Перейти до вмісту

чесність і відвертість в неті... чи це реально?

Повідомлень в темі: 111

#21 Natusinka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 28.08.2009 – 22:29

Перегляд дописуTwinkle (28.08.2009 22:20) писав:

Чесність і відвертість в Інеті від незнайомої тобі людини часто буває просто непотрібною, от і все.
а раптом якась людина зацікавить тебе сильно, а насправді виявиться, що вона зовсім НЕ ТАКА. більше розчарувань та й годі...(
  • 0

#22 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 22:32

я шось не в"їжджаю в тему..Ви про щирі і відверті дописи у темах чи як?То мушу сказати, що часто люди пишуть не те якими є ,а якимим хотіли б бути.
  • 0

#23 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.08.2009 – 22:34

Перегляд дописуNatusinka (28.08.2009 23:29) писав:

а раптом якась людина зацікавить тебе сильно, а насправді виявиться, що вона зовсім НЕ ТАКА. більше розчарувань та й годі...(

Може й таке бути. Але від такого уже ніхто не застрахований. Просто насправді відвертість потрібна не у всьому.

Перегляд дописувеснянка (28.08.2009 23:32) писав:

я шось не в"їжджаю в тему..Ви про щирі і відверті дописи у темах чи як?То мушу сказати, що часто люди пишуть не те якими є ,а якимим хотіли б бути.

Думаю, що про різне спілкування в Інеті, правда ж? (то питання до авторки теми) У темах в тому числі. І так, погоджуюсь, люди хочуть здаватися кращими - навіть самим собі, і тут це можна реалізувати, оскільки ніхто ж не зможе перевірити.
  • 0

#24 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 29.08.2009 – 14:12

Є деякі речі які в очі комусь не скажеш, а в неті всі ми потенційні слухачі, нам можна висказатися, але словами!!! Я віддаю перевагу справжній бесіді, коли видно очі співбесідника,я більше слухач і порадник, а ніж жалітися комусь, я все тримаю в собі, бо це моє! І іншим і без мене краще!!! Але в неті можливо майже все,є такі що жалітимуться, а є такі що ні!!! Написати краще і легше, а ніж сказати в очі!!! :ggggg:
  • 0

#25 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 29.08.2009 – 14:21

не вірю що в неті можна бути повністю чесним...в першу чергу навіть перед собою. Бо в неті ми інші, ми такі які хочемо бути, а отже прикрашаємо все непотребом. Я не є повністю чесна в неті, та й кому це здалося. З ким треба - з тим чесна..
  • 0

#26 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 29.08.2009 – 14:26

Перегляд дописуNatusinka (27.08.2009 23:13) писав:

за своєю натурою я підлягаю під тип людей, які чесні, прямі і відверті і в житті і в неті теж - це ж також частинка життя, хоч і віртуально. а ви є чесними і прямими в неті? і все, що з цим пов"язано. пишіть.
ти маєш розуміти, що навіть коли пишеш чесно і відверто, завжди є вірогідність того, що тебе можуть неправильно зрозуміти через що потім поставити під сумнів твою чесність =)

Пе.С. в тему:
ні - маячня то фсьо ))))
  • 0

#27 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 14:36

Існує велика спокуса натягнути в Неті маску і грати якусь роль - можливо, ту, яку хотів грати все життя, але не вдавалося, бо всі насправді знають, яким ти є. А тут - якщо не засвітишся, ніхто тебе не знає насправді, тому й сприймає все за чисту монету. Та іншого виходу тут і немає.
  • 0

#28 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 29.08.2009 – 20:25

я чесний і відвертий в інеті)
  • 0

#29 Dung

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 03.10.2009 – 19:59

Взагалі... в неті нічого не сковує, і те, що ти скажеш правду ні до яких наслідків не приведе. Свобода! В інтернеті я чесний на всі 95%, є просто теми, на які і тут приходиться прибрехати:)
  • 0

#30 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.10.2009 – 10:08

питання на питання:) тема - чесність і відвертість в неті... чи це реально?, - а чи треба?
  • 0

#31 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 04.10.2009 – 10:13

Не довіряй нікому - ніхто тебе не зрадить, не вір нікому - ніхто не наплює тобі в душу, і навіть собі вір через раз. (с)
  • 0

#32 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 10:15

Перегляд дописуЛастiвочка (4.10.2009 11:08) писав:

питання на питання:) тема - чесність і відвертість в неті... чи це реально?, - а чи треба?

Властиво, далеко не завжди. За умови, що всі погоджуються на такі правила гри.
  • 0

#33 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 10:43

мало кого пускаю до себе в душу...і мало кому відкриваюсь...для чого? навряд чи колись ти цю людину побачиш в реалі...та й зрештою причини, чого кожен зависає у неті - різні. В мене це всього лише можливість відпочити і розслабитись і все. Зато прикро вражає коли ти є зовсім іншою людиною ніж тобі чіпляють ярлики, коли намагаються бачити в тобі те, чого нема і ти зовсім, і близько, не є таким...але особливо кумарить коли ще й повчати збираються на зразок: от ти така і така а мала б зробити таке і таке а ти не зробила і ти тепер погана і в тому плані..а яка я? я нікому не розкриваюсь:) А тим, що розкрилась - то фігу вони так казатимуть...От і питаю: а смисл бути відвертим і викладати себе на тарілочку, щоб потім тебе ж і обмили? зацитую філософа-мораліста 17 ст. Бальтасара Грасіана:

Цитата

Ворогом здатний стати будь-хто, другом - далеко не всякий. Не всі можуть зробити добро, майже всі - спричинити зло. Найгірші вороги - із колишніх друзів: б'ють по твоїх слабинах, що їм одним відомі, по найвразливіших місцях . А глядачі обговорюють: всякий судить, як відчуває, а відчуває, як бажає,- але всі тебе осудять. Один спочатку - за необережність; інший при кінці - за нестримність, і всі - за нерозсудливість.

• 0

#34 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 10:49

Перегляд дописуЛастiвочка (4.10.2009 11:43) писав:

мало кого пускаю до себе в душу...і мало кому відкриваюсь...для чого? навряд чи колись ти цю людину побачиш в реалі...та й зрештою причини, чого кожен зависає у неті - різні. В мене це всього лише можливість відпочити і розслабитись і все. Зато прикро вражає коли ти є зовсім іншою людиною ніж тобі чіпляють ярлики, коли намагаються бачити в тобі те, чого нема і ти зовсім, і близько, не є таким...але особливо кумарить коли ще й повчати збираються на зразок: от ти така і така а мала б зробити таке і таке а ти не зробила і ти тепер погана і в тому плані..а яка я? я нікому не розкриваюсь:) А тим, що розкрилась - то фігу вони так казатимуть...От і питаю: а смисл бути відвертим і викладати себе на тарілочку, щоб потім тебе ж і обмили? зацитую філософа-мораліста 17 ст. Бальтасара Грасіана:

З одного боку - так. А з іншого - виходить, що жодну дискусію тут не слід сприймати серйозно, оскільки люди не відкривають своїх справжніж думок і почуттів, от і виходить, що сперечається невідомо хто і невідомо про що - можна було б цього взагалі не робити.
  • 0

#35 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 10:56

Перегляд дописуTwinkle (4.10.2009 11:49) писав:

З одного боку - так. А з іншого - виходить, що жодну дискусію тут не слід сприймати серйозно, оскільки люди не відкривають своїх справжніж думок і почуттів, от і виходить, що сперечається невідомо хто і невідомо про що - можна було б цього взагалі не робити.
хмм...напевно так і є...я не сприймаю серйозно...просто іноді цікава інформація і не більше. А не робити? ні, тут ти не права:) віртуальне спілкування буває цікавим, навіть у випадку (як в нас з огірочком) геть протилежні погляди на питання релігії, зато у всьому іншому - тишь і благодать, у всьому іншому - цікаво спілкуватись
  • 0

#36 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 11:07

Зрештою, кожен це питання вирішує по-своєму. Думаю, більшість таки є відвертими в певних питаннях, в інших - ні. Просто є теми, в яких я, до прикладу, не відписувала б (та й не відписую) взагалі (це я не про ті, де я некваліфікована, а про ті, які вважаю надто особистими для обговорення). До речі, захопившись розмовою, людина часто видає думки, які хотіла б втримати при собі. Тому краще взагалі в таке не лізти)
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 11:14

Нє...я кругом брешу :)
  • 0

#38 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 11:18

Перегляд дописуЛастiвочка (4.10.2009 12:14) писав:

Нє...я кругом брешу :)

І на тебе, відповідно, незаслужено наїжджають)
  • 0

#39 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 11:22

Перегляд дописуTwinkle (4.10.2009 12:18) писав:

І на тебе, відповідно, незаслужено наїжджають)
ну так))) бо думають шо я така біла і пухнаста, а я ж не чесна))) Далі по темі: так само не вірю нікому (лише тим, кого пустила у свій світ і відчула взаємність. От тоді секретів нема ніяких узагалі)
  • 0

#40 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 11:24

Важко так спілкуватися з купою людей, якщо не відчуваєш, що можеш їм довіряти.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних