Перейти до вмісту

чесність і відвертість в неті... чи це реально?

Повідомлень в темі: 111

#61 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 04.10.2009 – 21:43

Перегляд дописуВареник (4.10.2009 20:01) писав:

і аватарка в тебе орендована, я слідкував за тобою, найняв ддетективів
Шерлок Холмс блін ?????????
  • 0

#62 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.10.2009 – 17:41

А що ховати в інеті, це в житті ми намагаємося бути нормальними. . .
  • 0

#63 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 05.10.2009 – 17:49

Стараюсь бути чесною,бо який зміст брехати і так незнайомим людям? А знайомим-тим паче)))
  • 0

#64 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.10.2009 – 19:03

Перегляд дописуЗа межею (5.10.2009 18:41) писав:

А що ховати в інеті, це в житті ми намагаємося бути нормальними. . .
як то що? а щоб доколупували постійно:
чо фоток нема? - ніби спілкуватись без фотки ніззя :happytwo:
чо не сходини не ходиш? - ніби ніззя спілкуватись і без сходин
чого не виставляєш особисте життя на загал? ...і так далі...а для чого? щоб хтось кепкував, осуджував чи мив ноги?
Як на мене, то кожна людина говорить правду рівно стільки, скільки вважає за потрібне...це всього лише інет...віртуальний світ, який хтось сприймає надто серйозно, а хтось і не дуже...хтось живе у ньому, а хтось просто приходить приємно провести час і поспілкуватись...знайти важливу інфу чи допомогу в навчанні
  • 0

#65 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 05.10.2009 – 20:17

ОК, я є досить чесним як в віртуальному та і в реальному світі... Але на рахунок відвертості то я і в реалі не дуже люблю розказувати все що робиться в моїй голові. Оскільки звідси випливає питання: а для чого мені абсолютно чужим людям яких ледь знаю викладати мою особисту інформацію?
+1 Ластівочці, згоден з тим що невже не можна спілкуватись без викладання всієї своєї приватності...
  • 0

#66 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.10.2009 – 22:31

Перегляд дописуAmarok (5.10.2009 21:17) писав:

ОК, я є досить чесним як в віртуальному та і в реальному світі... Але на рахунок відвертості то я і в реалі не дуже люблю розказувати все що робиться в моїй голові. Оскільки звідси випливає питання: а для чого мені абсолютно чужим людям яких ледь знаю викладати мою особисту інформацію?
+1 Ластівочці, згоден з тим що невже не можна спілкуватись без викладання всієї своєї приватності...

Згідна, кожен фільтрує те, що вилітає з його уст - як в Інтернеті, так і в реальному житті. І вдавати щось з себе у віртуалі буде лише людина, в якої серйозно не складається реальне життя.
  • 0

#67 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 22:44

Перегляд дописуЛастiвочка (5.10.2009 20:03) писав:

як то що? а щоб доколупували постійно:
чо фоток нема? - ніби спілкуватись без фотки ніззя :happytwo:
чо не сходини не ходиш? - ніби ніззя спілкуватись і без сходин
чого не виставляєш особисте життя на загал? ...і так далі...а для чого? щоб хтось кепкував, осуджував чи мив ноги?
Як на мене, то кожна людина говорить правду рівно стільки, скільки вважає за потрібне...це всього лише інет...віртуальний світ, який хтось сприймає надто серйозно, а хтось і не дуже...хтось живе у ньому, а хтось просто приходить приємно провести час і поспілкуватись...знайти важливу інфу чи допомогу в навчанні
а хто сказав, що не можна бути відвертим без викладання фоток, відвідування сходин та вивалювання своєї брудної білизни?
фото мої тут рідко з’являються, про особисте життя ні слова, а сходини це лише тому, що цікавих мені людей не люблю лишати лише на моніторі, віддаю перевагу живому спілкуванню з ними.
  • 0

#68 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 05.10.2009 – 23:22

Думаю, що краще таки казати правду. Будь яка фільтрація змусить постійно бути напруженим. Якщо хто стане завсігдатаєм форуму, фільтрація пізно чи рано призведе до проколу. Всього ж сказаного раніше, не запам"ятати.
А як виникають ситуації, коли вважаєш за непотрібне виказати ту чи іншу інформацію, то краще не говорити нічого. Без фільтрації. Мені здається так зручніше. Бо форум стає розвагою, заповненням вільного часу. А в протилежному випадку - чимось тримаючим в напруженні. Для чого таке треба ? Собі ж гірше.
  • 0

#69 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 06.10.2009 – 08:47

Перегляд дописуБезбожник (6.10.2009 00:22) писав:

Думаю, що краще таки казати правду. Будь яка фільтрація змусить постійно бути напруженим. Якщо хто стане завсігдатаєм форуму, фільтрація пізно чи рано призведе до проколу. Всього ж сказаного раніше, не запам"ятати.
Чому ж? Наприклад, я пам'ятаю, які анігдоти яким панянкам розповідав, таким чином практично не повторююсь (хоча, одна-дві людини було свідками проколів, але незначних). Так саме не є для мене проблемою навтирати людині що захочу так, що згодом не втямиш, де справжнє, а де вигадане. Вправляйтесь у цьому мистецтві почастіше, таґ :happytwo: Також зважайте на те, що час стирає все і з часом усе міняється, тож довільний прокол можна спихнути на часозміни, гИ
  • 0

#70 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 09:34

Перегляд дописуБезбожник (6.10.2009 00:22) писав:

А як виникають ситуації, коли вважаєш за непотрібне виказати ту чи іншу інформацію, то краще не говорити нічого. Без фільтрації. Мені здається так зручніше. Бо форум стає розвагою, заповненням вільного часу. А в протилежному випадку - чимось тримаючим в напруженні. Для чого таке треба ? Собі ж гірше.

Я, властиво, під фільтрацією те й мала на увазі, що в деяких ситуаціях краще промовчати і не висловлювати взагалі ніякої думки.

Перегляд дописуГетьман (6.10.2009 09:47) писав:

Чому ж? Наприклад, я пам'ятаю, які анігдоти яким панянкам розповідав, таким чином практично не повторююсь (хоча, одна-дві людини було свідками проколів, але незначних). Так саме не є для мене проблемою навтирати людині що захочу так, що згодом не втямиш, де справжнє, а де вигадане. Вправляйтесь у цьому мистецтві почастіше, таґ :happytwo: Також зважайте на те, що час стирає все і з часом усе міняється, тож довільний прокол можна спихнути на часозміни, гИ

Нехай пан вважає, щоб за таким веселим заняттям десь по дорозі не загубити самого себе.
  • 0

#71 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.10.2009 – 09:35

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.10.2009 23:44) писав:

а хто сказав, що не можна бути відвертим без викладання фоток, відвідування сходин та вивалювання своєї брудної білизни?
фото мої тут рідко з’являються, про особисте життя ні слова, а сходини це лише тому, що цікавих мені людей не люблю лишати лише на моніторі, віддаю перевагу живому спілкуванню з ними.
ну от і порозумілись :happytwo: фігу ми знаємо наскільки та людина відверта і щира..та, що по той бік монітору.
Ми щирі і відверті лише з тими, кому довіряємо.

Про особисте ще пару слів хотіла сказати: сказати усе відверто(збрехати) і промовчати - різні речі. Я зазвичай обираю - промовчати. Наприклад спілкування з Адуфанчіком чи Амароком - мені з ними просто цікаво, хоч ми в різних сторонах планети...і що? Коли є симпатія чи товаришування то про фальш і гру навіть ніхто не думає...А коли людина тобі неприємна то нехай вона хоч трісне- ти ніколи не будеш з нею відвертою...В реалі здається це правило також діє
  • 0

#72 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 09:44

Перегляд дописуTwinkle (6.10.2009 10:34) писав:

Нехай пан вважає, щоб за таким веселим заняттям десь по дорозі не загубити самого себе.
Кумедні ви, кидаєтесь заяложеними фразами романЬтіків :happytwo:
  • 0

#73 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 09:59

Перегляд дописуГетьман (6.10.2009 10:44) писав:

Кумедні ви, кидаєтесь заяложеними фразами романЬтіків :happytwo:

Десь глибоко в душі романтизм таки присутній, нічого з тим не поробиш: як не стараюся придушувати, все одно десь та й вилазить. А про ігри зі своєю свідомістю - то пан ліпше за мене знає, чим то може закінчитися.
  • 0

#74 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 10:03

Перегляд дописуTwinkle (6.10.2009 10:59) писав:

Десь глибоко в душі романтизм таки присутній, нічого з тим не поробиш: як не стараюся придушувати, все одно десь та й вилазить. А про ігри зі своєю свідомістю - то пан ліпше за мене знає, чим то може закінчитися.
Навіщо його придушувати? Це рушійна сила, але рушій розумно застосовувати у потрібному місці. Я не схильний придушувати власні особливості, але схильний задумуватись над доцільністю їхнього застосування за певних обставин.

З. І. Панні раджу прочитати свою останню фразу і задуматись про категоричність стрибків у "добре"-"погано".
  • 0

#75 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 10:15

Перегляд дописуГетьман (6.10.2009 11:03) писав:

Навіщо його придушувати? Це рушійна сила, але рушій розумно застосовувати у потрібному місці. Я не схильний придушувати власні особливості, але схильний задумуватись над доцільністю їхнього застосування за певних обставин.

З. І. Панні раджу прочитати свою останню фразу і задуматись про категоричність стрибків у "добре"-"погано".

Бо життя паскудить часом.

Всупереч власній неприхильності до такого підходу все ж таки іноді здатна сприймати життя в категоріях "чорне - біле".
  • 0

#76 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 10:20

Перегляд дописуTwinkle (6.10.2009 11:15) писав:

Бо життя паскудить часом.
Ну ось ви повторили простіше те, що я написав. Повертаючись до теми: не бачу проблеми бути як чесним, так і нечесним щодо людини, на це впливають багато факторів, як-от відкритість, усвідомленість та розум співрозмовника(ці). Думаю, зрозуміло, що моїй чесності та відвертості сприяють відкритість, усвідомленість та розум, натомість протилежні якості сприяють брехні та замкненості.

Перегляд дописуTwinkle (6.10.2009 11:15) писав:

Всупереч власній неприхильності до такого підходу все ж таки іноді здатна сприймати життя в категоріях "чорне - біле".
Думка моя така: це зменшує час, потрібний для прийняття рішень, але натомість зменшує кількість альтернатив. Я схильний до повного розв'язання проблем, тож стараюсь "оцинічнішати", натомість розумію перевагу простіших підходів інших людей.
  • 0

#77 mak7

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Костопіль

Відправлено 06.10.2009 – 21:06

якщо окремо на форумах та в чатах, то це залежить від того наскільки людина повноцінна, а все інше від мети викладання
  • 0

#78 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 23:23

Перегляд дописуЛастiвочка (6.10.2009 10:35) писав:

ну от і порозумілись B) фігу ми знаємо наскільки та людина відверта і щира..та, що по той бік монітору.

Про особисте ще пару слів хотіла сказати: сказати усе відверто(збрехати) і промовчати - різні речі. Я зазвичай обираю - промовчати. Наприклад спілкування з Адуфанчіком чи Амароком - мені з ними просто цікаво, хоч ми в різних сторонах планети...і що? Коли є симпатія чи товаришування то про фальш і гру навіть ніхто не думає...А коли людина тобі неприємна то нехай вона хоч трісне- ти ніколи не будеш з нею відвертою...В реалі здається це правило також діє
от ніфіга і не потозумілись. от те, що ти зараз написала — то не відверто було?
я відверто висловлюю думки щодо тем, які мене цікавлять. думки про літературу, філософію, релігію, стосунки між людьми та багато чого ще. абсолютно відверту думку. от і зараз з тобою я обсолютно відверто спілкуюсь хоча не вважаю людиною близькою мені. в мене немає поняття близька людина онлайн. це не природньо. в списку контактів, яких я наживо не бачила лише колеги по роботі з інших країн, які хз коли зможу відвідати. і це не означає, що я чи вони не можемо бути відвертими. просто то моя особливість — я не вірю в стосунки і дружбу в мережі, тому і віддаю перевагу реальному світу. до відвертості це не має відношення.
і навіть з неприємними нам людьми ми буваємо відверті. ми відверто висловлюємо їм свою неповагу чи негативне ставлення. ми відверто сперечаємось на нейтральні теми.
  • 0

#79 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 23:54

Перегляд дописуЛастiвочка (6.10.2009 10:35) писав:

Ми щирі й відверті, якщо відомості, які оприлюднюємо, не загрожують нам самим.
От і вся відвертість.
Якщо у вас є відомості, які вам зашкодять, і ви їх не оприлюднили, ніякої відвертості від вас не дочекається ніхто, і найперше люди, яким ви довіряєте. Це просто підсвідомо, без ніяких клясових поділів.
  • 0

#80 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 07.10.2009 – 13:23

Перегляд дописуNeorlandina (7.10.2009 11:25) писав:

Ластівка наближається своїми дописами про чесність та відвертість до парадоксу брехуна.
скоро напише щось типу:

я вам чесно кажу - в неті я не чесна.

і всьо. пропадуть інтернети, зависнувши над парадоксом.

Ну чого ж ? Допис Ластівочки не такий уже і складний, щоб хтось міг побачити в ньому гасло : "давайте будемо нечесними". Скоріше навпаки - нечесність там не передбачено. Це якщо розглядати форум, як засіб спілкування, а не засіб доказів правильності тільки своє думки.
Відчувається щось особисте у Вашому дописі. Або особисте певної групи людей. З запашком презирства до простоти людини. Хоч простота, як відомо, не є гріх. А при певній ситуації - це навіть досягнення.
Загалом же, в будь якому дописі можна побачити будь що. Наприклад, заклик до третьої світової війни при обговоренні методів виховання хлопчиків у дит. садку. Аякже, хтось із них в майбутньому може стати головнокомандувачем. А якщо туди додати ще віросповідання людини, де передбачено апокаліпсис, то ту війну точно, видно на горизонті. Було б бажання таке бачити, шановна....мадмуазель.

Повідомлення відредагував Безбожник: 07.10.2009 – 13:26

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних