Перейти до вмісту

Чи кожна людина має свою пару?

Повідомлень в темі: 115

#41 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.09.2009 – 13:48

Моє питання стосується теми : якщо людина чогось не бачить, то мені це не ясно.
Якщо пан не бачить причини сперечатися, то вочевидь бачить в моєму дописі щось інше, а не причину для суперечки. От мені й цікаво - що саме бачить пан Гетьман в моєму дописі на тему "що таке пара"?.
  • 0

#42 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 01.09.2009 – 13:54

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 14:48) писав:

Моє питання стосується теми : якщо людина чогось не бачить, то мені це не ясно.
Якщо пан не бачить причини сперечатися, то вочевидь бачить в моєму дописі щось інше, а не причину для суперечки. От мені й цікаво - що саме бачить пан Гетьман в моєму дописі на тему "що таке пара"?.
Бачу конкретний випадок висловленого вголос списку вимог щодо набору особливостей, які б дозволили панні мати пару. Також панна висловлює побажання, щоб її особливості сприймалися добре, тобто, щоб приносили комфорт іншій людині. Мій допис від допису панни вирізняється лише тим, що я паралельно не висловив (учергове, гиги) список потрібних мені особливостей "половинки" для комфортного співжиття.

З. І. Я не телепат, постарайтеся запитання оформлювати реченнями із більш, ніж 3 слів.
  • 0

#43 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 13:58

Перегляд дописуГетьман (1.09.2009 14:54) писав:

З. І. Я не телепат, постарайтеся запитання оформлювати реченнями із більш, ніж 3 слів.
ґґґ...це одне з побажань пана у списку "потрібних йому особливостей "половинки" для комфортного співжиття"?

Перегляд дописуГетьман (1.09.2009 14:54) писав:

Бачу конкретний випадок висловленого вголос списку вимог щодо набору особливостей, які б дозволили панні мати пару. Також панна висловлює побажання, щоб її особливості сприймалися добре, тобто, щоб приносили комфорт іншій людині. Мій допис від допису панни вирізняється лише тим, що я паралельно не висловив (учергове, гиги) список потрібних мені особливостей "половинки" для комфортного співжиття.
...бо далі я б спитала "і як тобі це?" - уже чотири слова :D
  • 0

#44 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 14:01

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 14:57) писав:

ґґґ...це одне з побажань пана у списку "потрібних йому особливостей "половинки" для комфортного співжиття"?
Так, я завжди високо ціную розумних панянок.

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 14:58) писав:

...бо далі я б спитала "і як тобі це?" - уже чотири слова :D
Панні вирішувати самій для себе, мені самому для себе, фактично у мене інший список вимог до "половинки", якщо панну цікавить моя думка - панна хоче тонну усього взяти, а нічого не дати. Мене цікавить підтвердження чи спростування факту, який я оформив у запитанні-назві теми.
  • 0

#45 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 14:09

А мені часто буває цікаво складати запитання із мінімуму трьох слів...ґґґ По реакції на них я дізнаюся більше, ніж якби я запитувалася реченням із десяти слів, на яке є лише три варіанти відповіді : так, ні, не знаю :D

Фактично на моє запитання із чотирьох слів пан поцікавився відповіддю на свої кілька десятків слів. Так власне я цим і займаюся - з*ясовую основне питання "що таке пара". Якщо заперечень до мого формулювання немає, то можна піти далі - і подосліджувати, наскільки можливо кожному мати таку людину, що відповідає цим критеріям.

Якщо в пана свій список (а в кожного він може бути свій), то наскільки можливо мати таку пару, яку кожен сам собі "малює в уяві"? Чи в принципі мій список можна взяти за основу?
  • 0

#46 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 14:13

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 15:09) писав:

Якщо в пана свій список (а в кожного він може бути свій), то наскільки можливо мати таку пару, яку кожен сам собі "малює в уяві"?
Не знаю.

Чи в принципі мій список можна взяти за основу?
Ні.
  • 0

#47 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 14:22

Перегляд дописуГетьман (1.09.2009 15:13) писав:

Чи в принципі мій список можна взяти за основу?
Ні.
Наш діалог можна взяти за практичний експеримент на знаходження пари : якби мій список підійшов тобі, а твій - мені, то й була б пара, на мою думку. Якщо в двох людей список співпадає - то це певно майже ідеальний варіант.

Тепер лишається питання "наскільки реалістично мати таку людину".
Хоча для ясності, на мою думку, варто уточнити, чому пану мій список не підходить, якщо він "не бачить причини сперечатися"?
  • 0

#48 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 14:31

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 15:22) писав:

Наш діалог можна взяти за практичний експеримент на знаходження пари : якби мій список підійшов тобі, а твій - мені, то й була б пара, на мою думку.
Підходять не списки, а конкретні люди. Списки вимог є так чи інакше, просто дехто їх не усвідомлює, дехто усвідомлює. По факту, це не впливає на багато що, ібо все-одно іде проекція списку на конкретну людину (свідома чи несвідома). І панна не підходить у пару мені не тому, що списки не співпадають, а через непроходження панни по одному із критеріїв мого списку.

Тепер лишається питання "наскільки реалістично мати таку людину".
Я його також намагаюся з'ясувати, тішить, що панна зрозуміла це.

Хоча для ясності, на мою думку, варто уточнити, чому пану мій список не підходить, якщо він "не бачить причини сперечатися"?
Я не бачу причин сперечатись із чужими списками вимог, бо маю власний список, але нікому його нав'язати не пробую. Розумію при цьому, що до мене (і моїх особливостей) буде застосований інший список (конкретної панни), який, можливо, з моїм має мало спільного (як-от список панни).
  • 0

#49 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 14:43

Поки не забула напишу одразу те, що спало на думку про списки : якщо мій список в принципі ти можеш (було б бажання) виконати, а я твій - ні, то виходить, що ти можеш бути мені парою, а я тобі - ні.
Таким чином ми вже бачимо, що пара в людини може бути не одна - бо може бути кілька людей, які здатні виконати мій (або твій) список.
Але це ще не означає, що ця пара захоче бути парою, бо не факт, що я (або ти) зможу (захочу) виконати твої (мої) вимоги.

Цитата

Списки вимог є так чи інакше, просто дехто їх не усвідомлює, дехто усвідомлює. По факту, це не впливає на багато що, ібо все-одно іде проекція списку на конкретну людину (свідома чи несвідома).
Погоджуюся - ясно, що (свідомо чи несвідомо) людина перевіряє іншу на відповідність своїм вимогам-критеріям.
Цікаво подумати про ідеальний варіант - це коли вимоги взаємні (тобто список практично співпадає в обох - як я писала вище).

Цитата

Я не бачу причин сперечатись із чужими списками вимог, бо маю власний список, але нікому його нав'язати не пробую. Розумію при цьому, що до мене (і моїх особливостей) буде застосований інший список (конкретної панни), який, можливо, з моїм має мало спільного (як-от список панни).
Із цього випливає, що спершу ми шукаємо того, хто задовільняє наші вимоги, а потім вже дивимося - чи можемо задовільнити вимоги цієї людини.
  • 0

#50 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 14:53

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 15:43) писав:

Поки не забула напишу одразу те, що спало на думку про списки : якщо мій список в принципі ти можеш (було б бажання) виконати, а я твій - ні, то виходить, що ти можеш бути мені парою, а я тобі - ні.
Таким чином ми вже бачимо, що пара в людини може бути не одна - бо може бути кілька людей, які здатні виконати мій (або твій) список.
Усе вірно, але лише симетрія може принести щастя, гиги. Якщо задачу розглядати із формальної точки зору, то задача постає такою: у нас є орієнтований граф людей із ребрами, які позначають знайомство та враження. Граф динамічний, змінюється по певних законах (швидше за все, імовірнісних). Довжини ребер обернено пропорційні до симпатії певної людини до іншої. (чим менша довжина, тим більша симпатія) Виникає задача: чи можливо керувати подібним графом якось так, щоб розбити граф на пари, усередині пари, щоб max{d(x,y),d(y,x)}<epsylon, де d - функція квазіметрики, epsylon - число, яке означає межу, де починається "кохання". (зауважимо, що з графу постійно вилучаються та додаються нові елементи).

Цікаво подумати про ідеальний варіант - це коли вимоги взаємні (тобто список практично співпадає в обох - як я писала вище).
Успіху у роздумах про ідеальні сутності, мене більше цікавить реальність.

Із цього випливає, що спершу ми шукаємо того, хто задовільняє наші вимоги, а потім вже дивимося - чи можемо задовільнити вимоги цієї людини.
Не забуваймо про емпатів і т. д. Ні спробам уніфікації!
  • 0

#51 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 15:05

Звідси висновок - парою може бути той, хто мені підходить, і хто хоче бути моєю парою. Практично, пара в кожної людини є (теоретично), і реалізується лише тоді, коли одна людина може й хоче задовільняти вимоги іншої людини.

Пс. це я поки що все ще про свої міркування продовжую))

Хоча вони дуже підходять під твоє визначення графа, як на мене.
  • 0

#52 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 15:09

Шановні Блискавиця і Гетьман!
Ще трохи, і ви знайдете один одного прямо втут саму себе!
Ги.
p.s. Почитав тему, угу.

Повідомлення відредагував zav: 01.09.2009 – 15:17

• 0

#53 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 15:14

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 10:40) писав:

Ну, до прикладу, чи є пара ман*яку-убивці?
Га, "Природжені вбивці"©?

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 11:03) писав:

Ну так сказати і я можу. Але звідки знати?
Теорія ймовірності в допомогу! Ги.

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 11:24) писав:

Є люди, які не шукають половинок. Декому подобається бути самотнім.
В останніх обов'язково має бути дзеркало, обов'язково!
Коротко: пара так, існує для кожної людини. А що знайти важко, то питання іншої теми з іншого розділу.
  • 0

#54 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 15:26

Блискавиця: Почищено.
Хоча було вельми доречно в дискусії...ґґ

Перегляд дописуzav (1.09.2009 16:09) писав:

Шановні Блискавиця і Гетьман!
Ще трохи, і ви знайдете один одного прямо втут саму себе!
ґґґ...даремно пан поспішив закреслювати, я щойно хтіла сказати, що не знайдемо :) . Уже знайшли, уже загубили. І це теж взаємно.

Список пана Гетьмана мені не підходить за двома-трьома пунктами.
І тепер здається все ясно, але насправді... - ні :D. Бо є безліч прикладів шаленого кохання в людей, що не є "парою"...ґґґ Це так, в продовження теоретичних міркувань на тему "чи в кожної людини є пара"?
  • 0

#55 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 15:57

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 16:26) писав:

І тепер здається все ясно, але насправді... - ні :D. Бо є безліч прикладів шаленого кохання в людей, що не є "парою"...ґґґ
Це навпаки доводить, що вони саме пара! Йа вважаю.
І взагалі, я про це все вже писав, наприклад, там: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...ost&p=31992
  • 0

#56 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 01.09.2009 – 19:41

усе в світі парне
дві руки /ліва-права/, дві ноги /ліва-права/, два ока /ліве-праве/, цицьки ^__^ /ліва-права/, та навіть мізки да жопа теж на дві частини поділені /ну ясно/ :D :)

Пе.С.
вважається що люди, які народилися в один рік, один місяць і один день з різницею до двадцяти трьох хвилин /тобто народилися одночасно/ - це одна душа, яка була розділена на два тіла

Повідомлення відредагував Adios: 01.09.2009 – 19:42

• 0

#57 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 20:02

Перегляд дописуAdios (1.09.2009 20:41) писав:

Пе.С.
вважається що люди, які народилися в один рік, один місяць і один день з різницею до двадцяти трьох хвилин /тобто народилися одночасно/ - це одна душа, яка була розділена на два тіла
як то важко буде знайти...
Чоловіки, хлопці, мужчинки хто народився 1.01.1987 року)) обіля 15:15 пишіть в приват)) гг
Як на мене то ймовірність знайти собі пару за такими параметрами ой як важко...То вже пан Гетьман зможе математично показати мізерну вірогідність, мабуть згідно з теорії ймовірностей...
Цікаво чи є такі пари насправді.

Хоча кохання аж ніяк не можна зобразити математично, занадто вже багато різних варіантів дій і божевільних вчинків ))) Мабуть половинки (в значенні спорідненості тіла і душі) є. Для всіх. Але ж як важко буває натрапити на неї\нього...
  • 0

#58 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 20:09

Amili
ну шо тут важко??
я, наприклад, і без пана гетьмана вже довгий час знайомий з однією доволі таки непоганою пані, яка старша за мене лише на якихось 23 години)) ....та ж вона лізбіянка :D :)

ще трохи везіння - і буде тобі щастя)) багато багато щастя))
  • 0

#59 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 20:34

Перегляд дописуAdios (1.09.2009 20:41) писав:

усе в світі парне
дві руки /ліва-права/, дві ноги /ліва-права/, два ока /ліве-праве/, цицьки ^__^ /ліва-права/, та навіть мізки да жопа теж на дві частини поділені /ну ясно/ :D :)
Але рот один, член один, піхва одна, голова одна :) Не все у світі парне))
  • 0

#60 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 01.09.2009 – 20:37

Перегляд дописуБлискавиця (1.09.2009 21:34) писав:

Але рот один, член один, піхва одна, голова одна :) Не все у світі парне))
песимісти нам не друзі! ))))

як рот до рота так і член до піхви - чим не пара?? :) :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних