мене на закладці вогнелиса, і щойно ти визнаєш, що їх оприлюднення буде мати хоч якийсь наслідок для нашої дискусії то я їх наведу.

Цікава пропозиція, наперед визнати, що оприлюднення якихось невідомих мрячних відомостей, матиме наслідком беззастережну довіру до них. Мені взагалі подобається позиція сперечатися заради переконання співрозмовника, штибу лише Olexandr’а цікавить питання теми, а всім іншим запитані статистичні відомості без потреби.
Заяву про невідомі наукові висновки теж оцінив.

Повідомлення відредагував zav: 23.04.2011 – 19:11

• 0

#247 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 22:53

Різниця є завжди і в усьому, окрім тотожних речей. :ggggg: Але вона у твої прикладах не обґрунтовує необжідність дозволити неробити щеплення.
Ну наведемо приклад з речами яких законно теж неможна уникнути.
Покажи краще, що обґрунтовує необхідність всіх змушувати їх робити.

Покарання за вбивство, свідоме зараження снідом чи венеричним захорюванням, проживання небезпечних писихічно хворих за межами лікувальних закладів. Є купа речей, яких неможливо уникнути. Або з тим же леопардом, людина хоче його мати вдома, а не в зоопарку, і твоя пропозиція іти працювати в зоопарк в даному випадку рівносильна моїй пропозиції поїхати в Африку для тих хто не хоче робити щеплення.
До чого цей потік фантазії? Чого для заради частини колольщиків решта мають в обов’язковому порядку теж колотись? Це не можна порівнювати з утриманням вбивць. Хочаб тому, що відсотки різні, але ти робиш вигляд, що не бачиш цього. Та навіть якби 1% людей не хотіли б робити щеплень, їх не варто було б змушувати їх робити.

По-друге показовим є ставлення суспільства до вжливих питань безпеки.
Так ніяких пропозицій для тих, хто хоче бігати з шизою за межами психушки, заражати всіх сифілісом, розводити вдома небезпечних тварин, або наражати на ризик епідемії країну в нас нема, вибачайте. В Африці там повна свобода, можеш завести собі хоч динозаврика і заразити його ганареєю.
Ти не можеш врахувати кількість охочиш. Якби у нас було багато людей з шизою, то спокійно вони б бігали і нікого б не цікавили твої розумування.

До слова.
Я не записувався на конкурс краща пропозиція як не робити щеплення. Як ти міг уже помітити, я беру участь в иншому конкурсі. :D
Ти стверджував, що в нас щеплення не є обов’язковими.

На ці офтопні питання Олександрові доведеться знайти відповідь у гуглі самому. :happytwo:
Ти там навів витвір хворої уяви, я його розбираю по частинах. Я й не сумнівався, що ти не зумієш хоч якось довести його справедливість. Злив.

Колізія з Конституцією і здаєтсья ще з якимись законами на які посилаютсья антищепленики, ліньки шукать, гугл в поміч.
Ти стверджував щодо колізії, знову не можеш довести? Передбачувано.

Ти там чим бавишся? :) Я здається в цій же цитаті написав, що вони в мене на закладці вогнелиса, і щойно ти визнаєш, що їх оприлюднення буде мати хоч якийсь наслідок для нашої дискусії то я їх наведу.
І що? А у мене в закладці вогнелиса сторінка з торентами відкрита. Щойно ти визнаєш, що вони матимуть якийсь наслідок для дискусії, я тобі скріншота кину.

То звідки всновок, що я їх не читав? Абсурд.
Я не знаю, що тобі мариться, я ж не психолог, гггг

То давай, чого ж правду від народу ховаєш?

Перегляд дописуzav (23.04.2011 20:09) писав:

А це типовий аргумент, коли нічого сказати. На зразок британських вчених, які щось там довели.
  • 0

#248 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 23:51

Перегляд дописуOlexandr (23.04.2011 23:53) писав:

Я тут подумав, що правда Світлоносного: не всіх змушують - лише дітей, дорослих же не чіпають майже.

Та навіть якби 1% людей не хотіли б робити щеплень, їх не варто було б змушувати їх робити.
До речі, пане Світлоносний, скільки вам відсотків щеплених треба? Бо я не проти, аби мої нащадки опинилися в решті відсотків, котрих охоплення щепленнями обійде.

Повідомлення відредагував zav: 24.04.2011 – 00:03

• 0

#249 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 23:55

Перегляд дописуzav (24.04.2011 00:51) писав:

Я тут подумав, що правда Світлоносного: не всіх змушують - лише дітей, дорослих же не чіпають майже.
Ага, бо всі дорослі вже охоплені з дитинства.
  • 0

#250 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.04.2011 – 19:28

Перегляд дописуПластун (21.04.2011 20:07) писав:

віспа - вона є, ота вітрянка.
я колись проводив екперимент по сп"янінню від кефіру. жаль срачка зупинила дослідження

Перегляд дописуOlexandr (22.04.2011 15:16) писав:

Це ж яким чином, якщо всі навколо розумні-щеплені, що ж їм може зробити нещеплений?
от в школі вчили чувачка, у вузі на бюджеті, в аспірантурі попінає, кароч суспільство чвертьстоліття витрачатиме на прокачку гомосапієнса ресурси, а він візьме й нагло загнецця бо нещеплений, убиток аднака
  • 0

#251 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 28.04.2011 – 00:48

Перегляд дописуzav (23.04.2011 17:21) писав:

Подайте беззаперечні факти підготовки імунітету шляхом щеплення. /Давно фантастики не читав./
Та тисячі їх :8:
http://www.nejm.org/...56/NEJMoa020586

Перегляд дописуzav (23.04.2011 18:53) писав:

Наприклад, щеплення від грипу невимовна дурість.
Так, хворіти на болячки замість щеплення - це ознака великого розуму. ;)

"Ти не повіриш!"(с)
Прикладів невдалої вакцинації має не один, і не два навіть.
А вдалої все одно більше. ГГГ

Далі можна не читати, адже очевидна брехня.
Без спростування це тільки твої порожні хвантазії.

Цитата

Та я розібрався - всі погані. Всюди у світі всі щеплення погані. Гарних, на жаль, іще не винайшли. Як винайдуть, то ми ж, як-то кажуть, завжди!
Наявні всі ознаки противсіхства головного мозку.
Між щепленням і хворобою вибираємо противсіхство, в результаті - хворобу. ;)

Перегляд дописуzav (23.04.2011 20:09) писав:

Звісно, вам з Олександром тільки й зацінювати мовчки й лишається, бо у вас контраргументів нема. ;)
  • 0

#252 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 28.04.2011 – 01:23

Ти щось просиш зробити, значить я маю право щось попросити взамін. Це чесно? Давай чесну угоду. Чи сого ти боїшся?

Я уже сказав. Що наведення аргументів буде тільки за умови, якщо ти визнаєш, що для тебе аргументи мають значення, а не як горохом об противсіха. Тупе ігнорування. Ти досі цього не визнав.
То який сенс рухатися в дискусії далі з людиною яка не розуміє аргументів?

До чого цей потік фантазії? Чого для заради частини колольщиків решта мають в обов’язковому порядку теж колотись? Це не можна порівнювати з утриманням вбивць. Хочаб тому, що відсотки різні, але ти робиш вигляд, що не бачиш цього. Та навіть якби 1% людей не хотіли б робити щеплень, їх не варто було б змушувати їх робити.
Прошу детальніше роз’яснити цей потік фантазії, а то якось неясно до чого воно. ;)

Цитата

Ти не можеш врахувати кількість охочиш. Якби у нас було багато людей з шизою, то спокійно вони б бігали і нікого б не цікавили твої розумування.
Відомиа хиба про лікарів і пацієнтів, уже 100 разів спростовувалася, навіть нудно.

Цитата

Ти стверджував, що в нас щеплення не є обов’язковими.
Де я таке стверджував. Галюни?

Цитата

Ти там навів витвір хворої уяви, я його розбираю по частинах. Я й не сумнівався, що ти не зумієш хоч якось довести його справедливість. Злив.
Мої аргументи - наукові факти і результати медичних досліджень, купа наукових статей. Якщо це для тебе хвора уява, і ти це все відкидаєш, то то мабуть твої "знання" базуюьтся на якихось достовірніших джерелах. Давай же визначимося, що ж це, оприлюднюй, на чому базуються твої нехворі уявлення? :8:

А ми посміємося ;)

Ну мо їх у студію!
Чекаю, зараз же!

Цитата

Ти стверджував щодо колізії, знову не можеш довести? Передбачувано.
Тобто якщо я не полінуюся і розжую доступну інфу з пошуковика, то тоді злив логічно треба буде уже зарахувати тобі.

Будь ласка:

Цитата

ст.12 "Про захист населення від інфекційних хвороб"
ст. 43 "Основ законодавства України про охорону здоров'я"
Ну що немає заперечень по зливу? ;)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.04.2011 – 01:30

• 0

#253 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.04.2011 – 08:55

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.04.2011 01:48) писав:

Дякую, почитаю.

Так, хворіти на болячки замість щеплення - це ознака великого розуму. ;)
Авжеж краще хворіти не замість, а разом зі щепленням! Хворійте!

А вдалої все одно більше. ГГГ
Аж ніяк, ібо вдалість щеплення потрібно ще довести, а з цим істотні вскладнення, ги.

Без спростування це тільки твої порожні хвантазії.
Тіштеся.

Наявні всі ознаки противсіхства головного мозку.
Між щепленням і хворобою вибираємо противсіхство, в результаті - хворобу. ;)
Ви, напевно, не знаєте, що щеплення - теж хвороба. Це так невимовно прикро...

Звісно, вам з Олександром тільки й зацінювати мовчки й лишається, бо у вас контраргументів нема. ;)
У нас теж є наукові висновки, так і знайте!
  • 0

#254 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.04.2011 – 09:27

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.04.2011 02:23) писав:

Ти щось просиш зробити, значить я маю право щось попросити взамін. Це чесно? Давай чесну угоду. Чи сого ти боїшся?
Взагалі-то я нічого не прошу. Ти можеш нічого не робити, тоді буде ясно на чому ґрунтуються твої висновки.

Я уже сказав. Що наведення аргументів буде тільки за умови, якщо ти визнаєш, що для тебе аргументи мають значення, а не як горохом об противсіха. Тупе ігнорування. Ти досі цього не визнав.
То який сенс рухатися в дискусії далі з людиною яка не розуміє аргументів?
Теоретично я довіряю сферичним аргументам у вакуумі, але я не можу погодитися з якимись аргументами, яких я навіть не бачив. Ти потім скажеш: ха-ха, ти вже погодився, отож визнавай. Цікавий підхід, ггггг
До речи, ти якось писав:

Боже, які потайливі ігри! А одразу сказати слабо?

Прошу детальніше роз’яснити цей потік фантазії, а то якось неясно до чого воно. :8:
Це до того, що коліться собі на здоров’я, а до инших не лізьте.

Відомиа хиба про лікарів і пацієнтів, уже 100 разів спростовувалася, навіть нудно.
Дай посилання. Тільки не кажи, що я теж щось маю дати взамін. Хоча ні, можу запропонувати шоколадку ;)

Де я таке стверджував. Галюни?
Забудькуватий, так?

А це не обов’язок, це одна з багатьох опцій.

Тобто якщо я не полінуюся і розжую доступну інфу з пошуковика, то тоді злив логічно треба буде уже зарахувати тобі.
Будь ласка:

Ну що немає заперечень по зливу? ;)
Був би злив, але в тебе нічого не вийшло. Читай уважно: в законі "Про захист населення від інфекційних хвороб" йдеться про населення, а в законі про "Основи законодавства України про охорону здоров'я" йдеться про пацієнта. Якщо не вловлюєш різниці, то я можу пояснити.
Заперечень по зливу жодних. Як ти зливав тему, так і далі продовжуєш ;)
  • 0

#255 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.04.2011 – 10:29

Перегляд дописуOlexandr (28.04.2011 10:27) писав:

Забудькуватий, так?
Це галюни!

Цитата

Стаття 12. Профілактичні щеплення
Профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюка, кору,
поліомієліту, правця, туберкульозу є обов'язковими і включаються
до календаря щеплень.
Ще про колізії на зауважили в тому сенсі, що заборона відвідування дитячих закладів не має нічого спільного зі згодою або незгодою на медичне втручання.
  • 0

#256 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 28.04.2011 – 11:01

щеплення - це як лотерея. можна пролетіти із ускладненнями, а можна й круто "попасти"
Маю двох знайомих, у дітей яких були ускладення власне через щеплення.

http://www.homeoint.org/kotok/vaccines/opi...iftyreasons.htm

можу й більше грунтовніших лінків закинути..але поки влом
  • 0

#257 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 28.04.2011 – 15:03

Перегляд дописуzav (28.04.2011 09:55) писав:

Аж ніяк, ібо вдалість щеплення потрібно ще довести, а з цим істотні вскладнення, ги.
Ускладнення у вас із запереченням наданого вище (і нижче) обґрунтування:

Та тисячі їх:
Зображення

Перегляд дописуzav (28.04.2011 09:55) писав:

Ви, напевно, не знаєте, що щеплення - теж хвороба. Це так невимовно прикро...
Зображення

Цитата

У нас теж є наукові висновки, так і знайте!
Результати наукових досліджень у студію.
Зображення

Теоретично я довіряю сферичним аргументам у вакуумі, але я не можу погодитися з якимись аргументами, яких я навіть не бачив.
А ніхто й не просив одразу погоджуватися. Питалося чи не буде знову ухиляння від прямих відповідей і з’їжджання на инші теми, як воно у вас завжди. Тобто, чи будуть спроби контраргументування чи з’їзду, бо зі з’їздами не ціаво. Я от не боюся пообіцяти таке у будь-яку хвилину, а ти боїшся і це кагбе симовлізує. Але як ти так уже просиш, то он будь ласка посилання на наукове дослідження, яке доводить ефективність щеплень

як то кажуть вперед:

Зображення

Це до того, що коліться собі на здоров’я, а до инших не лізьте.
те саме, що:
"не крадіть, а до крадіїв не лізьте"
"не вбивайте, а до вбивць не лізьте"
"не вживайте наркотики, а до наркоманів не лізьте".

Хибна позиція. :cry:

Дай посилання. Тільки не кажи, що я теж щось маю дати взамін. Хоча ні, можу запропонувати шоколадку :8:
Вище уже дав:
Зображення

Забудькуватий, так?
Прошу посилання де я казав, що в нас щеплення необов’язкові.

Був би злив,
Ловлю на слові! :gryzin:
Якщо тезу буде доведено, тобі зараховуєтсья ЗЛИВ! БУГГУГАААГГА! ;)
І я обіцяю, що він уже близько. :gryzin: Ти сам себе ведеш в його обійми, хахах.
Від наступного злива тебе відділяє всього одна відповідь. :ggggg:

Був би злив, але в тебе нічого не вийшло. Читай уважно: в законі "Про захист населення від інфекційних хвороб" йдеться про населення, а в законі про "Основи законодавства України про охорону здоров'я" йдеться про пацієнта. Якщо не вловлюєш різниці, то я можу пояснити.
Заперечень по зливу жодних. Як ти зливав тему, так і далі продовжуєш ;)

Давай, доведи, що це має значення для нашої дискусії. Инакше див вище ;)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.04.2011 – 15:13

• 0

#258 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.04.2011 – 15:24

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.04.2011 16:03) писав:

Але як ти так уже просиш, то он будь ласка посилання на наукове дослідження, яке доводить ефективність щеплень
Добре, ознайомлюся трохи згодом.

те саме, що:
"не крадіть, а до крадіїв не лізьте"
"не вбивайте, а до вбивць не лізьте"
"не вживайте наркотики, а до наркоманів не лізьте".

Хибна позиція. ;)
Так, у тебе хибна позиція. До речі. приклад з наркоманами її наочно ілюструє.

Прошу посилання де я казав, що в нас щеплення необов’язкові.
Вище вже наводив, можу повторити:

А це не обов’язок, це одна з багатьох опцій.

Ловлю на слові! ;)
Якщо тезу буде доведено, тобі зараховуєтсья ЗЛИВ! БУГГУГАААГГА! :8:
Я ж з нетерпінням чекаю, давай вже скоріше!

Давай, доведи, що це має значення для нашої дискусії. Инакше див вище ;)
Населення — все населення України (чи якоїсь території). Тобто всі зобов’язані пройти щеплення.
Пацієнт — людина, що отримує чи потребує медичної допомоги. Не всі люди є пацієнтами. Хоча хто тебе знає, може ти вважаєш, що дитина відразу при народженні стає пацієнтом і продовжує ним бути все життя, тоді для тебе це значення не матиме.
  • 0

#259 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 28.04.2011 – 15:57

Перегляд дописуOlexandr (28.04.2011 16:24) писав:

Так, у тебе хибна позиція. До речі. приклад з наркоманами її наочно ілюструє.
А про вбивства і крадіжки заперечень нема? Значить правильно.
Отже хибність вого аргументу "коліться а нас не змушуйте" доведена. ;)
Бо тоді можна було б казати "не вбивайте, а нас не змушуйте".
Зображення

Перегляд дописуOlexandr (28.04.2011 16:24) писав:

Населення — все населення України (чи якоїсь території). Тобто всі зобов’язані пройти щеплення.
Пацієнт — людина, що отримує чи потребує медичної допомоги. Не всі люди є пацієнтами.
Неправильно, але навіть уявімо що так. :8:
І як це стосуєтсья нашої теми? ;)
Як ти тоді трактуєш ст. 43: "Згода інформованого пацієнта необхідна для застосування методів діагностики, профілактики та лікування"?

Це я відтягує задоволення, у мене приготовано ще багато соковитих і видовищних зливів для тебе, Mah Boi!

Зображення

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.04.2011 – 15:54

• 0

#260 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.04.2011 – 16:15

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.04.2011 16:57) писав:

А про вбивства і крадіжки заперечень нема? Значить правильно.
Ні, по перших двох очевидно, що ти просто дурниці вирішив пописати, а по наркоманах видно, що ти всерйоз про них це думаєш ;)

Неправильно, але навіть уявімо що так. ;)
І як це стосуєтсья нашої теми? ;)
Ти навів закони, а тепер запитуєш, як вони стосуються нашої теми? гггггг, ну а ти сам подумай.

Як ти тоді трактуєш ст. 43: "Згода інформованого пацієнта необхідна для застосування методів діагностики, профілактики та лікування"?
А що тебе тут непокоїть? От дитина не пацієнт, і від неї ніякої згоди не треба, штрик — і йди гуляй. Все чітко.

Це я відтягує задоволення, у мене приготовано ще багато соковитих і видовищних зливів для тебе, Mah Boi!
Ну помрій, помрій ще :8:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних