Перейти до вмісту

Віра у фортуну...

Повідомлень в темі: 80

Опитування: Чи вірите Ви в фортуну??? (32 користувачів проголосувало)

Вкажіть варіант, до якого Ви схиляєтесь.

1. Так! Звісно! (17 голосів [51.52%])

Процент голосів: 51.52%

2. Інколи - коли сплю!!! (5 голосів [15.15%])

Процент голосів: 15.15%

3. Ніколи не віритиму і зараз не вірю!!! (3 голосів [9.09%])

Процент голосів: 9.09%

4. Не переймаюсь цим ніколи! (8 голосів [24.24%])

Процент голосів: 24.24%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 21.10.2006 – 01:31

Перегляд дописуОлесік (20.10.2006 12:36) писав:

Може б тоді люди жили і не замислювалися. І багато з того, що сталося, могло б і відбутися знову :)
аж тут,пані, я з вами не згідний!ви здається не хочете усвідомити,шо без віри було б не життя,а тупе існування... :angry1:
  • 0

#42 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 21.10.2006 – 07:30

Перегляд дописуjakobz (21.10.2006 02:31) писав:

аж тут,пані, я з вами не згідний!ви здається не хочете усвідомити,шо без віри було б не життя,а тупе існування... :angry1:

Мені тяжко таке усвідомити, бо навіть коли я вже хочу втратити ту віру і йти далі стежками життя, вона переслідує і змушує чекати те, чого, напевне (може, мабуть), вже не буде. Я уявити не можу. щоб люди ні у що не вірили. Чи то вони називають це боом, чи природою, чи долею, фатумом. чи любов"ю, людьми, вони завжди у щось віритимуть. Хіба ні?
  • 0

#43 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 10:17

Перегляд дописуОлесік (21.10.2006 08:30) писав:

Мені тяжко таке усвідомити, бо навіть коли я вже хочу втратити ту віру і йти далі стежками життя, вона переслідує і змушує чекати те, чого, напевне (може, мабуть), вже не буде. Я уявити не можу. щоб люди ні у що не вірили. Чи то вони називають це боом, чи природою, чи долею, фатумом. чи любов"ю, людьми, вони завжди у щось віритимуть. Хіба ні?
Саме так! добре сказала!
  • 0

#44 Devor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 14:03

Віра не потрбеує доказів, бо я якщо ти їх потребуєш, то значить, що той шлях не для тебе. Віра - це мета без кінцевого результату, усвідомлення вищого\нищого і спрямування думок, узгодження з абсолютом і переусвідомленням для власної користі.
  • 0

#45 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 15:17

Перегляд дописуDevor (21.10.2006 15:03) писав:

Віра - це мета без кінцевого результату, усвідомлення вищого\нищого і спрямування думок, узгодження з абсолютом і переусвідомленням для власної користі.

Хіба Віра - то не засіб досягнення мети?
Мені здавалося, що саме завдяки вірі ми рухаємося вперед до своїх мрій...
  • 0

#46 Devor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 16:34

Я б не назва віру метою. Може пошук віросповідання звучить правильніше в цьому випадку.
Віра додає сенсу нашим пошукам, своєрідне доповнення, але аж ніяк мету, ІМХО.
  • 0

#47 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 17:37

Перегляд дописуОлесік (21.10.2006 16:17) писав:

Хіба Віра - то не засіб досягнення мети?
Мені здавалося, що саме завдяки вірі ми рухаємося вперед до своїх мрій...

"Віра - це мета без кінцевого результату, усвідомлення вищого\нищого і спрямування думок, узгодження з абсолютом і переусвідомленням для власної користі."

Це твої слова?
  • 0

#48 Devor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 20:55

Все правильно. Дав визначення через інше визначення. Безглуздо просто сказати: Віра - не мета.
Сама мета передбачає досягнення. А віра власне сприяє меті, надаючи їй певного грунту, принаймні мені. Так краще? Просто інколи думки в мене розкладаються і виходять нечіткими, а все відразу казати без дискусу не могу, сорррі :angry1: =)
  • 0

#49 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 22.10.2006 – 09:33

Перегляд дописуDevor (21.10.2006 21:55) писав:

Все правильно. Дав визначення через інше визначення. Безглуздо просто сказати: Віра - не мета.
Сама мета передбачає досягнення. А віра власне сприяє меті, надаючи їй певного грунту, принаймні мені.

То і я ж про це. Віра допомагає досягти мети :angry1:
  • 0

#50 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 24.10.2006 – 23:52

Перегляд дописуОлесік (22.10.2006 10:33) писав:

То і я ж про це. Віра допомагає досягти мети :angry1:
а як назвати людину.яка має мету в житті.але не вірить в її здійснення?
  • 0

#51 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 25.10.2006 – 10:16

Перегляд дописуjakobz (25.10.2006 00:52) писав:

а як назвати людину.яка має мету в житті.але не вірить в її здійснення?

Тоді це не мета, а далека мрія. Як правило, ми рухаємося туди, де є шанс втілити це у життя :angry1:
  • 0

#52 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.10.2006 – 19:55

Добридень.

Абсолютно згідний з Devor - віра не потребує жодних доказів. Плюс до того, віра - якраз спосіб сприймання понять, явищ, подій і усвідомлення, сприйняття їхньої істинності без потреб її доводити, або при неможливості доведення істинності. це так, визначення яке зміг дати.

З моєї точки зору(наголошую на даних словах), віра теж - спосіб керування навколишнім і внутрішнім світом. не заглиблюючись в теорію, в двух словах "віра - це досягнення мети". в будь-яких випадках. повірте всім своїм єством в те, що зара піде дощ, через 10 хвилин він піде. Et cetera.

Тільки от з дитинства нам втовкмачують, що це неможливо. І тому повірити досить важко. Але... доведіть мені, що це неможливо :angry1:

Дякую за увагу
  • 0

#53 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 26.10.2006 – 20:09

Перегляд дописуL.R. (26.10.2006 20:55) писав:

Тільки от з дитинства нам втовкмачують, що це неможливо. І тому повірити досить важко. Але... доведіть мені, що це неможливо :angry1:

А мені не втокмачуввали. Мені віру дарували і в мене вірили. І досі вірять. Щоправда, вже стриманіше. Мовляв, стала на ноги, тепер сама віру добувай свою :)
  • 0

#54 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 26.10.2006 – 20:26

Бачу, не зовсім ти мене зрозуміла. я мав на увазі - на уроках фізики говорили про всілякі закони? я стверджую, що людина може їх порушити і тільки в силу цих переконань, що перешкоджають вірі в "чудеса" людина залишається повзати, а не літає
  • 0

#55 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 26.10.2006 – 20:27

Перегляд дописуL.R. (26.10.2006 21:26) писав:

Бачу, не зовсім ти мене зрозуміла. я мав на увазі - на уроках фізики говорили про всілякі закони? я стверджую, що людина може їх порушити і тільки в силу цих переконань, що перешкоджають вірі в "чудеса" людина залишається повзати, а не літає

А. Ну так. Мабуть, тому і фізики не любила ніколи :angry1:
  • 0

#56 Devor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 28.10.2006 – 11:47

Раз ми вже занурились трішки у алогічні речі(звісно для людей низького плану) то цікаво почути думку про те чи зможете полишити все здобути вами, щоб стати на шлях, який є істинно ваш? Шлях, що відкрився для вас імпульсом, в одну мить.
  • 0

#57 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 28.10.2006 – 13:20

Шлях? цікаво знаходити людей, що теж задумуються над цим поняттям.

Найбільша проблема в тому, як визначити істинність відкритого Шляху? свого часу я на свій ступив. нічого не змінилось в моєму житті, тому що цей Шлях не "план дій", а всього лише їхня філософія, при чому стратегічного плану - на все життя. скоріш за все, не надто довге. символ цього Шляху висить у мене на шиї. а причина, що змусила мене на нього стати, ніколи не загубиться в моїй памяті. можливо, саме вона і змусить мене колись покинути все, включно з цим світом.

Але повернусь до загального обговорення. Що є Шлях? наприклад, Ви вважаєте, що в конкретну мить Вам треба кинути всіх і все і поїхати в місце А. ЦЕ частина Шляху. Але, приїхавши туди, нічого не відбувається. потрібно заново будувати своє життя. і чим далі, тим людину жеруть сумніви на рахунок правильності рішення. а все чому? віра, найчастіше, слабка. ми не живем у казці, і слідування Шляху не означає "чудес", чеширських котів і дотику Вищих сил. точніше, дотик є - але якщо дивитись ззовні, Ви приречені на невдачу. Вважаю, що слідувати Шляху може та людина, яка:
А) насправді бачить цей Шлях
Б) бачить істинну суть і причинно-наслідковий звязок тих речей, які з нею відбуваються.
В) достатьно холоднокровна, щоб не робити емоційних рішень - найбільший ворог, на мою думку.

З іншого боку, Шлях, так чи інакше, повязаний з вірою. більшість слідує не Шляху(принаймні так не називає), а тим богам, в яких вірить. таке слідування вважаю не зовсім повноцінним- принаймні, потрібно речі називати своїми іменами. Помилка в загальній суті і обгрунтуванні слідування Шляху призводить до непоправних наслідків в майбутньому.

наразі все.
  • 0

#58 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 29.10.2006 – 10:06

Перегляд дописуDevor (28.10.2006 12:47) писав:

Раз ми вже занурились трішки у алогічні речі(звісно для людей низького плану) то цікаво почути думку про те чи зможете полишити все здобути вами, щоб стати на шлях, який є істинно ваш? Шлях, що відкрився для вас імпульсом, в одну мить.

Можете не вірити, але, думаю, так. Просто мене завжди дивували люди, які йдуть не своїм шляхом, скаражться на життя і не здатні його змінити
  • 0

#59 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 03.11.2006 – 10:51

Перегляд дописуОлесік (29.10.2006 10:06) писав:

Можете не вірити, але, думаю, так. Просто мене завжди дивували люди, які йдуть не своїм шляхом, скаражться на життя і не здатні його змінити
а як визначити,шо то таки твій шлях?є якась формула?треба пробувати шоб знайти його.чи як?
  • 0

#60 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 03.11.2006 – 12:15

Перегляд дописуjakobz (3.11.2006 10:51) писав:

а як визначити,шо то таки твій шлях?є якась формула?треба пробувати шоб знайти його.чи як?

Це як з коханням. Ніяк не визначиш, чи воно твоє. Просто маєш відчути. Мабуть-ть-ть...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних