Перейти до вмісту

Miss Universe

Повідомлень в темі: 65

#21 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 12.08.2009 – 12:25

Перегляд дописуКава з козявками... (12.08.2009 03:15) писав:

ця краще в 1500 разів.

Перегляд дописуБлискавиця (12.08.2009 11:50) писав:

До дупи всі ці конкурси. Багаті дядьки влаштовують розваги для своїх фавориток.
во во)) от і Кава з козявками... нам свою aFaFhsnre продвинуть намагаэться))))
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.08.2009 – 12:33

Перегляд дописуbendera.UA (12.08.2009 13:25) писав:

во во)) от і Кава з козявками... нам свою aFaFhsnre продвинуть намагаэться))))

а фабрегас вапше султан
  • 0

#23 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.08.2009 – 12:40

Перегляд дописуSergiy_K (12.08.2009 12:18) писав:

Sensssorika
ти чудо))
навіть якшо це була спроба стьобу, я все одно чудо гг

Перегляд дописуБлискавиця (12.08.2009 12:24) писав:

Чого б це?)) Твої недоліки не виправдовують недоліків цих красунь)). Та й навіщо бути добрішими...це ж не ми їх на конркурс випхали? Сиділи б вони на Теревенях, то писали б собі щось таке, як ти і я :angry1:
річ в іншому. Я не звертаю уваги не зовнішні недоліки людини. Яка різниця,шо в дівчини скули(чесно,навіть не знаю шо то таке гг) неправильні чи шо в неї голос як у павліна? а може вона доктор наук якихось там заумних. а я на розумних людей ,та щей якшо з почуттям гумору, ой яка падкая. фєтіш прямо)

раджу всім подивитися у дзеркало))) тільки не забувайте посміхатися)))

Перегляд дописуВареник (12.08.2009 12:19) писав:

;) ;) просто нема слів,аж дивно
не треба слів. пий пиво,їж м"ясо гг )))
  • 0

#24 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 12.08.2009 – 22:54

Перегляд дописуКава з козявками... (12.08.2009 02:15) писав:

та фууу...
жодна не сподобалась.
Окей, розумію, що жодна не сподобалась, різні смаки бувають, але щоб одразу "фууу..."?))

Перегляд допису-=VJ=- (12.08.2009 08:31) писав:

Дожилися: місс Франція - повноцінна семітка (чи то арабка, чи єврейка - біс його розбере, але франками в ній і не пахне), інші - напівкровки з усіма ознаками виродження - трикутні видовжені щелепи, непропорціонально роздвинуті очі, чоловіча фігура з плечима ширшими за стегна. Не знаю, як це комусь може подобатись.
Таким самим чином можна довести безсенсовність Miss USA. І навіть скажу більше, чого дожились: одна із V-ce Miss Israel - блондинка, тобто врода зовсім не підходить семітському взірцю. Гетьман правий, так склалася історія. І якщо французи вибрали її на представницю Франції, то це їхнє святе право. І як на мене - вона красуня. Щодо чоловічої фігури - тішіться, що я не запостила фотки Miss Italy)). І таки не розумію, як вона могла програти зі одною із теперішніх Віце-Міс.

Перегляд дописуБлискавиця (12.08.2009 10:50) писав:

До дупи всі ці конкурси. Багаті дядьки влаштовують розваги для своїх фавориток.
А мені все одно хто влаштовує, доки дійсно красиві дівчата беруть у цьому участь) (імхо). А мене жаба не душить, можу дивитися (якщо не треба рано встати)).

Перегляд дописуMiguel (12.08.2009 11:10) писав:

100% !!!

ПеСе претендентки - справді кОшмари ходячі... от дивлюся на них і бачу чергу в кабінет пластичного хірурга...

Перегляд дописуБлискавиця (12.08.2009 11:17) писав:

ґґґ....вони щойно звідти))

От, я таки добре не впізнаю, хто користувався)

Перегляд дописуTeo (12.08.2009 11:23) писав:

головне не пускати в цю тему Фабрегаса
а кілька гарненьких знайшов=)
+1.

Перегляд дописуSergiy_K (12.08.2009 11:29) писав:

да, брюнедки підкачали, а деякі блондинки нічо
Та як на мене, з блондинок дійсно гарною є Miss Iceland. Решта - така собі.

Перегляд дописуNeorlandina (12.08.2009 12:23) писав:

місс джапан робила собі операцію по збільшенню очей. стопудов. дуже вже круглі.
а от у місс в.єтнам наче нормальні. на диво.

а може то тільки фотографії такі.
Чесно, не знаю. Зато пам'ятаю дуже гарненьку Miss Universe 2007, японка виграла (бо 2008 як на мене бридка досить, були гарніші, я очікувала, що Miss Dominican Republic здобуде перший приз, а здобула Miss Venezuela). Ось вона:

Зображення

Miss Dominican Republic 2008:

Зображення
  • 0

#25 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 12.08.2009 – 23:20

Перегляд дописуБлискавиця (12.08.2009 12:28) писав:

О, почалася гормональна навала :angry1: Яка неймовірна подія - в учасниць є ГРУДИ!

То не груди, то ЦИЦЬКИ! ;)

Перегляд допису-=VJ=- (12.08.2009 12:32) писав:

Подивіться на неї ще анфас - бо правильно знявши можна багато чого замаскувати
Ойопт..... ;) Так і впісятися можна....
  • 0

#26 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 23:22

Перегляд дописуMiguel (13.08.2009 00:20) писав:

Ойопт..... ;) Так і впісятися можна....

куме йомайо, я ж попереджав
  • 0

#27 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 12.08.2009 – 23:26

Перегляд дописуВареник (13.08.2009 00:22) писав:

куме йомайо, я ж попереджав
пізно куме, давайте ганчірку... ;)
  • 0

#28 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 23:27

Перегляд дописуMiguel (13.08.2009 00:26) писав:

пізно куме, давайте ганчірку... ;)

шо ж ви так... ви не хвилюйтеся, модери всьо поприбирають, можна не витирати

Блискавиця: усне попередження за надмірне відхилення від теми.
  • 0

#29 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2009 – 23:43

Перегляд дописуSensssorika (12.08.2009 13:07) писав:

Раз вже тема скотилася до чоловічого "сатрііі!!! уродка! гг", то і я виплююсь.

Ніколи не жалілася на зовнішність чи на відсутність чоловічої уваги,а тут,виявляється, я маю бути нещасливою і страшною. Капєц. В мене тіпа "нордічєскій" тип зовнішності: очі неповного домінування- зелені(міняються від світло до темно),невеликі (о, кашмаааар! добре шо від цього хоч зір не залежить гг), дууууже світла шкіра( ай, маму вашу, знали б ви який це кошмар,якшо я загоряю! змія,плять. шкіру скидую тіки гг), натурального кольору волосся не памятаю,але був якийсь там огидно-русявий. кажись. О! волосся в мене ще й січеться. Маю при зрості у 175(чи 173...) вагу 54 кг( і це я ше поправилася). Параметри 87-64-90 (от же ж горе! де треба- нєдабор, де не треба- перебор гг). да-да-да. в мене плечі ширші за стегна. отака я біденька .Маю руки як у спортсменки(є руки як у піаністок,а в мене не такі гг). Хоча руки і доглянуті але постійно то в землі-піску-глині, то в муці,то ше в якійсь гидоті , вопсчєм нєестетічна гг А ше в мене кожен місяць, регулярненько так, менструація. Йопт, я монстр! ;)

треба в усьому знаходити плюси. в мене гарні зуби,ідеальної форми губи і кльовий зад гг але,канєш, при щомісячних "крововиливах" і світлій шкірі я все рівно жахливий монстр ;)

ніколи не бачила абсолютно гарної людини. недоліки є у всіх. але у кожному можна найти і якісь переваги . будьмо добрішими)))
а в мене руки теж, то в землі, то в мазуті від вєліка, ато в хто зна чому, може нвіть в муці, або тісті, як я тебе розумію, та ще й як в столяра, чи як в слюсара, такі опецькуваті, що ними тільки рубанок і тримати
  • 0

#30 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 00:05

Перегляд дописуSensssorika (12.08.2009 13:40) писав:

річ в іншому. Я не звертаю уваги не зовнішні недоліки людини. Яка різниця,шо в дівчини скули(чесно,навіть не знаю шо то таке гг) неправильні чи шо в неї голос як у павліна? а може вона доктор наук якихось там заумних. а я на розумних людей ,та щей якшо з почуттям гумору, ой яка падкая. фєтіш прямо)
А я люблю красивих людей)). Хоча якщо в людини є інші достоїнства, то краса відступає на другий план. Але для близьких стосунків все одно щось та має подобатися у зовнішності.
Щодо цього конкурсу, то тут здається назва "міс Юніверс", тобто найкрасивіша у Всесвіті мається на увазі, якщо я не помиляюся. А це зобов*язує не мати принаймні таких явних недоліків, як у більшості з цих дівчат. Знову ж таки - це моя думка.

Цитата

раджу всім подивитися у дзеркало))) тільки не забувайте посміхатися)))
Я не тільки посміхаюся, я ще й гигикаю ;).

Nеmesis, а я не фонатка таких конкурсів, бо рідко отримую задоволення від того, що там показують)). От якби це був чоловічий конкурс краси - оце діло! ;)

Перегляд дописуNеmesis (12.08.2009 23:54) писав:

От, я таки добре не впізнаю, хто користувався)
Та то я пожартувала, бо не раз уже писали, що ці красуні, як мінімум проходять стоматологічні операції, купу різних процедур зі шкірою, інколи застосовують лінзи та нарощують волосся - це найменше із того, що вони обов*язково роблять перед такими конкурсами. Пластична хірургія на таких конкурсах кермує вже давно. А найбільш відчутних результатів досягають транссексуали)).
  • 0

#31 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 00:12

Перегляд дописуБлискавиця (12.08.2009 23:54) писав:

Nеmesis, а я не фонатка таких конкурсів, бо рідко отримую задоволення від того, що там показують)). От якби це був чоловічий конкурс краси - оце діло! ;)
Гигиги)) раз бачила чоловічий конкурс краси)) смішно виглядав їхній одяг (зробили на зразок жіночого конкурсу, тобто різний одяг на різні оказії, як на мене помилка, не все, що дозволяється жінкам дозволяється чоловікам). Але якщо ще при жіночих конкурсах краси я ще можу якось вирішити, котра із них гарніша, так при чоловічих... Блін, вони ж всі гарненькі були ;) . Однозначно зарідко по телебаченню показують. Але жіночі теж люблю дивитись.

В тему:

Miss Philippines:

Зображення

Miss Venezuela:

Зображення

Miss Serbia:

Зображення
  • 0

#32 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 13.08.2009 – 00:37

Ну по-перше, мене це шаблонне уявлення краси уже так дістало, що ці кольорові плями на чомусь я уже давно не сприймаю як жінок. Може й десь в житті сфотографовані як люди вони і виглядають людьми, а тут це просто додатокове зображення для йогурта чи шампуня.
По-друге, не вважайте мене расистом, але я не розумію естетики азіятів, негрів, семітів і ще багато кого. Звичайно потворне від нормального я можу відрізнити, але вони на відміну від европеєк мені байдужі. Я не уявляю у чому азіятка може змагатися красою з негеркою. Це ж зовсім різні речі й естетика. Все одно, що на виставці змагались би коти, собаки і миші.
Вони для мене як чужеланетяни, цікаві, може й переспав би, але тільки в якості міжгалактичного експерименту.
  • 0

#33 serotonin

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 00:47

а ось і скандалик свіженький ;) (ну як без них!)

учасницю з сингапуру цькують компроматом! Знають, падлюки, шо і де шукать...

а таке ж невинне дитя.. ;)

Зображення
Зображення
Зображення
  • 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 01:12

Таким самим чином можна довести безсенсовність Miss USA. І навіть скажу більше, чого дожились: одна із V-ce Miss Israel - блондинка

Що, навіть не фарбована?

якщо французи вибрали її на представницю Франції, то це їхнє святе право.

Не смішіть мене.
Ще скажіть, що вони це на всенародному референдумі вирішували.

Хоча у Франції справи такі, що скоро на всенародному референдумі у них державною мовою зроблять арабську, так таки так.
  • 0

#35 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.08.2009 – 01:26

Мені фото іспанки сподобалося - вдале =)
  • 0

#36 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 09:02

Перегляд допису-=VJ=- (13.08.2009 01:12) писав:

Що, навіть не фарбована?

Не смішіть мене.
Ще скажіть, що вони це на всенародному референдумі вирішували.

Хоча у Франції справи такі, що скоро на всенародному референдумі у них державною мовою зроблять арабську, так таки так.

Щодо В-Міс, не знаю, якщо я не впізнаю, хто користувався послугами хірурга, значить, я поганий суддя, гг)). Самі зацініть:

Зображення

Щодо Франції - теж не кажіть, бо те, як виглядає їхнє суспільство це теж на їхнє бажання. Ентузіастично вирішили "виправити" всі свої помилки колонізації та спростили прийом для осіб з держав, які колись вони зайняли. А тепер дивуються. Пізно трохи. Тому коли говорилося про все це хулігантство то мені їх зовсім не було шкода. І з цього самого приводу консеквентно стверджую, що автоматично й така Міс Франції може бути.
  • 0

#37 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 12:04

Перегляд дописуNеmesis (13.08.2009 01:12) писав:

Гигиги)) раз бачила чоловічий конкурс краси)) смішно виглядав їхній одяг (зробили на зразок жіночого конкурсу, тобто різний одяг на різні оказії, як на мене помилка, не все, що дозволяється жінкам дозволяється чоловікам). Але якщо ще при жіночих конкурсах краси я ще можу якось вирішити, котра із них гарніша, так при чоловічих... Блін, вони ж всі гарненькі були ;) . Однозначно зарідко по телебаченню показують. Але жіночі теж люблю дивитись.
Серйозно? Я колись бачила конкурс хлопців-моделей в одному з нічних клюбів. То мені лиш двоє сподобалися, і вони переможцями не стали...ґґ Ну з тим, що більше сподобався, я й познайомилася ;) Пропонував переспати прямо там, де вони переодягалися. Тепер ніколи не повірю, що на коркурсах краси усьо так цнотливо проходить...ґґ

Щодо місок, то у Філіпінки обличчя сподобалося. Але ж у Венесуелки груди силіконові. Справжні груди наповнюють тканину купальника, а на силіконових він ледь тримається - вони й самі мов дві повітряні кулі випирають. Її обличчя мені також не сподобалося.
  • 0

#38 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.08.2009 – 12:43

Перегляд дописуKatod (12.08.2009 23:43) писав:

а в мене руки теж, то в землі, то в мазуті від вєліка, ато в хто зна чому, може нвіть в муці, або тісті, як я тебе розумію, та ще й як в столяра, чи як в слюсара, такі опецькуваті, що ними тільки рубанок і тримати
хочеш,я тебе "мудрам" навчу? такі руці гарнюні будуть ... гг )))

Перегляд дописуБлискавиця (13.08.2009 00:05) писав:

А я люблю красивих людей)). Хоча якщо в людини є інші достоїнства, то краса відступає на другий план. Але для близьких стосунків все одно щось та має подобатися у зовнішності.
Щодо цього конкурсу, то тут здається назва "міс Юніверс", тобто найкрасивіша у Всесвіті мається на увазі, якщо я не помиляюся. А це зобов*язує не мати принаймні таких явних недоліків, як у більшості з цих дівчат. Знову ж таки - це моя думка.
подобатися.АЛЕ! я ж кажу шо ідеально гарних людей ніколи не бачила. ооо..я дуже суворий критик. я зустрічалася з фотографом. я таких баб бачила.. "до" і "після" . так капєц. зробила висновок,шо майже з кожної можна зробити модельку. з тих шо на модельку не потягне можна зробити просто не неприємну зовнішньо. та блін навіть з мене така баба за допомогою косметики виходить- сама б себе тр..нула. тіки я косметикою не користуюся- в мене на неї алергія, до того ж вона мене старить. а без косметики мені не більше 16 гг

Якшо людина мені подобається духовно,то вона мені починає подобатися і зовнішньо. такий мій світогляд.
Чомусь ми в людях звикли шукати недоліки. Навіщо? недоліки і так видно. давайте шукати в ній щось позитивне,щось гарне(глисти не рахуються гг).

конкурси краси мене НІКОЛИ не хвилювали. Це так смо як мені сьодні подруга на стіні в контакіт написала "пагаварім а сапошках ат Прада і сумачках ат Луї Віттона?" .. та ну на фік. нє майо гг)))

ми шукаємо недоліки. а те шо ідеальною людину робить не її зовнішність им не розуміємо. Ееех... та якшо взяти параметри ідеальності по кожній з частин тіла- ви не знайдете такої людини. Хіба шо пластику робити))) Тому красу ми сприймаємо кожен на свій смак. Комусь Франциско де Гойа не подобається,а комусь його картини шедевральними здаються. Хто як розуміє))

пс. найкрасивіші у всесвіті альфацентавр-ки гг)

Перегляд дописуNеmesis (13.08.2009 09:02) писав:

Зображення
якийсь у русявої дивний вираз обличчя гг

дааа.. красу ми маємо,а носити її не навчилися) дуже смішно дивитися на отакі от вирази начебто і гарних дівчат. ще прикольніше- це їхня "паходка" ужс просто . бабОчкі гг )))
  • 0

#39 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 22:30

Перегляд дописуБлискавиця (13.08.2009 12:04) писав:

Серйозно? Я колись бачила конкурс хлопців-моделей в одному з нічних клюбів. То мені лиш двоє сподобалися, і вони переможцями не стали...ґґ Ну з тим, що більше сподобався, я й познайомилася ;) Пропонував переспати прямо там, де вони переодягалися. Тепер ніколи не повірю, що на коркурсах краси усьо так цнотливо проходить...ґґ

Я бачила по телебаченню і це був вже світовий конкурс краси.
  • 0

#40 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 14.08.2009 – 06:05

Miss Italy:

Зображення

Miss Norway:

Зображення

Miss Lebanon:

Зображення