Перейти до вмісту

40% батьків по Україні відмовляють у вакцинації

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Ваше ставлення до щеплення? (30 користувачів проголосувало)

Коли потрібно його робити дітям і чи варто взагалі його робити?

1. згідно з календарем щеплень або частіше (6 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. рідше, ніж зазначено у календарі щеплень (1 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

3. лише при народженні (2 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

4. не щеплювати (15 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

5. не маю дітей (6 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.03.2010 – 10:18

Я свою дитину щепила тільки БЦЖ в роддомі,хоча сама медик і знаю які можуть бути наслідки при епідемії.Але страшні і наслідки вакцинації,бо дитину перед тим не обстежують( загальний аналіз крові і сечі не вважаю обстеженням),ще й вакцини зберігаються в умовах,практично неможливих для збереження.Хіба би сам купляв,але,нажаль,у вільному продажу їх нема.І як я тішилась тому що я вирішила не щепити,коли на рентгені легень у моєї дитини вилізло захворювання,яке діти до 5-10 років переростають,але при цьому дитина могла померти від алергії на будь-яку вакцину.Але чи робила би я дитині рентген,якби у неї не було запалення легень-ясно що ні,і могла б запросто стати причиною смерті своєї дитини.Тому до вакцин треба відноситись з обережністю і обстежити дитину,щоб потім не було наслідків.
  • 0

#22 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2010 – 13:07

Робити дослідження на алергічність /переносимість/ дитиною препаратів і по всьому. /Правильну назву того дослідження забув, але треба обов'язково згадати й зробити./
Не щеплювалися взагалі, ібо сенсу? Імінутет без того подужає не гірше.
p.s. Імунограма.
  • 0

#23 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 14.03.2010 – 14:31

Особисто я проти щеплень. По-моєму, це відомий факт - коли виділяються немалі гроші на вакцину, за них закупають якесь дешеве лайно, а інші гроші кладуть собі в кишеню. Тож ні про яку довіру щепленням мова не йдеться. Під час хвороби ти хоча б знаєш, що то таке і як треба лікуватися, є шанс вилікуватися і жити далі нормальним життям... А от те, як від щеплень люди помирали та ставали інвалідами - факт. І головне - якщо ти від того щеплення раптом здохнеш чи тебе паралізує, чи відмовлять нирки - за це ніхто не відповість. Бо сам же погоджувався...
  • 0

#24 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 16:43

Ризик від хвороб значно більший ніж від щеплення. Маси просто ведуться на журналістську роздмухану істерію.
Звісно, що до цього потрібно підходити свідомо, перевірити протипоказання, знати від чого ти щеплюєш і яку вакцину краще обрати.
Якщо розуму для самостійного обмірковування забракло, ну що ж, тоді керуйтеся жовтою пресою, а не медичними статтями.
Благо розумні люди ще роблять щеплення, так що це поки що рятує нещеплених від масового мору. Але як ситуація складеться через 40 років, коли дитина виросте і коли кількість нещепленого населення перетне певну межу, побачимо. Ризик підсилюється тим, що у дорослому віці хвороби не так легко переносяться.

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 14.03.2010 – 16:45

• 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 23:21

Перегляд дописуМуляж Добра (14.03.2010 16:43) писав:

Ризик від хвороб значно більший ніж від щеплення. Маси просто ведуться на журналістську роздмухану істерію.
Звісно, що до цього потрібно підходити свідомо, перевірити протипоказання, знати від чого ти щеплюєш і яку вакцину краще обрати.
Якщо розуму для самостійного обмірковування забракло, ну що ж, тоді керуйтеся жовтою пресою, а не медичними статтями.
Благо розумні люди ще роблять щеплення, так що це поки що рятує нещеплених від масового мору. Але як ситуація складеться через 40 років, коли дитина виросте і коли кількість нещепленого населення перетне певну межу, побачимо. Ризик підсилюється тим, що у дорослому віці хвороби не так легко переносяться.
Починайте звідци: http://dibrov-s.live...com/146650.html.
У щоденнику пана Діброва вас ще багато відкриттів.
p.s. Ось вам окремо про БЦЖ. Про АКДС і згадувати гірко...
  • 0

#26 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 04:21

Я навіть не уявляю які ви висновки робите з тих декількох рядків у чиємусь жж. Але висновок про непотрібність щеплення із того ніяк не випливає. Можете поділитися своїм хідом думок, якщо хочете.

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 15.03.2010 – 04:22

• 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 10:43

Перегляд дописуМуляж Добра (15.03.2010 05:21) писав:

Я навіть не уявляю які ви висновки робите з тих декількох рядків у чиємусь жж. Але висновок про непотрібність щеплення із того ніяк не випливає. Можете поділитися своїм хідом думок, якщо хочете.
Перепрошую, забув уставити посилання: http://dibrov-s.live...com/124719.html /відгуки нижче запису теж почитайте - прозрійте трохи/.
Мені лінь шукати зараз купу посилань на дослідження незмінності рівня захворюваності до та після введення вакцинації проти тої або іншої хвороби - для себе я висновок зробив на підставі об'єктивних відомостей, і кожен може зробити власний висновок. Але якщо хтось навмисно вникає об'єктивних відомостей, слухаючи брехню медиків - прапора йому в руки, я не заважатиму. Менше людей - більше кисню: мене це цілком влаштовує. Труїться невпинно! Ги.
p.s. Нотатка: БЦЖ робили мені та дочці свідка на моєму весіллі: після того я стояв на обліку в тубдиспансері, а дочка свідка мала різноманітного клопоту на рік. То які переваги вакцинації?
  • 0

#28 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.03.2010 – 10:51

Перегляд дописуzav (14.03.2010 23:21) писав:

Починайте звідци: http://dibrov-s.live...com/146650.html.
У щоденнику пана Діброва вас ще багато відкриттів.
p.s. Ось вам окремо про БЦЖ. Про АКДС і згадувати гірко...

Ну туберкульоз в наш час дуже поширений,тому я свою дитину щепила.А АКДП (АКДС по російськи) це найагресивніша вакцина,бо містить в собі збудників трьох інфекцій-кашлюк,дифтерія,правець.Найчастіше діти помирають або стають інвалідами від цієї вакцини.
  • 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 12:13

Перегляд дописуspanky (15.03.2010 11:51) писав:

Ну туберкульоз в наш час дуже поширений,тому я свою дитину щепила.
Так, дуже поширена... така поширена, що я саме після вакцинаціїї від неї став відвідувачем тубдиспансера, набувши назавжди позитивної реякції "манту" розміром від 15 мм. Й у 20 років захворів не тому, що їм мало їв та одягався легко, а через шалену її поширеність, угу. А зараз уже який рік не хворію нічим через що? Через вакцинацію вашої дитини, напевно?
До речі, про поширеність - ви хоч пошукаєте, де саме він поширений, бо "середня температура по лікарні" не є об'єктивними відомостями.
  • 0

#30 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 16:36

Перегляд дописуspanky (15.03.2010 10:51) писав:

Ну туберкульоз в наш час дуже поширений,тому я свою дитину щепила.А АКДП (АКДС по російськи) це найагресивніша вакцина,бо містить в собі збудників трьох інфекцій-кашлюк,дифтерія,правець.Найчастіше діти помирають або стають інвалідами від цієї вакцини.
Я теж читав що російська вакцина "Россия-1" одна з найреактогенніших, її у 2004 уже замінини, але чи зараз колять не знаю.
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 16:46

Перегляд дописуМуляж Добра (15.03.2010 17:36) писав:

Я теж читав що російська вакцина "Россия-1" одна з найреактогенніших, її у 2004 уже замінини, але чи зараз колять не знаю.
Ви наче плутаєте БЦЖ "Россия-1" та АКДС, ібо АКСД "Россия-1" я не знайшов у google.
БЦЖ "Россия-1" визнача як раз найменш реагентною.
Ви би все ж почитали посилання http://dibrov-s.live...com/124719.html, бо скидаєтеся на дурня.
  • 0

#32 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 17:00

Штами БЦЖ, які використовуються в Росії, на відміну від зарубіжних містять у своєму складі чинники вірулентності. Розшифровка геному МБТ дозволила виявити принципово важливі факти – знайдена велика кількість дублюючих по функції ферментів, що забезпечують метаболічну лабільність

У російських вакцинах містяться цілі клітини бактерій, натомість менш реактогенними вважаються ацелюлярні, ті в яких є тільки певні білки.

Проблему ускалднень після вакцинації різні країни вирішували по різному. Замість того, щоб покращити технологію і використовувати ацелюлярні вакцини коцапи просто зменшили кількість живих організмів у вакцині. Неабияке медичне "досягенння" відтак зменшилася реактогенність вакцини. Але і ефективність також. Проте нагора у потрібних порівняннях можна було видати меншу реактогенність у статистиці порівняно з зарубіжними.

http://health-ua.com...icles/2492.html

Перегляд дописуzav (15.03.2010 10:43) писав:

Перепрошую, забув уставити посилання: http://dibrov-s.live...com/124719.html /відгуки нижче запису теж почитайте - прозрійте трохи/.
Це лише підтверджує відоме правило. Швидко, надійно, дешево - викресліть непотрібне.
Хочете нормлаьне щеплення - приготуйтеся виділити час на вивчення складу вакцин, їх консервантів і оберіть нормальну безпечну вакцину. Або підіть у приватну клініку і заплатіть гроші спеціялістові.
Ризик серйозних ускладнень завжди є, але для нормлаьних вакцин він не перевищує 1% і вже точно не перевищує ризику на який ви наражаєтесь не роблячи щеплення.

Мені лінь шукати зараз купу посилань на дослідження незмінності рівня захворюваності до та після введення вакцинації проти тої або іншої хвороби
Ну і добре, бо мені було б лінь читати роздуми протипрививочників на тему: от Вася стрибнув двічі з третього поверху і залишився живий, а Пєтя ходив по сходах і зламав ногу.

В таких "дослідженнях", хоча вельми сумнівно що вони взагалі є, не враховано багато факторів.

І зрештою, що ви намагаєтеся спростувати. Те що від щеплення виробляєтсья імунітет? Це науковий факт, я навіть не бачу сенсу про це сперечатися. Отже якщо ви хочете говорити про недоцільність щеплення вам спочатку треба його спростувати. А не брати якусь гіпотетичну статистику в різних країнах за багатьох неврахованих обставин робити з цього абсурдні висновки.

p.s. Нотатка: БЦЖ робили мені та дочці свідка на моєму весіллі: після того я стояв на обліку в тубдиспансері, а дочка свідка мала різноманітного клопоту на рік. То які переваги вакцинації?
Читайте інструкцію, вони там описані. :yes:

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 15.03.2010 – 17:13

• 0

#33 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 17:09

Перегляд дописуМуляж Добра (15.03.2010 18:00) писав:

Ризик серйозних ускладнень завжди є, але для нормлаьних вакцин він не перевищує 1% і вже точно не перевищує ризику на який ви наражаєтесь не роблячи щеплення.
1%? Це ж дочорта!
Та я захворіти можу з меншою ймовірністю, то навіщо щеплюватися?

І зрештою, що ви намагаєтеся спростувати. Те що від щеплення виробляєтсья імунітет? Це науковий факт, я навіть не бачу сенсу про це сперечатися.
За такою ціною, за якою він виробляється - самі купуйте.

Отже якщо ви хочете говорити про недоцільність щеплення вам спочатку треба його спростувати. А не брати якусь гіпотетичну статистику в різних країнах за багатьох неврахованих обставин робити з цього абсурдні висновки.
Спростовую: ризики щеплення більші за ризики хвороби.

Читайте інструкцію, вони там описані. :yes:
Ви читатимете, коли опинитеся в тому 1%.
  • 0

#34 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 17:20

Перегляд дописуzav (15.03.2010 17:09) писав:

1%? Це ж дочорта!

Ні, до 1 - це не 1
Це наприклад Дисемінована БЦЖ-інфекція 0,59 випадку на 1 млн вакцинацій

У вас більша вірогідність постраждати у ДТП. Але ж ви не перестаєте користуватися транспортом.

Перегляд дописуzav (15.03.2010 17:09) писав:

Та я захворіти можу з меншою ймовірністю, то навіщо щеплюватися?
На чому заснована такий висновок?
Чи це ви так, на глаз прикинули? :yes:

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 15.03.2010 – 17:37

• 0

#35 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 17:36

Перегляд дописуМуляж Добра (15.03.2010 18:20) писав:

На чому заснована такий висновок?
Чи це ви так, на глаз прикинули? :yes:
На тому, що люди при щепленнях хворіють так само, як і до щеплень. Учіть історію.
  • 0

#36 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 17:59

Перегляд дописуzav (15.03.2010 17:36) писав:

На тому, що люди при щепленнях хворіють так само, як і до щеплень.
Тобто після введення людині ослаблених збудників зі щепленням у неї не виробляється імунітет?

Перегляд дописуzav (15.03.2010 17:36) писав:

Учіть історію.

Про оспу наприклад, якою зараз завдяки щепленням не хворіють? :yes:

Стосовно ускладнень.
Порівнювати реактогенність вакцин було б правильно в межах одного дослідження. А не як це роблять москалики. Мовляв: он дивіться у 5 щеплених в Голандії розвинулося захворювання стійке до ізоніозиду. Бо у московії ускладнення могли просто не зафіксувати, людина могла просто померти невідомо від чого без діягнозу і лікування.

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 15.03.2010 – 18:00

• 0

#37 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 15.03.2010 – 20:48

Перегляд дописуМуляж Добра (15.03.2010 17:59) писав:

Тобто після введення людині ослаблених збудників зі щепленням у неї не виробляється імунітет?
підключивши кмітливість роблю висновок, що це натякалося про теоретичну основу моделювання імунітету %)

але мені що цікаво – скільки ще наївних в Україні думають, що в звичайних поліклініках, доступних широкому загалу простих смертних, ширяють справжні фіглі а не воду з каналізації ;)
  • 0

#38 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 22:59

Перегляд дописуМуляж Добра (15.03.2010 18:59) писав:

Ви явно щось проґавили у школі...

Про оспу наприклад, якою зараз завдяки щепленням не хворіють? ;)
"Натуральная оспа — первое и пока единственное инфекционное заболевание, побежденное с помощью массовой вакцинации."© http://ru.wikipedia....атуральная_оспа
Аж єдину хворобу перемогли, угу. І ту 200 років тому.

Стосовно ускладнень.
Порівнювати реактогенність вакцин було б правильно в межах одного дослідження. А не як це роблять москалики. Мовляв: он дивіться у 5 щеплених в Голандії розвинулося захворювання стійке до ізоніозиду. Бо у московії ускладнення могли просто не зафіксувати, людина могла просто померти невідомо від чого без діягнозу і лікування.
Спробуйте ще раз: http://forums.rusmedserv.com/showpost.php?...mp;postcount=80
  • 0

#39 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.03.2010 – 00:08

в мого брата алергія на оті вакцини. я не знаю шо там і як,але пам"ятаю,шо ше коли ми малі були,то в нього постійно якісь побічні ефекти бул від того всього. я ше ржала з нього і казала,шо нам його з Марсу підкинули,бо він плямистим ходив (я була зла з ним ;) ). останню прививку,яку у 18 років роблять,йому точно не робили. і до того теж скікись там років. малий ніколи нічим окрім запалення лімфоузлів не хворів, його навіть простуда не турбувала ніколи. сволатч. точно марсіанин )))
  • 0

#40 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 16.03.2010 – 00:28

Перегляд дописуSensssorika (16.03.2010 00:08) писав:

в мого брата алергія на оті вакцини. я не знаю шо там і як,але пам"ятаю,шо ше коли ми малі були,то в нього постійно якісь побічні ефекти бул від того всього. я ше ржала з нього і казала,шо нам його з Марсу підкинули,бо він плямистим ходив (я була зла з ним :rolleyes: ). останню прививку,яку у 18 років роблять,йому точно не робили. і до того теж скікись там років. малий ніколи нічим окрім запалення лімфоузлів не хворів, його навіть простуда не турбувала ніколи. сволатч. точно марсіанин )))
Я захворів, мені мабуть якусь вакцину не вкололи. Я тебе ніфіга не поняв. Напевно в мене запалення мозку.

Перегляд дописуd^.^b (15.03.2010 20:48) писав:

ширяють справжні фіглі а не воду з каналізації ;)
Хмм. Во додумались, одразу колоти вакцину від сотень різновидів бактерій.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних