Перейти до вмісту

домовий ?

Повідомлень в темі: 65

#41 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.08.2009 – 23:28

Перегляд дописуЛастiвочка (25.08.2009 00:27) писав:

та зара хтось догониться, зара підуть відсотки

я ж теж кажу, що страшно..я боюсь сама в хаті увечері...я вночі на кухню не піду ніде в світі

а шо на кухні страшного, там же їжа, як каже кум
  • 0

#42 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 24.08.2009 – 23:31

Перегляд дописуВареник (25.08.2009 00:28) писав:

а шо на кухні страшного, там же їжа, як каже кум
правильно! то їжі страшно як я н кухню заходжу.... от навіть таракани бабкам платять щоб ті мене прокляли......
  • 0

#43 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 24.08.2009 – 23:32

Може то бомж на даху? Он я живу на останньому поверсі висотки і постійно чую звук з технічного поверху ніби пляшка катається. Також цікаво можуть меблі шуміти навіть вдень тріщати і навіть падати. Щур версія імовірна, але хзхз. Зате коли поставиш щуроловку зможеш собаку нагодувати)) Спробуй залишити на третьому поверсі розтяжки на тонких нитках, може допоможе.
  • 0

#44 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 24.08.2009 – 23:35

та там капкани як мінімум тра ставити!
  • 0

#45 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 24.08.2009 – 23:39

там просто тре кавйор постелити :)
  • 0

#46 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 24.08.2009 – 23:43

Перегляд дописуMiguel (25.08.2009 00:39) писав:

там просто тре кавйор постелити :)

тю, якшо там є кавйор, то там певно Зав))
  • 0

#47 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 25.08.2009 – 00:12

Перегляд дописуx-man (24.08.2009 23:25) писав:

Кароче опишу швидко бо я щас на взовді я чув як шось на даху: у нас є три поверхи, я на другом , так от на третьому шось надімною дуже сильно впало і гупнуло, і я кароче чуть в штани не наклав бо ше шось зарухалось після того, я зразу світло на всю хату думаю шо злодій, палку від пилесоса в руки і пішов дивитись з мамою, кароче але в тій кімнаті як на зло нема світла але є деякі речі може і не дуже цінні але нові, тобто є шо красти, вот я на сторожі вхожу ніхера там не видно ми обдивились всі кімнати, виявилось шо забули зачинити вхідні на двір туди двері, прислухались в кімнаті почули якісь рухи і почули як по даху шось бешено бігало, подумали шо то кіт, але коти по даху не літають туда сюда і з тупотом, миша тоже такого звуку не видасть, коли я виходив з хати побачив кусок цьої тварі, яка бігала по дахупобачив тінь шось схоже на ласку чи куницю..... блін народ шо робити ?))якшо це таки вона як вивести, видно мабуть випадково забігла і тепер бігає лякаєтся.... це така моя думка
Молочка йому, молочка і солі з перцем на хвіст! І осиновий кілок а не палка від пилососа! А нашо пилососові палка взагалі?
  • 0

#48 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 25.08.2009 – 22:01

нажаль мені чогось не так смішно як вам, але обійшлося переляком, у нас там на чердаку були сперті до стіни циліндри від мотора хз якого .. шось Дідусеве було, якимось чином воно впало ..... там кілограм 20 .... оце і був той шум, а взявши до уваги шо напроти в Будинку зеків, один вбив брата і він же там згорів, поселились нові невідомі особистості які устрюють алкаш - вечори і в 1 ночі коли я з роботи прихожу то вони вічно не сплять, шось мені зовсім не смішно ...
  • 0

#49 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 25.08.2009 – 22:06

Перегляд дописуx-man (24.08.2009 23:25) писав:

Кароче опишу швидко бо я щас на взовді я чув як шось на даху: у нас є три поверхи, я на другом , так от на третьому шось надімною дуже сильно впало і гупнуло, і я кароче чуть в штани не наклав бо ше шось зарухалось після того, я зразу світло на всю хату думаю шо злодій, палку від пилесоса в руки і пішов дивитись з мамою, кароче але в тій кімнаті як на зло нема світла але є деякі речі може і не дуже цінні але нові, тобто є шо красти, вот я на сторожі вхожу ніхера там не видно ми обдивились всі кімнати, виявилось шо забули зачинити вхідні на двір туди двері, прислухались в кімнаті почули якісь рухи і почули як по даху шось бешено бігало, подумали шо то кіт, але коти по даху не літають туда сюда і з тупотом, миша тоже такого звуку не видасть, коли я виходив з хати побачив кусок цьої тварі, яка бігала по дахупобачив тінь шось схоже на ласку чи куницю..... блін народ шо робити ?))якшо це таки вона як вивести, видно мабуть випадково забігла і тепер бігає лякаєтся.... це така моя думка
капкана ставити непробував?
  • 0

#50 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.08.2009 – 22:11

Перегляд дописуx-man (25.08.2009 23:01) писав:

нажаль мені чогось не так смішно як вам, але обійшлося переляком, у нас там на чердаку були сперті до стіни циліндри від мотора хз якого .. шось Дідусеве було, якимось чином воно впало ..... там кілограм 20 .... оце і був той шум, а взявши до уваги шо напроти в Будинку зеків, один вбив брата і він же там згорів, поселились нові невідомі особистості які устрюють алкаш - вечори і в 1 ночі коли я з роботи прихожу то вони вічно не сплять, шось мені зовсім не смішно ...
та ну..не бери дурне в голову. хтось серйозно писав, як я, а хтось жартував...

але циліндри не могли просто так впасти, ну погодься...ти ж не малий гімняр...стільки часу стояли і тут впали...мусив бути протяг, мусила кицька-миша пробігти, дошки прогнити...блін...я чогось вірю у всяку таку фігню...ти обдивлялвся там усе добре?
  • 0

#51 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 25.08.2009 – 22:24

Давайте ще у бабая вірити будемо, нам і так тяжко жити а ми ще таким голову забиваємо! Впало, ну хай з ним!
  • 0

#52 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 25.08.2009 – 22:44

Перегляд дописуЛастiвочка (25.08.2009 23:11) писав:

та ну..не бери дурне в голову. хтось серйозно писав, як я, а хтось жартував...

але циліндри не могли просто так впасти, ну погодься...ти ж не малий гімняр...стільки часу стояли і тут впали...мусив бути протяг, мусила кицька-миша пробігти, дошки прогнити...блін...я чогось вірю у всяку таку фігню...ти обдивлялвся там усе добре?
логічно, циліндри не ставлять, їх кладуть... та й не міг вантаж масою 20кг, впасти від кічки-мишки чи протягу... Там стійкість проти перекидання мала бути нормальною, якщо за стільки років не падали... якби дошки прогнили, то вони б зсунулися а не впали.... гниття то ж поступовий процес....
  • 0

#53 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.08.2009 – 22:56

Перегляд дописуMiguel (25.08.2009 23:44) писав:

логічно, циліндри не ставлять, їх кладуть... та й не міг вантаж масою 20кг, впасти від кічки-мишки чи протягу... Там стійкість проти перекидання мала бути нормальною, якщо за стільки років не падали... якби дошки прогнили, то вони б зсунулися а не впали.... гниття то ж поступовий процес....
о, бач як мудро все по поличкам порозкладав..я б на місці ікс-мена не була б такою безпечною, тре з кимось ще порадитись...воно не могло само впасти
  • 0

#54 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.08.2009 – 09:54

це міг бути полтергейст, хоче можливий і гірший варіант- то підлийгей )))
  • 0

#55 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 00:12

не памятаю чи я згадував але та істота потім коли я прийшов дивитись дуже швидко бігала по даху туди сюда а дах у нас на 3 поверсі прямо скажем так замість стелі дах і чути дуже добре, ніяка кішка мишка так бігати не всіє, а дивитись я там не дивився, ще не було толком часу на роботі, завтра обслідую, я головне кімнута ну двоє дверей на ключ закрив :) да протяг був бо забули двері закрити але я думаю шо туда просто шось забігло, справа ще в тому шо та кімнат скажем так не дороблена і там є величенькі дирки від шифера на двір, може воно і втікло ... вже завтра взнаю )
  • 0

#56 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.08.2009 – 10:57

Може то білка була? Або пташка? Скоріш за все що щось таке залізло, того і металося по кімнаті (ногами тупотіло туди-сюди). Ти ж біля лісу недалеко живеш, то не дивно що щось таке трапилося. Тварючка теж перелякалася мабуть. :)
Але всерівно страшно б мені було від такого.
  • 0

#57 Prostak

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Закарпаття

Відправлено 30.08.2009 – 08:23

хату висвятити тре!
  • 0

#58 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 30.08.2009 – 21:12

Перегляд дописуAmili (27.08.2009 11:57) писав:

Може то білка була? Або пташка? Скоріш за все що щось таке залізло, того і металося по кімнаті (ногами тупотіло туди-сюди). Ти ж біля лісу недалеко живеш, то не дивно що щось таке трапилося. Тварючка теж перелякалася мабуть. :ggggg:
Але всерівно страшно б мені було від такого.
пташка кажеш? уявляю як пташка ганяє по кімнаті і так топчиться до підлозі, що всіх побудила)

хоча також думаю, що якась тварина=)
  • 0

#59 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 30.08.2009 – 21:22

Перегляд дописуTeo (30.08.2009 22:12) писав:

пташка кажеш? уявляю як пташка ганяє по кімнаті і так топчиться до підлозі, що всіх побудила)
ги, Ластівку попалили
  • 0

#60 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 30.08.2009 – 21:26

Перегляд дописуВареник (30.08.2009 22:22) писав:

ги, Ластівку попалили
йоли пали, точно)) всьо, зараз зав прийде в цю тему, тут тег Ластівка з'явився :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних