Перейти до вмісту

UA Webstar 2009


В цій темі немає відповідей

#1 hellveen

    Ледар

  • Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 25.08.2009 – 08:03

  • 0
Зображення
25 серпня в українському інтернеті стартував конкурс UA Webstar 2009.

UA Webstar буде обирати найкращі проекти серед нових медіа - блогів та соціальних мереж. Ці сервіси за останній рік стали невід'ємною частиною українського та світового інтернет-простору. Кількість користувачів соціальних мереж та авторів блогів серед українців продовжує зростати швидкими темпами.

Автори українських блогів та спільнот можуть взяти участь у таких номінаціях: найкращий приватний блог, найкращий тематичний блог, найкращий Twitter-користувач, найкраща спільнота. Для того, щоб оцінити рівень веб-дизайну в Україні, було відкрито ще одну номінацію - найкраща студія дизайну.

Зображення

В конкурсі UA Webstar прийматимуть участь лише українські проекти. Згідно правил, проект може номінуватись, якщо він знаходиться в українському домені (.ua), мовою сайту є українська, або ж автор проживає на території України.

Заявки на участь будуть прийматись протягом вересня.
Голосування буде проходити у два тури. Воно розпочнеться у жовтні і продовжиться до кінця грудня. Саме тоді, перед новорічними святами, будуть підбиті підсумки та оголошені переможці UA Webstar 2009. Окрім того, спеціально запрошені члени журі складуть своє бачення найкращих проектів в українському інтернеті.

UA Webstar проводиться вже втретє. Пілотний запуск проекту відбувся у 2007 році.Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних