Перейти до вмісту

чесність і відвертість в неті... чи це реально?

Повідомлень в темі: 111

#81 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.10.2009 – 13:38

якщо з 5 сторінок виловили лише мою відвертість(чи ні), то для заднього ряду - відверта лише з тими, з ким хочу бути відвертою.
Але хто може знати чи відверта людина чи ні? Хто може сказати що за чоловічим ніком не сидить жінка, дитина...Відвертість в асі, квіпі, скайпі - так! Цілком погоджуюсь
  • 0

#82 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 07.10.2009 – 13:51

Перегляд дописуЛастiвочка (7.10.2009 14:38) писав:

якщо з 5 сторінок виловили лише мою відвертість(чи ні), то для заднього ряду - відверта лише з тими, з ким хочу бути відвертою.
Але хто може знати чи відверта людина чи ні? Хто може сказати що за чоловічим ніком не сидить жінка, дитина...Відвертість в асі, квіпі, скайпі - так! Цілком погоджуюсь
ну не всі ж такі. питання теми чи це реально — відповідь: цілком реально.
а щоб сказати хто сидить за ніком достатньо зустрітись)) хоча чи важливо хто там сидить за ніком, коли йде обговорення смертної кари чи творчості якогось низькосортного писаки? невже є сенс про таке писати не чесно?
  • 0

#83 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 07.10.2009 – 14:00

флейм і офтоп видалив.
жентщіни (Neorlandina і Ластiвочка) - майте повагу один до одної і будьте чемні - то я вам чесно в інеті пишу....

• 0

#84 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.10.2009 – 17:28

Перегляд дописуБезбожник (7.10.2009 14:23) писав:

Ну чого ж ? Допис Ластівочки не такий уже і складний, щоб хтось міг побачити в ньому гасло : "давайте будемо нечесними". Скоріше навпаки - нечесність там не передбачено. Це якщо розглядати форум, як засіб спілкування, а не засіб доказів правильності тільки своє думки.
Відчувається щось особисте у Вашому дописі. Або особисте певної групи людей. З запашком презирства до простоти людини. Хоч простота, як відомо, не є гріх. А при певній ситуації - це навіть досягнення.
Загалом же, в будь якому дописі можна побачити будь що. Наприклад, заклик до третьої світової війни при обговоренні методів виховання хлопчиків у дит. садку. Аякже, хтось із них в майбутньому може стати головнокомандувачем. А якщо туди додати ще віросповідання людини, де передбачено апокаліпсис, то ту війну точно, видно на горизонті. Було б бажання таке бачити, шановна....мадмуазель.

офтоп:
ви, я бачу, теж не вловили гумору. ну та й фіг з вами (ви ж безбожник B) )
чьйорт, одна Павлина мене розуміє (((

в моїх дописах все особисте. нічого чужого крім цитат.
Повторюю - почитайте про парадокс брехуна, дуже цікава штука. доречі цікаво, що ви побачили в моєму дописі, що я побачила в дописі ластівки гасло "давайте будем нечесними"
та мені пох.

онтоп:
щодо теми, повторюю:
я начебто чесна в інтернетах. принаймні в своєму бложику у жежешечці, в асі, скайпі та на форумі. Меншою мірою відверта. Точніше сказати відверта - але тільки у підзамочних записах.
Та я не з усіма друзями відверта! Навіть із батьками не відверта. ич чого захотіли.

ізвініті, шось два рази запостило.

Повідомлення відредагував Neorlandina: 07.10.2009 – 17:37

• 0

#85 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 09.10.2009 – 09:40

Neorlandina і інші жентщіни, що люблять посварки - я вам в друге честно тицяю пальчиками по клаві прям в інеті, що більше попереджувать не буду. ще одне "лірічіскоє отступлєніє" в бік флейму чи офтопу - буду тицять на кномпочку "піжвищення рівня попереджень". хто кого абмАнув, зобідив і конфетку зажучив - зясовуйте в приваті....

• 0

#86 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 09.10.2009 – 19:35

Це не просто але цілком реально.Мене прикалують люди які кажуть що "це ж інет чого ти серйозно сприймаєш".Те саме наприклад про телефон мобыльний чи телеграф ны хто не скаже
  • 0

#87 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 09.10.2009 – 20:48

Перегляд дописуПетлюра (9.10.2009 19:35) писав:

Це не просто але цілком реально.Мене прикалують люди які кажуть що "це ж інет чого ти серйозно сприймаєш".Те саме наприклад про телефон мобыльний чи телеграф ны хто не скаже
в телефоні в тебе нема номерів міліонів.

по темі: реально
  • 0

#88 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 23:23

я відвертий і чесний.
  • 0

#89 Люблю_САЛО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень
  • Місто:ГЦУ

Відправлено 14.10.2009 – 18:24

ні, вважаю що кожна людина трохи прикрашує себе

Навіть я інколи буваю не чесним(((((((
  • 0

#90 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 14.10.2009 – 19:53

чи це реально?
гм... а Дід Мороз існує?
  • 0

#91 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.12.2009 – 15:44

Перегляд допису-=VJ=- (28.08.2009 12:22) писав:

Чесні - так, в інеті нема сенсу брехати. Більше того - це вельми небезпечно, оскільки він зберігає все сказане назавжди.
Відверті - ніколи в житті. Це ж публічне місце, хто ж буває відвертим до кінця - по суті бігати голяка в публічних місцях.
Якась доля відвертості існує, звісно, але невелика. Повністю вигрібати всю "білизну" в інет - то велика дурість, за яку рано чи пізно доведеться розплачуватись.
Зображення

Перегляд дописуЛастiвочка (28.08.2009 06:27) писав:

так.
але не з усіма. Коли людина до тебе ставиться агресивно то нафіг їй чи тобі твоя чесність?
ага, в неті тебе не питатимуть "де сховала гроші, сука?", очікуючи на чесну відповідь )

Перегляд дописуГетьман (27.08.2009 22:18) писав:

Чесність і відвертість буває там, де є можливість висловлювати довільні думки вільно. А де гасають модератори із банхаммером - подібного і не чекайте.
є один чесний в топіку *плачу :)

Перегляд дописуTwinkle (4.10.2009 11:24) писав:

Важко так спілкуватися з купою людей, якщо не відчуваєш, що можеш їм довіряти.
а ти довідки вимагай :ggggg:

Перегляд дописуЗимова Дівчина (4.10.2009 11:53) писав:

на теревенях є кілька персонажів, які справляють враження хворих на всю голову, або просто ідіотів, які просто несуть всяку маячню, аби до себе увагу привернути.
да, кстаті, я навіть знаю таких :shy:

Перегляд дописуyushchenko (4.10.2009 12:09) писав:

Скажу Вам відверто.
Відвертість не може бути частковою, то вже якась обрізана відвертість. Ну...не підпадає під поняття тотальної відвертості. Неповноцінна.
гадаю, цей допис сприяє розпалюванню міжрелігійної ворожнечі ;)

Перегляд дописуГетьман (6.10.2009 08:47) писав:

Чому ж? Наприклад, я пам'ятаю, які анігдоти яким панянкам розповідав, таким чином практично не повторююсь (хоча, одна-дві людини було свідками проколів, але незначних).
а я спілкуюсь лише з такими панянками, яким можна щодня розповідати один і той же анек і щоразу прокачує за новий)

Перегляд дописуNeorlandina (7.10.2009 17:28) писав:

чьйорт, одна Павлина мене розуміє (((
ого, у вас часом не має однакової родимки на правом полужопії? :)
  • 0

#92 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 21:38

Перегляд дописувеснянка (28.08.2009 22:32) писав:

я шось не в"їжджаю в тему..Ви про щирі і відверті дописи у темах чи як?То мушу сказати, що часто люди пишуть не те якими є ,а якимим хотіли б бути.
Той хто є самодостатнім ніколи не зупиняється на досягнутому...тому відвертість і чесність забезпечують надійний
зворотній звязок, без якого не можливий рух в бажаному напрямку...так мені здається.
  • 0

#93 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 22:19

Перегляд дописуПастух (9.03.2010 21:38) писав:

Той хто є самодостатнім ніколи не зупиняється на досягнутому...тому відвертість і чесність забезпечують надійний
зворотній звязок, без якого не можливий рух в бажаному напрямку...так мені здається.
цей пост був настільки давно, що я геть чисто забула,чи чесно й відверто я це писала))ба більше - я відверто чесно зізнаюся - я ні бельмеса не втямила,про що це ви)
  • 0

#94 простий хлоп

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 20:10

я рахую не реально, це все вірт і чудити можно будь-що, ніхто ж не контролює правда це чи кривда...

Повідомлення відредагував простий хлоп: 10.03.2010 – 20:11

• 0

#95 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 20:50

Перегляд дописувеснянка (9.03.2010 22:19) писав:

я відверто чесно зізнаюся - я ні бельмеса не втямила,про що це ви)
З задоволенням поясню. Кожна людина до чогось прагне. Та успіху в реалізації прагнень досягає не кожен. Основна
причина в нашому субєктивному сприйнятті реальності. Чим більше ми ігноруєм точки зору інших людей, тим більше
ми віддаляємося від реального стану речей. А успіх досягається тоді, коли ми своїми щирими думками ділимося з тими, кого хвилюють подібні проблеми і хто уміє, вникаючи в суть - слухати. Ось тоді і виникає зворотній звязок. Тобто наші
думки опрацьовані інтелектом іншого, плюс його власне бачення, набагато рельєфніше, ближче до реальності висвітлює суть проблеми, що і дає більшу імовірність реалізувати задумане більш ефективно...це вже неодноразово перевірено практикою.
  • 0

#96 Кароока

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.03.2010 – 20:58

особисто моя думка - це реально
  • 0

#97 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 22:02

Перегляд дописуПастух (10.03.2010 20:50) писав:

З задоволенням поясню. Кожна людина до чогось прагне. Та успіху в реалізації прагнень досягає не кожен. Основна
причина в нашому субєктивному сприйнятті реальності. Чим більше ми ігноруєм точки зору інших людей, тим більше
ми віддаляємося від реального стану речей. А успіх досягається тоді, коли ми своїми щирими думками ділимося з тими, кого хвилюють подібні проблеми і хто уміє, вникаючи в суть - слухати. Ось тоді і виникає зворотній звязок. Тобто наші
думки опрацьовані інтелектом іншого, плюс його власне бачення, набагато рельєфніше, ближче до реальності висвітлює суть проблеми, що і дає більшу імовірність реалізувати задумане більш ефективно...це вже неодноразово перевірено практикою.
ну, знаєте, я не з такими виворотами , але все ж відповім - нема універсального алгоритму щодо підходу до усіх людей. Хтось одразу ж неприємний і не викликає симпатії, тому про якусь відкритість і щирість із ним можна й забути. Як правило, це байдужість. Ще багато хто викликає розчарування життєвою позицією, хочеться дати їм можливість..піти, куди вони йдуть. А загалом, звичайно, я відверта не з багатьма, але інет дав мені кілька таких людей.І я їх люблю. Навіть,якщо вони мають чимало пріоритетів таких, які ід моїх кардинально відрізняються. От.
  • 0

#98 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.03.2010 – 22:46

Чесність-реально.Відвертість-не завжди.Адже на 100% відвертими ми буваємо тільки з Богом, деколи навіть самі собі брешемо......А що тоді говорити за інтернет?
  • 0

#99 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 13.03.2010 – 02:41

Звісно, що реально. Є й такі люди, які в інтернет-спілкуванні брешуть або прикрашають інформацію про себе, і таким чином підіймають собі самооцінку, а є ті, хто не схиблений на інтернеті, і лише іноді виходить, щоб висловити свої думки, подискутувати на важливі теми, знайти однодумців. У другому випадку цілком можливо бути чесним та відвертим. Особисто я себе відношу до другого типу :D Навіщо брехати і щось вигадувати, щоб сподобатися якимось стороннім людям з інших міст, а то й країн? Набагато важливіше спілкування в реалі, адже в будь-який момент комп чи інет можуть відключитися, а навколишня реальність залишиться... )))
  • 0

#100 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 02:54

Перегляд дописуБуря (13.03.2010 02:41) писав:

Звісно, що реально. Є й такі люди, які в інтернет-спілкуванні брешуть або прикрашають інформацію про себе, і таким чином підіймають собі самооцінку, а є ті, хто не схиблений на інтернеті, і лише іноді виходить, щоб висловити свої думки, подискутувати на важливі теми, знайти однодумців. У другому випадку цілком можливо бути чесним та відвертим. Особисто я себе відношу до другого типу :angry: Навіщо брехати і щось вигадувати, щоб сподобатися якимось стороннім людям з інших міст, а то й країн? Набагато важливіше спілкування в реалі, адже в будь-який момент комп чи інет можуть відключитися, а навколишня реальність залишиться... )))
Тада. Як каже прислів*я з наших країв /мовою оригіналу/: Кажде гамно хоче пахнуть фіалкою. :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних