Перейти до вмісту

Чи кожна людина має свою пару?

Повідомлень в темі: 115

#61 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.09.2009 – 20:40

Цитата

Amili
ну шо тут важко??
я, наприклад, і без пана гетьмана вже довгий час знайомий з однією доволі таки непоганою пані, яка старша за мене лише на якихось 23 години)) ....та ж вона лізбіянка blink.gif ggggg.gif

ще трохи везіння - і буде тобі щастя)) багато багато щастя))
Ну )))) гг Життя часом підкидає нам несподіванки (а може вона передумає з часом?? :D )

То я вела до того, що таку людину важко знайти, потім це не буде гарантією схожого характеру та однакових вподобань, та й залишається ще фізична складова, де теж не все так просто.
Але "протестувати" на сумісність характерів того, з ким народилася в один день, рік і місяць було б в тій чи іншій мірі цікаво.
Знаю багато випадків, коли люди жили неподалік, знали одне одного чи навіть вчилися в одному і класі, але знаходять одне одного через багато років. Дивно, але факт. При тому, що в них проявляються ознаки половинки одне одного.

Повідомлення відредагував Amili: 01.09.2009 – 20:41

• 0

#62 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.09.2009 – 20:45

Перегляд дописуAmili (1.09.2009 21:02) писав:

Хоча кохання аж ніяк не можна зобразити математично, занадто вже багато різних варіантів дій і божевільних вчинків ))) Мабуть половинки (в значенні спорідненості тіла і душі) є. Для всіх. Але ж як важко буває натрапити на неї\нього...
Я навпаки думаю, що все на світі можна зобразити математично (хоча б і у сполуці з іншими науками). Деякі емоції вже зараз мають свої формули.
Божевільні вчинки - це взагалі відомий елемент, як рендом, або ж "непостійна величина" чи як там ще такі елементи називаються в математиці)).

Перегляд дописуzav (1.09.2009 16:57) писав:

Це навпаки доводить, що вони саме пара! Йа вважаю.
І взагалі, я про це все вже писав, наприклад, там: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...ost&p=31992
Шикарний допис, я його раніше не читала :D. Я теж зробила висновок, що моє кохання - це найкраща частина мене))
Щодо "вони саме пара!" - можливо, над цим мені треба ще подумати.

А от про шалене кохання я б сказала, що це - пристрасть, яка виникає часто саме там, де ще не створилася пара із пред*явленими "списками". Де ще є "неспівпадіння". І коли всі пункти списку згладжуються, тоді пристрасть пропадає і приходить любов (або кохання).
  • 0

#63 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 01.09.2009 – 21:00

неможу втриматись аби не повторитись:
чим більше міряєш, тим більше непопадаіш :D
  • 0

#64 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 21:02

Цитата

І коли всі пункти списку згладжуються, тоді пристрасть пропадає і приходить любов (або кохання).
А якщо деякі пункти не згладжуються, то пристрасть залишається, але бути разом частіше стає неможливим. Якщо тільки ці пункти не є доповненням, як було написане у процитованому Завом. Це моя така думка.
  • 0

#65 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 01.09.2009 – 22:15

хм..якшо в кожного є своя ідеальна пара, то чого зазвичай та ідеальна пара знаходиться в тому ж селі, шо йти ( я просто круто заокруглила), а не десь на іншому материку? :D ...ой не вірю шось...
  • 0

#66 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 22:25

По суті від народження кожна людина є "універсальним ключиком", на якому ще не накладено різьблення :D
Так само і "замочок" не має ще індивідуальних зарубок.
Це якщо говорити про "список вимог". Якщо ж думати про фізичні та фізіологічні параметри, то вони практично незмінні від народження.
Тому, як на мене, сексуально пару знайти все ж складніше. Бо параметри, накладені вихованням і життям, частіше за все ще можна "згладити".
Власне тому "пару" й знаходять в "одному селі" - бо дуже хочеться знайти пару, а соціальні параметри у своєму середовищі співпадають більше, ніж із кимось із чужого середовища. Щодо сексуальності, то проблеми спливають згодом.
  • 0

#67 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 01.09.2009 – 22:29

Перегляд дописуCarrion (1.09.2009 23:15) писав:

хм..якшо в кожного є своя ідеальна пара, то чого зазвичай та ідеальна пара знаходиться в тому ж селі, шо йти ( я просто круто заокруглила), а не десь на іншому материку? :D ...ой не вірю шось...
Так не у всіх же є змога ліати світом. З іншого боку, зверніть увагу на збільшення частки різновидів "ми кохаємо один-одного, але спілкувалися лише в айсіку, шо дєлать?!"©.
  • 0

#68 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 22:34

Угу, три основні напрями "співпадіння" пари - сексуальне, соціальне, індивідуальне. Все це файненько можна розпізнати і через аську. Але без перевірки реальним контактом це все може залишитися на рівні ілюзій і заблуджень.
  • 0

#69 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 22:35

особисто мені важливий фізичний контак з коханою людиною(я не тільки про секс)...тому в а сьці..не знаю..не пробувала..того важко сказати
  • 0

#70 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 22:42

А ти ніколи не відчувала фізично присутність іншої людини просто спілкуючись з нею через аську чи скайп?)) Скажімо, збудження?
  • 0

#71 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 22:45

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 22:42) писав:

А ти ніколи не відчувала фізично присутність іншої людини просто спілкуючись з нею через аську чи скайп?)) Скажімо, збудження?
ну так..але мені того мало ...
  • 0

#72 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 01.09.2009 – 23:07

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 14:09) писав:

Чи в принципі мій список можна взяти за основу?
Ні, не можна, хоча б тому, що різні люди на цьому світі бувають, та автоматично - різні потреби. І якщо Ви, наприклад, хочете, щоб Вас сприйняли на одному рівні, як партнера, то гаразд. Але буде, скажімо, жінка слабкого характеру та чоловік по натурі володар. І вони становлятимуть ідеальну пару. Або жінка, як Ви то назвали - з сильним материнським інстинктом та нерішучий чоловяга - теж пара ідеальна. Бо я особисто не вважаю, що симетрія дає щастя, а доповнення. Інколи це збігається з симетрією, але інколи - ні. Ну хіба що протиставність вважати своєрідною симетрією. Так теж можна, але все одно - навіть з симетрією доповнення є головною умовою. І так з усім - Ви хочете спільні захоплення, хоббі, а я особисто навпаки - хотілося б зустріти когось зовсім іншого ніж я, клонів не потребую.
  • 0

#73 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.09.2009 – 09:40

У пункті "спільні захоплення" я мала на увазі, що хоча б щось має бути спільне - аби ввечері чи по вихідних люди могли разом щось робити, а не кожне бігти по своїх "захопленнях" :D

З твого допису мені поки що нічого не ясно про твої вподобання, крім того, що ти зі мною сперечаєшся:). Я б тут зацитувала наступне :

Перегляд дописуГетьман (1.09.2009 15:31) писав:

Я не бачу причин сперечатись із чужими списками вимог, бо маю власний список, але нікому його нав'язати не пробую.
Тож мені було б цікавіше почитати щось конкретне про тебе, а не в загальному про ідеальні пари :) Наприклад, кого такого "зовсім іншого" ти б хотіла зустріти? Бо це буде ще одне оригінальне визначення "пари".
  • 0

#74 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.09.2009 – 12:22

Так я шось не зрозуміла, пара - це обов"язково людина протилежної статі, чи як? :D Бо якщо ні, то співвідношення чоловіків і жінок на планеті не має жодного відношення до теми.

Повідомлення відредагував reyneke: 02.09.2009 – 12:24

• 0

#75 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 02.09.2009 – 20:43

Чи кожна людина має свою пару? - кожнісінька ;)

людоньки, щастя так багато навкруги... залишається його лишень побачити і впустити до серця :)

а от хто яке щастя собі вибрав вже є іншим питанням ;)
  • 0

#76 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 02.09.2009 – 20:52

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (2.09.2009 20:43) писав:

Чи кожна людина має свою пару? - кожнісінька :)
Доказ в студію.
  • 0

#77 weber

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.09.2009 – 20:53

Мабуть таки кожна має, але чи кожна знаходить
  • 0

#78 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 02.09.2009 – 21:02

Перегляд дописуNеmesis (2.09.2009 20:52) писав:

Доказ в студію.
ех, як можна так матеріально мислити :)
1. я привикла шо все буде так як я захочу... і це не примха, а просто властивий мені позитив у всіх життєвих ситуаціях...
2. людина не вміє бути самотньою... і це кожен доводить собі на протязі свого життя... для когось пара це чоловік/дружина, для когось - власні діти, шо люблять завжди ... щиро і просто так ;); для когось пара - то партнер по праці, бо так вже повелося, шо реалізуватись людина змогла лишень на роботі; а для когось пара то власне Я, котре не дозволяє більш ні зким заводити будь-які стосунки ;) ... і ше багато всіляких прикладів...

то всьо лишень моя думка, але я старалась думати досить обширно ;)
  • 0

#79 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 02.09.2009 – 21:06

Про чужих не цікаво чи хто має пару, а хто нє.
Глагноє шо вже не сам.
  • 0

#80 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.09.2009 – 21:46

Номаде, про це пиши у темі http://www.tereveni....?showtopic=8426 :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних