Перейти до вмісту

Проект «Київська Русь»

Повідомлень в темі: 42

#41 Igor Osadchenko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.08.2014 – 21:43

Нам хоча б самими собою стати, піднятись з колін, аж потім про щось говорити.
  • 0

#42 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.08.2014 – 23:38

Я не проти якщо Раісю заселять китайцями, вона швидше завалиться

Повідомлення відредагував MqM: 09.08.2014 – 23:39

• 0

#43 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 10.08.2014 – 02:44

Перегляд дописуArmando (06.02.2011 – 09:42) писав:

Не слухайте, що говорять політики. Дивіться на побутовий рівень. Що нам ділити у відносинах з простими поляками, білорусами, росіянами, румунами?
Для того, щоб ви це все зрозуміли, довелося розв’язати війну.
Так, нам нема чого ділити. Кілька годин тому я розмовляв зі знайомою москвичкою, а ще за кілька днів до того - зі знайомою росіянкою (Москва - не Росія, запам’ятайте це. Хоча в даному випадку якраз москвичка ментально є навіть більше росіянкою, ніж росіянка-росіянка, але менше з тим :rolleyes: ). Москвичку я запрошував до Харкова (і я справді радий був би бачити її тут), вона відповідала, що їй стрьомно їхати в Україну через погіршення наших міжнародних стосунків після війни, а я заперечував і як контрприклад згадував ту саму росіянку - вона тиждень як повернулася з Києва й винесла звідти найкращі враження. (Вона, між іншим, ходила в Пітері на антивоєнний мітинг. За ступенем ризику це приблизно співставно з місяцем перебування на київському Євромайдані.) Так от. Для того, щоби т. з. прості українці нормально дружили з т. з. простими поляками, білорусами й росіянами, нам нахрін не потрібні політичні союзи, тим паче реанімація колишніх таких. Усі ці "Русі", "Речі Посполиті", "ВеКаеЛи" - це наша історія, котру ми маємо дуже добре пам’ятати і сприймати суто як факт із минулого (хороший чи поганий - то вже на суто особистий розсуд), а не як методичку на теперішнє/майбутнє.

Перегляд дописуArmando (03.08.2014 – 07:16) писав:

Зійшлися у війні спецслужби та військові Росії та України.
Слов’яни вбивають слов’ян, для чого, яка мета?
Як і в першу, другу світову війни, період репресій...
люди, схаменісться!
Нахрін ти це пишеш тут??? Іди до російських терористів, котрі приперлися на нашу землю зі зброєю в руках, і читай їм ці самі проповіді! Коли гопнік нападає на перехожого у вузькому перевулку, їх обох так само треба закликати до миру в усьому світі?

Перегляд дописуArmando (03.12.2013 – 08:33) писав:

... історично саме Україна та Київ мають бути центром об’єднання русів, якщо вони захочуть об’єднатись.
Яких у дупу "русів"?! Тих, котрі постійно воювали між собою, й інакше як вогнем/мечем ніколи не об'єднувалися? Поляни, сіверці, дуліби, кривичі - коли це вони були єдиним цілим?! спільне походження ніц не значить, а спроба їх об'єднати рівносильна спробі загнати кількох близнюків в один сперматозоїд.

Перегляд дописуArmando (25.07.2014 – 04:45) писав:

росіяни мають усвідомити, що Україна (Київська Русь) була, є і буде метрополією.
Як росіяни, так і українці мають усвідомити, що в парі Україна-Росія нема ніяких метрополій і колоній. Є дві окремі незалежні держави (з різною історією!) і два окремих незалежних народи (з різною ментальністю!)

у Росії нема ідеології, тисячолітнього досвіду - це колосс на глиняних ногах, час якого підходить до фінальної стадії.
У Росії є аж 2 (дві) ідеології: російська і путінська. Наразі путінська панує, але це явище тимчасове, як і сам Х***о. Вже скоро настане час власне російської. Не запитуйте мене про її зміст - я не росіянин, зате атеїст, тобто керуюсь розумом, а Росію розумом не зрозуміти :wink2: Читайте Пантелеймона Романова, він неперевершений знавець загадкової рсійської душі!

Потрібно привчити росіян читати українську пресу. Почнуть розуміти стан речей.
Більшість української преси, на жаль, упереджена і брехлива. Краще просто навчити росіян читати різну пресу і фільтрувати її з поправкою на походження. Або дружити з якимось росіянами, щоб вони вам довіряли.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua