Перейти до вмісту

40% батьків по Україні відмовляють у вакцинації

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Ваше ставлення до щеплення? (30 користувачів проголосувало)

Коли потрібно його робити дітям і чи варто взагалі його робити?

1. згідно з календарем щеплень або частіше (6 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. рідше, ніж зазначено у календарі щеплень (1 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

3. лише при народженні (2 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

4. не щеплювати (15 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

5. не маю дітей (6 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.04.2011 – 16:40

Перегляд дописуOlexandr (22.04.2011 17:28) писав:

Заборона відвідувати виховні та навчальні заклади дітям, що не зробили щеплень є фактично примусом до щеплень.
А я думаю, що заборона відвідувати є забороною відвідувати.
А примусове щеплення є примусовим щепленням. :happytwo:
  • 0

#222 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 22.04.2011 – 16:51

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.04.2011 17:40) писав:

А я думаю, що заборона відвідувати є забороною відвідувати.
А примусове щеплення є примусовим щепленням. :happytwo:
Ти думаєш уривками, а поєднати не можеш. У нас загальна середня освіта є обов’язковою. Її можна здобути поза межами начальних закладів?
  • 0

#223 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 22.04.2011 – 17:27

Перегляд дописуOlexandr (22.04.2011 17:51) писав:

Ти думаєш уривками, а поєднати не можеш. У нас загальна середня освіта є обов’язковою. Її можна здобути поза межами начальних закладів?
Це ти не бачиш картини вцілому. :happytwo:
Українське суспільство це теж спільнота людей.

Думаю є багато країн і племен, наприклад, на африканському континенті де нещеплених дітей радісно приймуть у свою спільноту.
  • 0

#224 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 22.04.2011 – 17:28

взагалі-то в нас пишуться відмови. і не мають права не приняти дитину в школу без щеплень. А от в садках випендрюються. Але відмови теж все врегульовують. Ну і хабарі теж.
  • 0

#225 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 22.04.2011 – 17:34

Перегляд дописуKassandra (22.04.2011 18:28) писав:

взагалі-то в нас пишуться відмови. і не мають права не приняти дитину в школу без щеплень.
Про Захист від інфекційних захворювань

Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах

Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів
проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.
Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.
  • 0

#226 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.04.2011 – 17:45

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.04.2011 16:14) писав:

А власна голова нащо?
А вільний час ви мені позичите?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.04.2011 16:14) писав:

Роки, після розпаду СРСР, якраз коли розхиталася система регулярних щеплень.
Та? Щось у нас геть не молодь турбекульозом хворіє, по-перше, та й народжуваність значно зменшилася, по-друге.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.04.2011 16:23) писав:

2) Заразити, щеплення дає лише імунітет і віроідність протистояти інфекції, або легше перенести її.
Так чим вас обходить, як хтось інший переноситиме хворобу?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.04.2011 17:11) писав:

Імунітет дозволяє опиратися інфекції В ПЕВНІЙ МІРІ, або перенести хворобу в легшій формі.
А ти абсолютизуєш щеплення.
Якщо імунітет сам у певній мірі, то тим більше сенс у щепленні?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.04.2011 18:34) писав:

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.
При цьому останнім законом про середню освіту дошкільну групу дистсадків зробили обов’язковою для відвідування, ги.

Повідомлення відредагував zav: 22.04.2011 – 17:46

• 0

#227 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 22.04.2011 – 17:47

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.04.2011 18:27) писав:

Українське суспільство це теж спільнота людей.
Як бачиш, значна частина цієї спільноти не хоче щеплень, тому аргумент негодящий.

Перегляд дописуKassandra (22.04.2011 18:28) писав:

взагалі-то в нас пишуться відмови. і не мають права не приняти дитину в школу без щеплень. А от в садках випендрюються. Але відмови теж все врегульовують.
В законі ж написано, що не можна без цеплень, як же відмови працюють?
  • 0

#228 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 22.04.2011 – 18:15

Перегляд дописуOlexandr (22.04.2011 18:47) писав:

Як бачиш, значна частина цієї спільноти не хоче щеплень, тому аргумент негодящий.

а хз...наші львівські мами спокійно строчать відмови, в лікарів навіть бланки є...і все нормально. дітиська ходять, вчаться...
  • 0

#229 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 22.04.2011 – 18:23

Мабуть через суд вибивають дозвідл на відвідування садка/школи, прикриваючись конституцією, що освіта обов"язкова.
  • 0

#230 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 22.04.2011 – 19:51

я щеплювалася. і нічого.
так само як і всі мої однолітки.
і мої однолітки своїх дітей щеплюють. і теж нічого.
тому і я своїх щеплюватиму якшо шо. ну якщо зовсім хирлявими не будуть.
  • 0

#231 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.04.2011 – 20:18

Перегляд дописуNeorlandina (22.04.2011 20:51) писав:

я щеплювалася. і нічого.
Я не щеплювався. Мене щеплювали. І щось... тому я нікого не щеплюватиму. Ги.
  • 0

#232 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.04.2011 – 21:58

Перегляд дописуzav (22.04.2011 18:45) писав:

При цьому останнім законом про середню освіту дошкільну групу дистсадків зробили обов’язковою для відвідування, ги.

І не забувайте Конституцію. Вона у нас вже згвалтована в усі діри, але поки що головніше різних там законів.
  • 0

#233 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 00:09

А вільний час ви мені позичите?
Якщо ти витрачатимеш цей вільний час на неаргументовані суперечки заміст того, щоб вивчити питання, тоді ніякої кількости вільного часу тобі не висточить. :happytwo:

Та? Щось у нас геть не молодь турбекульозом хворіє, по-перше, та й народжуваність значно зменшилася, по-друге.
Захворіти може кожен,вік тут не при чому.

Цитата

Так чим вас обходить, як хтось інший переноситиме хворобу?
Довше протікатиме захворювання, перейде в хронічну невиліковну стадію чи швидко мине. Інтенсивність хвороби. Хіба не ясно, що це впливає на ризик передачі захворювання оточуючим?

Цитата

Якщо імунітет сам у певній мірі, то тим більше сенс у щепленні?
Так, знову поширена похибка - ігнорування такої важливої ознаки явищ як міра.
Мати мільярд доларів чи одну гривню - яка різниця, якщо і так і так ти маєш гроші.
І класичне з логіки: мати три волосини на голові чи мати багато, хіба є різниця, якщо і так і так є волосся.
Отак і ти з імунітетом: яка різниця якщо він і так є. Відповідь - значна велика і вирашільна.
Така ж яка людину з трьома волосинами все одно робить лисим порявняно з тим у кого все волосся на місці, людиню з однією гривнею жебраком порівняно з мільярдером. Така ж різниця і між людиною з непідготовленим імунітетом у порівнянні з тим, хто уже має імунітет до захворювання.

Ну знову це класичне противсішне "нема ніякої різниці" - як кажуть москалі "семь бед одін атвет". Нерозуміння логіки.

Цитата

Так, а ще заборонили розводити в хаті тигрів, леопардів, виготовляти вибухівку в мирних дослідницьких цілях. От людожери, утискають права.

Може між бузиною і дядьком у Києві є зв’язок, але він неочевидний, тому вимагає обґрунтування.
Доведи, що одне випливає з иншого, можливо очевидні для тебе речі зовсім незрозумілі й абсурдні.

Тут як завгодно можна заперечити:
Ще більш значна частина хоче щеплень, отже по твоїй же логіці твій же аргумент хибний.

По-друге, ця частина меншість.

По-третє: у тебе втрата тези. Що ти доводиш? Доцільність щеплення чи право людей від нього відмовлятися? Дискусія по схемі: на всі тези опонента буду висловлювати заперечення, а там щось і виде. Нагадує: я в тебе горщик не брала, коли я тобі його повертала він був цілий і взагалі - ти мені сама бити гощик дала.
  • 0

#234 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 00:14

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2011 00:57) писав:

Якщо ти витрачатимеш цей вільний час на неаргументовані суперечки заміст того, щоб вивчити питання, тоді ніякої кількости вільного часу тобі не висточить. :happytwo:
Я вивчив питання давно вже. Загалом мій висвновок повторює наведене Пластуном, тіко навпаки.

Захворіти може кожен,вік тут не при чому.
Після щеплення може не лише молодь, а й немовля, ваша правда.

Довше протікатиме захворювання, перейде в хронічну невиліковну стадію чи швидко мине. Інтенсивність хвороби. Хіба не ясно, що це впливає на ризик передачі захворювання оточуючим?
Це щось нове. Наскільки я знаю, кожна хвороба має чітко визначений час, коли хворий нею є заразним. Про вплив інтенсивності на мрячні ризики передачі захворюваності ви перший намріяли.

Так, знову поширена похибка - ігнорування такої важливої ознаки явищ як міра.
Мати мільярд доларів чи одну гривню - яка різниця, якщо і так і так ти маєш гроші.
І класичне з логіки: мати три волосини на голові чи мати багато, хіба є різниця, якщо і так і так є волосся.
Отак і ти з імунітетом: яка різниця якщо він і так є. Відповідь - значна велика і вирашільна.
Така ж яка людину з трьома волосинами все одно робить лисим порявняно з тим у кого все волосся на місці, людиню з однією гривнею жебраком порівняно з мільярдером. Така ж різниця і між людиною з непідготовленим імунітетом у порівнянні з тим, хто уже має імунітет до захворювання.
Ой-ой-ой, і чим же формуванню імунітету допоможе повне ігнорування захисних механізмів організму введенням хвороби безпосередньо у кров, та ще й на тлі навмисного послаблення тго сама імунітету, котрий начебто мають формувати?

Ну знову це класичне противсішне "нема ніякої різниці" - як кажуть москалі "семь бед одін атвет". Нерозуміння логіки.
Ви, просто, не знаєте дітей, котрі перехворіли пнемонією у півторарічному віці, будучи щепленими згідно з календарем, дітей, що другий рік життя відвідували тубдиспансер тощо. Ви, звісно, можете дорікнути, наче це батьки тих дітей винні, але тоді постає питання: якщо щепленнями мають перейматися батьки, то навіщо закон про обов’язкові щеплення? А обов’язковість щеплень є по суті, бо ніде не написано, що хтось має право щепитися, натомість є запис про наявність права відмови від щеплення. Себто без відмови вас буде прищеплено, що негарно. Також постає питання, навіщо держава поспішає робити погані щеплення, якщо батьки самі впораються краще?
  • 0

#235 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 00:23

Перегляд дописуzav (22.04.2011 21:18) писав:

Я не щеплювався. Мене щеплювали. І щось... тому я нікого не щеплюватиму. Ги.
Висновок від загального до конкретного иноді буває хибним. Що вже казати про вірогідність істиности висновка, який базується на прикладі одного невдалого щеплення, та ще й намагається поширити цей один конкретний висновок на всі инші різноманітні види щеплень. Вірогідність істиности такого висновка десь за межами розумного. Тут виникає питання: що ж заважає людині зробити таку саму логічну операцію і проаналізувати безліч позитивних прикладів і зробити з них позитивний висновок.

Відповідь проста: по-перше правильний висновок доводиться робити самому, а на це не у всіх є вільний час. А хидний висновок уже готовий підсовуєтсья журналістами, яким аби щось нагнітати, щоб привернути увагу до своїх жалюгідних статейок.

Ну і друге тут уже згадувалося: http://en.wikipedia....ognitive_biases

Хиби мислення, коли особистий досвід через більшу емоційність має більшу силу ніж статистичний.
Також хиба мислення: утримання від дій, яке спричинило негативні наслідки сприймаєтсья як більш бажаний резултат ніж активні дії з тим самим наслідком.
  • 0

#236 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 00:25

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2011 01:09) писав:

Тобто, наприклад, я маю бути щепленим лише для того, щоб для якомусь любителю щеплень теоретично знизити важкість перебігу хвороби? Може мені ще за ним ходити з аптечкою?

Це парадокс типу "купа"? То він тут недоречний.
З моєї точки зору, мені байдуже чи зменшиться у когось ймовірність важче перенести гіпотетичну хворобу на якийсь там 1%. Я через це щеплюватись не вважаю за потрібне.

Так, а ще заборонили розводити в хаті тигрів, леопардів, виготовляти вибухівку в мирних дослідницьких цілях. От людожери, утискають права.
А тепер подумай, де в порівнянні криється хиба.

Може між бузиною і дядьком у Києві є зв’язок, але він неочевидний, тому вимагає обґрунтування.
Доведи, що одне випливає з иншого, можливо очевидні для тебе речі зовсім незрозумілі й абсурдні.
Абсурдно пропонувати 40% українців їхати до племен в Африку.

По-третє: у тебе втрата тези. Що ти доводиш? Доцільність щеплення чи право людей від нього відмовлятися? Дискусія по схемі: на всі тези опонента буду висловлювати заперечення, а там щось і виде.
Мова йде про відмову від щеплень і що вони не повинні бути обов’язковими. Твоя спроба розповісти, що щеплення в нас необов’язкові, з тріском провалилась уже.
  • 0

#237 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 00:26

Перегляд дописуzav (23.04.2011 01:14) писав:

Наскільки я знаю, кожна хвороба має чітко визначений час, коли хворий нею є заразним.
Значить у тебе хибні уявлення.
Із щепленням якщо і захворіти, видуження настає швидше.
  • 0

#238 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 00:29

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2011 01:23) писав:

Хиби мислення, коли особистий досвід через більшу емоційність має більшу силу ніж статистичний.
От і давай статистику, яка дає нам порівняння двох груп людей протягом тривалого часу, коли одній робили щеплення, а иншій його не робили.
  • 0

#239 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 00:33

Перегляд дописуzav (23.04.2011 01:14) писав:

Про вплив інтенсивності на мрячні ризики передачі захворюваності ви перший намріяли.
Якщо тобі щось невідомо, то це необов’язково чиясь вигадка, можливо в тебе просто бракує знань.
Наприклад підготовлений імунітет людини подавляє вхоробу і в зовнішнє середовище виділяється менше збудників.

У щепленої людини хвороба може взагалі не мати гострої стадії. Той самий туберкульоз може капсулюватися у дегенях і взагалі не розповсюджуватися. І це завдяки імунітетові.

Перегляд дописуOlexandr (23.04.2011 01:25) писав:

Тобто, наприклад, я маю бути щепленим лише для того, щоб для якомусь любителю щеплень теоретично знизити важкість перебігу хвороби? Може мені ще за ним ходити з аптечкою?
Ні, не тому.
І знову зовсім не ясно звідки такий висновок. :happytwo:
  • 0

#240 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 00:34

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2011 01:33) писав:

Ні, не тому.
Тоді чому? З твоїх слів инше не випливає, крім того, що всі мають бути щепленими, щоб щасливо і здорово жити. А це не причина.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних